برداشت تتر از آلپاری ✅ آموزش تصویری برداشت تتر از آلپاری به نوبیتکس

28 آوریل 2023 -

برداشت تتر از آلپاری | روش های برداشت وجه

 

با گسترش استفاده از ارز های دیجیتال در میان معامله گران، بسیاری از افراد به دنبال برداشت تتر از آلپاری هستند. بروکر آلپاری به معامله گران خود اجازه می دهد که پول خود را با استفاده از ارز های دیجیتال از حساب خود خارج نمایند.

برای برداشت با تتر و دریافت ریالی از بروکر آلپاری می توانید از صرافی های مختلفی مثل صرافی نوبیتکس، صرافی گرین چنج و … استفاده نمایید.

در این پست مراحل برداشت تتر از آلپاری آشنا از طریق کابین شخصی بروکر را به صورت تصویری آموزش می دهیم.

بروکر آلپاری ثبت نام در آلپاری
برداشت تتر از آلپاری ✔️ دارد
برداشت بیت کوین ✔️ دارد
پشتیبانی واتس آپ پشتیبانی تلگرام

ثبت نام در آلپاری

آموزش تصویری برداشت تتر از آلپاری

 

برای برداشت پول خود از بروکر آلپاری با استفاده از ارز های دیجیتال، طبق مراحل زیر پیش بروید :

1- وارد کابین شخصی خود در سایت اصلی بروکر آلپاری شوید. از منوی سمت راست بر روی واریز وجه کلیک کنید.

برداشت تتر از آلپاری ، انتقال از آلپاری با ارز دیجیتال

2- در صفحه جدید باید حساب معاملاتی خود را برای برداشت انتخاب کنید. از منو های انتقال از می توانید حساب های خود را انتخاب کنید.

نحوه برداشت از آلپاری، روش برداشت پول از بروکر آلپاری با تتر

3- سپس از طریق گزینه های منو انتقال به روش برداشت از بروکر آلپاری رو می تونید انتخاب کنید. روش Crypto را که شامل بیش از 50 ارز های دیجیتال می شود را انتخاب کنید و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

4- در صفحه بعد باید مبلغی را که می خواهید برداشت نمایید، وارد کنید. در کادر پایین می توانید میزانی دریافتی خود را با کسر کارمزد مشاهده می کنید.

نحوه برداشت از آلپاری، روش برداشت پول از بروکر آلپاری با تتر

5- سپس آدرس کیف پول رمز ارز مورد نظر خود را وارد کنید و ارز دیحیتال مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که می خواهید تتر را با شبکه ترون (TRC20) برداشت کنید گزینه TetherUS Based on TRX را انتخاب کنید و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

6- در صفحه بعد اطلاعات حساب خود را بررسی و تایید کنید و منتظر دریافت آن کیف پول خود باشید.

 

شرایط و کارمزد برداشت ارز دیجیتال تتر از آلپاری

 

برای برداشت از آلپاری با ارز های دیجیتال با توجه به نوع رمز ارز انتخاب شده ممکن است کارمزد شبکه انتقال تغییر کند. طبق اعلام بروکر آلپاری نرخ کارمزد 0.1 درصد مبلغ انتقال از این بروکر با ارز های دیجیتال است.

البته حداقل میزان کارمزد 3 دلار و حداکثر مبلغ آن بیش از 10 دلار نخواهد بود و از کارمزد از مبلغ انتخابی شما کسر خواهد شد.

توجه داشته باشید که اگر از ارز های دیگری مثل بیت کوین، اتریوم و … استفاده کنید، کارمزد معادل دلاری (تتر) از آنها کم خواهد شد و نیازی برای تبدیل آنها وجود ندارد.

طبق قوانین پولشویی، امکان برداشت از حساب آلپاری به حساب شخص ثالث ممنوع می باشد و باید از کیف پول شخصی خود استفاده کنید.

همچنین بهتر است یک اسکرین شات از کیف پول خود داشته باشید. طبق قوانین برداشت وجه در بروکر آلپاری، ممکن است شرکت از شما بخواهد تا تصویر کیف پول خود را ارائه کنید.

یکی از نکات مهم در هنگام برداشت تتر از آلپاری توجه به شبکه بلاکچین آن می باشد. به طور عمومی معامله گران از شبکه اتریوم (ERC20) و ترون (TRC20) استفاده می کنند. عدم مطابقت شبکه انتقال در کیف پول شما ممکن است منجر به از دست دادن دارایی شما شود.

در صورتی که دچار تراکنش اشتباه شوید و بخواهید پول خود را بازگردانید باید مجددا کارمزد دیگری معادل 100 تتر به کارگزاری آلپاری بدهید.

و در نهایت برای برداشت واریز اولیه خود باید از همان روشی که برای پرداخت از آن استفاده کرده بودید، برای برداشت آن استفاده کنید.

سوالات متداول

آیا امکان واریز و برداشت تتر از آلپاری با استفاده از صرافی ارز دیجیتال وجود دارد؟

بله می توانید با استفاده از صرافی های ارز دیجیتال مثل صرافی نوبیتکس از بروکر آلپاری برای انتقال پول خود استفاده کنید.

کارمزد برداشت تتر از آلپاری چقدر است؟

برای برداشت تتر از آلپاری 0.1 درصد مبلغ به عنوان کارمزد دریافت خواهد شد. توجه داشته باشید که حداقل میزان کارمزد برداشت از آلپاری 3 دلار و حداکثر مبلغ آن 10 دلار است.

درج نظر