نحوه شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی به صورت تصویری

07 مه 2023 -

شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی – واریز وجه به آلپاری

 

معامله گران ایرانی در بروکر الپاری به روش های مختلفی می توانند حساب خود را شارژ کنند. یکی از روش های متداول ایرانیان استفاده از سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی می باشد.

کارمزد پرداخت با Perfect Money مناسب می باشد و یکی از مزایای شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی نسبت به سایر روش ها، امکان واریز مستقیم یورو به حساب هایی است که ارز پایه در آنها بر حسب یورو می باشد.

اطلاعیه مهم پرفکت مانی برای کاربران ایرانی:

مشتریان عزیز ایرانی
مایلیم به اطلاع شما برسانیم که از تاریخ 4 ژانویه 2024 (14 دی) حساب های پرفکت مانی شما فقط به برداشت محدود می شود. لطفا پس از 4 ژانویه برای واریز و سایر معاملات به حساب خود برنامه ریزی نکنید! این یک محدودیت دائمی است و به طور نامحدود ادامه خواهد داشت.
ما مشتاق درک شما هستیم.
با احترام
پرفکت مانی

در این پست با نحوه واریز پول از طریق پرفکت مانی به حساب بروکر آلپاری را به صورت کامل همراه با تصاویر آموزش داده ایم.

🔸بروکر آلپاری – Alpari 🔸سایت رسمی بروکر آلپاری
🔹امکان واریز با پرفکت مانی ✅ دارد
🔹شارژ مستقیم یورویی ✅ دارد
🔹کارمزد واریز پول پرفکت مانی ☑️ 0.5 درصد
🔹امکان استفاده ایرانیان ✅ دارد
🔹کارمزد انتقال بدون احراز هویت ☑️ 1.99 درصد
🟢پشتیبانی در واتس آپ 🔵پشتیبانی در تلگرام

 

آموزش تصویری شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

 

1- برای شارژ حساب خود در بروکر آلپاری ابتدا باید وارد کابین شخصی خود در این بروکر شوید. توجه داشته باشید که برای کامزد پایین در استفاده از این روش ابتدا حساب کاربری خود را احراز هویت نمایید.

2- در داخل کابین آلپاری بر روی دکمه واریز وجه کلیک کنید. همچنین از منوی سمت راست می توانید از زیر منوی انتقال وجه اقدام کنید.

آموزش شارژ حساب آلپاری، واریز وجه به حساب آلپاری ، انتقال پول به آلپاری

3- در صفحه جدید نوع انتقال را بر روی واریز وجه قرار دهید و گزینه مربوط به انتقال از را بر روی Perfect Money قرار دهید. از منوی روبروی آن می توانید ارز خود را به دلار و یا یورو انتخاب کنید.

نحوه شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

 

4-  سپس از طریق گزینه های انتقال به باید یکی از حساب های آلپاری خود را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که باید ارز پایه حساب شما با ارز پرفکت مانی یکسان باشد. بنابراین برای انتقال یورو حتما از حسابی که ارز پایه آن EUR می باشد استفاده کنید.

نحوه شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

5- در نهایت بر روی دکمه ادامه کلیک کنید. در تب دوم باید جزئیات انتقال پول خود را مشخص کنید. برای این کار باید مبلغ واریز خود را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

نحوه شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

6- در تب بعدی اطلاعات پرداخت خود را مشاهده می کنید که باید آنها را تایید نمایید.

ثبت نام در آلپاری

انواع روش های واریز با پرفکت مانی

 

در پنجره جدید وارد کابین پرفکت مانی خواهید شد. در این قسمت می توانید از بین گزینه های مختلف پرفکت مانی روش شارژ خود را انتخاب کنید که شامل موارد زیر است :

  • حساب ارزی پرفکت مانی
  • ووچر پرفکت مانی
  • ارز های دیجیتال در پرفکت مانی

در صورتی که ووچر ها یا کارت هدیه پرفکت مانی را در اختیار دارید می توانید از روش دوم را انتخاب کنید. امکان خرید ووچر پرفکت مانی در بسیاری از سایت ها از جمله صرافی تاپ چنج ارائه شده است.

نحوه شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

اما در صورتی که حساب پرفکت مانی خود را شارژ کرده اید، گزینه اول را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Make Payment کلیک کنید.

در صفحه بعد، مشخصات حساب کاربری خود را در پرفکت مانی مشاهده خواهید کرد. برای تایید تراکنش باید آیدی حساب کاربری (Member ID) و پسورد خود را به همراه کد تصویر امنیتی وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه Preview Payment کلیک نمایید.

نحوه شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

در صفحه بعدی اطلاعات مربوط به پرداخت خود را به همراه کارمزد انتقال مشاهده خواهید کرد. در صورتی که حساب پرفکت مانی خود را احراز هویت کرده باشید کارمزد انتقال آن 0.5 درصد و در غیر اینصورت 1.99 درصد از مبلغ انتقال را به عنوان کمیسیون از حساب شما کسر می شود.

نحوه شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

در مرحله آخر باید حساب پرفکت مانی خود را تعیین کنید و بر روی دکمه Confirm Payment کلیک نمایید. توجه داشته باشید که مبلغ کارمزد باید در حساب پرفکت مانی شما موجود باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا ایرانیان از روش شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی می توانند استفاده کنند؟

بله ایرانیان می توانند از طریق خرید ووچر و یا شارژ حساب خود در پرفکت مانی اقدام به واریز پول به بروکر فارکس آلپاری کنند.

کارمزد شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی چقدر است؟

برای شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی در صورتی که احراز هویت کرده باشید 0.5 درصد کارمزد دریافت خواهد شد. در صورتی که احراز هویت انجام نداده باشید میزان 1.99 درصد از مبلغ انتقال را به عنوان کارمزد باید بپردازید.

درج نظر