بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه – کدام ارز ها برای ترید در هر ماه مناسب هستند؟

11 جولای 2024 -

بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه

 

معامله گران مبتدی در بازار کریپتو، اغلب با چالش پیدا کردن ارز های مناسب [واچ لیست] برای یک دوره 1 ماهه هستند؛ تا بتوانند استراتژی خود را در بازار ارز دیجیتال امتحان و بررسی کنند.

البته به دلیل وجود طیف گسترده رمز ارز ها در بازار کریپتو، «نقدینگی» در دسته بندی های مختلف در حال گردش است و تریدر ها مجبور می شوند نماد هایی را پیدا کنند که در آن ها نقدینگی و نوسان مناسب وجود دارد.

در حاضر (سال 2024) دسته بندی های بسیاری از کوین و توکن ها وجود دارد که روز به روز به تعداد این ارز ها افزوده می شود؛ و با فیلترهای مختلف می توان از آنها استفاده کرد.

معامله گران می توانند بر اساس حجم معاملات (24 ساعته)، تعدادمعاملات تریدر ها (Openinterest)، شهرت و پروژه یک کوین یا توکن آن را در واچ لیست (Watchlist) خود قرار دهند.

برای یافتن بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه، می توانید از ارز های بزرگ استفاده کنید، جفت ارز های BTC کوین ها را بررسی کنید یا رد پای پول در بازار ارز دیجیتال را دنبال کنید.

ارز های بزرگ و قدیمی بازار که در صدر آنها “بیت کوین” قرار دارد، مناسب ترید در هر ماه هستند؛ اگر قصد دارید از بهترین ساعت معامله بیت کوین مطلع شوید، صفحه مربوطه را مطالعه کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه

بهترین ارز دیجیتال متغیر در هر ماه
عوامل موثر حجم معاملات، نوسانات، کاربرد ها
نمونه بهترین ارز ها BTC, ETH, SOL …
منبع داده ها سایت Coinmarketcap

 

بررسی ارز دیجیتال برای سود ماهانه

 

بازار ارز دیجیتال به سرعت در حال گسترش است و برخی از سنت های تریدر های قدیمی، مانند تمرکز بر یک یا تعدادی نماد ثابت را شکسته است. بنا بر این معامله گران مجبور به جا به جایی در ارز ها هستند.

مناسب ترین راه جهت یافتن «بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه» داشتن سه نوع واچ لیست است:

  • واچ لیست ثابت ماهیانه: متشکل از ارز های بزرگ و پر کاربرد
  • واچ لیست متغیر: بر اساس حجم معاملات ارز ها
  • واچ لیست میم کوین ها: برای ترید در تایم فریم های بالا داخل فضای DEX

بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه

 

بهترین ارز دیجیتال از نظر تکنیکال ماهیانه

برای پیدا کردن بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهیانه، باید چندین عامل را در نظر بگیرید. ابتدا تحقیق کنید که کدام ارزها در بازار پرطرفدار و با حجم معاملات بالایی هستند، زیرا این ارزها معمولا نوسانات بیشتری دارند.

سپس تحلیل تکنیکال و فاندامنتال انجام دهید تا بتوانید روند قیمت و عوامل اثرگذار بر آن ارز را بشناسید. بررسی اخبار و رویدادهای مرتبط با هر ارز نیز می‌تواند کمک کند تا تغییرات بازار را پیش‌بینی کنید.

در نهایت بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهیانه را می توانید با شناسایی رفتار نهنگ ها و کیف پول هایی که خرید و فروش زیادی بر روی آن ارز انجام می دهند، شناسایی کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهیانه
بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهیانه؛ بررسی در سایت کوین گلس

 

سرمایه گذاری بر میم کوین ها

یکی دیگر از راه های یافتن بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه، فعالیت در بازار میم کوین ها است؛ گاهی اوقات شما در فضای DEX بر اساس فاکتور های مختلف، میم کوین های سالم [از نظر خطر Honypot] پیدا می کنید.

می توانید با توجه به حجم بازار یک میم کوین، مدیریت سرمایه مناسب را انجام دهید و روی آن توکن سرمایه گذاری کوتاه مدت کنید؛ در برخی موارد سود میم کوین ها بهتر از ارز های لیست شده است.

البته نباید ریسک بالای بازار میم کوین ها و پایین بودن حجم معاملات را در این بازار نادیده گرفت؛ پس قبل از هر چیز با آگاهی وارد بازار های مختلف شوید.

 

نکات مهم برای انتخاب بهترین ارز برای سود ماهانه

در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه، رعایت برخی نکات، بر کیفیت معاملات و زندگی ترید شما تاثیر بسزایی می گذارد؛ این نکات کلیدی را در ادامه توضیح داده ایم.

  • حجم نقدینگی همیشگی: برای ترید ثابت روی یک ارز دیجیتال، مهم ترین نکته میزان پایداری حجم نقدینگی و نوسان ارز دیجیتال است.
  • استراتژی مناسب و تست شده برای دریافت سود ماهانه در بازار ارز دیجیتال یک امر واجب است.
  • دنبال کردن اخبار اقتصادی و موثر بر بازار ارز دیجیتال باعث می شود در انجام معاملات طی یک ماه دقت بیشتری داشته باشید.

 

💡نظر کارشناس درباره بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه

انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه، دغدغه همه تریدر های فعال در بازار ارز دیجیتال است؛ با این حال ممکن است معامله گران به یک ارز بسنده نکنند و به صورت ماهانه تعدادی ارز را مد نظر بگیرند.

در این مقاله سعی کردیم بهینه ترین راه ها برای پیدا کردن بهترین ارز های دیجیتال را به خواننده مطلب آموزش دهیم؛ در نظر داشته باشید که بالا رفتن تعداد کوین های واچ لیست، به همان اندازه تمرکز لازم دارد.

سوالات متداول

بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه کدام است؟

در واقع بهترین ارز دیجیتال برای سود ماهانه، یک نماد ثابت نیست و بر اساس شرایط بازار و کوین انتخاب می شود.

روی کدام رمز ارز ها می توانیم به صورت ثابت ترید کنیم؟

اغلب ارز های بزرگ بازار مانند “BTC” و “ETH” دارای قدرت نقد شوندگی بالا و نوسان روزانه هستند.

درج نظر