نماد گاز در آلپاری برای معامله گران فارکس – نماد NG یا گاز طبیعی در بروکر آلپاری

07 آگوست 2023 -

معرفی نماد گاز در آلپاری – Alpari

 

بسیاری معامله گران کامودیتی های فارکس، در بروکر آلپاری حساب معاملاتی دارند. یکی از این نمادهای جذاب و پرطرفدار برای این تریدرها، نماد گاز طبیعی در فارکس است.

این محصول تحت تاثیر اخبار مهم فصلی و میزان تولید آن در کشورهایی نظیر روسیه است. گاز طبیعی به دلیل استفاده خانگی و صنعتی برای بسیاری از کشورهای جهان، نقش حیاتی دارد.

ثبت نام در Alpari

نماد گاز در آلپاری ارائه شده است و شما می توانید بر روی این نماد، معاملات پرسودی را انجام دهید. معاملات گاز در فارکس، تحت تاثیر اخبار مهم مثل جنگ روسیه با اکراین و یا تغییرات فصلی مثل شروع زمستان قرار می گیرد.

نماد گاز در آلپاری

در صورتی که علاقه مند به آشنایی و معاملات بر روی نماد گاز در آلپاری هستید، مطالعه این پست برای شما مفید است و می توانید با میزان اسپرد گاز، کمیسون و سایر مشخصات آن در بروکر آلپاری آشنا شوید.

نام بروکر آلپاری – Alpari
🧯نماد گاز در فارکس Natural Gas (NG)
📈اسپرد گاز در حساب ECN از 0.0 پیپ
💵کمیسیون نماد گاز 3.2 دلار به ازای هر لات
🔺سواپ خرید 36.05-
🔻سواپ فروش 31.04
🟢تماس با کارشناس 🔵پشتیبانی تلگرام

 

آموزش نماد گاز در آلپاری (ویدیو)

 

 

نماد گاز در آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

مشخصات نماد گاز در بروکر آلپاری

 

نماد گاز در آلپاری NG است که به صورت اختصاری از عبارت “Natural Gas” اقتباس شده است. بروکر آلپاری در بخش کالاهای اساسی تنها سه نماد گاز طبیعی، نفت برنت و نفت خام را ارائه کرده است.

حداقل حجم معاملاتی این نماد، مطابق با استانداردهای متاتریدر 0.01 لات است. حداقل میزان تغییر نرخ آن 0.001 می باشد. ارزش هر پیپ معامله 0.1 لات بر روی نماد گاز در آلپاری، 10 دلار است.

حداکثر حجم یک سفارش معاملاتی در نماد NG نیز 5 لات است. این نماد در تمامی 5 روز فارکس باز است.برای معاملات بدون سواپ آلپاری در نماد گاز، تنها از حساب ECN بر روی متاتریدر 5 می توانید استفاده کنید.

در سایر حساب های آلپاری، امکان سواپ فری نماد گاز ارائه نشده است. سواپ نماد گاز در آلپاری، برای معاملات لانگ 2.06- دلار است و سواپ معاملات فروش 0 می باشد.

ثبت نام در بروکر آلپاری

🎯اسپرد نماد گاز در آلپاری

 

کمترین اسپرد گاز در حساب ECN بروکر آلپاری ارائه شده است و میانگین اسپرد آن در حساب پرو ECN و حساب ECN MT5، حدود 0.5 پیپ است. البته در نظر داشته باشید که این حساب ها دارای کمیسیون نیز می باشند.

اگر از حساب ECN MT4 استفاده کنید، اسپرد متوسط این نماد 0.8 پیپ خواهد بود و در حساب استاندارد آلپاری نیز، متوسط اسپرد گاز طبیعی 1.0 پیپ است. مزیت این دو حساب، عدم محاسبه کمیسیون 1.6 دلاری در هر لات به ازای هر سفارش باز و بسته شدن در یک معامله است.

در جدول زیر می توانید اسپرد نماد گاز را در تمامی حساب های بروکر آلپاری مقایسه کنید:

اسپرد گاز در حساب های آلپاری
نام حساب آلپاری حداقل اسپرد متوسط اسپرد
حساب استاندارد 0.4 1
حساب ECN MT4 0.1 0.8
حساب Pro ECN 0.0
0.5
حساب ECN MT5 0.0
0.5

 

معامله نماد گاز در متاتریدر 4 و 5 آلپاری

 

برای انجام معاملات گاز در بروکر آلپاری، باید وارد حساب معاملاتی خود در متاتریدر بروکر شوید. برای ورود به حساب خود در متاتریدر، از مشخصات ورود و نسخه متاتریدر 4 یا 5 حساب خود مطمئن شوید.

طبق مراحل زیر می توانید معاملات گاز را در متاتریدر آلپاری انجام دهید:

 

🟢گام 1: ورود به پنجره نمادها

 

از منوی بالای متاتریدر، بر روی «View» کلیک کنید و گزینه «Symbols» را انتخاب کنید.

نماد طلا در آلپاری ، معامله طلا در آلپاری

 

🟡گام 2: اضافه کردن نماد گاز به واچ لیست

 

در پنجره جدید، وارد دسته بندی «Commodities» شوید و نماد “NG (Natural Gas)” را انتخاب کنید. از بالای پنجره بر روی دکمه «Show» کلیک کنید، تا این نماد به واچ لیست شما اضافه شود.

نماد گاز در آلپاری
نماد گاز در متاتریدر 4 آلپاری

 

🟠گام 3: باز کردن چارت و معامله

 

سپس پنجره را ببندید و بر روی نماد در واچ لیست خود راست کلیک کنید. گزینه «Chart Window» را برای باز کردن نمودار گاز در متاتریدر Alpari انتخاب کنید.

نماد گاز در آلپاری

در نهایت، شما می توانید با تعیین حجم و رعایت مدیریت سرمایه، در نقاط ورود مناسب، معاملات خود را انجام دهید. توجه داشته باشید که انجام معاملات در فارکس با ریسک زیادی همراه است و با رعایت نکات لازم می توانید بر روی نماد گاز در فارکس، درآمد خوبی را بدست آورید.

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

✅نماد گاز در متاتریدر 5 آلپاری

 

برای معامله نماد گاز در متاتریدر 5، کافی است مشابه روش قبل وارد حساب معاملاتی خود در بروکر آلپاری شوید و وارد پنجره نمادهای این بروکر شوید.

نماد گاز در فارکس آلپاری - متاتریدر 5
نماد گاز در متاتریدر 5 آلپاری

سپس وارد نمادهای دسته بندی «Commodities» شوید و در سمت راست، اولین نماد که مربوط به گاز در آلپاری است و با نماد «NG» مشخص شده است را انتخاب کنید.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره نماد گاز در آلپاری

 

نماد گاز می تواند برای بسیاری از معامله گران فرصت های تکنیکالی خوبی را ایجاد کند، تا معاملات پر سودی را تجربه کنند. خوشبختانه برخلاف بسیاری از بروکرهای فارکس در ایران، نماد گاز در آلپاری ارائه شده است.

در صورتی که برای انجام معاملات بر روی نماد گاز علاقه مند هستید، می توانید این نماد را در بروکرهای دیگری مثل لایت فارکس نیز بررسی کنید. البته میزان اسپرد این نماد در حساب ECN لایت فارکس، بیشتر از آلپاری است.

اما از نظر کمیسیون، نماد گاز در بروکر لایت فایننس، تنها 50 سنت است و در مقایسه با آلپاری که 1.6 دلار است، بسیار پایین تر است. انتخاب بروکر مناسب برای این نماد، بستگی به سبک معاملاتی شما دارد.

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره رایگان برای انجام معامله در بروکر آلپاری هستید، می توانید در پیام رسان تلگرام با کارشناس فارکس دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

اسپرد نماد گاز در آلپاری چقدر است؟

کمترین اسپرد گاز در آلپاری از 0.0 پیپ در حساب ECN شروع می شود و در حساب استاندارد نیز به صورت شناور از 0.4 پیپ است.

نماد گاز در بروکر آلپاری چیست؟

نماد گاز در بروکر آلپاری “NG” می باشد که می توانید در متاتریدر 4 و 5 آن را معامله نمایید.

کمیسیون معاملات گاز در آلپاری چقدر است؟

بروکر آلپاری به ازای انجام هر لات معامله در نماد گاز 1.6 دلار کمیسیون محاسبه می کند که بسته به قیمت خرید ممکن است کمی متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه کمیسیون آلپاری مراجعه کنید.

درج نظر