تغییر لوریج در آلپاری ⚡ آموزش تنظیم اهرم آلپاری

08 جولای 2023 -

اهرم یا لوریج در بروکر آلپاری

 

نحوه استفاده صحیح از لوریج در بروکر آلپاری یکی از مهمترین نکات برای کسب درآمد از معاملات فارکس است. با توجه به نوسانات کم در بازار فارکس، حجم پول اغلب معامله گران برای معامله گری و کسب سود بسیار ناچیز است.

به همین دلیل پس از ثبت نام در بروکرهای آلپاری، اهرم یا لوریج در اختیار تریدرها قرار می دهد که نوعی اعتبار مالی محسوب می شود و به معامله گران این امکان را می دهد تا با چند برابر سرمایه اصلی خود، وارد معاملات فارکس شوند.

ثبت نام در Alpari

تغییر لوریج در آلپاری و استفاده مناسب از اهرم آلپاری می تواند در بازدهی معاملات شما نقش بسزایی داشته باشد. معامله گران بسیاری به دلیل نحوه تغییر اهرم در آلپاری از معامله گران زیان ده به معامله گران موفق تبدیل شده اند.

تغییر لوریج در آلپاری ، آموزش نحوه تغییر اهرم در بروکر آلپاری

در ادامه این پست آموزش تغییر لوریج در آلپاری را آموزش می دهیم و نحوه انتخاب اهرم در آلپاری برای حساب های مختلف را بررسی می کنیم.

نام بروکر فارکس آلپاری ✅ Alpari
⚖️رگوله برای ایرانیان سنت وینست و گرادینها (SVG)
🟢حداکثر لوریج آلپاری 1:3000
🟡کمترین اهرم آلپاری 1:5
🟠لوریج پیش فرض حساب 1:500
📞تماس با کارشناس پشتیبانی در تلگرام

 

🎞️آموزش لوریج در آلپاری (ویدیو)

 

 

لوریج در آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

نحوه تغییر لوریج در آلپاری

 

در هنگام ساخت حساب معاملاتی، امکان تنظیم اهرم در آلپاری ارائه نشده است و معامله گران برای انتخاب اهرم مناسب باید بعد از ایجاد حساب اقدام به تغییر لوریج در آلپاری نمایند!

البته مقدار اولیه آن 1:500 است که برای تغییر لوریج حساب آلپاری می توانید طبق مراحل آموزش زیر پیش بروید:

 

🔘گام 1: ورود به حساب آلپاری

 

برای شروع تغییر لوریج در آلپاری ابتدا باید وارد کابین شخصی خود در بروکر شوید و از منوی سمت راست خود، گزینه حساب های تجاری را انتخاب کنید. حساب های تجاری شما شامل حساب های حقیقی یا دمو می باشد.

اهرم در آلپاری

 

🔘گام 2: انتخاب حساب معاملاتی

 

برای تغییر لوریج حساب آلپاری، ابتدا تب مربوط به حساب های «حقیقی» یا «دمو» را انتخاب کنید. در این صفحه، می توانید انواع حساب های معاملاتی خود را مشاهده کنید.

بر روی شماره حساب مورد نظر خود، کلیک کنید و از بین گزینه های ارائه شده برای حساب خود، بر روی «بررسی حساب» انتخاب نمایید.

آموزش تغییر لوریج در آلپاری

 

🔘گام 3: تغییر اهرم در آلپاری

 

در صفحه بررسی حساب، می توانید لوریج پیش فرض حساب خود را مشاهده نمایید. در کنار آن برای «تغییر لوریج در آلپاری» بر روی دکمه تغییر کلیک کنید.

میزان لوریج در آلپاری

در پنجره جدید می توانید از منوی کشویی انواع لوریج های ارائه شده در بروکر آلپاری را انتخاب کنید. سپس در کادر پایین باید رمز عبور متاتریدر حساب خود را وارد کنید و بر روی دکمه تغییر کلیک نمایید.

تغییر لوریج در آلپاری

با انجام این کار لوریج در آلپاری با موفقیت تغییر پیدا می کند و حساب شما بر اساس اهرم مورد نظر شما در متاتریدر سفارشات را انجام خواهد داد.

 

مقدار لوریج در آلپاری

 

استفاده از اهرم مناسب در فارکس اهمیت زیادی برای موفقیت حساب های تجاری دارد. با توجه به ریسک ذاتی بازار فارکس، سرمایه معامله گران همیشه در معرض زیان قرار دارد و استفاده از لوریج ریسک آن را چند برابر می کند.

قوانین رگولاتوری های بخش اروپایی اجازه ارائه اهرم های بالا را، در بروکرهای فارکس محدود کرده اند و به همین دلیل مقدار لوریج در آلپاری برای مشتریان بخش اروپایی، تا سقف 1:200 ارائه شده است.

اما با توجه به سخت گیری کمتر رگوله ها در شعب آفشور، مقدار لوریج در آلپاری تا سقف 1:3000 نیز برای معامله گران ایرانی قابل استفاده می باشد. به همین دلیل استفاده از اهرم آلپاری می تواند به افزایش سود حساب شان کمک نماید.

انواع مقدار لوریج در آلپاری شامل موارد زیر است:

 • 1:1
 • 1:5
 • 1:10
 • 1:25
 • 1:50
 • 1:100
 • 1:200
 • 1:500
 • 1:1000
 • 1:2000
 • 1:3000

شما می توانید با توجه به موجودی حساب معاملاتی خود از یکی از اهرم های ارائه شده استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم برای یک حساب 1000 دلاری حداکثر از لوریج 1:200 استفاده نمایید و برای حساب 100 دلاری نیز از لوریج بالای 1:500 استفاده نکنید.

🚀به عنوان مثال با انتخاب اهرم 1:100 در آلپاری، حجم معامله شما می توانید تا 100 برابر موجودی حساب تان باشد. بنابراین سود شما نیز به همین میزان افزایش پیدا می کند و زیان معاملات نیز با همین ضریب افزایش خواهد داشت.

 

حداکثر میزان لوریج در آلپاری

 

در جدول زیر سقف میزان لوریج در آلپاری برای هریک از حساب های معاملاتی را ارائه کرده ایم:

حساب معاملاتی آلپاری حداکثر لوریج در آلپاری
حساب نانو 1:500
حساب استاندارد 1:1000
حساب ECN 1:3000
حساب PRO ECN 1:3000

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره اهرم در آلپاری

 

خوشبختانه بروکر آلپاری، انواع اهرم های معاملاتی را ارائه کرده است و در معامله گرانی که بودجه پایین برای کسب سود از حرکات کوچک در بازار فارکس دارند، می توانند از اهرم بروکر آلپاری، به عنوان یک اعتبار مالی استفاده نمایند.

البته توجه داشته باشید که این موضوع می تواند هم یک فرصت برای معامله گران ایرانی باشد و هم یک تهدید و ریسک زیاد. با توجه به افزایش قیمت دلار در بازار ایران، معامله گران زیادی توانایی سرمایه گذاری با ارقام بالا را در بروکر خود ندارند.

استفاده اصولی از اهرم معاملاتی، در کنار مدیریت ریسک و بودجه بندی صحیح، نکته اساسی برای ماندگاری و کسب درآمد پایدار از بازار فارکس است.

در صورتی که برای شروع کار خود در بروکر آلپاری، نیاز به دریافت راهنمایی یا مشاوره دارید، با کارشناس دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

حداکثر لوریج در آلپاری برای ایرانیان چقدر است؟

بروکر آلپاری برای معامله گران ایرانی حداکثر لوریج 1:3000 را ارائه می کند.

درج نظر