بروکر دلتا اف ایکس برای ایرانیان – ورود به سایت بروکر DeltaFX

20 ژانویه 2024 -

بررسی بروکر دلتا اف ایکس برای معامله گران ایرانی

 

بروکر دلتا اف ایکس، یکی از قدیمی ترین بروکرهای فارکس است که در سال 2009 تاسیس شد. این بروکر در انگلستان ثبت شده است. در بررسی بروکر deltafx، مجموعه ای از خدمات معاملاتی به مشتریان را مشاهده می کنیم.

کارگزاری دلتا سه نوع حساب دارد و امکان معاملات آنلاین از طریق پلتفرم معاملاتی پیشرفته متاتریدر 4 و 5 فراهم ساخته است. یکی از مهمترین ویژگی های این بروکر، ارائه خدمات به مشتریان در سرتاسر جهان و بدون محدودیت است.

ثبت نام در DeltaFX

ابزارهای ارائه شده برای معاملات توسط DeltaFX شامل بیش از 110 نماد در جفت ارزهای فارکس، فلزات، کالاهای انرژی، شاخص های سهام، سهام و CFD ارزهای دیجیتال است.

با این حال، مواردی مانند اوراق قرضه، نرخ بهره و وجوه قابل معامله در مبادله (ETF) که برخی از کارگزاران دیگر ارائه می‌دهند، در بروکر دلتا اف ایکس وجود ندارد.

بروکر دلتا اف ایکس، بروکر DeltaFX

نام بروکر دلتا اف ایکس
دفتر مرکزی انگلستان
لینک افتتاح حساب ثبت نام در DeltaFX
سال تاسیس 2009
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

بروکر دلتا اف ایکس چیست؟

 

بروکر دلتا اف ایکس (DeltaFX) یک کارگزاری آنلاین برای ارائه خدمات معاملاتی [اعم از ترید، کپی ترید و …] می باشد که از سال 2009 در انگلستان شروع به کار کرده است. این بروکر به معامله گران ایرانی نیز سرویس ارائه می کند.

بروکر DeltaFX با نام های دیگری مثل “بروکر دلتا” یا “بروکر دلتا فارکس” نیز شناخته می شود. کارگزاری دلتا اف امکان واریز و برداشت ریالی، تاپ چنج (TC Pay) و ارزهای دیجیتال مثل تتر را پشتیبانی می کند و معامله گران ایرانی به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

 

⛳کارگزاری دلتا در یک نگاه

 

DeltaFX🏢

⭐دلتا اف ایکس

📌دفتر مرکزی: انگلستان

✅این بروکر رگوله می باشد.

———–🔰————

انواع حساب بروکر دلتا اف ایکس
حساب دمو ✔️دارد
حساب نانو
✔️دارد
حساب فیکس ✔️دارد
حساب استاندارد
✔️دارد
حساب ECN
✔️دارد
حساب اسلامی ✔️دارد
حساب کپی ترید
✔️دارد
🖥️پلتفرم های معاملاتی
01 00 mt4 digitraderz 01 بروکر دلتا اف ایکس,بررسی بروکر دلتا,سایت بروکر دلتا,بروکر دلتا,ورود به دلتا اف ایکس,ورود به بروکر دلتا اف ایکس,ورود به بروکر دلتا,ورود به سایت دلتا,سایت دلتا,بروکر دلتا ایکس,بروکر دلتا اف,ثبت نام در دلتا اف ایکس,ثبت نام در بروکر دلتا,بروکر دلتا فارکس
01 00 mt5 digitraderz 01 بروکر دلتا اف ایکس,بررسی بروکر دلتا,سایت بروکر دلتا,بروکر دلتا,ورود به دلتا اف ایکس,ورود به بروکر دلتا اف ایکس,ورود به بروکر دلتا,ورود به سایت دلتا,سایت دلتا,بروکر دلتا ایکس,بروکر دلتا اف,ثبت نام در دلتا اف ایکس,ثبت نام در بروکر دلتا,بروکر دلتا فارکس

 

بررسی حساب های بروکر دلتا اف ایکس

 

بررسی کارگزاری دلتا اف ایکس، نشان می دهد که دارای تنوع حساب قابل قبولی است. شما می توانید بهترین حساب معاملاتی را مطابق با اهداف خود انتخاب کنید.

هر حساب دارای تنظیمات و شرایط خاص خود است که بر اساس اهداف تجاری و سرمایه گذاری مختلف است:

 • حساب نانو؛
 • حساب استاندارد؛
 • حساب ECN؛
 • حساب فیکس (Fix Spread).
بروکر دلتا اف ایکس، حساب های بروکر دلتا
حساب های بروکر دلتا اف ایکس

حساب نانو DeltaFX

 

این اکانت برای افراد مبتدی و افرادی که می خواهند با سرمایه اندکی در بازار فعالیت کنند، طراحی شده است. با سپرده 10 دلاری می توانید یک حساب معاملاتی نانو افتتاح کنید.

 • معامله با حجم 0.001 امکان پذیر است؛
 • اهرم تا 1:1000 بدون لغزش قیمت؛
 • معاملات با سرعت بالایی انجام می شود؛
 • شارژ در پایین ترین سطح.

 

حساب استاندارد DeltaFX

 

حساب استاندارد برای همه معامله گران مناسب است و بیشترین تعداد نماد و ابزار معاملاتی را ارائه می دهد. همچنین این حساب بروکر دلتا فاقد اسپلیج بوده و دارای اسپرد شناور است.

 • ارائه گسترده ترین طیف نمادها؛
 • امکان استفاده از ربات؛
 • معاملات به سرعت انجام می شود؛
 • هر لات معامله شده 2 دلار هدیه دریافت می کند؛
 • تجارت 24 ساعته ارزهای دیجیتال؛
 • محدودیت در سود و زیان ترید؛
 • محدود کردن سود و زیان به صفر.

 

حساب ECN دلتا اف ایکس

 

در حساب ECN، خریداران و فروشندگان به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به هم متصل می شوند که سرعت معامله را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

اکانت ECN در بروکر دلتا اف ایکس به دلیل اسپرد و کارمزد کم و همچنین اجرای سریع معاملات برای حرفه ای ها به خصوص اسکالپرها مناسب است.

 • کمترین اسپرد، با شروع از صفر؛
 • امکان معامله در زمان خبر؛
 • مناسب برای اسکلپ؛
 • بالاترین سرعت در انجام معاملات.

 

حساب فیکس Fix Spread بروکر دلتا

 

در حساب اسپرد ثابت (Fix Spread) هزینه های معاملات کاهش می یابد زیرا اسپرد تغییر نمی کند و محاسبه هزینه های معاملاتی نیز از قبل قابل پیش بینی است. ویژگی های اصلی این حساب شامل موارد زیر است:

 • اسپرد ثابت در نوسانات بازار
 • سرعت بالا در انجام معاملات

ثبت نام در DeltaFX

بررسی واریز و برداشت در بروکر دلتا فارکس

 

بروکر دلتا اف ایکس، روش های متنوعی را برای واریز و برداشت در نظر گرفته است. کاربران ایرانی به راحتی می توانند از طریق پرداخت ریالی حساب خود را شارژ کنند. در ادامه انواع راه ها را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

 • روش پرداخت محلی [ریالی و نقدی]؛
 • روش پرداخت با ارز دیجیتال (تتر)؛
 • روش پرداخت از طریق تاپ چنج (TC Pay)

💵روش پرداخت محلی

 

در این روش شما وارد سایت شده و از با انتخاب گزینه «پرداخت ریالی» از درون درگاه سایت، اقدام به واریز نمایید. پس از واریز، فیش خود را آپلود کنید تا پرداخت تایید شود.

♻️روش پرداخت با تتر

 

شما می توانید از طریق کیف پول ارزهای دیجیتال در بروکر دلتا اف ایکس، واریز و برداشت تتری یا سایر رمز ارزها را انجام دهید. شما می توانید با با اسکن این آدرس QR از طریق کیف پولی الکترونیکی خود، میزان تتر مورد نیاز را به حساب بروکر دلتا اف واریز کنید.

✅روش پرداخت با تاپ چنج (TC)

 

در این روش شما باید در صرافی تاپ چنچ، ثبت نام کنید و از طریق کیف پول دلاری یا ریالی خود حساب بروکر دلتا را شارژ کنید. این روش بدون کارمزد است و سرعت انجام تراکنش در این روش فوری است.

شما می توانید از طریق درگاه تاپ چنج در کابین بروکر دلتا اف ایکس واریز و برداشت خود را به سادگی انجام دهید. استفاده از روش TC Pay در سایر بروکرهای محبوب مثل آلپاری، لایت فارکس و آمارکتس نیز بسیار متداول است.

بروکر دلتا اف ایکس، واریز با تاپ چنج
واریز به دلتا اف ایکس با تاپ چنج

 

💡نظر کارشناس درباره بروکر دلتا اف ایکس

 

در بررسی بروکر deltafx، اطلاعات مفیدی ارائه شد تا معامله گران مبتدی و حرفه ای با خدمات ارائه شده از طریق این بروکر آشنا شوند. مجموع خدماتی ارائه شده توسط دلتا اف ایکس در سطح قابل قبولی قرار دارد.

البته بروکر دلتا اف ایکس دارای رگولاتوری سطح بالایی نیست و نیاز به اعتبار بیشتری برای رقابت در بازار ایران دارد. بروکرهایی نظیر کارگزاری آلپاری و لایت فارکس سالهاست که در بازار ایران فعالیت می کنند و رقابت جدی دارند.

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره بروکر دلتا اف ایکس و انتخاب یک کارگزاری مناسب هستید، می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

سوالات متداول

آیا این بروکربه ایرانیان خدمات ارائه می دهد؟

بله. بروکر deltafx به کاربران ایرانی خود نیز خدمات ارائه می دهند. این بروکر به تمامی کشورها، بدون محدودیت خدمات مالی ارائه می کند.

آیا دلتا اف ایکس یک کارگزار کلاهبردار است؟

بررسی‌ها و گزارش‌هایی مبنی بر اینکه DeltaFX یک کارگزار کلاهبرداری است، وجود دارد، اما همیشه بهتر است قبل از سرمایه‌گذاری تحقیقات خود را انجام دهید.

نظرات (2)
 1. من میخوام با پرداخت محلی انجام بدم ولی نمیدونم چطوری پرداخت کنم یاد نمیگیرم

  • برای پرداخت محلی باید با پشتیبانی هماهنگی انجام دهید تا در محل مناسب پول خود را تحویل نماینده بروکر دهید. پیشنهاد می کنیم از روش های آنلاین استفاده کنید تا سریع تر و آسان تر حساب شما شارژ شود.

درج نظر