تقویم اقتصادی آلپاری ✅ معرفی تقویم FXStreet در بروکر آلپاری

29 مه 2023 -

بررسی تقویم اقتصادی آلپاری برای معامله گران فارکس

 

یکی از سرویس های بروکر آلپاری به معامله گران خود، ارائه تقویم اقتصادی در سایت بروکر می باشد. کارگزاری آلپاری تقویم مستقلی ارائه نکرده است و با ارائه تقویم اقتصادی از منابع معتبر و تخصصی این سرویس را ارائه کرده است.

سایت اصلی بروکر alpari

تقویم اقتصادی آلپاری برگرفته شده از تقویم FXStreet می باشد و با همکاری این سایت می توانید آخرین اخبار فارکس را در روز های مختلف مشاهده نمایید.

البته متاسفانه این تقویم دارای زبان فارسی نمی باشد و معامله گران ایرانی برای استفاده از آن باید با اصطلاحات انگلیسی تقویم اقتصادی فارکس آشنا باشند.

در ادامه این مطلب نحوه استفاده از تقویم اقتصادی آلپاری را می توانید مطالعه کنید.

بروکر آلپاری ثبت نام در Alpari
تقویم اقتصادی آلپاری FXStreet
زبان فارسی ندارد
پشتیبانی Whatsapp پشتیبانی Telegram

 

نحوه استفاده از تقویم اقتصادی FXStreet در آلپاری

 

تقویم اقتصادی آلپاری برای معامله گران فارکس بسیار حائز اهمیت است و اخبار می تواند نقش مهمی در معاملات و کسب سود نقش داشته باشد.

بسیاری از معامله گران بر طبق تحلیل بنیادی و اخبار در بازار فارکس معامله می کنند و از همین روی استفاده از یک تقویم اقتصادی خوب بسیار مهم می باشد.

تقویم اقتصادی آلپاری به صورت مستقل در این بروکر مدیریت نمی شود و با همکاری سایت FXStreet ارائه شده است.

شاید بتوان گفت که ارائه این تقویم برای معامله گران ایرانی گزینه مناسبی نیست چرا که زبان فارسی در آن ارائه نشده است و بهتر بود بروکر آلپاری از تقویم دیگری استفاده می کرد.

برای دسترسی به تقویم اقتصادی آلپاری FXStreet می توانید وارد سایت اصلی آلپاری شوید.

تقویم اقتصادی آلپاری

در منوی بالای سایت در زیر مجموعه تجزیه تحلیل می توانید بر روی گزینه تقویم FXStreet کلیک نمایید.

در قسمت پایین صفحه تقویم اقتصادی آلپاری را همراه با آخرین اخبار نزدیک به زمان معاملاتی را مشاهده خواهید کرد.

تقویم اقتصادی آلپاری

توجه داشته باشید که زمان تنظیم شده برای تقویم اقتصادی متناسب با ساعت ایران نیست و ممکن است بر حسب آی پی شما ساعت متفاوتی را بر حسب منطقه زمانی نشان دهد.

در ساعت تقویم اقتصادی آلپاری منطقه زمانی تهران به وقت ایران ارائه نشده است. شما می توانید از منطقه زمانی GMT +3:00 استفاده نمایید که تنها 30 ساعت با ساعت ایران اختلاف دارد.

تقویم اقتصادی آلپاری FXStreet

همچنین می توانید از طریق قسمت فیلتر بر حسب محدوده تاریخی و کشور های مختلف اخبار تقویم اقتصادی آلپاری را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که تقویم اقتصادی آلپاری اطلاعات عمومی را به شما نشان می دهد و برای معامله بر اساس آنها نیاز به تسلط به داده های اقتصادی و اخبار مختلفی دارید.

در صورتی که علاقه مند به تحلیل بنیادی و معاملات در زمان اخبار در بروکر آلپاری دارید می توانید در کنار تقویم FXStreet از سایر منابع نیز برای گسترش اطلاعات خود کنید.

شما می توانید جهت انتخاب بروکر مناسب برای معاملات بر پایه اخبار اقتصادی و بررسی بروکر آلپاری با کارشناس سایت دیجی تریدرز در تلگرام و واتس تماس بگیرید.

همچنین می توانید از طریق چت آنلاین و یا ارسال کامنت در زیر همین پست سوالات خود را از ما جویا شوید.

سوالات متداول

آیا بروکر آلپاری تقویم اقتصادی فارسی ارائه می کند؟

خیر، در سایت بروکر آلپاری می توانید به صورت رایگان از تقویم اقتصادی FXStreet استفاده نمایید که به زبان انگلیسی و چندین زبان زنده دنیا ارائه شده است اما متاسفانه زبان فارسی را دارا نمی باشد.

درج نظر