حساب الیمپ ترید دمو – حساب دمو در بروکر Olymp Trade

10 نوامبر 2023 -

حساب الیمپ ترید دمو برای معامله گران باینری

 

معاملات باینری آپشن دارای ریسک ذاتی بالایی هستند و به همین دلیل اغلب بروکر ها، حساب پیش فرض معامله گران را بر روی حساب دمو تنظیم کرده است. این موضوع برای آشنایی و تست معامله گران اهمیت زیادی دارد.

در بروکر الیمپ ترید، معامله گران پس از ثبت نام می توانند از حساب الیمپ ترید دمو استفاده نمایند. این حساب قابل استفاده برای تمامی سطوح معامله گران می باشد. تریدرهای حرفه ای و مبتدی برای کاهش ریسک و اطمینان از عملکرد سیستم، با حساب دمو کار می کنند.

ثبت نام در OlympTrade

حساب دمو الیمپ ترید دارای موجودی اولیه 10 هزار دلاری می باشد که به صورت رایگان در اختیار تمامی معامله گران قرار دارد. این حساب قابل شارژ مجدد می باشد و امکان ارزیابی استراتژی معاملاتی را بدون ریسک [با 0$ هزینه مالی] فراهم کرده است.

الیمپ ترید دمو

در ادامه این پست، به بررسی بیشتر حساب الیمپ ترید دمو می پردازیم. برخی از مشخصات این حساب در جدول زیر قرار دارد:

نام بروکر
الیمپ ترید
حساب Demo
دارد
موجودی اولیه $10000
قابل شارژ هر 72 ساعت
نیاز به احراز هویت ندارد
مشاوره رایگان پشتیبانی تلگرام

 

آموزش معامله در حساب دمو الیمپ ترید

 

استفاده از حساب دمو الیمپ ترید، اهمیت زیادی دارد. در این قسمت آموزش معامله در حساب دمو را به صورت تصویری، ارائه کرده ایم. برای شروع معامله در حساب دمو الیمپ ترید، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

ثبت نام در الیمپ ترید

 

🟢گام 1: ثبت نام در سایت بروکر

 

در ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت این بروکر شوید و بر روی دکمه «ثبت نام» کلیک کنید. ثبت نام بسیار ساده در بروکر را از طریق ایمیل خود انحام دهید.

توجه داشته باشید که درصورتی که قصد ادامه فعالیت در حساب را دارید، بهتر است از از لینک مربوط به سایت ایرانیان استفاده نمایید.

ثبت نام بروکر الیمپ ترید ، افتتاح حساب الیمپ ترید ، احراز هویت الیمپ ترید

 

🟡گام 2: ورود به حساب

 

پس از ثبت نام اولیه در این بروکر می توانید وارد کابین شخصی خود شوید. توجه داشته  باشید که از طریق سایت بروکر به راحتی می توانید استفاده نمایید. حساب الیمپ ترید دمو به صورت پیش فرض با موجودی اولیه 10 هزاز دلاری ارائه می شود.

الیمپ ترید دمو
الیمپ ترید دمو؛ موجودی 10 هزار دلاری در حساب دمو

 

🟠گام 3: تعیین مبلغ و مدت زمان

 

در پلتفرم معاملاتی بروکر البمپ ترید، ابتدای از بالای نمودار، دارایی خود را انتخاب کنید؛ و سپس از منوی سمت راست خود، مبلغ معامله به دلار و مدت زمان معامله را می توانید مشاهده و تغییر دهید. در حالت اولیه مبلغ بر روی 1$ در 1 دقیقه قرار دارد.

بر اساس مدیریت سرمابه، می توانید میزان مبلغ معامله را افزایش دهید و زمان موعد هر قرارداد را بر حساب استراتژی خود اعمال کنید. در صورتی که بر روی ساعت کلیک کنید، می توانید به 2 صورت زمان معامله را مشخص کنید:

  • زمان سنج: برای تعیین طول معامله
  • ساعت: برای مشخص کردن ساعت معین
الیمپ ترید دمو
الیمپ ترید دمو؛ تعیین مبلغ، زمان و نماد معاملاتی در پلتفرم معاملاتی

 

🔴گام 4: انجام معامله

 

پس ل ثبت تنظیم موارد مربوط به معامله، می توانید با استفاده از دکمه  های (بالا /پایین) در یکی از جهت های معامله وارد شوید. مقدار باز پرداخت انجام معامله [به عنوان نمونه 93%] نیز در زیر دکمه «پایین» قرار دارد!

الیمپ ترید دمو
الیمپ ترید دمو؛ انجام معامله در حساب دمو

 

🚀شارژ حساب دمو باینری آپشن

 

در صورتی که موجودی حساب دمو شما کم شود، می توانید از طریق کابین شخصی خود، مبلغ آن را افزایش دهید. توجه داشته باشید که بروکر الیمپ ترید این امکان را برای حساب هایی که موجودی کمتر از 5000$ دارند، فعال کرده است.

همچنین در صورتی که در طول دو روز گذشته، حساب دمو خود را شارژ کرده باشید، نمی توانید مجددا موجودی خود را افزایش بدهید! بلکه باید 3 روز (72 ساعت) از زمان آخرین درخواست شما بگذرد.

ثبت نام در الیمپ ترید

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره الیمپ ترید دمو

 

حساب الیمپ ترید دمو برای معامله گران فارکس بسیار کاربردی و ضروری می باشد. توصیه می کنیم قبل ورود با پول واقعی، حتما از حساب دمو الیمپ ترید استفاده کنید و استراتژی باینری آپشن خود را بدون ریسک مالی بررسی نمایید.

البته توجه داشته باشید که حساب دمو الیمپ ترید، نمی تواند شرایط یکسانی با حساب واقعی داشته باشد. بنابراین نباید به معامله در این حساب اکتفا کنید. پس از بررسی های اولیه [حدودا به مدت 1 هفته!] می توانید در حساب واقعی کار کنید.

در صورتی که نیاز به آشنایی با استراتژی معاملات باینری آپشن دارید و می خواهید بروکر مناسب برای معاملات واقعی را انتخاب کنید، می توانید با واحد پشتیبانی دیجی تریدرز در تماس باشید!

سوالات متداول

آیا بروکر الیمپ ترید حساب دمو ارائه می کند؟

بله، معامله گران می توانند پس از ثبت نام به صورت پیش فرض از حساب دمو الیمپ ترید استفاده نمایند.

نظرات (1)
  1. نحوه تبدیل حساب دمو به اصلی در المپ تریدر و توضیح دهید . ممنون

درج نظر