حساب استاندارد آلپاری – آموزش افتتاح حساب استاندارد در آلپاری [ویدیویی و تصویری]

30 آوریل 2023 -

معرفی حساب استاندارد آلپاری (Standard)

 

بروکر آلپاری یکی از پرطرفدارترین کارگزاری های فارکس در بین معامله گران ایرانی است که خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می کند.

حساب استاندارد آلپاری جزو حساب هایی است که برای معامله گران مبتدی و با تجربه مناسب است و دارای اسپرد متوسط می باشد.

یکی از دلایل محبوبیت بروکر آلپاری ارائه حساب های معاملاتی متنوع می باشد که توانسته است تمامی سلایق معامله گران شامل شود.

در این پست شرایط اسپرد حساب استاندارد آلپاری را در نماد های مختلف ارزیابی کرده ایم و نحوه ساخت حساب استاندارد آلپاری را به صورت تصویری آموزش داده ایم.

بروکر آلپاری افتتاح حساب در Alpari
حساب استاندار آلپاری با متاتریدر 4 ✅ دارد
حساب استاندارد الپاری با متاتریدر 5 ✅ دارد
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

آموزش حساب استاندارد آلپاری (ویدیو)

 

 

حساب استاندارد آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

مشخصات حساب استاندارد آلپاری

 

حساب استاندارد آلپاری برای معامله گران مبتدی و با تجربه یک گزینه مناسب است و بسیاری از معامله گران به دنبال افتتاح حساب استاندارد در بروکر آلپاری هستند.

البته بروکر آلپاری دو نوع حساب استاندارد به معامله گران ارائه می کند که با توجه به پلتفرم معاملاتی آنان در متاتریدر 4 و 5 تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

ابتدا شرایط هر یک از حساب های استاندارد آلپاری را بررسی و مقایسه می کنیم.

 

حساب استاندارد آلپاری در متاتریدر 4 ✅ Standard MT4

 

برنامه متاتریدر 4 یکی از محبوب ترین پلتفرم های معاملاتی فارکس است و علیرغم اینکه شرکت متاکوتس دیگر این نسخه را به صورت مستقل پشتیبانی نمی کند اما به دلیل علاقه مندی معامله گران هنوز هم در بروکر های فارکس ارائه می شود.

حساب استاندارد آلپاری نیز با نسخه متاتریدر 4 یکی از حساب های محبوب در بین معامله گرانی است که می خواهند در فارکس کار خود را آغاز کنند.

یکی از مزیت های مهم در حساب استاندارد آلپاری نسبت به سایر حساب ها مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب می باشد که ایرانیان می توانند تنها با 20 دلار در این حساب شروع به معامله کنند.

معامله گران آلپاری در حساب استاندارد آلپاری می توانند بر روی نماد های زیر معامله کنند :

  • 23 جفت ارز فارکس
  • 2 نماد از فلزات
  • 25 نماد CFD در بازار سهام

 

اسپرد حساب استاندارد آلپاری نیز از 0.3 پیپ شروع می شود و بدون کمیسیون در معاملات می باشد. امکان استفاده از اهرم و یا لوریج در معاملات این حساب تا سقف 1:1000 وجود دارد.

نحوه اجرای معاملات در این حساب استاندارد آلپاری از نوع اجرای سریع (Instant Execution) می باشد که برای معامله گران مبتدی و با تجربه در فارکس مناسب می باشد.

حداکثر حجم یک سفارش در این حساب 50 لات می باشد و حداکثر 100 عدد سفارش معلق می توانید داشته باشید. استاپ آوت این حساب نیز 20 درصد می باشد.

 

حساب استاندارد آلپاری در متاتریدر 5 ☑️ Standard MT5

 

در صورتی که علاقه مند به استفاده از نسخه جدید متاتریدر 5 هستید تا با سرعت و کیفیت بهتری در فارکس معامله کنید، می توانید حساب استاندارد آلپاری خود را با این پلتفرم ایجاد کنید.

مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب استاندارد با متاتریدر 5 حداقل 100 دلار می باشد. البته بجز این مورد حساب استاندارد در متاتریدر 4 و 5 تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

تعداد سفارشات معلق در حساب استاندارد در متاتریدر 5 حداکثر 500 عدد است که بیشتر از «حساب استاندارد متاتریدر 4» است اما استاپ آوت این حساب نیز 20% می باشد.

معامله گران آلپاری در این حساب استاندارد آلپاری با متاتریدر 5 نیز می توانند بر روی نماد های زیر معامله کنند :

  • 23 جفت ارز فارکس
  • 2 نماد از فلزات
  • 25 نماد CFD در بازار سهام

 

میزان اسپرد در این حساب نیز از 0.3 پیپ شروع می شود و کمیسیون ندارد. همچنین میزان اهرم این حساب از 1:10 تا حداکثر 1:1000 می باشد.

 

آموزش افتتاح حساب استاندارد آلپاری (تصویری)

 

برای افتتاح حساب استاندارد آلپاری می توانید از طریق سایت رسمی بروکر آلپاری وارد کابین شخصی خود شوید و مراحل زیر را انجام دهید:

 

🟢گام 1: ورود به فرم افتتاح حساب

 

در داخل کابین شخصی خود بر روی دکمه «افتتاح حساب» کلیک نمایید.

ساخت حساب دمو در آلپاری ، افتتاح حساب در آلپاری

 

🟠گام 2: تکمیل فرم حساب استاندارد

 

در صفحه جدید در تب مربوط به فارکس، نوع حساب خود را بر روی «حقیقی» قرار دهید. سپس از بین گزینه های حساب معاملاتی، بر روی یکی از گزینه های زیر کلیک کنید :

  • standard.mt4
  • standard.mt5

موجودی حساب خود را بر روی دلار و یا یورو می توانید قرار دهید.

افتتاح حساب در بروکر آلپاری ، حساب استاندارد در آلپاری
تکمیل فرم افتتاح حساب استاندارد آلپاری

و در نهایت بر روی دکمه «افتتاح حساب» کلیک نمایید تا حساب شما ایجاد شود. در صفحه بعدی می توانید مشخصات حساب خود را مشاهده نمایید که با استفاده از آنها در متاتریدر می توانید وارد حساب معاملاتی خود شوید.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره حساب استاندارد آلپاری

 

با توجه به حذف حساب سنتی، حساب های استاندارد در بروکر آلپاری بهترین گزینه برای معامله گرانی هستند که به دنبال شروع کار خود در فارکس اند. شما می توانید با حداقل موجودی 20$ کارتان را در فارکس شروع کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس دیجی تریدرز برای راهنمایی در زمینه افتتاح حساب استاندارد آلپاری و دریافت خدمات معاملاتی مثل ریبیت فارکس، کانال سیگنال Vip تماس بگیرید.

سوالات متداول

حداقل مبلغ مورد نیاز برای افتتاح حساب استاندارد آلپاری چقدر است؟

برای افتتاح حساب استاندارد در بروکر آلپاری در متاتریدر 4 با حداقل 20 دلار و در متاتریدر 5 حداقل با 100 دلار می توانید حساب ایجاد کنید.

تفاوت حساب استاندارد آلپاری با متاتریدر 4 و 5 چیست؟

حداقل مبلغ واریزی و حداکثر سفارشات معلق در این دو حساب با یکدیگر تفاوت دارد.

درج نظر