برداشت از فیبو گروپ با تتر – نحوه برداشت از حساب فیبوگروپ بدون کارمزد

09 سپتامبر 2023 -

برداشت از فیبو گروپ با صرافی ارز دیجیتال

 

بروکر فیبوگروپ، به عنوان یک بروکر قدیمی و معتبر در بازار فارکس، خدمات مالی به معامله گران ایرانی ارائه می کند. یکی از مهمترین موارد برای معامله گران فارکس، امکان برداشت آسان از حساب بروکر می باشد.

برداشت از فیبو گروپ، به روش های مختلفی انجام می گیرد که شامل موارد زیر است:

🔘برداشت با وبمانی

✔️برداشت با صرافی ارز دیجیتال RaidoSpare

🔘برداشت مستقیم با ارزهای دیجیتال

🔘برداشت از طریق نتلر (Neteller)

🔘حواله بانکی

ثبت نام در FiboGroup

در پست قبلی نحوه شارژ حساب با تتر (Tether) در بروکر فیبوگروپ را آموزش دادیم. جهت برداشت پول از حساب فیبوگروپ نیز، می توانید از طریق همین شیوه استفاده کنید. استفاده از این روش مزایا و معایبی می تواند برای شما داشته باشد.

نحوه برداشت از فیبوگروپ، برداش از فیبو گروپ

در این پست به بررسی نحوه برداشت از فیبوگروپ و انجام تمامی مراحل آن به صورت کامل و واقعی می پردازیم تا بتوانید همگام با ما برداشت پول خود را انجام دهید.

 

کارمزد برداشت از فیبوگروپ برای ایرانیان

 

در جدول زیر کارمزد روش های برداشت از فیبوگروپ، که برای ایرانیان مناسب است، قرار دارد:

بروکر فارکس فیبوگروپ – FiboGroup
صرافی رمز ارز RaidoSpare بدون کارمزد
کیف پول وبمانی 0.8 درصد
برداشت مستقیم ارز دیجیتال 0.5 درصد
تماس با کارشناس پشتیبان تلگرام

 

آموزش کامل برداشت از حساب فیبو گروپ

 

توجه داشته باشید که به دو روش کلی، می توانید برداشت از حساب فیبوگروپ را با ارزهای دیجیتال انجام دهید. یکی از روش ها برداشت مستقیم ارزهای دیجیتال است که دارای کمیسیون 0.5 درصدی در بروکر است.

همچنین در این روش امکان استفاده از شبکه «TRC20» برای انتقال تتر را وجود ندارد به همین دلیل کارمزد انتقال آن، بر روی شبکه اتریوم «ERC-20» محاسبه خواهد شد، که به طور کلی هزینه آن، بالاتر از شبکه ترون است.

بنابراین روش برداشت از فیبو گروپ از طریق صرافی “RaidoSpare” به دلیل کارمزد 0 درصد بروکر و ارائه روش برداشت تتر بر روی «TRC-20» مقرون به صرفه است. شایان ذکر است که این صرافی به صورت اختصاصی با بروکر فیبو قرارداد همکاری دارد.

نحوه برداشت از فیبوگروپ

پشتیبانی بروکر فیبو در پاسخ به مدت زمان برداشت از فیبوگروپ با روش صرافی، اعلام کرد که روند برداشت بین 1 الی 2 روز کاری، ممکن است به طول بیانجامد. توجه داشته باشید که برای برداشت پول، نیاز به ثبت نام در صرافی رایدو اسپیر ندارید.

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

در ادامه این پست نحوه برداشت از فیبوگروپ در دو مرحله را آموزش داده ایم.

 

مرحل اول: نحوه برداشت از فیبوگروپ با صرافی RaidoSpare

 

در مرحله اول جهت برداشت از حساب فیبوگروپ، باید مبلغ مورد نظر خود را از طریق ارزهای دیجیتال، مثل تتر (رمز ارز دلار) به ولت صرافی منتقل کنید. برای این کار، گام های زیر را انجام دهید:

 

🟢گام 1: ورود به کابین شخصی بروکر

 

در ابتدا وارد کابین شخصی خود در بروکر فیبوگروپ شوید و وارد بخش «برداشت وجه» شوید. گزینه مربوط به این بخش در کادر پنجم صفحه اصلی کابین قرار دارد.

برداشت از فیبو گروپ، نحوه برداشت از فیبوگروپ

در صفحه برداشت از فیبوگروپ، از قسمت مربوط به «ارز Crypto» بر روی دکمه «برداشت وجه» در مقابل “برداشت با ارز دیجیتال از طریق RaidoSpare” کلیک کنید.

برداشت از فیبو گروپ، نحوه برداشت از فیبوگروپ

سپس حسابی که قصد برداشت وجه از آن دارید را، از منوی کشویی انتخاب کنید و بر روی دکمه «OK» کلیک کنید.

 

🟡گام 2: تکمیل فرم برداشت از حساب

 

در صفحه بعدی، فرم برداشت از فیبو گروپ را تکمیل کنید. برای این کار، در ابتدا مبلغ مورد نظر خود را به دلار وارد کنید. سپس از منوی کشویی نوع ارز را بر روی «USDT» قرار دهید.

در پایین صفحه، از میان گزینه های ارائه شده، علت برداشت از فیبوگروپ را انتخاب کنید.

برداشت از فیبو گروپ

 

🟠گام 3: وارد کردن کد تایید برای درخواست برداشت

 

سپس باید درخواست برداشت از فیبوگروپ را به یکی از روش های زیر تایید کنید:

  • پیامک (SMS)
  • پیام صوتی خودکار
  • تلگرام (Bot)
  • ورود به Google Auth

برداشت از فیبو گروپ، نحوه برداشت از فیبوگروپ

پس از انتخاب روش مورد نظر شما، کد چهار رقمی برای شما ارسال خواهد شد. این کد یکبار مصرف است و نباید در اختیار افراد دیگر قرار دهید.

برداشت از فیبوگروپ

کد تایید را در کادر جدید مربوط به آن وارد کنید و بر روی دکمه «ادامه» کلیک نمایید. سپس در صفحه جدید پیام تایید برداشت وجه خود را از سوی بروکر فیبوگروپ مشاهده خواهید کرد.

 

مرحله دوم: انتقال از صرافی به ولت شخصی

 

در مرحله دوم از برداشت از حساب فیبوگروپ، باید با استفاده از اطلاعات ورود خود، وارد صرافی رایدو اسپیر شوید. اطلاعات ورود به حساب صرافی به ایمیل شما ارسال خواهد شد و نیاز به ثبت نام جداگانه ندارید.

پس از ثبت درخواست برداشت از فیبوگروپ، حساب شما در صرافی ارز دیجیتال شارژ شده است و می توانید درخواست برداشت از آنجا به هر ولت دیگر مثل کیف پول صرافی نوبیتکس برای دریافت ریالی را وارد نمایید.

جهت برداشت از صرافی، گام های زیر را انجام دهید:

 

🟢گام 1: ورود به حساب صرافی رایدو اسپیر

 

به صندوق ایمیلی خود بروید و بر روی لینکی که برای شما ارسال شده است، کلیک کنید تا وارد حساب صرافی شوید.

نحوه برداشت از فیبوگروپ

در ابتدا از شما می خواد تا یک پسورد یا رمز عبور برای حساب صرافی رایدو اسپیر انتخاب کنید. پس از انتخاب پسورد، بر روی دکمه «save» کلیک کنید.

نحوه برداشت از فیبوگروپ

سپس از طریق آدرس ایمیل و پسورد خود وارد حساب صرافی ارز دیجیتال شوید. برای این کار، اطلاعات ورود خود را ثبت کنید و تصویر امنیتی را در کادر آن وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه «LOG IN» کلیک کنید.

نحوه برداشت از فیبوگروپ

 

🟡گام 2: تعیین مبلغ برداشت و آدرس ولت شخصی

 

در کابین شخصی صرافی، وارد تب «Withdraw» شوید و بر روی موجودی خود در حساب آن کلیک کنید.

نحوه برداشت از فیبوگروپ

سپس باید فرم انتقال به ولت مورد نظر خود را تکمیل کنید. برای این کار، از منوی کشویی، ارز دیجیتال تتر «USDT-TRC20» را انتخاب کنید.

نحوه برداشت از فیبوگروپ

سپس در پایین آن، آدرس ولت صرافی ایرانی نوبیتکس یا هر ولت شخصی دیگری را می توانید وارد نمایید. سپس مبلغ برداشت از حساب را وارد کنید.

نحوه برداشت از فیبوگروپ

در کادر پایین آن، کارمزد برداشت از حساب در شبکه ارز دیجیتال را مشاهده خواهید کرد که از موجودی قابل برداشت از حساب شما، کسر خواهد شد. برای ادامه بر روی دکمه «Continue» کلیک کنید.

 

🟠گام 3: تایید برداشت و مشاهده پیغام موفقیت آن

 

در گام آخر یک پنجره برای شما باز خواهد شد که نشان دهنده آدرس ولت و مبلغ درخواستی شما برای برداشت از حساب صرافی است. برای ادامه فرآیند بر روی دکمه «Confirm» کلیک کنید.

نحوه برداشت از فیبوگروپ

در نهایت یک پیغام در کادر سبز به شما در بالای صفحه نشان داده خواهد شد که حکایت از تایید درخواست برداشت شما دارد.

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره برداشت پول از فیبوگروپ

 

روش واریز و برداشت در بروکرهای فارکس، اهمیت زیادی برای معامله گران ایرانی دارد، زیرا به دلیل تحریم های مالی دسترسی به حساب ویزا و مستر کارت ندارند و همین موضوع روند انتقال ریال از بانک به حساب بروکر را دشوار کرده است.

طبق ارزیابی انجام شده، شرایط خوبی برای واریز یا برداشت از فیبوگروپ وجود ندارد. علاوه بر پروسه طولانی و کمی پیچیده برای برداشت از حساب، مدت زمان انتقال پول هم طولانی است و برای بسیاری از معامله گران ناخوشایند است.

متاسفانه صرافی رایدو اسپیر، دارای زبان فارسی نیست و معامله گران ایرانی مجبور به استفاده از زبان انگلیسی در کابین آن هستند و ممکن است همین موضوع باعث پیچیدگی و یا اشتباه معامله گران در انجام مراحل آن باشد.

تنوع روش های واریز و برداشت در این بروکر زیاد نیست و بجز روش واریز با تتر و ارزهای دیجیتال، روش مناسبی برای ایرانیان مثل واریز و برداشت با تاپ چنج (TC Pay) یا پرفکت مانی ارائه نشده است. روش برداشت با وبمانی علاوه بر کارمزد، گزینه مناسبی برای ایرانیان نیست.

انتظار داریم در آینده نزدیک بروکر فیبوگروپ با ارائه سرویس های جدید واریز و برداشت، شرایط مناسب و امن برای انتقال پول معامله گران ایرانی فراهم نماید. در صورتی که برای شارژ و برداشت در فیبوگروپ نیاز به راهنمایی و دریافت سرویس بدون کارمزد دارید، با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا روش برداشت از فیبوگروپ با تتر از طریق شبکه TRC20 امکان پذیر است؟

بله، شما می توانید از طریق صرافی RaidoSpare تتر را با استفاده از شبکه TRC20 به ولت خود منتقل کنید.

نظرات (2)
  1. تازه وارد فیو گروپ شدم‌و با ابن‌تحلیل برداشت پول ناراحت و کمی ناامید شدم
    چطور براحتی در عرض ۵ ثانیه از کیف پولم به حساب فیبو گروپ واریز کردم ولی برای برداشت باید این پروسه طولانی و سخت رو طی بکنم ؟!!!

    • با سلام. بله متاسفانه شرایط برداشت از فیبوگروپ کمی زمانبر است! اما نگران نباشید، شما می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام دیجی تریدرز، برای نقل و انقال سریع وجه در بروکر فیبوگروپ اقدام نمایید. جهت دریافت راهنمایی بیشتر در تلگرام درخواست خود را ارسال نمایید. (همکاران پشتیبانی در ساعت اداری، در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهند داد.)

درج نظر