دفتر آلپاری در کدام کشور است 📌 شرکت اصلی بروکر آلپاری کجاست

01 جولای 2023 -

بروکر آلپاری در کدام کشور است

 

بروکر آلپاری یکی از قدیمی ترین بروکر های فارکس در ایران است. شاید کمتر معامله گری در فارکس نام آلپاری Alpari را نشنیده باشد.

شاید برای شما هم سوال شده باشد که دفتر بروکر آلپاری در کدام کشور است و به صورت رسمی در کجا فعالیت دارد؟

این بروکر در اواخر زمستان سرد روسیه و بازار های مالی جهانی در سال 1998 تاسیس شد. در 24 دسامبر آن سال بروکر آلپاری برای اولین بار به عنوان کارگزار جفت ارزهای فارکس و فلزات شروع به کار کرد.

ثبت نام در Alpari

آلپاری در سال 2000 در شهر کازان و سپس در کشور روسیه فعالیت خود را گسترش داد و کم کم به فکر یک برند جهانی بود. تنها پس از چند سال، در سایر کشور های اروپایی مثل انگلیس دفتر آلپاری تاسیس شد.

بروکر آلپاری فراز و فرودهای زیادی را تحمل کرد و امروز در برخی از کشورها دارای دفتر کار رسمی است و در حال فعالیت گسترده در بازارهای مالی قرار دارد.

🔸نام بروکر آلپاری ❤️ Alpari
♻️سال تاسیس 24 دسامبر 1998
🌏دفتر آلپاری 📍کازان روسیه
⚖️رگوله 🏛️سنت وینسنت گرنادینها
☎️پشتیبانی فارسی ✔️دارد
🔵پشتیبانی تلگرام 🟢پشتیبانی واتس آپ

 

دفتر آلپاری در کدام کشور است

 

بروکر آلپاری دارای دفاتر مختلفی در سراسر دنیاست. این بروکر روسی الاصل پس از افتتاح دفاتر اروپایی خود، به سرعت دفاتر خود را در کشورهای مختلف ایجاد کرد.

در سال های بین 2005 تا 2012 بروکر آلپاری جزو بهترین بروکر های جهان به شمار می رفت تا اینکه شعبه دفتر انگلستان این بروکر در سال 2015 به دلیل بحران فرانک سوییس دچار ورشکستگی شد.

بروکر آلپاری که در 2004 در لندن آغاز به کار کرده بود پس از تسویه بدهی معامله گران به مرور فعالیت کم رونقی پیدا کرد و در نهایت در سال 2018 به طور کامل تعطیل شد.

در حال حاضر دفتر آلپاری در کشورهای مختلفی قرار دارد که شامل موارد زیر است :

  • آمریکا
  • روسیه
  • سنت وینسنت
  • قبرس
  • جمهوری موریس
  • بلاروس

ثبت نام در آلپاری

آدرس دفتر آلپاری کجاست

 

شرکت Exinity Limited که در حال حاضر مدیر عامل آن آقای اندری داشین است، در کشور های مختلفی با برند آلپاری در بازار فارکس خدمات ارائه می کند.

رگوله های ثبت شده برای دفتر آلپاری مربوط به کشور هایی است که مجوز فعالیت در اغلب کشورها را فراهم می کنند.

مهمترین رگوله آلپاری که مربوط به مجوز بورس قبرس است به آدرس زیر ثبت شده است :

Tassou Papadopoulou 6, Flat/Office 22, Ag. Dometios, 2373, Nicosia, Cyprus

آلپاری اینترنشنال که مربوط به حوزه اروپاست در جمهوری موریس نیز به ثبت رسیده است و از آدرس ثبت شده در این مجوز در زیر قرار دارد :

5th Floor, 355 NEX Tower, Rue du Savoir, Cybercity, Ebene 72201, Mauritius

البته آلپاری برای فعالیت در این کشور ها از عناوین دیگری نیز استفاده کرده است و ممکن است در مجوزات آن نام شرکت دیگری را مشاهده کنید که مربوط به زیرمجموعه های شرکت مادر Exinity Limited می باشد.

آلپاری در کدام کشور است

بروکر آلپاری به صورت محدود در جزایر کشور آمریکا نیز حضور دارد و از سوی دیگر دفتر کازان آن در روسیه نیز همچنان پابرجاست. البته این دفتر در حال حاضر فعالیت ندارد.

آلپاری برای فعالیت در کشورهای اروپایی از دفتر بلاروس خود که از نظر سیاسی به روسیه نزدیک تر است فعالیت می کند تا بتواند از برخی از مزایای آن استفاده نماید.

معامله گران ایرانی نیز از شرکت آلپاری لیمیتد استفاده می کنند که آدرس ثبت شده آن در رگوله سنت وینسنت SVG به شرح زیر است :

Alpari Limited, Suite 305, Griffith Corporate Centre, Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines

گرچه دسترسی معامله گران به این جزیره بسیار دشوار است اما می توانید، به مدیران بروکر آلپاری در جشنواره ها و نمایشگاه های مختلف فارکس دسترسی داشته باشید.

بروکر آلپاری در جشنواره اکسپوی دبی در سال 2021 حضور داشت و توانست تندیس بهترین بروکر جشنواره را دریافت کند و در سال 2022 نیز همین عنوان را در جشنواره اکسپوی مصر بدست آورد.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد بروکر آلپاری دارید می توانید در بخش نظرات همین پست از ما بپرسید و یا اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

بروکر آلپاری در کدام کشور است؟

بروکر آلپاری در کشور های مختلفی شعب دارد. دفتر آلپاری در کشور بلاروس، جمهوری موریس و قبرس از شعب فعال آن است.

رگوله آلپاری برای کدام کشور است؟

آلپاری لیمیتد برای ارائه خدمات به ایرانیان از زگوله سنت وینست و گرادینها استفاده می کند.

نظرات (2)
  1. سلام. آیا امکان مراجعه حضوری به آلپاری وجود داره؟ برای شعبه ایرانش کدام کشور میشه رفت؟

    • بله، البته بهترین راه برای ارتباط حضوری با بروکر آلپاری مراجعه به غرفه های نمایشگاهی آن در جشنواره های سالیانه مثل اکسپوی دبی و … است زیرا امکان ارتباط با مسئولین آن به راحتی فراهم می شود.

درج نظر