بررسی حساب ecn آلپاری – [افتتاح حساب و تفاوت] حساب های ecn در بروکر Alpari

04 مه 2023 -

معرفی حساب ECN آلپاری بدون کمیسیون

 

در بروکر آلپاری تنوع حساب های معاملاتی بسیار زیاد است و همین موضوع باعث شده است که معامله گران زیادی با سلایق مختلف در این بروکر مشغول به ترید شوند.

حساب ECN آلپاری نیز یکی از حساب های این بروکر می باشد که در هر دو نسخه متاتریدر 4 و 5 ارائه شده است. یکی از حساب های ecn بروکر آلپاری «بدون کمیسیون» ارائه می شود!

ثبت نام در Alpari

معامله گران می توانند با آموزش تصویری «افتتاح حساب ecn در آلپاری» با نسخه محبوب متاتریدر 4 از حساب ECN بدون کمیسیون استفاده نمایند.

حساب ecn آلپاری

بیشترین تفاوت حساب ecn و استاندارد آلپاری در اسپرد آن می باشد. در ادامه این مطلب، مشخصات و نحوه ساخت حساب ecn در آلپاری را به صورت کامل ارائه کرده ایم.

بروکر آلپاری ثبت نام در Alpari
کمیسیون حساب ecn بدون کمیسیون
اسپرد حساب ecn از 0.1 پیپ
تماس با کارشناس
پشتیبانی تلگرام

 

آموزش حساب ecn آلپاری (افتتاح حساب + اتصال به متاتریدر)

 

 

حساب ecn در آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

مشخصات حساب ECN آلپاری

 

حساب معاملاتی ecn در بروکر آلپاری برای معامله گران حرفه ای که می خواهند به صورت مستقیم به نقدینگی بازار های فارکس متصل شوند، مناسب می باشد.

البته حساب های ECN به طور معمول در بروکر های فارکس دارای کمیسیون می باشد اما برخی از کارگزاری ها با ایجاد اسپرد کم، این حساب ها را بدون کمیسیون نیز ارائه می کنند.

خوشبختانه بروکر آلپاری شرایطی برای حساب های خود فراهم کرده است که معامله گران می توانند از مزایای حساب های ای سی ان استفاده نمایند و در عین حال کمیسیون پرداخت نکنند!

بروکر آلپاری با ارائه این حساب بر روی متاتریدر 4 آلپاری، کمیسیون حساب ECN را حذف کرده است. البته میزان اسپرد در این حساب هم بسیار پایین و مشابه سایر حساب های ECN می باشد.

البته در صورتی که از حساب ECN آلپاری در متاتریدر 5 نیز استفاده نمایید، می توانید از قابلیت های جذاب مثل اسپرد 0.0 پیپ در جفت ارز های فارکس بهره مند شوید.

همچنین بروکر آلپاری با ارائه حساب ecn پرو در آلپاری، مزیت استفاده از «اسپرد 0.0 پیپ» در متاتریدر 4 را نیز ارائه کرده است اما این حساب دارای کمیسیون نیز می باشد.

حداقل موجودی برای افتتاح حساب ECN در آلپاری 300 دلار می باشد. در ادامه با این حساب های بروکر آلپاری بیشتر آشنا می شویم.

 

🔘حساب ECN آلپاری در متاتریدر 4 ☑️ ecn.mt4

 

حساب ecn آلپاری (ecn.mt4) برای معامله گرانی که می خواهند با شرایط حساب های ای سی ان آشنا شوند بسیار مناسب می باشد!

از مزیت های استفاده از این حساب اسپرد پایین از 0.1 پیپ و کمیسیون صفر در معاملات فارکس می باشد و در متاتریدر 4 آلپاری قابل اجرا می باشد.

حداکثر لوریج یا اهرم معاملات در این حساب 1:3000 می باشد و روش اجرای معاملات در آن از نوع اجرای آنی (Instant Execution) می باشد.

حداکثر تعداد سفارشات باز در این حساب 1500 عدد می باشد و مارجین پوشش معامله 50 درصد می باشد. استاپ آوت معاملات نیز 60 درصد می باشد.

 

🔘حساب ECN آلپاری در متاتریدر 5 ✅ ecn.mt5

 

حساب ecn آلپاری (ecn.mt5) یک حساب مناسب برای معامله گران حرفه ای در بازار فارکس است که به صورت مستقیم به نقدینگی های بانک ها و شرکت های بزرگ فارکس متصل می شود.

در این حساب نوسانات با سرعت بیشتری در حال انجام هست و نیازمند دقت و تجربه کافی در بازار فارکس می باشد. در این حساب می توانید نماد های فارکس با اسپرد بسیار پایین «از 0.0 پیپ» را معامله کنید.

البته کمیسیون حساب ecn آلپاری در بازار فارکس 16 دلار به ازای هر یک میلیون دلار معامله می باشد که میزان آن بسیار مناسب می باشد.

معامله گران الپاری می توانند در این حساب نیز از سقف لوریج 1:3000 استفاده نمایند. البته استفاده از این اهرم های پایین برای حفاظت از موجودی حساب بسیار مهم است.

نوع اجرای معاملات در این حساب از نوع instant execution می باشد و معامله گران می توانند حداکثر 10 هزار سفارش باز داشته باشند. مارجین پوشش معاملات نیز 50 درصد می باشد.

ثبت نام در آلپاری

⚡مقایسه مشخصات حساب های ECN

 

در جدول زیر می توانید مشخصات حساب های ecn آلپاری را مقایسه کنید:

مقایسه حساب های ecn آلپاری
ویژگی های حساب حساب ECN در متاتریدر 4
حساب ECN در متاتریدر 5
نام حساب ecn.mt4 ecn.mt5
حداقل واریزی اولیه 300 دلار 500 دلار
اسپرد از 0.1 پیپ از 0.0 پیپ
کمیسیون ندارد 16 دلار در هر 1 میلیون
حداکثر لوریج تا سقف 1:3000 تا سقف 1:3000
روش اجرای معاملات اجرای سریع اجرای سریع
مارجین پوشش معاملات 50 درصد 50 درصد
حداکثر حجم یک اردر 100 لات 100 لات
حداکثر حجم کل سفارشات باز بدون محدودیت بدون محدودیت
استاپ اوت 60 درصد 60 درصد
حداکثر سفارشات باز 1500 عدد  10000 عدد
حداکثر سفارشات معلق 300 عدد 500 عدد
تعداد جفت ارز فارکس 23 جفت ارز 23 جفت ارز
تعداد فلزات
2 فلز 2 فلز
تعداد سهام CFD 44 سهام 58 سهام

 

آموزش تصویری افتتاح حساب ecn آلپاری

 

برای افتتاح حساب ecn در بروکر آلپاری می توانید ابتدا باید ثبت نام و احراز هویت خود را در این بروکر تکمیل نمایید. برای ورود به سایت الپاری می توانید از طریق لینک سایت رسمی بروکر آلپاری استفاده کنید.

 

گام 1: ورود به کابین بروکر

 

در سایت آلپاری بر روی دکمه «ورود» کلیک کنید. سپس اطلاعات کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید تا وارد کابین شخصی خود شوید.

در کابین خود بر روی دکمه «افتتاح حساب» کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به ساخت حساب معاملاتی شوید.

ساخت حساب دمو در آلپاری ، افتتاح حساب دمو

در این صفحه توجه داشته باشید که باید از تب «فارکس و فلزات و CFD» استفاده نمایید و حساب معاملاتی خود را بر روی معامله مستقل قرار دهید تا بتوانید یک حساب حقیقی برای خود ایجاد نمایید.

 

گام 2: تکمیل فرم افتتاح حساب

 

سپس در فرم ایجاد حساب، از بین گزینه های مربوط به حساب های بروکر آلپاری، می توانید بر حسب متاتریدر یکی از حساب های زیر را انتخاب کنید:

  • حساب ECN آلپاری در متاتریدر 4 (ecn.mt4)
  • حساب ECN آلپاری در متاتریدر 5 (ecn.mt5)

سپس ارز پایه در حساب خود را تعیین کنید. برای این کار می توانید حساب دلاری (USD) را انتخاب نمایید.

حساب ecn آلپاری ، افتتاح حساب

و در نهایت بر روی دکمه «افتتاح حساب» کلیک کنید. در صفحه بعد می توانید اطلاعات مربوط به حساب خود را مشاهده نمایید. سپس باید از طریق همان صفحه حساب خود را شارژ نمایید تا بتوانید معاملات خود را آغاز کنید.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره حساب ECN آلپاری

 

حساب های ecn در کارگزاری آلپاری با شرایط مختلفی برای معامله گران ایجاد شده است که می تواند سلیقه های مختلف معامله گران را در نظر بگیرد. حساب ecn آلپاری در متاتریدر 4 برای معامله گرانی که کم تجربه هستند، ریسک کمتری دارد.

همچنین این حساب دارای حداقل واریزی کمتری نسبت به حساب ecn در متاتریدر 5 است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس دیجی تریدرز در پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آلپاری ، بروکر alpari ، آموزش ثبت نام آلپاری

 

سوالات متداول

کمیسیون حساب ecn آلپاری چقدر است؟

در بروکر الپاری می توانید حساب ای سی ان بدون کمیسیون در متاتریدر 4 ایجاد کنید و همچنین می توانید از طریق متاتریدر 5 نیز با کمیسیون 16 دلار به ازای هر یک میلیون معامله کمیسیون پرداخت کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با کارشناس پشتیبانی تماس بگیرید.

پشتیبانی تلگرام

تفاوت حساب استاندارد و ecn در آلپاری چیست؟

در بروکر آلپاری حساب های متنوعی ارائه شده است و بر حسب متاتریدر 4 و 5 می توانید از حساب های استاندارد و ecn استفاده کنید.

برخی از تفاوت های این دو حساب شامل مواردی مثل کمیسیون، اسپرد، استاپ اوت، تعداد نماد های سهام و … می باشد.

برای اطلاعات بیشتر این پست را مطالعه کنید.

نظرات (1)
  1. سلام، حساب پرو ecn الپاری بهتره یا حساب ecn آلپاری در متاتریدر 5؟ با تشکر

درج نظر