تقویم اقتصادی آلپاری ✅ معرفی تقویم FXStreet در بروکر آلپاری

29 مه 2023 -

تقویم اقتصادی آلپاری برای معامله گران فارکس

 

یکی از سرویس های بروکر آلپاری به معامله گران خود، ارائه تقویم اقتصادی در سایت بروکر می باشد. کارگزاری آلپاری تقویم مستقلی ارائه نکرده است و با ارائه تقویم اقتصادی از منابع معتبر و تخصصی این سرویس را ارائه کرده است.

سایت اصلی بروکر alpari

تقویم اقتصادی آلپاری برگرفته شده از «تقویم FXStreet» می باشد و با همکاری این سایت می توانید آخرین اخبار فارکس را در روز های مختلف مشاهده نمایید.

البته متاسفانه این تقویم دارای زبان فارسی نمی باشد و معامله گران ایرانی برای استفاده از آن باید با اصطلاحات انگلیسی تقویم اقتصادی فارکس آشنا باشند.

01 02 29 alpari eco calendar تقویم اقتصادی آلپاری

در ادامه این مطلب نحوه استفاده از تقویم اقتصادی آلپاری را می توانید مطالعه کنید.

بروکر آلپاری ثبت نام در Alpari
تقویم اقتصادی آلپاری FXStreet
زبان فارسی ندارد
تماس با کارشناس پشتیبانی Telegram

 

آموزش تقویم اقتصادی بروکر آلپاری

 

 

تقویم اقتصادی آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

نحوه استفاده از تقویم اقتصادی FXStreet در آلپاری

 

تقویم اقتصادی آلپاری برای معامله گران فارکس بسیار حائز اهمیت است و اخبار می تواند نقش مهمی در معاملات و کسب سود نقش داشته باشد.

بسیاری از معامله گران بر طبق تحلیل بنیادی و اخبار در بازار فارکس معامله می کنند و از همین روی استفاده از یک تقویم اقتصادی خوب بسیار مهم می باشد.

تقویم اقتصادی آلپاری به صورت مستقل در این بروکر مدیریت نمی شود و با همکاری سایت «اف ایکس استریت FXStreet» ارائه شده است.

شاید بتوان گفت که ارائه این تقویم برای معامله گران ایرانی گزینه مناسبی نیست چرا که زبان فارسی در آن ارائه نشده است و بهتر بود بروکر آلپاری از تقویم دیگری استفاده می کرد.

 

🟢گام اول: ورود به سایت بروکر

 

برای دسترسی به تقویم اقتصادی آلپاری FXStreet می توانید از منوی «تجزبه و تحلیل» در سایت اصلی آلپاری وارد شوید و گزینه «تقویم FXStreet» را انتخاب کنید.

تقویم اقتصادی آلپاری

 

🟡گام دوم: انتخاب تقویم

 

در صفحه جدید، نیز بر روی باکس مربوط به «تقویم رویدادهای FXStreet» کلیک نمایید.

تقویم اقتصادی آلپاری

 

🟠گام سوم: ورود به تقویم اقتصادی FXStreet

 

در صفحه بعد وارد تقویم اقتصادی آلپاری خواهید شد. توجه داشته باشید که زمان تنظیم شده برای تقویم اقتصادی متناسب با ساعت ایران نیست و ممکن است بر حسب آی پی شما ساعت متفاوتی را بر حسب منطقه زمانی نشان دهد.

البته در ساعت تقویم اقتصادی آلپاری منطقه زمانی تهران به وقت ایران ارائه نشده است. شما می توانید از منطقه زمانی (GMT+3:00) استفاده نمایید که تنها 30 ساعت با ساعت ایران اختلاف دارد.

تقویم اقتصادی آلپاری FXStreet
تقویم اقتصادی آلپاری FXStreet

همچنین می توانید از طریق قسمت فیلتر بر حسب محدوده تاریخی و کشور های مختلف اخبار تقویم اقتصادی آلپاری را مشاهده نمایید.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره تقویم آلپاری

 

توجه داشته باشید که تقویم اقتصادی آلپاری اطلاعات عمومی را به شما نشان می دهد و برای معامله بر اساس آنها نیاز به تسلط به داده های اقتصادی و اخبار مختلفی دارید.

در صورتی که علاقه مند به تحلیل بنیادی و معاملات در زمان اخبار در بروکر آلپاری دارید می توانید در کنار تقویم FXStreet از سایر منابع نیز برای گسترش اطلاعات خود کنید.

شما می توانید جهت انتخاب بروکر مناسب برای معاملات بر پایه اخبار اقتصادی و بررسی بروکر آلپاری با کارشناس سایت دیجی تریدرز در تلگرام و واتس تماس بگیرید.

همچنین می توانید از طریق چت آنلاین در سایت و پلتفرم تلگرام و یا ارسال کامنت در زیر همین پست سوالات خود را از ما جویا شوید.

سوالات متداول

آیا بروکر آلپاری تقویم اقتصادی فارسی ارائه می کند؟

خیر، در سایت بروکر آلپاری می توانید به صورت رایگان از تقویم اقتصادی FXStreet استفاده نمایید که به زبان انگلیسی و چندین زبان زنده دنیا ارائه شده است اما متاسفانه زبان فارسی را دارا نمی باشد.

آیا بروکر آلپاری دارای تقویم فارکس اختصاصی است؟

خیر، بروکر آلپاری از تقویم اقتصادی اف ایکس استریت استفاده می کند تا به صورت تخصصی از منابع معتبر اخبار فارکس را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

درج نظر