ساعت کاری فیبوگروپ 🕰️ تنظیم ساعت معاملات در بروکر FiboGroup

04 سپتامبر 2023 -

ساعت کاری فیبوگروپ چه زمانی است

 

یکی از بروکرهای قدیمی که در بازار ایران فعالیت می کند، بروکر فیبوگروپ است که در کشورهای مختلفی دفتر کاری دارد و خدمات مالی در بازار فارکس به مشتریان خود ارائه می کند.

ساعت کاری فیبوگروپ در کشورهای مختلف متفاوت است. بخش اداری بروکر فیبو در 5 روز از هفته، در حال خدمت رسانی هستند و روزهای شنبه و یکشنبه، تمامی دفاتر آن تعطیل است.

ثبت نام در FiboGroup

همچنین ساعت شروع و پایان معاملات فارکس و سایر نمادها در پلتفرم های معاملاتی این بروکر با ساعت رسمی کشور ایران اختلاف زمانی دارد که می توانید با تنظیم ساعت خود، قبل از پایان معاملات روز، آنها را ببندید.

ساعت کاری فیبوگروپ

در صورتی که در این بروکر معامله می کنید، حتما به ساعت باز و بسته شدن معاملات آن توجه داشته باشید. در این پست به بررسی ساعت کاری فیبوگروپ در تمامی بخش های ادارای و معاملاتی آن می پردازیم.

نام بروکر فارکس فیبوگروپ ✅ FiboGroup
🕟ساعت کاری در آلماتی از 10:00-19:00 (وقت محلی)
🕙ساعت کاری در قبرس از 09:00-18:00 (وقت محلی)
🕔ساعت کاری در آلمان از 09:00-18:00 (وقت محلی)
🕥ساعت کاری در شانگهای از 10:00-19:00 (وقت محلی)

 

آموزش ساعت کاری فیبوگروپ در سایت و سی تریدر

 

 

ساعت کاری فیبوگروپ؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

ساعت کار بروکر فیبوگروپ در سایت

 

بسیاری از معامله گران، علاقه مند به استفاده از امکاناتی مثل تقویم اقتصادی بروکر فیبوگروپ در سایت آن هستند. بروکر فیبو در سربرگ بالای سایت خود، ساعت اختصاصی برای معامله گران قرار داده است.

شما می توانید با تنظیم ساعت سایت فیبو، تمامی زمان های مورد نیاز خود را به وقت دلخواه شما تغییر دهید و بدون نیاز به محاسبه اختلاف ساعت فیبوگروپ با ایران، به سرعت زمان را به وقت محلی خود مشاهده کنید.

 

🔘نحوه تنظیم ساعت فیبوگروپ با ایران

 

برای تنظیم ساعت سایت فیبوگروپ، وارد سایت اصلی این بروکر شوید، سپس از بالای صفحه بر روی ساعت کلیک کنید. در پنجره باز شده، منطقه زمانی خود را از داخل منوی کشویی انتخاب کنید.

در صورتی که می خواهید آن را برحسب ساعت محلی ایران قرار دهید، مطابق تصویر زیر، گزینه Tehran (UTC+03:30) را انتخاب کنید.

ساعت کاری فیبوگروپ در سایت
ساعت کاری فیبوگروپ در سایت

همچنین می توانید فرمت زمانی ساعت فیبوگروپ را به روش 24 ساعت «24 Hours» و یا فبل از ظهر/بعد از ظهر «AM/PM» قرار دهید. گزینه مربوط به اولین روز هفته در تقویم کشور را می توانید بر روی دوشنبه قرار دهید، تا مطابق شروع بازار باشد.

 

ساعت شروع و پایان معاملات در فیبوگروپ

 

یکی از موارد مورد نیاز معامله گران، بررسی ساعت شروع و پایان معاملات در فارکس است. ساعت کاری فیبوگروپ (UTC+03:00) در نمادهای مختلف بر اساس ساعت سشن های بازار جهانی، با ساعت ایران تفاوت دارد.

خوشبختانه اختلاف ساعت کاری بروکر فیبوگروپ با ایران، «کمتر از 30 دقیقه» است. در ادامه می توانید به روش های زیر، ساعت معاملات خود را بر حسب جدول زمانی و پلتفرم بروکر تنظیم کنید.

 

🔴ساعت کار فیبوگروپ در نمادهای معاملاتی سی تریدر

 

یکی از امکانات خوب پلتفرم سی تریدر فیبوگروپ، امکان تنظیم ساعت آن به وقت موقعیت زمانی معامله گران است. با انجام این کار می توانید به راحتی ساعت بازارهای مختلف فارکس در بروکر FiboGroup را به وقت ایران مشاهده کنید.

همچنین می توانید اخبار اقتصادی فیبو گروپ را در داخل آن به وقت به ایران مشاهده کنید. برای تنظیم ساعت پلتفرم «cTrader» در فیبوگروپ، از گوشه سمت راست چپ در پایین پنجره سی تریدر، بر ساعت برنامه کلیک کنید.

ساعت کاری فیبوگروپ در سی تریدر
تنظیم ساعت کاری فیبوگروپ در سی تریدر

از منوی کشویی ساعت موقعیت ایران را که (UTC+3:30) که با عبارت “User Time” در کنار آن مشخص شده است را انتخاب کنید. پس از آن تمامی اطلاعات مورد نیاز شما شامل ساعت معاملات در نمودار و مشخصات نمادها، اخبار اقتصادی پلتفرم و سایر بخش ها بر اساس ساعت ایران تنظیم خواهد شد.

در صورتی که بخواهید ساعت شروع و پایان نماد خاصی را در بروکر فیبوگروپ به وقت را مشاهده کنید، از بالای صفحه در سمت را می توانید نماد معاملاتی مورد نظر خود را، از تب «Symbol» مطابق شکل بالا انتخاب کنید.

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

 

✅ساعت معاملات فارکس

 

ساعت معاملات جفت ارزهای فارکس در بروکر فیبوگروپ مطابق جدول زیر است:

ساعت کاری بروکر فیبوگروپ در جفت ارزهای فارکس
روزهای کاری ساعت کاری ترید
دوشنبه 00:05-23:58
سه شنبه 00:05-23:58
چهارشنبه 00:05-23:58
پنج شنبه 00:05-23:58
جمعه 00:05-23:55
شنبه تعطیل است
یکشنبه تعطیل است

 

✅ساعت معاملات طلا و نقره

 

ساعت معاملات فلزات طلا و نقره در بروکر فیبوگروپ مطابق جدول زیر است:

ساعت کاری بروکر فیبوگروپ در فلزات طلا و نقره
روزهای کاری ساعت کاری ترید
دوشنبه 01:05-23:54
سه شنبه 01:05-23:54
چهارشنبه 01:05-23:54
پنج شنبه 01:05-23:54
جمعه 01:05-23:54
شنبه تعطیل است
یکشنبه تعطیل است

 

✅ساعت معاملات ارزهای دیجیتال

 

ساعت معاملات نمادهای ارزهای دیجیتال در بروکر فیبوگروپ مطابق جدول زیر است:

ساعت کاری بروکر فیبوگروپ در ارزهای دیجیتال
روزهای کاری ساعت کاری ترید
دوشنبه 00:05-24:00
سه شنبه 00:00-24:00
چهارشنبه 00:00-24:00
پنج شنبه 00:00-24:00
جمعه 00:00-23:55
شنبه تعطیل است
یکشنبه تعطیل است

 

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

💡سخن آخر کارشناس دیجی تریدرز درباره ساعت کار فیبو گروپ

 

توجه به ساعت پایان معاملات روز، برای معامله گرانی که نمی خواهند هزینه سواپ را در معاملات خود داشته باشند، بسیار مهم است. از این جهت، در بروکر فیبوگروپ می توانید به روش های مختلفی ساعت خود را به وقت ایران تنظیم کنید.

با توجه به اختلاف ساعت اندک 00:30 دقیقه ای سرور معاملاتی بروکر فیبو با ایران، پیشنهاد می کنیم در ساعت های ابتدا و انتهای معاملات مراقب پوزشن های معاملاتی خود باشید.

در صورتی که برای کار با بروکر فیبوگروپ مشکلی دارید، می توانید سوالات خود را از طریق پشتیبانی تلگرام در تمامی ایام هفته از ما بپرسید. همچنین می توانید در بخش چت زنده سایت دیجی تریدرز و یا بخش نظرات این پست از ما جویا شوید.

سوالات متداول

ساعت کاری فیبوگروپ به وقت کجاست؟

دفتر اصلی بروکر فیبوگروپ در قبرس جنوبی قرار دارد و ساعت کاری آن بر اساس موقعیت زمانی (UTC+3:00) تنظیم شده است که اختلاف آن با ایران 30 دقیقه می باشد.

درج نظر