حداقل مبلغ واریزی در آلپاری ✔️حداقل برداشت از آلپاری چقدر است؟

24 اکتبر 2023 -

حداقل برداشت و حداقل واریزی در آلپاری چقدر است؟

 

واریز و برداشت آسان در بروکرهای فارکس، از دغدغه های مهم برای بسیاری از معامله گران ایرانی بشمار می رود. بروکر آلپاری به عنوان یکی از بزرگترین کارگزاری های فارکس در ایران، علیرغم تحریم های مالی در ایران، روش های مختلفی را برای انتقال وجه در نظر گرفته است.

اما حداقل واریزی در بروکر آلپاری چقدر است؟ آیا معامله گران می توانند هر میزان از سرمایه دلخواه خود را در این بروکر برداشت نمایند؟! کدام روش انتقال وجه، امکان واریز و برداشت با کمترین مبالغ را دارد؟ اینها سوالات پرتکرار معامله گران است.

ثبت نام در Alpari

با توجه به اینکه بروکر آلپاری جزو بروکرهای منتخب دیجی تریدرز می باشد، معامله گران می توانند از طریق مجموعه ما، به راحتی و بدون پرداخت کارمزد، واریز و برداشت های خود را با حداقل مبلغ 1 دلار انجام دهند.

اما در ادامه این پست به بررسی حداقل واریزی و برداشت از آلپاری پرداخته ایم، تا با شرایط انتقال وجه به صورت مستقیم در کابین شخصی خود نیز آشنایی داشته باشید.

بروکر فارکس آلپاری Alpari
حداقل واریزی $1 در حساب نانو
حداقل برداشت $5 بدون کارمزد
روش انتقال وجه تاپ چنج
پشتیبانی تلگرام

 

🎞️آموزش حداقل واریزی و برداشت در آلپاری (ویدیو)

 

 

حداقل واریزی در آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

حداقل انتقال وجه در بروکر آلپاری

 

هر یک از حساب های معاملاتی در بروکر آلپاری، با حداقل مبلغ مشخصی، قابل استفاده می باشد. به عنوان مثال شما نمی توانید با حداقل واریزی 10 دلار، از حساب های ECN در بروکر آلپاری استفاده نمایید.

البته بعد از فعال سازی حساب خود، می توانید به مبلغ دلخواه، حساب خود را شارژ کنید و از آن استفاده نمایید. بنابراین حداقل واریزی در حساب های معاملاتی و حداقل واریزی با روش های شارژ حساب ها تفاوت دارد.

خوشبختانه حداقل واریزی در حساب ها و روش های انتقال وجه در بروکر آلپاری این امکان را به مشتریان ایرانی داده است که تنها با 1$ کار خود را در حساب واقعی شروع کنند. در ادامه به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم.

حداقل واریزی آلپاری، حداقل برداشت از آلپاری

حداقل واریزی آلپاری برای حساب های معاملاتی

 

حساب نانو در بروکر آلپاری، امکان معامله با کمترین مبلغ (1 دلار آمریکا) را ایجاد کرده است. البته برای استفاده از حساب استاندارد در فارکس، می توانید از پلتفرم متاتریدر 4 با حداقل واریزی 20 دلار کار خود را آغاز کنید.

برای حساب های ECN در بروکر آلپاری نیز، باید حداقل 300 دلار واریز کنید. این مبلغ برای حساب ECN در مقایسه با بروکرهای دیگر [که حداقل واریزی حساب ECN از 1000 دلار یا بیشتر هم ارائه می شود]، بسیار منصفانه است.

حداقل واریزی آلپاری در حساب های معاملاتی را، در جدول زیر می توانید مشاهده کنید:

حداقل واریزی آلپاری در حساب های معاملاتی
حساب معاملاتی متاتریدر 4 متاتریدر 5
حساب نانو $1
حساب استاندارد $20 $100
حساب ECN $300 $300
حساب Pro ECN $500

 

حداقل مبلغ واریزی در آلپاری با روش های مختلف

 

روش های مختلفی در بروکر آلپاری برای واریز وجه از طریق کابین شخصی معامله گران ارائه شده است. حداقل واریزی آلپاری از طریق هریک از این روش ها شامل موارد زیر است:

  • روش تاپ چنج؛ 1 دلار
  • روش گرین چنج،؛ 1 دلار
  • روش ارزهای دیجیتال؛ 2 دلار
  • روش پرفکت مانی؛ 5 دلار

ثبت نام در بروکر آلپاری

حداقل برداشت از آلپاری برای ایرانیان

 

حداقل برداشت از آلپاری با هریک از روش های مختلف در بروکر آلپاری تفاوت دارد. شما باید هزینه کارمزد برداشت از آلپاری را هم در نظر بگیرید. در جدول زیر می توانید حداقل برداشت و کارمزد هریک از آنها را مشاهده نمایید:

حداقل برداشت از آلپاری با روش های مختلف
روش برداشت
حداقل برداشت کارمزد برداشت
روش TC Pay $1 %0
روش GC pay $5 %0
ارزهای دیجیتال $5 %0 + کارمزد شبکه
پرفکت مانی $2 %0.5

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره حداقل واریزی آلپاری

 

خوشبختانه روش های واریز و برداشت در بروکر آلپاری، برای معامله گران ایرانی امکان انتقال وجه بدون کارمزد (0%) را فراهم کرده است. معامله گران می توانند با کمترین مبلغ ممکن در حساب های آلپاری شروع به کار کنند.

علاوه بر این روش ها می توانید از طریق کابین شخصی خود، برای برداشت سریع از حساب معاملاتی به پشتیبانی دیجی تریدرز تماس بگیرید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات متنوع از ما، به پشتیبانی تلگرام پیام دهید.

سوالات متداول

حداقل واریزی در آلپاری چقدر است؟

حداقل واریزی آلپاری برای حساب معاملاتی نانو با استفاده از روش تاپ چنج 1 دلار است.

درج نظر