بونوس بروکر دلتا اف ایکس برای ایرانیان 💰برداشت بونوس دلتا اف ایکس

12 مارس 2024 -

بونوس دلتا اف ایکس برای معامله گران فارکس

 

بروکر دلتا اف ایکس (DeltaFX) یکی از بروکرهای فارکس در بازار ایران است که در دسته بروکرهای معتبر قرار می گیرد و خدمات [اختصاصی] برای ایرانیان ارائه می کند.

«بونوس دلتا اف ایکس» سبب شده است تا تعداد زیادی از تریدرها به فکر افتتاح حساب در این کارگزاری بیفتند! این بروکر به مناسبت های مختلف مثل “آغاز سال نو” برای بونوس های خود را معرفی می کند.

ما قصد داریم در این مقاله به بررسی نکات مربوط به «بونوس بروکر دلتا اف ایکس» بپر‌دازیم و شرایط بونوس بدون واریز این بروکر را مورد بررسی قرار دهیم.

نام بروکر
دلتا اف ایکس
بونوس 30%
سال نو میلادی
بونوس 200% Jolly Traders
بونوس 50$ بونوس خوش آمدگویی
بونوس 100% تا سقف 700 دلار

 

انواع بونوس بروکر دلتا اف ایکس

 

بروکرهای فارکس برای جذب مشتریان جدید و تشویق به سرمایه گذاری، از ابزارهای مختلفی استفاده می کنند. یکی از این ابزارها، بونوس فارکس است که به‌عنوان پاداش یا هدیه به تریدرها تعلق می‌گیرد.

به‌ طور کلی، “بروکر دلتا اف ایکس” در دسته بروکر «با بونوس خوش آمدگویی(Welcome)» قرار می گیرد و البته بونوس های دیگری مثل بونوس 100% واریزی را هم ارائه می دهد! برخی از بونوس های بروکر دلتا شامل موارد زیر است:

 

💸بونوس 50% واریزی

 

دلتا اف ایکس، بونوس 50 درصد تا سقف 1000 دلار (1000$) برای حساب‌های جدید در نظر گرفته است. این هدیه فرصتی عالی برای تریدرهای جدید است تا معاملات خود را در فارکس با قدرت آغاز کنند.

شرایط دریافت بونوس شامل افتتاح حساب در دلتا اف ایکس بین 20 دسامبر 2023 تا 5 ژانویه 2024 است! این بونوس «قابل معامله» و «قابل ضرر» است؛ که می توان آن را یکی از بهترین بونوس های فارکس دانست.

 

❤️بونوس خوش آمدگویی

 

یکی سرویس های جذاب برای مشتریان، «بونوس خوش آمدگویی» است؛ که بروکر دلتا برای استقبال از تریدرهای جدید، «بونوس 50 دلاری» را در نظر گرفته است! این بونوس قابل ضرر است و امکان برداشت آن وجود دارد.

بونوس دلتا اف ایکس

شرایط دریافت بونوس خوش آمدگویی عبارت‌اند از:

 • اولین واریز به حساب معاملاتی؛
 • حداقل واریز 10 دلار.

 

💯بونوس 100 درصد قابل ضرر

 

یکی از بونوس های جذاب در بروکر دلتا، بونوس 100 درصدی آن است. این بونوس که با کد “Jingle Dollars” معرفی شد، امکان دریافت بونوس قابل ضرر به میزان واریزی (100%) را فراهم کرده بود.

شما می توانستید با حداقل شارژ حساب 50 دلاری، تا «سقف 700 دلار» بونوس دریافت کنید. این بونوس دارای زمان انقضا است و ممکن است در حال حاضر فعال نباشد!

بونوس بروکر دلتا اف ایکس

 

❄️بونوس زمستانی [کریسمس و سال نو]

 

دلتا به مناسبت کریسمس و سال نو، جشنواره‌ زمستانی را برای کاربران خود ترتیب داده است. این جشنواره‌ سه ماهه، فرصتی بی‌نظیر برای معامله‌گران است تا از بونوس‌های جذاب و هیجان‌انگیز بهره‌مند شوند!

چهار بونوس ویژه برای مشتریان دلتا در نظر گرفته شده است که «30% واریزی» تا سقف 2000$ با میزان سپرده‌گذاری و حجم معاملات، به آن‌ها تعلق می‌گیرد. این بونوس‌ها می‌توانند سودآوری معاملات شما را در سال نو به‌طور قابل‌توجهی افزایش دهند.

بونوس دلتا اف ایکس

شرایط دریافت این بونوس این است که شما حساب خود را در ابتدا تا حد قابل قبولی [حداقل 2000 دلار] شارژ کنید. همچنین باید محدودیت زمانی این بونوس را نیز در بگیرید. این بونوس قابل ضرر و قابل برداشت است.

 

مراحل دریافت بونوس بروکر دلتا اف ایکس

 

مراحل دریافت بونوس در بروکر دلتا اف ایکس به نوع بونوس انتخابی شما بستگی دارد. به طور کلی، مراحل زیر برای دریافت بونوس‌های دلتا اف ایکس مشترک هستند:

 1. ثبت نام و احراز هویت:
 • ابتدا در وب‌سایت دلتا اف ایکس ثبت‌نام کنید.
 • مدارک احراز هویت خود را مانند کارت ملی و پاسپورت ارسال کنید.
 • پس‌از تأیید مدارک، حساب شما فعال خواهد شد.
 1. انتخاب بونوس:
 • به بخش «پروموشن‌ها» در پنل کاربری خود بروید.
 • بونوس مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 1. واریز وجه:
 • حداقل مبلغ مورد نیاز برای فعال‌کردن بونوس را به حساب خود واریز کنید.
 • در برخی موارد، ممکن است نیاز به استفاده از کد بونوس هنگام واریز وجه باشد.
 1. فعال‌کردن بونوس:
 • پس‌از واریز وجه، به بخش «پروموشن‌ها» بروید و بونوس خود را فعال کنید.
 • در برخی موارد، بونوس به‌طور خودکار پس‌از واریز وجه به حساب شما واریز می‌شود.
 1. استفاده از بونوس:
 • از بونوس خود برای معاملات در فارکس استفاده کنید.
 • به حداقل حجم معاملات موردنیاز برای برداشت سود از بونوس توجه کنید.

 

💡نظر کارشناس درباره بونوس بروکر دلتا اف ایکس

 

انواع گوناگونی از «بونوس‌‌ دلتا اف ایکس» وجود دارد؛ اما تمامی بونوس ها دارای تاریخ انقضای مشخصی هستند. به همین دلیل بسیاری از معامله گران ممکن است در زمان فعال بودن بونوس ها، از آنها بی خبر باشند!

توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی از “فعال بودن” برنامه بونوس در بروکر مطمئن شوید! برای این کار کافی است به «پشتیبانی تلگرام» ما پیام ارسال کنید تا کارشناس ها مجموعه، راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار دهند.

سوالات متداول

چه نوع بونوس‌هایی در دلتا اف ایکس ارائه می‌شود؟

دلتا اف ایکس انواع مختلفی از بونوس‌ها، از جمله بونوس خوش‌آمد، بونوس بدون سپرده و بونوس شارژ مجدد را ارائه می‌کند.

چگونه می‌توانم بونوس دلتا اف ایکس را دریافت کنم؟

برای دریافت بونوس دلتا اف ایکس، باید ابتدا ثبت‌نام کنید، مراحل احراز هویت زا کامل کنید، بونوس مورد نظر را انتخاب کنید و با توجه به شرایط بونوس، برای فعال‌کردن آن اقداماتی را انجام دهید.

نظرات (2)
 1. سلام ایا امکان دریافت بونوس از طرف ای بی هم در این بروکر وجود داره؟

  • سلام. بله. اما در حال حاضر این سرویس ارائه نمی شود.

درج نظر