بهترین حساب پم آلپاری چیست – Alpari PAMM

03 آوریل 2023 -

آشنایی با حساب پم آلپاری و کسب درآمد دلاری

 

بسیاری از معامله گران در بازار فارکس، به دنبال کسب درآمد دلاری هستند اما زمان و تخصص لازم را برای انجام معاملات فارکس در اختیار ندارند.

حساب پم آلپاری یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در فارکس و سودآوری می باشد. سوشال تریدینگ در بروکر آلپاری، یک روش سرمایه گذاری مدرن و موثر است و در حال حاضر بیش از 15 میلیون دلار در حساب های pamm آلپاری سرمایه گذاری شده است.

ثبت نام در بروکر Alpari

حساب پم آلپاری یک حساب با سابقه خوبی در این زمینه است و بسیاری از معامله گران، معاملات کپی تریدینگ را با سرویس حساب پم آلپاری می شناسند.

در ادامه این پست با شرایط سرمایه گذاری در حساب PAMM آلپاری بیشتر آشنا خواهید شد.

💢حساب پم بروکر آلپاری ☎️مشاوره با کارشناس فارکس
💯بهترین حساب pamm 🏆رتبه بندی حساب پم آلپاری
♨️سبد سرمایه گذاری pamm ♻️بهینه سازی سرمایه گذاری
پشتیبانی واتس آپ پشتیبانی تلگرام

 

حساب پم آلپاری چیست

 

حساب پم آلپاری امکان معاملات استاندارد از روی معاملات مدیران موفق را در اختیار معامله گران قرار می دهد و به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بدون انجام معاملات مستقل درآمد کسب کنند.

این حساب ها به مرور در سراسر جهان محبوبیت کسب کرده است و هم برای مدیران حساب و هم برای سرمایه گذاران، سودآور بوده است. در این سرویس یک مدیر که تجربه معاملات موفق را دارد اقدام به افتتاح حساب pamm می کند و مبلغ مشخصی را به عنوان بودجه خود در این حساب قرار می دهد.

این مبلغ در حساب مدیر فریز می شود و مدیران حساب پم اجازه برداشت آن موجودی را ندارند. همین موضوع باعث می شود تا با احتیاط بیشتری معاملات خود را انجام دهد.

در ادامه می بایست شرایط و طرح پیشنهادی خود را برای همکاری با سرمایه گذاران ارائه کند. مواردی مختلفی از جمله درصد کارمزد پرداختی سرمایه گذاران و یا حداقل میزان سرمایه گذاری از جمله این موارد می باشد.

سرمایه گذاران از طریق صفحه ی مربوط به مدیران حساب سوابق و شرایط سرمایه گذاری در آن را مشاهده می کنند و می توانند جهت سرمایه گذاری اقدام نمایند.

 

بهترین حساب پم آلپاری

 

برای انتخاب بهترین حساب پم در آلپاری یک مثال کاربردی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید بر اساس آن نحوه تقسیم سود در حساب پم آلپاری را یاد بگیرید و حساب مناسب را برای خود انتخاب کنید.

به عنوان نمونه فرض کنید که مدیر حسابی دارای سرمایه اولیه 300 دلار می باشد و موجودی سرمایه گذار بر روی حساب آن 200 دلار می باشد.

یعنی کل موجودی حساب 500 دلار است و سهم مدیر حساب 60 درصد از کل دارایی است که در اختیارش قرار گرفته است.

آموزش حساب پم آلپاری ، حساب های Pamm آلپاری ، کسب سود دلاری از پم آلپاری

بعد از مدت زمان انجام معاملات سودده، موجودی این حساب با افزایش 200 درصدی به مبلغ 1500 دلار در کل آن می رسد.

در این صورت طبق توافق انجام گرفته، علاوه سودی که از قبل سرمایه خود بدست آورده است، بخشی هم به عنوان کارمزد از سرمایه گذار در اختیار مدیر حساب قرار خواهد گرفت.

در حقیقت علیرغم رشد 200 درصدی سرمایه که موجب شده است موجودی 200 دلار به 600 دلار برسد، باید به عنوان مثال 80 دلار را بابت کارمزد به مدیر حساب پرداخت نماید.

در نتیجه 200 دلار در این مدت به 520 دلار افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین برای انتخاب بهترین حساب پم آلپاری باید به میزان کارمزدهای دریافتی و عملکرد گذشته مدیران توجه کنید.

توجه : درآمد مدیران گذشته در بهترین حساب پم آلپاری الزاما نمی تواند تضمین کننده سودآوری به همان میزان در آینده باشد.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آلپاری ، بروکر alpari ، آموزش ثبت نام آلپاری

سوالات متداول

نحوه ثبت نام در حساب پم بروکر آلپاری چگونه است؟

برای ثبت نام در بروکر آلپاری از طریق سایت اصلی بروکر آلپاری اقدام نمایید. جهت مشاوره برای انتخاب مدیر موفق حساب پم و سرمایه گذاری با کارشناسان پشتیبانی فارکس در واتس آپ و تلگرام تماس بگیرید.

آیا برای سرمایه گذاری در حساب پم احراز هویت آلپاری اجباری می باشد؟

بله، برای استفاده از تمامی سرویس های بروکر آلپاری ثبت نام و احراز هویت اجباری می باشد. برای ثبت نام و آموزش احراز هویت در آلپاری از طریق لینک معتبر ثبت نام اقدام کنید.

آیا کسب درآمد از حساب های پم آلپاری به صورت قطعی است؟

خیر، هیچ یک از حساب های پم در بروکر آلپاری سود قطعی و تضمین شده ارائه نمی کنند اما سرمایه گذاران می توانند با انتخاب صحیح مدیران حساب ریسک سرمایه گذاری خود را به حداقل ممکن برسانند و درآمد دلاری کسب کنند.

آیا امکان استفاده از چند حساب پم آلپاری برای سرمایه گذاری وجود دارد؟

بله، سرمایه گذاران می توانند با ایجاد سبد پم آلپاری، حساب خود را به چند حساب متصل نمایند.

حداقل زمان برداشت پول از حساب پم به چه میزان است؟

سرمایه گذاران می توانند در هر زمانی که به پول خود احتیاج دارند، سرمایه خود را از حساب پم خارج نمایند و محدودیتی برای این موضوع وجود ندارد.

درج نظر