حساب دمو فیکس کانترکت الپاری ✅معامله در حساب دمو باینری آپشن آلپاری

04 نوامبر 2023 -

معرفی حساب دمو باینری آپشن آلپاری

 

یکی از خدمات بروکر آلپاری، ارائه حساب های باینری آپشن است که تحت عنوان پلتفرم “فیکس کانترکت” ارائه کرده است. حساب دمو در این پلتفرم از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا تریدرها قبل از ورود به این حساب، علاقه مند به بررسی پلتفرم آن هستند.

معاملات باینری آپشن یا فیکس کانترکت در پلتفرم اختصاصی بروکر آلپاری ارائه می شود و در متاتریدر قابل اجرا نیست. به همین دلیل باید به کابین شخصی معامله گران دسترسی لازم را داشته باشید و از طریق مرورگر یا اپلیکیشن معامله کنید!

حساب دمو باینری آپشن آلپاری، حساب دمو فیکس کانترکت الپاری

با توجه به اینکه بسیاری از افراد برای دسترسی و نحوه معامله در حساب دمو باینری آپشن آلپاری با مشکل مواجه می شوند؛ در ادامه این پست به بررسی و آموزش آن می پردازیم و نحوه ورود به حساب دمو فیکس کانترکت را بررسی می کنیم.

نام بروکر آلپاری
حساب باینری آپشن فیکس کانترکت
حساب دمو دارد
موجودی اولیه $10000
نحوه دسترسی از طریق کابین
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

آموزش حساب دمو باینری آپشن در آلپاری

 

 

حساب دمو فیکس کانترکت آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

کار با حساب دمو باینری آپشن آلپاری

 

برخی از معامله گران از “نحوه ورود به حساب دمو باینری آپشن در بروکر آلپاری چگونه است؟” سوال می پرسند. برای استفاده از پلتفرم باینری آپشن در بروکر الپاری، دو روش زیر وجود دارد:

  • حساب دمو فیکس کانترکت الپاری در کابین شخصی
  • حساب دمو باینری آپشن در اپلیکیشن اختصاصی آلپاری

 

که در ادامه به بررسی نحوه استفاده از آنها می پردازیم.

 

حساب دمو فیکس کانترکت الپاری در کابین

 

یکی از روش های آسان ورود به معاملات حساب دمو باینری آپشن [فیکس کانترکت در بروکر آلپاری]، استفاده از مرورگر در کامپیوتر های شخصی است. نحوه ورود به حساب دمو فیکس کانترکت را، از طریق روش زیر انجام دهید:

 

گام #1: ورود به کابین شخصی آلپاری

 

با استفاده از ایمیل و پسورد خود وارد حساب کاربری خود در بروکر آلپاری شوید. در منوی سمت راست کابین شخصی خود، ممکن است گزینه های معتددی از حساب فیکس کانترکت را مشاهده کنید. اما متاسفانه هیچ کدام از این موارد مربوط به حساب دمو باینری آپشن آلپاری نیست.

برای ورود به حساب دمو باینری آپشن آلپاری، از منوی پایین کابین شخصی خود، بر روی گزینه «Fix-Contracts Trader» کلیک کنید، تا منوی گزینه های مربوط به آن باز شود.

توجه داشته باشید که برای ایجاد حساب دمو باینری آپشن در آلپاری، نیازی به ثبت درخواست یا تکمیل فرم وجود ندارد!

حساب دمو فیکس کانترکت الپاری

 

گام #2: ورود به حساب دمو Fix-Contract

 

از بین گزینه های منو حساب فیکس کانترکت، بر روی مورد «معامله نمایشی» کلیک کنید تا وارد حساب دمو فیکس کانترکت آلپاری شوید. در حساب دمو فیکس کانترکت آلپاری می توانید با موجودی اولیه 10000 دلاری کار خود را شروع کنید.

حساب دمو فیکس کانترکت الپاری
لینک ورود به حساب دمو فیکس کانترکت الپاری

این حساب برای تست و آشنایی با محیط کاربری پلتفرم باینری آپشن در بروکر الپاری بسیار مناسب است. شما می توانید مواردی مثل معامله با یک کلیک، حالت های مختلف نمایش نمودار و اندیکاتور های ارائه شده در آن را، ارزیابی کنید.

حساب دمو فیکس کانترکت الپاری
موجودی حساب دمو باینری آپشن آلپاری

 

حساب دمو باینری آپشن آلپاری در اپلیکیشن

 

یکی دیگر از روش های ورود به حساب دمو باینری آپشن در استفاده از اپلیکیشن اندرویدی برای معاملات دمو در حساب باینری آپشن آلپاری است.

شما می توانید این اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود و نصب نمایید. نحوه ورود به حساب دمو باینری آپشن آلپاری شامل مراحل زیر است:

 

گام #1: ورود به اپلیکیشن باینری آپشن آلپاری

 

وارد اپلیکیشن باینری آپشن بروکر آلپاری شوید. شما می توانید این اپلیکیشن [که دارای لوگوی آلپاری با تم نارنجی و سفید است،] را از طریق گوگل پلی، به آدرس زیر دانلود و نصب کنید:

گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود اپلیکیشن باینری آپشن آلپاری از گوگل پلی

 

برای ورود به این اپلیکیشن باید از همان اطلاعات ورود به حساب کابین شخصی خود، استفاده نمایید. آدرس ایمیل و پسورد کابین شخص خود را وارد کنید و بعد یک پسورد 4 رقمی برای اپلیکیشن ایجاد کنید. سپس وارد محیط پلتفرم باینری آپشن آلپاری خواهید شد.

در اپلیکیشن باینری آپشن آلپاری بر روی علامت منو (یا همان سه خط) در گوشه بالا صفحه کلیک کنید. از بین گزینه های این برنامه، بر روی «Demo Account» کلیک کنید. با انتخاب این گزینه، به صورت اتوماتیک وارد حساب دمو باینری آپشن آلپاری خواهید شد.

حساب دمو باینری آپشن آلپاری

 

گام #2: ورود به حساب دمو باینری آپشن

 

موجودی اولیه حساب دمو، در بالای صفحه معادل 10 هزار دلار نشان داده خواهد شد و شما می توانید در این اپلیکیشن به قسمت های مختلف حساب دمو باینری آپشن آلپاری دسترسی داشته باشید.

حساب دمو باینری آپشن آلپاری

 

💡جمع بندی دیجی تریدرز درباره حساب دمو باینری آپشن آلپاری

 

حساب دمو باینری آپشن آلپاری، که به حساب دم فیکس کانترکت نیز شناخته می شود؛ یکی از خدمات مناسب برای معامله گران معاملات دودویی (گزینه های باینری) است. از مزایای حساب فیکس کانترکت این ورود آسان به آن است.

البته لینک مربوط به حساب دمو در کابین بروکر، به سادگی قابل مشاهده نیست. به خصوص آنکه در منوی سمت راست، گزینه های مختلفی برای حساب فیکس کانترکت مشاهده می شود، اما خبری از لینک ورود به حساب دمو باینری آپشن نیست!

پیشنهاد می کنیم قبل از ورود به حساب واقعی، در حساب آزمایشی باینری آپشن، کار کنید و با محیط آن آشنا شوید. در صورتی که برای ورود به حساب با سوالی مواجه شدید، می توانید در بخش نظرات این پست از ما بپرسید.

سوالات متداول

موجودی اولیه حساب دمو باینری آپشن آلپاری چقدر است؟

مبلغ موجودی اولیه در حساب دمو باینری آپشن آلپاری معادل 10 هزار دلار آمریکا است.

آیا حساب دمو فیکس کانترکت الپاری همان حساب دمو باینری آپشن در این بروکر است؟

بله، حساب باینری آپشن بروکر آلپاری با نام فیکس کانترکت (Fix-Contracts) ارائه شده است که دارای حساب دمو و واقعی می باشد.

نظرات (1)
  1. کاش یک زیر عنوان مثل پاسخ به سوالات شما درباره حساب دمو آلپاری به متن مقاله اضافه میکردید و در این بخش به ببرسی پرسش و پاسخ ها برای رفع ابهامات رایج در استفاده از حساب دمو می پرداختید. اینجوری مقاله پر بارتر میشد.
    یا مثلا به استراتژی‌های برنده در دنیای معاملات دودویی می پرداختید نه این که صرفا ازش یک اسم بیارید تو قسمت جمع بندی مقاله.
    بررسی چگونگی به کارگیری حساب دمو برای توسعه استراتژی‌های معاملاتی مهمه واقعا

درج نظر