ترید بدون سرمایه (رایگان) در فارکس ✅آموزش شروع ترید بدون سرمایه اولیه

14 مارس 2024 -

ترید بدون سرمایه اولیه (رایگان)

 

رسیدن به درآمد دلاری در دنیای امروز به سختی زمان های گذشته نیست. امروزه افراد تنها با چند کلیک می توانند در بازار های مالی [همانند فارکس] به معامله بپردازند. فعالیت در فارکس برای همه افراد در هر نقطه ای از دنیا امکان پذیر است.

مشکلی که بیشتر افراد برای شروع معاملات خود دارند نداشتن سرمایه اولیه است. در این مقاله به معرفی روش های «ترید در فارکس بدون سرمایه» خواهیم پرداخت تا هر شخص با کم ترین میزان سرمایه اولیه نیز فرصت شروع داشته باشد.

آموزش شروع ترید بدون سرمایه (رایگان) در فارکس

بازار مالی فارکس و باینری آپشن
ترید بدون سرمایه
بونوس بدون واریز، حساب دمو
ترید با سرمایه کم پراپ، حساب سنتی
بروکر مناسب در شروع بروکر ویندزور
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

آموزش ترید در فارکس بدون سرمایه

 

بازار مالی 24 ساعته فارکس بسیار پر نوسان است مخصوصا در زمان هایی که دو سشن معاملاتی در جهان [مثل لندن و نیویورک] به طور هم زمان فعال باشند، میزان هیجان در بازار به اوج خود می رسد!

در این حجم از نقدینگی و نوسان احتمال سود و زیان شما به یک اندازه است و تنها با «یک اشتباه کوچک» ممکن است سرمایه خود را به طور کامل از دست بدهید.

پس این تصور که معامله در فارکس همیشه با سود همراه است، اشتباهی است که بسیاری از افراد مبتدی در فارکس به آن دچار می شوند و همین موضوع، “پاشنه آشیل” آنان می شود.

اکثر این افراد پس از مدت کوتاهی معامله و ضرر کردن؛ سرمایه باقی مانده خود را از حساب کارگزاری خارج می کنند و از دنیای معاملاتی فاصله می گیرند.

در این میان افرادی وجود دارند که قصد فعالیت بلند مدت در فارکس را دارند. مشکلی که ممکن است این افراد با آن مواجه شوند، نبود و یا کم بودن “سرمایه اولیه” برای شروع معاملات است.

 

💸شروع ترید بدون سرمایه

 

برای «شروع ترید بدون سرمایه» در فارکس چندین روش وجود دارد، که شامل موارد زیر است:

  • ترید در حساب دمو؛
  • ترید با حساب سنتی؛
  • ترید در بروکرهای پراپ؛
  • ترید در حساب رایگان (بونوس بدون واریز).

در برخی از این روش ها با «بودجه بسیار اندک» و یا «بدون واریز وجه» می توانیدکار خود را در بازار فارکس آغاز کنید. در ادامه این آموزش رایگان استفاده از هریک از این روش ها را ارائه خواهیم کرد.

 

💰ترید بدون سرمایه با بونوس رایگان

 

برخی از بروکرهای فارکس با ارائه بونوس های بدون واریز، فرصت بسیار عالی برای «آموزش ترید بدون سرمایه» است. البته اگر معامله گر موفقی باشید، می توانید از این فرصت برای دست یافتن به سرمایه و کسب درآمد هم استفاده کنید.

اعطای این بونوس ها یا طرح های تشویقی یک بازی دو سر برد هم برای کارگزاری و هم معامله گر است. حفظ رضایت مشتریان برای بروکر ها امری حیاتی است چرا که بخش اعظم درآمد کارگزاری ها را از طریق دریافت کمیسیون (کارمزد) و اسپرد (Spread) تأمین می شود.

در صورت از دست دادن مشتریان فعلی خود کارگزاری قسمت بزرگی از منبع درامد خود را از دست می دهد؛ بنابراین با واگذاری این بونوس ها بروکر شرایط را برای تریدر های جدید و قدیمی مطلوب نگه می دارد.

اشخاصی که سرمایه اولیه برای شروع فعالیت در فارکس را ندارند؛ با استفاده از این بونوس ها می توانند مشکل خود را حل کنند. یکی از بهترین حساب های رایگان، بونوس 30 دلاری ویندزور بروکرز است!

 

کدام روش شروع ترید بدون سرمایه خوبه؟

 

از بین روش های موجود برای ترید بدون سرمایه انتخاب بهترین تا حدود بسیار زیادی بستگی به شرایط شخصی معامله گر دارد. هر فرد با توجه به توانایی های خود، میزان ریسک پذیری و مدیریت شرایط باید یکی از روش های موجود را انتخاب کند.

برای افرادی که ریسک بالا نمی خواهند و با به دست آوردن سود کم در این بازار مشکل ندارند می توانند از «حساب های سنتی» استفاده کنند؛ اما اگر اهداف بزرگ تری در سر دارید بهترین گزینه استفاده از «پراپ تریدینگ» است.

در این روش سرمایه‌ ای که در اختیار شما قرار می گیرد به مراتب از موجودی حساب سنتی شما بالاتر خواهد بود. همچنین اگر شما فردی با تجربه کافی باشید می توانید ریسک های روش پراپ تریدینگ را به کم ترین مقدار خود برسانید و به سود های چشم گیر برسید.

به صورت کلی داشتن دانش کافی در رابطه با معاملات فارکس و شناخت خوب از بازار دلیل خوبی برای تدوام معاملات است. افرادی که دانش کافی را دارند به راحتی می توانند فعالیت در بازار فارکس را به منبع درآمد اصلی خود تبدیل کنند.

در این شرایط اگر فردی با کمبود و یا نبود سرمایه اولیه رو به رو شود؛ استفاده از روش های ذکر شده قبل از تصمیم به ترک بازار سرمایه، منطقی تر به نظر می رسد.

 

💡نظر کارشناس درباره ترید بدون سرمایه

 

انجام معاملات فارکس بدون سرمایه با روش ‌های بالا [که مهم ترین آن ها «پراپ تریدینگ» و «بونوس بدون واریزی» است]؛ ممکن می شود. این روش ‌ها با وجود مزایایی که دارند، می‌ توانند تریدر را با ریسک ‌هایی نیز مواجه سازند.

در نهایت با توجه به محدودیت ‌های فراوان فعالیت در فارکس در ایران، توصیه می ‌شود افراد در انتخاب روش ‌های «ترید بدون سرمایه» دقت کافی داشته باشید و قبل از هر اقدامی، تحقیق و بررسی‌ های لازم را در این مورد به عمل آورید.

در مجموع، ترید بدون سرمایه می ‌تواند فرصت مناسبی برای شروع باشد، اما نمی تواند روشی دائمی برای معامله گران فارکس باشد.

سوالات متداول

آیا امکان سود واقعی در حساب دمو فارکس وجود دارد؟

بله، شما می توانید با انجام معامله در مسابقات حساب دمو بروکرهای فارکس، از جوایز واقعی (دلاری) آنها استفاده کنید.

آیا امکان شروع ترید بدون سرمایه وجود دارد؟

بله، شما می توانید از طریق حساب های رایگان (بدون واریزی) مثل بونوس 30 دلاری ویندزور، کار خود را در فارکس آغاز نمایید.

نظرات (2)
  1. سلام ایای شما اموزش مربوط به معاملات فاکس هم ارایه می کنید؟

    • با سلام. بله آموزش های استراتژی فارکس در سایت و کانال یوتیوب مجموعه منتشر می شود.

درج نظر