بهترین پراپ کریپتو برای ایرانیان 💵سایت پراپ تریدینگ برای ارز دیجیتال

16 ژوئن 2024 -

حساب پراپ کریپتو چیست؟

 

پراپ تریدینگ (Proprietary Trading) در ارز دیجیتال به فرآیندی اشاره دارد که در آن یک شرکت مالی یا کارگزاری به معامله گران حرفه ای اجازه می‌دهد تا با سرمایه شرکت به معامله بپردازند!

مزیت «پراپ تریدینگ کریپتو»، عدم نیاز به سرمایه گذاری شخصی برای معامله‌گران است. از آنجایی که معامله‌گران با سرمایه شرکت به معامله می‌پردازند، مشکل «سرمایه اولیه» و «ریسک‌های مالی» شخصی آنها به حداقل می‌رسد.

با وجود مزایای فراوان، پراپ تریدینگ معایبی نیز دارد. برخی از این معایب، کلاهبرداری پراپ نامعتبر و تعهدات [و محدودیت‌هایی] است که شرکت های پراپ تریدینگ بر معامله‌گران اعمال می‌کنند.

این محدودیت ها می‌تواند شامل درصد بالایی از سود به نفع شرکت باشد. همچنین، معامله‌گران باید به معیارهای سخت‌گیرانه ای برای حفظ دسترسی به سرمایه پراپ تریدینگ پایبند باشند.

بهترین پراپ کریپتو، حساب پراپ کریپتو، پراپ رایگان ارز دیجیتال

مزایای پراپ در ارز دیجیتال معایب پراپ در ارز دیجیتال
ارائه اپلیکیشن موبایل و ویندوز محدودیت شرکت ها در استفاده از استراتژی های معاملاتی
ارائه خدمات و امکانات مختلف محدودیت این شرکت ها در ایران
تیم پشتیبانی از معامله گران حرفه ای هزینه بالای ورودی و برخی خدمات در بعضی از پراپ ها
وجود قوانین مناسب برای مدیریت ریسک پپشتیبانی از ارزهای دیجیتال محدود

 

بهترین پراپ کریپتو (ارز دیجیتال)

 

پراپ تریدینگ در کریپتو به معامله گران اجازه می‌دهد تا با استفاده از سرمایه موسسات، ریسک‌های مالی شخصی خود را کاهش دهند و از فرصت‌های بازار بهره‌برداری کنند. انتخاب بهترین حساب پراپ کریپتو بستگی به نیازها و اهداف معامله‌گر دارد.

با بررسی گزینه‌های مختلف و استفاده از شرایط مناسب، می‌توان به موفقیت در این حوزه دست یافت. برخی از شرکت‌های معروف پراپ تریدینگ در حوزه ارز دیجیتال شامل موارد زیر می‌شوند:

 

حساب پراپ The5ers

«حساب پراپ The5ers» یکی از گزینه‌های محبوب برای معامله‌گران کریپتو است. این حساب با کارمزد 40 دلار ارائه می شود و دو مرحله چالش، برای معامله‌گران شرایط مناسبی فراهم می‌کند. تارگت سود مرحله اول 8% و مرحله دوم 5% است.

این حساب دارای حداقل سه روز معاملاتی است و مدت زمان هر مرحله چالش بدون محدودیت است. اهرم 1:100 نیز به معامله‌گران ارائه می‌شود. افت سرمایه مجاز روزانه 5% و افت سرمایه مجاز کلی 10% می‌باشد.

 

پراپ شرکت FoundedNext

شرکت «FoundedNext» یکی از کارگزاری های معروف در زمینه ارائه پراپ کریپتو است؛ که با کارمزد پایین 50 دلار در دسترس معامله گران قرار می گیرد. معامله گران در این اکانت پراپ با دو مرحله چالش روبرو هستند.

تارگت سود در مرحله اول این پراپ 10% و مرحله دوم 5% است. این حساب دارای حداقل پنج روز معاملاتی است و مدت زمان مرحله اول چالش 30 روز و مرحله دوم چالش 60 روز است. اهرم حساب های پراپ تا سقف 1:100 می‌باشد.

 

پراپ شرکت Smart Prop Trader

شرکت سرمایه گذاری «Smart Prop Trader» دو مرحله چالش، یکی دیگر از گزینه‌های مناسب برای معامله‌گران کریپتو است. تارگت سود مرحله اول چالش 7% و مرحله دوم 5% است.

در حساب پراپ کریپتو در این شرکت، معامله گران با کارمزد 97 دلاری می توانند ثبت نام کنند. افت سرمایه مجاز روزانه برای این حساب ها تا 4% و افت سرمایه مجاز کلی 8% است.

این حساب هیچ محدودیتی در حداقل روزهای معاملاتی ندارد و مدت زمان هر دو مرحله چالش بدون محدودیت است. اهرم 1:100 نیز ارائه می‌شود.

 

حساب پراپ FTMO

FTMO به عنوان یکی از برجسته ترین شرکت‌های پراپ تریدینگ، امکان دسترسی به سرمایه تا 2,000,000$ را برای معامله‌گران فراهم می‌کند و آنها می‌توانند تا 90% از سود حاصله را برای خود حفظ کنند.

این شرکت از پشتیبانی قوی برخوردار است و امکاناتی همچون عدم محدودیت در سبک معاملات، پشتیبانی از پلتفرم‌های متاتریدر 4 و 5 و سی تریدر، و امکان معامله بدون محدودیت در حجم را ارائه می‌دهد.

 

پراپ تریدینگ فاندز (TradingFunds)

حساب پراپ تریدینگ فاندز (Trading Funds) یکی از پراپ فرم‌های مناسب در صنعت پراپ تریدینگ است. این شرکت با پذیرش کاربران ایرانی و ارزیابی یک مرحله‌ای، گزینه‌ای جذاب برای معامله‌گران کریپتو می‌باشد.

تقسیم سود تا 90 درصد، لوریج تا 1:100، و امکان باز گذاشتن معامله در آخر هفته از مزایای این شرکت است. همچنین، هیچ مقرراتی در مورد سبک معاملاتی شما وجود ندارد.

 

پراپ رایگان کریپتو چیست؟

 

پراپ رایگان کریپتو به برنامه‌هایی اشاره دارد که به معامله‌گران اجازه می‌دهد بدون نیاز به سرمایه اولیه، معاملات خود را آغاز کنند. این برنامه‌ها اغلب به عنوان یک راهکار جذاب برای جذب معامله‌گران تازه‌کار و حرفه‌ای استفاده می‌شوند.

حساب پراپ بدون هزینه معمولا به صورت یک دوره آزمایشی ارائه می‌شود که در آن معامله‌گران می‌توانند با سرمایه فرضی به معامله بپردازند. در صورت موفقیت در این دوره، شرکت پراپ تریدینگ ممکن است سرمایه واقعی را برای معامله‌گر فراهم کند.

مزیت اصلی پراپ رایگان، عدم نیاز به سرمایه اولیه است. این ویژگی به معامله‌گران امکان می‌دهد تا بدون نگرانی از از دست دادن سرمایه شخصی، استراتژی‌های خود را امتحان کنند. علاوه بر این، پراپ رایگان فرصت خوبی برای کسب تجربه و بهبود مهارت‌های معاملاتی است.

 

💡نظر کارشناس درباره پراپ برای کریپتو

 

حساب پراپ ارز دیجیتال شبیه به یک حساب بانکی است که شرکت پراپ سرمایه مورد نیاز معامله گر را در آن واریز می کند تا فرد بتواند از آن برای معاملات خود استفاده کند. این حساب پراپ برای افرادی مناسب است که دانش سرمایه گذاری در بازار و چند برابر کردن آن را دارند.

معامله گران حرفه ای، افراد با سابقه و با تجربه و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال که با تجزیه و تحلیل نمودار، استفاده از استراتژی و حتی استراتژی نویسی آشنایی دارند می توانند برای عضویت در پراپ های ارز دیجیتال درخواست دهند.

سوالات متداول

شرکت پراپ ارز دیجیتال چیست؟

این شرکت ها در حوزه بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند و به تریدرهای حرفه ای سرمایه می دهند.

مراحل انجام پراپ چیست؟

برای عضویت در پراپ ارز دیجیتال در ابتدا باید در آزمون ها و چالش های مربوطه شرکت کنید و تایید شوید. در این صورت می توانید سرمایه زیادی را برای مدیریت دریافت کنید.

درج نظر