حساب دمو فیبوگروپ – افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ و نحوه شارژ دمو

05 سپتامبر 2023 -

حساب دمو فیبوگروپ بدون احراز هویت

 

حساب دمو یا آزمایشی، فرصت تمرین در بازار واقعی با پول مجازی را فراهم می کند. بروکر فیبو گروپ، به خوبی این نیاز معامله گران را درک کرده است و حساب های دمو متنوعی در اختیار آنها قرار داده است.

با توجه به اینکه حساب سنتی (Cent) ریسک مالی قابل توجهی برای معامله گران ندارد، حساب دمو فیبوگروپ شامل این حساب نیست. سایر حساب های دمو در فیبو شامل موارد زیر است:

✅حساب MT4 Fixed

✅حساب MT4 NDD

✅حساب cTrader NDD

✅حساب MT4 NDD No Commission

✅حساب MT5 NDD Hedging

✅حساب MT5 NDD Netting

برای افتتاح حساب دمو فیبو گروپ، نیاز به انجام فرآیند احراز هویت ندارید. شما می توانید قبل از وریفای حساب خود، در هریک از حساب های دمو یاد شده، شروع به بررسی و انجام معاملات در بروکر FiboGroup کنید.

حساب دمو فیبوگروپ، افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ، افتتاح حساب فیبوگروپ

برای آشنایی با روش شروع سریع افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ، ادامه این پست را مطالعه کنید و گام به گام، مطابق با آموزش پیش بروید.

ثبت نام در FiboGroup

حساب دمو بروکر فیبوگروپ
🖥️حساب دمو در متاتریدر 4 Fixed, NDD
💻حساب دمو در متاتریدر 5 Hedging, Netting
🧑‍💻حساب دمو در سی تریدر cTrader NDD
🚀شارژ حساب دمو تا 1 میلیون دلار
📈سقف لوریج دمو 1:400
☎️تماس با کارشناس پشتیبانی Telegram

 

🎞️آموزش افتتاح حساب دمو فیبوگروپ (ویدیویی)

 

 

حساب دمو فیبوگروپ؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

ثبت نام سریع در فیبو گروپ – آموزش افتتاح حساب

 

برای افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ، در دو مرحله می توانید کار خود را شروع کنید. مرحله اول ثبت نام و تایید آدرس ایمیل شماست. زیرا تنها شرط استفاده از حساب دمو فیبوگروپ، تایید آدرس ایمیل معامله گران است.

در مرحله بعد می توانید یک حساب دمو با شرایط مورد نیاز خود ایجاد نمایید. در صورتی که قبلا در بروکر فیبوگروپ ثبت نام کرده اید، می توانید مستقیم به سراغ ادامه این مطلب بروید.

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

همچنین می توانید طبق مراحل زیر، می توانید به سرعت افتتاح حساب اولیه را انجام دهید:

 

گام 1: ثبت نام در سایت بروکر

 

از طریق لینک معتبر، وارد سایت بروکر فیبوگروپ شوید. در صفحه اصلی مطابق شکل زیر، بر روی دکمه «افتتاح حساب معاملاتی» کلیک کنید. این دکمه برای ثبت نام اولیه در بروکر می باشد.

ثبت نام در فیبوگروپ

همچنین می توانید بر روی دکمه «افتتاح حساب دمو» نیز کلیک کنید و این موضوع تفاوتی در ثبت نام اولیه شما ندارد.

ثبت نام در فیبوگروپ

پس از آن در پنجره جدید، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید و سپس بر روی افتتاح حساب کلیک کنید. تبریک می گوییم، ثبت نام در فیبوگروپ به پایان رسید و شما وارد کابین شخصی خود در بروکر شدید.

ثبت نام در بروکر فیبوگروپ

در داخل کابین خود، دو پنجره برای شما به ترتیب باز خواهد شد. در اولین پنجره مطابق شکل زیر، باید کشور محل تابعیت خود را مشخص نمایید. برای این کار، از منوی کشویی کشور ایران «Iran» را انتخاب کنید و بر روی دکمه «تایید» کلیک کنید.

افتتاح حساب در قیبوگروپ

در پنجره دوم پیام تبریک عضویت خود را مشاهده خواهید کرد. همچنین از شما درخواست تکمیل مراحل احراز هویت را به صورت کوتاه می خواهد که کافی است برای ادامه کار، آن را ببندید.

 

گام 2: تایید آدرس ایمیل در کابین شخصی

 

برای تایید حساب خود، در داخل کابین شخصی، از تب مربوط به «وضعیت پروفایل من» مطابق تصویر زیر، بر روی لینک «تایید ایمیل» کلیک کنید و سپس در پنجره جدید که حاوی آدرس ایمیل شماست، بر روی دکمه «تایید» کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در فیبوگروپ

سپس در پتجره بعدی، باید “کد تایید” ارسال شده به ایمیل خود را وارد نمایید. این کد معمولا به صورت یک رشته عبارت رمزشده می باشد که به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ

برای تایید ایمیل خود، کافی است کد تایید ارسال شده به ایمیل خود را مطابق نمونه تصویر زیر کپی نمایید و در کادر مربوط به آن جایگذاری کنید. در نهایت بر روی دکمه «تایید» کلیک کنید تا ثبت نام اولیه شما کامل شود.

افتتاح حساب در فیبوگروپ

💡در صورتی که می خواهید آموزش ثبت نام کامل در بروکر فیبو گروپ همراه با نحوه احراز هویت در آن را یاد بگیرید، مقاله ثبت نام در فیبوگروپ را مطالعه کنید.

 

افتتاح حساب دمو فیبو گروپ در کمتر از 2 دقیقه

 

پس از ثبت نام اولیه و تایید آدرس ایمیل، می توانید حساب دمو ایجاد کنید. برای این کار، وارد کابین شخصی خود شوید و ، بر روی دکمه «افتتاح حساب دمو» در قسمت مربوط به آن کلیک کنید.

حساب دمو فیبوگروپ

در پنجره جدید، موارد زیر را به ترتیب مشخص کنید:

☑️یکی از انواع حساب های دمو را از داخل منوی کشویی انتخاب کنید. (به عنوان مثال MT4 NDD No Commission)

☑️مبلغ اولیه شارژ حساب دمو فیبوگروپ را وارد کنید. (به عنوان مثال 2000 دلار)

☑️لوریج حساب خود را از داخل منوی کشویی انتخاب کنید. (به عنوان مثال 1:100)

افتتاح حساب دمو فیبو گروپ
افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ – انتخاب حساب دمو فیبوگروپ

توجه داشته باشید که حداکثر شارژ موجودی در حساب دمو فیبوگروپ، تا سقف 1,000,000 میلیون دلار است. در نهایت بروی دکمه «افتتاح» کلیک کنید.

افتتاح حساب در فیبوگروپ

در پنجره جدید می توانید اطلاعات ورود به حساب خود را که شامل شماره حساب (لاگین) و پسورد و پسورد سرمایه گذار را مشاهده کنید.

برای ورود به حساب دمو فیبوگروپ از طریق متاتریدر یا سی تریدر از این اطلاعات استفاده نمایید.

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ

 

استفاده از حساب دمو فیبوگروپ، برای معامله گران ضروری است و توصیه می کنیم حتما قبل از شروع به سرمایه گذاری در این بروکر، از حساب دمو آن استفاده کنید.

همچنین برای تست استراتژی های خود، حساب مناسب را انتخاب کنید. برای تست ربات های معامله گر، می توانید در ابتدا از حساب اسپرد ثابت (Fixed NDD) استفاده کنید و در صورتی که بازدهی مناسبی داشتند، از سایر حساب ها نیز استفاده کنید.

در صورتی که برای افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ نیاز به دریافت مشاوره و یا راهنمایی بیشتر دارید، می توانید همین حالا با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا برای افتتاح حساب دمو در فیبوگروپ احراز هویت ضروری است؟

خیر، معامله گران می توانند پس از ثبت نام اولیه از حساب دمو فیبوگروپ استفاده کنند. تنها شرط لازم برای ساخت حساب دمو، تایید آدرس ایمیل پس از ثبت نام می باشد.

درج نظر