حساب سنتی فیبوگروپ – اسپرد حساب سنتی در بروکر FiboGroup

04 سپتامبر 2023 -

حساب سنتی فیبوگروپ چیست

 

بروکر فیبوگروپ از سال 1998 در بازار فارکس شروع به کار کرده است اما برخلاف بروکرهای قدیمی، تعداد حساب ها و پلتفرم های آن محدود به 2 حساب مبتنی بر روی متاتریدر 4 نشده است.

امروزه معامله گران حرفه ای و مبتدی با اهداف مختلفی، علاقه مند به استفاده از حساب سنتی یا نانو در بروکر های فارکس هستند. خوشبختانه بروکرفیبوگروپ، حساب سنت (Cent) را ارائه می کند.

برای شروع کار در حساب سنتی فیبوگروپ می توانید با واریزی 1 دلار که کمترین سرمایه ممکن است، کار خود را شروع کنید. حساب سنتی در این بروکر اجازه استفاده از ربات معامله گر را می دهد.

ثبت نام در فیبوگروپ

شما می توانید قبل از ورود سرمایه اصلی خود به بازار، استراتژی معاملاتی خودتان یا ربات معاملاتی (اکسپرت) را در این حساب با استفاده از حجم های مورد نیاز خود تست کنید و در صورت ارزیابی مثبت، آن را به سرمایه اصلی خود وصل کنید.

حساب سنتی فیبوگروپ

 

⛳جدول مشخصات حساب سنتی فیبوگروپ

 

به طور خلاصه در جدول زیر، مشخصات حساب سنتی فیبوگروپ قرار دارد:

مشخصات حساب سنتی فیبوگروپ
نام حساب فارکس حساب سنتی فیبوگروپ
نام حساب MT4 Cent
نوع اجرای معاملات بدون میز معاملاتی (NDD)
ارز پایه سنت دلار
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4
اسپرد از 0.6 پیپ
کمیسیون ندارد
سواپ شبانه دارد
لوریج یا اهرم تا سقف 1:1000
واریز و برداشت فوری
تعداد جفت ارزهای فارکس 32 نماد
تعداد نماد های CFD 2 فلز طلا و نقره
تعداد نماد های ارز دیجیتال 9 نماد
اجرای بدون ریکوت دارد
حداکثر تعداد معاملات 50
حداکثر حجم یک معامله 100 لات
حداکثر حجم معاملات باز 1000 لات

در این پست به بررسی اسپرد و شرایط حساب سنتی در بروکر فیبوگروپ می پردازیم.

 

بررسی حساب سنتی فیبوگروپ

 

 

حساب سنتی فیبوگروپ؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

شرایط حساب سنت (CENT) در فیبوگروپ

 

حساب سنتی فیبوگروپ، امکان اجرای معاملات بدون میز معاملاتی (NDD) را دارد و قیمت های معاملات در این حساب به بر اساس عرضه و تقاضای بازار اصلی شکل می گیرد.

حداقل واریزی در این 1 دلار است و ارز پایه آن سنت دلاری است. در حساب CENT NDD، سقف لوریج یا اهرم معاملاتی ارائه شده 1:1000 است اما این میزان در تمامی شرایط در دسترس نیست و ممکن در زمان اخبار مقدار آن به نصف کاهش پیدا کند.

این شرایط برای معاملاتی که در حین محدود کننده، اعمال می شود. همچنین اگر موجودی خالص حساب با لحاظ موقعیت های باز (اکوئیتی حساب) به 20 درصد و یا کمتر از 20 درصد مبلغ مارجین پوزیشن های فعال برسد، بروکر حق دارد به صلاحدید خود، جهت تامین شرایط مارجین یک یا تمامی معاملات شما را ببندد.

توصیه می کنیم حتما در آخرین ساعات بازار، معامله نکنید و در صورتی که وارد معامله شده اید، نیم ساعت مانده به تعطیلات بازار، تمامی معاملات خود را ببندید تا دچار زیان ناخواسته در این حساب نشوید.

حساب سنتی فیبوگروپ بر روی پلتفرم متاتریدر 4 ارائه شده است. یکی از محدودیت های این حساب، حداکثر 50 موقعیت های معاملاتی باز است که این محدودیت در سایر حساب ها وجود ندارد.

این تعداد شامل مجموع معاملات باز و پندینگ اردرها (سفارشات در حال انتظار) می باشد. حداکثر حجم برای یک پوزیشن معاملاتی 100 لات است و حداکثر حجم برای تمامی موقعیت های این حساب 1000 لات است.

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

 

 

🎯اسپرد حساب سنتی بروکر فیبو

 

اسپرد حساب سنتی بروکر فیبوگروپ، برای بسیاری از معامله گران اهمیت زیادی دارد. متاسفانه حساب سنت فیبوگروپ به صورت دمو ارائه نمی شود و باید قبل از ورود به این حساب، ارزیابی لازم را انجام داده باشید.

اسپرد حساب سنتی در بروکر فیبو، در جفت ارز EUR/USD از 0.6 پیپ شروع می شود و کمترین اسپرد بعد از آن مربوط به جفت ارز USD/JPY با 1.0 پیپ اسپرد است. بسیاری از جفت ارزهای دیگر به طور میانگین، اسپرد بالای 2.0 پیپ دارند.

اسپرد طلا و نقره در حساب سنتی فیبوگروپ، به ترتیب 30 سنت و 2 سنت است. اسپرد ارزهای دیجیتال در حساب سنتی نیز بالاست. بیشتر اسپرد مربوط به بیت کوین است که 15000 پیپ است و بعد از آن اتریوم با 1500 پیپ بیشترین اسپرد را دارد.

سایر ارزهای دیجیتال از 60 پیپ تا 200 پیپ در حساب سنتی فیبوگروپ، هزینه اسپرد دارند. توجه داشته باشید که هزینه کمیسیون این حساب 0.0 دلار است، اما میزان سواپ برای معاملاتی که به روز بعد منتقل می شود، محاسبه خواهد شد.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره حساب سنتی FiboGroup

 

حساب سنتی یکی از بهترین حساب های بروکرهای فارکس است. توصیه می کنیم معامله گران از این حساب بروکر فیبوگروپ استفاده نمایند تا قبل از ورود سرمایه خود به ریسک های جدی، تمامی شرایط کار با این بروکر را ارزیابی نمایند.

مزیت حساب سنتی فیبوگروپ و سایر بروکرها، امکان معامله با حجم بالا و هزینه کمتر است تا معامله گران بتوانند سیستم معاملاتی خود را ارزیابی نمایند.

در صورتی که برای شروع کار خود، به دنبال بهترین بروکر برای حساب سنتی هستید، می توانید با واحد مشاوره سایت دیجی تریدرز در پشتیبانی تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

سوالات متداول

حداقل واریزی حساب سنتی فیبوگروپ چقدر است؟

شما می توانید با واریز حداقل 1 دلار در حساب سنتی فیبوگروپ شروع به معامله کنید.

آیا حساب سنتی در بروکر فیبوگروپ با متاتریدر 5 ارائه می شود؟

خیر، بروکر فیبوگروپ حساب سنتی را تنها در متاتریدر 4 ارائه کرده است.

درج نظر