بهترین حساب پم آلپاری چیست ⭐ نحوه بررسی حساب پم Alpari

03 آوریل 2023 -

بهترین حساب پم آلپاری و کسب درآمد دلاری

 

بسیاری از معامله گران در بازار فارکس، به دنبال کسب درآمد دلاری هستند، اما زمان و تخصص لازم را برای انجام معاملات فارکس در اختیار ندارند.

حساب پم آلپاری یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در فارکس و سودآوری می باشد که می توانید با بررسی بهترین حساب پم آلپاری برای خودتان، یک منبع درآمد دلاری ایجاد کنید.

سوشال تریدینگ در بروکر آلپاری، یک روش سرمایه گذاری مدرن و موثر است و در حال حاضر بیش از 15 میلیون دلار در حساب های pamm آلپاری سرمایه گذاری شده است.

ثبت نام در بروکر Alpari

حساب پم آلپاری یک حساب با سابقه خوبی در این زمینه است و بسیاری از معامله گران، معاملات کپی تریدینگ را با سرویس حساب پم آلپاری می شناسند.

در ادامه این پست با شرایط سرمایه گذاری و «بهترین حساب PAMM در آلپاری» برای سرمایه گذاری بیشتر آشنا خواهید شد.

💢حساب پم بروکر آلپاری ☎️مشاوره با کارشناس فارکس
💯بهترین حساب pamm 🏆رتبه بندی حساب پم آلپاری
♨️سبد سرمایه گذاری pamm ♻️بهینه سازی سرمایه گذاری
نحوه تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

آموزش انتخاب بهترین حساب پم آلپاری

 

 

بهترین حساب پم در آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

حساب پم آلپاری چیست

 

حساب پم آلپاری (PAMM) امکان معاملات استاندارد از روی معاملات مدیران موفق را در اختیار معامله گران قرار می دهد و به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بدون انجام معاملات مستقل درآمد کسب کنند.

این حساب ها به مرور در سراسر جهان محبوبیت کسب کرده است و هم برای مدیران حساب و هم برای سرمایه گذاران، توانسته است، سودآور خوبی را به همراه داشته باشد.

در این سرویس یک مدیر که تجربه معاملات موفق را دارد اقدام به “افتتاح حساب pamm” می کند و مبلغ مشخصی را به عنوان بودجه خود در این حساب قرار می دهد.

این مبلغ در حساب مدیر فریز می شود و مدیران حساب پم اجازه برداشت آن موجودی را ندارند. همین موضوع باعث می شود تا با احتیاط بیشتری معاملات خود را انجام دهد.

در ادامه می بایست شرایط و طرح پیشنهادی خود را برای همکاری با سرمایه گذاران ارائه کند. مواردی مختلفی از جمله درصد کارمزد پرداختی سرمایه گذاران و یا حداقل میزان سرمایه گذاری از جمله این موارد می باشد.

سرمایه گذاران از طریق صفحه ی مربوط به مدیران حساب سوابق و شرایط سرمایه گذاری در آن را مشاهده می کنند و می توانند جهت سرمایه گذاری اقدام نمایند.

 

بهترین حساب پم آلپاری

 

انتخاب بهترین حساب پم آلپاری نسبت به فاکتورهای مختلفی برای معامله گران در فارکس تفاوت هایی داشته باشد؛ که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم:

 

 • ریسک سرمایه گذاری؛
 • حداکثر افت سرمایه؛
 • شرایط حداقلی سرمایه گذاری؛
 • میزان کارمزد حساب؛
 • نمودار و سایر مشخصات حساب پم.

 

⚡میزان ریسک پذیری سرمایه گذار

 

میزان ریسک معاملاتی در سرمایه گذاری یکی از مهمترین عواملی است که در تصمیم گیری افراد تاثیرگذار است. در صورتی که به دنبال سرمایه گذاری کم ریسک هستید، می توانند مشخصات مختلف حساب های مدیران حساب را بررسی کنید.

همچنین خود بروکر آلپاری نیز [بر اساس میانگین نتیجه نقدینگی روزانه]، حساب های پم را ارزیابی می کند و میزان ریسک سرمایه گذاری در آنها را در 5 سطح مشخص کرده است:

 • سطح 1: از 0 تا 1%
 • سطح 2: از 1 تا 3%
 • سطح 3: از 3 تا 5%
 • سطح 4: از 5 تا 7%
 • سطح 5: از 7% به بالاتر

شما می توانید برای مشاهده ریسک سرمایه گذاری بر روی حساب های پم آلپاری، بر روی وارد صفحه اصلی هریک از حساب ها شوید و مطابق تصویر زیر از قسمت بالا میزان ریسک آن را در قسمت مربوط به «ریسک» مشاهده کنید.

بهترین حساب پم آلپاری، ریسک سرمایه گذاری
بهترین حساب پم آلپاری، ریسک سرمایه گذاری

البته این موضوع به تنهایی نمی تواند برای ارزیابی ریسک یک حساب کافی باشد و بهتر است موارد بیشتری را بررسی کنید، تا  بهترین حساب پم آلپاری را برای خود انتخاب نمایید.

 

توجه : درآمد مدیران گذشته در بهترین حساب پم آلپاری الزاما نمی تواند تضمین کننده سودآوری به همان میزان در آینده باشد.

 

📉حداکثر افت سرمایه یا دراودان سرمایه

 

حداکثر افت سرمایه یا دراودان (Drawdown) یکی از مهمترین عواملی است که باید برای انتخاب بهترین حساب پم آلپاری بررسی کنید. این موضوع نشان دهنده این است که حساب معاملاتی حداکثر چه میزان زیان را برای حساب شما ایجاد می کند.

در بروکر آلپاری شما می توانید از قسمت مربوط به «معاملات» در صفحه اصلی حساب، این موارد را بررسی نمایید:

 • حداکثر سود نسبی
 • حداکثر افت نسبی
 • حداکثر سود روزانه
 • حداکثر افت روزانه
بهترین حساب پم آلپاری، حداکثر افت سرمایه
بهترین حساب پم آلپاری، حداکثر افت سرمایه

در بین این موارد، «حداکثر افت نسبی» تا حدودی نشان دهنده دراودان حساب معاملاتی مدیر پم در آلپاری می باشد؛ اما شما می توانید سایر این فاکتورهایی که اعلام کرده ایم را برای شناخت بیشتر بررسی کنید.

 

✅شرایط سرمایه گذاری در حساب

 

هریک از معامله گران برای سرمایه گذاری در حساب های پم آلپاری می توانند شرایط سرمایه گذاری آن را بررسی نمایند. یکی از این موارد حداقل سرمایه ای است که باید در حساب پم قرار بدهید.

مدیران حساب حداقل سرمایه گذاری را در حساب پم خود تعیین می کنند تا معامله گران بتوانند با کمترین میزان نیز سرمایه گذاری خود را آغاز نمایند. به طور معمول اغلب معامله گران از 50$ یا 100$ به عنوان حداقل سرمایه تعیین می کنند.

بهترین حساب پم آلپاری، حداقل سرمایه گذاری
بهترین حساب پم آلپاری، حداقل سرمایه گذاری

االبته در برخی از حساب ها می توانید با 20$ هم سرمایه گذاری کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا در ابتدا عملکرد معاملات حساب پم در بازه زمانی یک تا سه ماه با کمترین سرمایه بررسی کنید و سپس به مرور سرمایه گذاری بیشتری انجام دهید.

 

💰میزان کارمزد حساب

 

برای انتخاب بهترین حساب پم در آلپاری یک مثال کاربردی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید بر اساس آن نحوه تقسیم سود در حساب پم آلپاری را یاد بگیرید و حساب مناسب را برای خود انتخاب کنید.

به عنوان نمونه فرض کنید که مدیر حسابی دارای سرمایه اولیه 300 دلار می باشد و میزان موجودی سرمایه گذار بر روی حساب پم آن 200 دلار می باشد.

یعنی کل موجودی حساب 500 دلار است و سهم مدیر حساب 60 درصد از کل دارایی است که در اختیارش قرار گرفته است.

آموزش حساب پم آلپاری ، حساب های Pamm آلپاری ، کسب سود دلاری از پم آلپاری

بعد از مدت زمانی که معاملات سودده در این حساب انجام می گیرد، موجودی این حساب با افزایش 200 درصدی به مبلغ 1500 دلار در کل این اکانت حساب پم خواهید رسید.

در این صورت طبق توافق انجام گرفته، علاوه سودی که از قبل سرمایه خود بدست آورده است، بخشی هم به عنوان کارمزد از سرمایه گذار در اختیار مدیر حساب قرار خواهد گرفت.

در حقیقت علیرغم رشد 200 درصدی سرمایه که موجب شده است موجودی 200 دلار به 600 دلار برسد، باید به عنوان مثال 80 دلار را بابت کارمزد به مدیر حساب پرداخت نماید.

در نتیجه 200 دلار در این مدت به 520 دلار افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین برای انتخاب بهترین حساب پم آلپاری باید به میزان کارمزدهای دریافتی و عملکرد گذشته مدیران توجه کنید.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز [بهترین حساب پم آلپاری]

 

برای سرمایه گذاری در حساب های PAMM بروکر آلپاری، می توانید از طریق بررسی موارد مختلف، صاحب یک منبع درآمد دلاری شوید. اما توجه داشته باشید که این نحوه سرمایه گذاری نیازمند بررسی عوامل مختلفی در حساب می باشد.

توصیه می کنیم با بررسی این موارد یکی از حساب ها را به عنوان بهترین حساب پم آلپاری برای خودتان انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که رتبه بندی حساب های پم آلپاری نمی تواند تنها ملاک بررسی شما قرار بگیرد.

بنابراین بهتر است تمامی فاکتورهای حساب را بررسی کنید و بر اساس نیازها و شخصیت سرمایه گذاری خودتان؛ بهترین حساب را انتخاب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید!

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آلپاری ، بروکر alpari ، آموزش ثبت نام آلپاری

سوالات متداول

نحوه ثبت نام در حساب پم بروکر آلپاری چگونه است؟

برای ثبت نام در بروکر آلپاری از طریق سایت اصلی بروکر آلپاری اقدام نمایید. جهت مشاوره برای انتخاب مدیر موفق حساب پم و سرمایه گذاری با کارشناسان پشتیبانی فارکس در واتس آپ و تلگرام تماس بگیرید.

آیا برای سرمایه گذاری در حساب پم احراز هویت آلپاری اجباری می باشد؟

بله، برای استفاده از تمامی سرویس های بروکر آلپاری ثبت نام و احراز هویت اجباری می باشد. برای ثبت نام و آموزش احراز هویت در آلپاری از طریق لینک معتبر ثبت نام اقدام کنید.

آیا کسب درآمد از حساب های پم آلپاری به صورت قطعی است؟

خیر، هیچ یک از حساب های پم در بروکر آلپاری سود قطعی و تضمین شده ارائه نمی کنند اما سرمایه گذاران می توانند با انتخاب صحیح مدیران حساب ریسک سرمایه گذاری خود را به حداقل ممکن برسانند و درآمد دلاری کسب کنند.

آیا امکان استفاده از چند حساب پم آلپاری برای سرمایه گذاری وجود دارد؟

بله، سرمایه گذاران می توانند با ایجاد سبد پم آلپاری، حساب خود را به چند حساب متصل نمایند.

حداقل زمان برداشت پول از حساب پم به چه میزان است؟

سرمایه گذاران می توانند در هر زمانی که به پول خود احتیاج دارند، سرمایه خود را از حساب پم خارج نمایند و محدودیتی برای این موضوع وجود ندارد.

درج نظر