حساب پرو ecn الپاری – آموزش افتتاح حساب پرو ECN در Alpari

09 مه 2023 -

معرفی حساب پرو ecn الپاری

 

انواع حساب های ecn در بروکر آلپاری برای تریدر های فارکس ارائه می شود، که حساب پرو ecn الپاری یکی از آن حساب ها می باشد که برای معامله گران حرفه ای مناسب می باشد.

بروکر آلپاری این حساب را تنها از طریق پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 ارائه می کند. تفاوت حساب ecn و حساب pro ecn در موراد متعددی مثل «اسپرد»، «کمیسیون»، تعداد «نماد معاملاتی» و … می باشد.

ثبت نام در Alpari

در این پست به بررسی مشخصات حساب پرو ecn الپاری پرداخته ایم و نحوه ساخت حساب پرو ecn آلپاری را به صورت تصویری آموزش داده ایم.

حساب پرو ecn الپاری در متاتریدر 4 و 5
اسپرد pro ecn از 0.0 پیپ
کمیسیون 16 دلار در هر 1 میلیون دلار
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

🎞️آموزش افتتاح حساب پرو ECN در آلپاری (ویدیو)

 

 

حساب پرو ecn آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

مشخصات حساب پرو ecn الپاری – Pro ECN MT4

 

حساب پرو ecn الپاری برای معامله گران حرفه ای فارکس در بروکر معتبر آلپاری طراحی شده است. نوع اجرای سفارشات معاملاتی به صورت «Market Execution» و متصل به بازار اصلی فارکس می باشد.

این حساب به صورت ویژه فقط بر روی پلتفرم متاتریدر 4 ارائه شده است که در کابین شخصی آلپاری نیز با نام “pro.ecn.mt4” مشخص می باشد.

اسپرد حساب پرو ecn الپاری از 0.0 پیپ در نماد محبوب EUR/USD شروع می شود. کمیسیون این حساب برای معاملات جفت ارز های فارکس 1.6 دلار در هر لات می باشد.

معامله گران فارکس می توانند از اهرم معاملاتی یا همان لوریج از 1:2 تا سقف 1:3000 در این حساب استفاده کنند. حداقل واریزی برای افتتاح حساب پرو ecn آلپاری 500$ می باشد.

شما می توانید این را حساب بر پایه دلار و یا یورو ایجاد کنید. حداقل حجم یک سفارش در این حساب 0.01 (لات) و حداکثر آن 100 (لات) می باشد اما حجم تمامی سفارشات در آن تقریبا نامحدود است.

البته تعداد سفارشات باز «1500» معامله تعریف شده است. استاپ آوت معاملات نیز 60 درصد می باشد. در جدول زیر می توانید مشخصات حساب پرو ecn الپاری را به طور کامل مشاهده نمایید.

حساب پرو ecn الپاری
حساب معاملاتی پرو ECN آلپاری
Pro.ecn.mt4
پلتفرم تجاری متاتریدر 4
ارز پایه دلار / یورو
حداکثر لوریج 1:3000
روش اجرای معاملات Market Execution (اجرای بازار)
کمیسیون 1.6 دلار به ازای هر لات
استاپ آوت (Stop Out) 60 %
مارجین برای پوشش معامله 50 درصد
حداکثر حجم یک سفارش 100 لات
حداکثر حجم کل سفارشات باز محدودیت ندارد
حداکثر تعداد سفارشات باز 1500 عدد
حداکثر تعداد سفارشات معلق 300 عدد
تعداد جفت ارزهای فارکس 46 نماد
تعداد فلزات 2 نماد
تعداد سهام بورس (CFD) 55 نماد

 

آموزش افتتاح حساب پرو ecn الپاری

 

برای ساخت حساب پرو ecn الپاری ابتدا باید ثبت نام و احراز هویت خود را از طریق سایت اصلی آلپاری انجام دهید و وارد کابین شخصی خود شوید. مراحل انجام افتتاح حساب را طبق گام های زیر به پیش ببرید:

 

🟢گام 1: ورود به فرم افتتاح حساب در کابین

 

پس از ورود به کابین شخصی در بروکر آلپاری در نوار بالای صفحه بر روی دکمه «افتتاح حساب» کلیک نمایید.

افتتاح حساب های بروکر آلپاری انواع حساب الپاری و مشخصات ثبت نام آلپاری آموزش

 

🟡گام 2: تکمیل فرم افتتاح حساب ProECN

 

سپس در صفحه جدید بر روی تب معامله مستقل و نوع حساب «حقیقی» کلیک کنید و از بین گزینه ها می توانید «pro.ecn.mt4» را انتخاب کنید.

موجودی پایه حساب را نیز می توانید بر روی دلار و یا یورو قرار دهید. در نهایت بر روی «افتتاح حساب» کلیک کنید تا حساب شما ایجاد شود.

حساب پرو ecn الپاری

صفحه بعد می توانید اطلاعات حساب خود را مشاهده نمایید و با استفاده از آنها در متاتریدر 4 وارد حساب خود شوید. فراموش نکنید که برای استفاده از این حساب باید آن را به مبلغ 500 دلار شارژ کنید!

ثبت نام در آلپاری

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره حساب ProECN

 

حساب پرو ecn در آلپاری، تنها در متاتریدر 4 ارائه شده است و برای معامله گران حرفه ای مناسب است. اسپرد این حساب بسیار پایین است اما نیاز به سرمایه بیشتری نسبت به سایر حساب ها دارد.

توصیه می کنیم معامله گران کم تجربه ابتدا با حساب ECN در متاتریدر 4 کار کنند و پس از کسب تجربه کافی به سراغ این حساب بروند تا از ریسک مالی زیاد جلوگیری کنند.

در صورتی که برای افتتاح حساب Pro ECN در بروکر آلپاری نیاز به راهنمایی دارید، همین حالا می توانید با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا حساب پرو ecn آلپاری در متاتریدر 5 ارائه می شود؟

خیر، اما شما می توانید از حساب ecn آلپاری در متاتریدر 5 استفاده کنید که امکانات مشابهی با حساب پرو ecn در متاتریدر 4 دارد.

آیا حساب پرو ای سی ان الپاری کمیسیون دارد؟

بله، این حساب دارای کمیسیون 1.6 دلار به ازای هر لات معامله است که بر اساس قیمت معامله محاسبه می شود.

درج نظر