حساب پم فیبو گروپ برای معامله گران ایرانی – آموزش کامل افتتاح حساب PAMM

02 دسامبر 2023 -

حساب پم فیبو گروپ چیست

 

بسیاری از معامله گران علاقه مند از طریق ایجاد حساب پم، درآمد خود را در فارکس افزایش دهند. بروکر فیبوگروپ، حساب پم (PAMM) را در اختیار معامله گران و سرمایه گذاران قرار داده است که یکی از حساب های محبوب آن می باشد.

شما می توانید بدون انجام هیچ گونه چالشی، تنها با واریز 300$ به حساب پم فیبو گروپ شروع نمایید و به مرور با انجام معاملات، عملکرد استراتژی خود را در نمودار نشان دهید تا مشتریان دیگر را برای سرمایه گذاری بر روی حساب تان ترغیب نمایید.

از ویژگی های مثبت این حساب در بروکر فیبو، امکان تعیین کارمزد برای مدیران حساب و تعیین حداقل سرمایه گذاری است. در ادامه به بررسی نحوه ساخت حساب پم فیبو گروپ می پردازیم.

حساب پم فیبو گروپ

توجه داشته باشید که آموزش سرمایه گذاری در کپی تریدینگ بروکر FiboGroup را در پست جداگانه ای ارائه کرده ایم!

نام بروکر فیبوگروپ
حساب پم برای مدیران دارد
حداقل سرمایه 300$
حساب پم برای سرمایه گدار دارد
سرمایه مورد نیاز برحسب شرایط حساب

 

نحوه افتتاح حساب پم فیبوگروپ

 

به طور کلی برای ساخت حساب پم مدیریتی مراحل زیر را انجام دهید:

✅شارژ حساب معاملاتی [و یا سرمایه گذاری] به مبلغ 300 دلار یا بیشتر؛

✅بررسی شرایط و قوانین حساب پم فیبو گروپ؛

✅درخواست “حساب پم مدیریتی” در کابین؛

تایید درخواست توسط پشتیبانی بروکر.

توجه داشته باشید که برای شارژ حساب معاملاتی خود، باید از 3 حساب مبتنی بر متاتریدر 4 استفاده کنید؛ که شامل حساب “MT4 Fixed” و حساب های “MT4 NDD” و “MT4 No Commission” می باشد!

 

آموزش ساخت حساب پم فیبوگروپ [برای مدیران]

 

شما می توانید برای افتتاح حساب پم، از داخل کابین شخصی خود اقدام نمایید. قبل از شروع فرآیند ساخت حساب پم فیبوگروپ، حساب خود را شارژ کنید تا برای انتقال وجه به حساب پم از آن استفاده کنید.

همچنین می توانید در حین ساخت حساب نیز به صورت مستقیم حساب خود را شارژ کنید. برای ادامه مراحل زیر را انجام دهید:

 

گام 1: ورود به کابین شخصی

 

وارد کابین شخصی خود در بروکر فیبوگروپ شوید. در پایین صفحه اصلی کابین، در قسمت «حساب پم من» بر روی گزینه «برای مدیر» کلیک کنید.

حساب پم فیبوگروپ

توجه داشته باشید که اگر حساب معاملاتی [در متاتریدر 4] خود را شارژ نکرده باشید، مطابق تصویر با صفحه روبرو خواهید شد، که از شما می خواهد حساب فعال معاملاتی با موجودی کافی را ایجاد کنید.

حساب پم فیبوگروپ

 

گام 2: افتتاح حساب پم (PAMM)

 

در صفجه حساب پم برای مدیر، بر روی دکمه «افتتاح حساب پم» کلیک کنید تا وارد فرآیند ساخت حساب شوید.

حساب پم فیبوگروپ

 

گام 3: انتخاب روش شارژ حساب پم

 

در گام بعدی، باید حساب خود را به یکی از روش های زیر شارژ کنید:

  • انتقال داخلی
  • نماینده محلی
  • ارز Crypto
  • حواله بانکی
  • انتقالات الکترونیکی

در صورتی که قبلا حساب معاملاتی خود را شارژ کرده اید، می توانید از روش “انتقال داخلی” استفاده نمایید. در غیراینصورت می توانید در این قسمت به سرعت حساب خود را از طریق ارزهای دیجیتال (مثل تتر) شارژ کنید.

حساب پم فیبوگروپ

بر این کار بر روی گزینه «ارز Crypto» کلیک کنید. از منوی این قسمت، حساب معاملاتی، مبلغ واریزی و شبکه بلاکچین آن را تعیین کنید و سپس بر روی دکمه «شارژ» کلیک نمایید.

حساب پم فیبوگروپ

آدرس ولت مربوط به بروکر فیبوگروپ به شما نمایش داده خواهد شد. می توانید با استفاده از اسکن بارکد یا کپی آدرس ولت، در مدت کمتر از 15 دقیقه حساب خود را شارژ کنید.

حساب پم فیبوگروپ

 

گام 4: تعیین مشخصات حساب مدیریتی

 

پس از شارژ حساب پم، وارد صفحه مشخصات حساب و تایید قوانین آن خواهید شد. در این قسمت موافقت خود را با “موافقت نامه ضمیمه به قرداد مشتریان” و “شرایط و مقررات ارائه سرویس حساب پم” را تایید کنید و تیک مربوط به تعهدنامه را بزنید.

حساب پم فیبوگروپ

سپس از قسمت مربوط به گزارش حساب، نام استراتژی یا حساب پم خود را تعیین کنید. این نام برای نشان دادن حساب شما در رتبه بندی برای دیگران، نمایش داده خواهد شد. در قسمت مربوط به نوع حساب نیز، می توایند یکی از حساب ها را از منوی کشویی انتخاب کنید.

همچنین ارز پایه خود را بر روی دلار آمریکا (USD) قرار دهید و لوریج حساب خود را تعیین کنید. در انتهای این بخش، باید “پسورد تلفنی” خود را مشخص نمایید.

پسورد تلفنی رمز عبوری است که بر اساس انتخاب شما تعیین می شود و حاوی حروف و اعداد به طول 6 کاراکتر می باشد. این پسورد برای احراز هویت شما در مکالمات تلفنی پشتیبانی بروکر جهت تایید حساب استفاده خواهد شد.

 

گام 5: تعیین پیشنهاد (آفر) برای کارمزد

 

در قسمت بعدی صفحه، باید پیشنهاد آفر خود را برای سرمایه گذاران تعیین کنید. موارد مربوط به این قسمت را در فرم آن، به ترتیب زیر تعیین کنید:

  • حداقل مبلغ سرمایه گذاری بر روی حساب پم شما؛
  • درصد حق العمل (کارمزد) مدیر حساب پم؛
  • درصد جریمه برداشت سرمایه قبل از سررسید؛
  • تعداد هفته های دوره سرمایه گذاری؛
  • درصد حق العمل عامل پم.
حساب پم فیبوگروپ
حساب پم فیبوگروپ، تنظیمات کارمزد مدیران

همچنین در قسمت مربوط به دپوزیت باید سرمایه مدیر و حساب معاملاتی خود را تعیین نمایید و بر روی دکمه «افتتاح» کلیک کنید تا حساب پم شما آماده شود.

 

گام 6: دریافت تایید حساب از سوی بروکر

 

پیغام بررسی درخواست شما توسط پشتیبانی نمایش داده خواهد شد. پس از مدتی ممکن است بروکر با شما تماس بگیرد و پسورد تلفنی را از شما بخواهد. پس از تایید حساب، می توانید حساب خود را در قسمت مربوط به حساب های مدیریتی پم مشاهده کنید.

حساب پم فیبوگروپ

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره حساب پم فیبوگروپ

 

حساب پم فیبو گروپ فرصت مناسبی برای معامله گران موفق است تا بتوانند علاوه بر کسب سود در حساب خود، با استفاده از سرمایه گذاری مشتریان، سود بیشتری از آن خود کنند. توجه داشته باشید که سود حساب در صورتی که حساب رشد کند برای شما محاسبه خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که در حساب پم فیبوگروپ، باید تسلط کافی بر روی مدیریت بودجه بندی در معاملات خود داشته باشید. زیرا امکان دارد با تغییر تعداد سرمایه گذاران، میزان سرمایه شما به صورت مداوم افزایش یا کاهش داشته باشد.

در صورتی که برای شروع کار در بروکر فیبوگروپ نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، می توانید در طول ساعات کاری از 9 صبح تا 18 بعد از ظهر با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز در تماس باشید.

سوالات متداول

حداقل واریز برای حساب پم بروکر فیبو گروپ چقدر است؟

مدیران حساب باید حداقل 300 دلار و سرمایه گذاران بر اساس قوانین مشخص شده برای هر استراتژی می بایست حساب خود را شارژ نمایند.

حساب های پم در فیبوگروپ برای مدیران کدام اند؟

مدیران حساب می توانند از حساب های فیکس و حساب های NDD با متاتریدر 4 (با کمیسیون و بدون کمیسیون) استفاده نمایند.

درج نظر