دانلود متاتریدر 5 آلپاری اندروید و ویندوز ⚡ MetaTrader 5

21 ژوئن 2023 -

دانلود متاتریدر 5 آلپاری برای کامپیوتر و موبایل

 

یکی از پلتفرم های معاملاتی در بروکر آلپاری متاتریدر 5 می باشد. این پلتفرم نسخه بروز شرکت متاکوتکس است که در حال حاضر از آن پشتیبانی می کند.

متاتریدر 5 در سال 2010 به بازار فارکس عرضه شده است و دارای امکانات بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود می باشد. متاتریدر 5 بروکر آلپاری دارای 21 تایم فریم معاملاتی است که در نسخه قبلی تنها 9 تایم فریم ارائه شده بود.

همچنین با دانلود متاتریدر 5 آلپاری برای ویندوز می توانید به 38 اندیکاتور و ابزارهای جدید در مدیریت معاملات مانند دسترسی به عمق بازار داشته باشید.

آموزش کار با متاتریدر 5 آلپاری تفاوت زیادی به نسخه 4 آن ندارد و معامله گران به راحتی می توانند از محیط آن استفاده کنند. در این پست لینک دانلود متاتریدر 5 آلپاری برای ویندوز و اندروید را در اختیارتان قرار داده ایم.

🔹بروکر آلپاری
🔹سایت اصلی بروکر آلپاری
💻متاتریدر 5 آلپاری ویندوز ✅دارد
📱متاتریدر 5 آلپاری اندروید ✅دارد
🟢پشتیبانی در واتس آپ 🔵پشتیبانی در تلگرام

 

دانلود متاتریدر 5 آلپاری برای ویندوز

 

متاتریدر 5 آلپاری برای ویندوز کاربرد زیادی برای معامله گران دارد و با استفاده از اندیکاتور های جدید و تایم فریم های بیشتری که در این نسخه قرار گرفته است، استراتژی های بیشتری قابل پیاده سازی می باشد.

زبان برنامه نویسی اکسپرت یا ربات معاملاتی در متاتریدر 5 آلپاری MQL5 است که دارای طراحی پیشرفته تری می باشد و امکان بک تست گیری با دقت بیشتری را دارد.

متاتریدر 5 آلپاری ویندوز از سیستم نتینگ در معاملات فارکس و سایر ابزار های حرفه برای مدیریت معاملات برخوردار است و امکان مشاهده عمق بازار در سهام های بورس را ارائه می کند.

متاتریدر 5 بروکر آلپاری در حساب های استاندارد و ecn  قابل استفاده است و شرایط معاملاتی آن با حساب های دیگر متفاوت می باشد.

یکی از بهترین حساب های فارکس در بروکر آلپاری، حساب ecn با متاتریدر 5 می باشد که بالاترین امکانات را در بین حساب های Alpari دارد.

شما می توانید با دانلود متاتریدر 5 آلپاری برای ویندوز به بهترین شکل از آن استفاده کنید اما در نسخه های مک و لینوکس اوبونتو نیز می توانید از متاتریدر 5 الپاری استفاده کنید.

 

دانلود متاتریدر 5 آلپاری ویندوز ، مک و لینوکس

 

جهت دانلود متاتریدر 5 آلپاری برای ویندوز و سایر سیستم عامل ها می توانید از لینک های زیر استفاده کنید :

ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر 5 بروکر الپاری برای ویندوز

مک او اس دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر 5 بروکر الپاری برای مک

مولتی ترمینال دیجی تریدرز ، دانلود مولتی ترمیناللینک دانلود متاتریدر 5 الپاری برای لینوکس

دانلود متاتریدر 5 آلپاری برای ویندوز و اندروید

 

دانلود متاتریدر 5 آلپاری برای اندروید

 

استفاده از تلفن همراه در بین معامله گران فارکس بسیار رایج شده است. بسیاری از معامله گران از ربات های فارکس معامله می کنند و برای چک کردن عملکرد آن به صورت مدام از طریق متاتریدر 5 آلپاری اندروید استفاده می کنند.

به تازگی نسخه متاتریدر 5 آلپاری برای آیفون نیز اجازه نصب از طریق اپ استور را دریافت کرده است و با استفاده از گوشی های آیفون نیز می توانید به حساب معاملاتی خود دسترسی پیدا کنید.

امکانات ارائه شده در متاتریدر 5 آلپاری مشابه نسخه ویندوزی آن است اما محیط کاربری آن متناسب با گوشی های تلفن توسعه پیدا کرده است.

برای دانلود متاتریدر 5 آلپاری می توانید از طریق گوگل پلی و یا اپ استور اقدام کنید. نسخه ارائه شده برای گوشی های موبایل به صورت اختصاصی نیست و برای تمامی بروکر های فارکس یکسان می باشد.

 

دانلود متاتریدر 5 آلپاری اندروید ، آیفون

 

جهت دانلود متاتریدر 5 آلپاری برای اندروید و آیفون می توانید از لینک های زیر استفاده کنید :

گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر 5 بروکر الپاری از گوگل پلی

اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر 5 بروکر الپاری از اپ استور

اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود فایل APK متاتریدر 5 بروکر الپاری

 

سوالات متداول

آیا متاتریدر 5 آلپاری برای ویندوز با سایر متاتریدر های 5 در بروکر فارکس تفاوت دارد؟

بله، متاتریدر 5 آلپاری ویندوز دارای پیش فرض سرور های Alpari است و ممکن است در سایر متاتریدر های بروکر امکان دسترسی به سرور های آلپاری ارائه نشود.

درج نظر