کش بک آلپاری و نحوه تبدیل امتیاز به دلار در Alpari

22 مارس 2023 -

راهنمای کش بک بروکر آلپاری برای معامله گران ایرانی

 

معامله گران حرفه ای در کنار انجام معاملات خود به دنبال دریافت کش بک فارکس از بروکر خود هستند. به همین دلیل در این پست برنامه امتیاز دهی و کش بک آلپاری را به طور کامل بررسی کرده ایم.

بروکر آلپاری یکی از معتبرترین و محبوب ترین بروکر های فعال در بازار ایران است و معامله گران زیادی در این بروکر مشغول ترید هستند.

ثبت نام در بروکر Alpari

آلپاری با ارائه برنامه ویژه به معامله گران خود، قسمتی از هزینه های معاملاتی را که تحت عنوان اسپرد و کمیسیون از حساب آنها کسر می شود را به عنوان امتیازات و کش بک آلپاری بازپرداخت می کند.

البته معامله گران می توانند با دریافت امتیازات خود و تبدیل امتیاز به پول در آلپاری آنها را به صورت مستقیم برداشت نمایند و یا از طریق خرید تخفیف در اسپرد و سایر خدمات از آن استفاده نمایند.

شما می توانید با عضویت در مجموعه دیجی تریدرز علاوه بر فعال سازی برنامه کش بک آلپاری، از ما نیز ریبیت الپاری دریافت کنید که مبلغ قابل توجهی برای معامله گران فارکس محسوب می شود.

🔹نام بروکر فارکس بروکر آلپاری ❤️ alpari
🔸وب سایت اصلی 🌐alpariforexfa.org/fa
🔹خدمات بروکر 🧮برنامه کش بک آلپاری
🔸پشتیبانی Whatsapp 🟢پشتیبانی واتس آپ
🔹پشتیبانی Telegram 🔵پشتیبانی تلگرام

 

آموزش نحوه دریافت کش بک آلپاری

 

دریافت کش بک آلپاری بر اساس امتیازاتی است که معامله گران در حساب خود بدست می آورند. این امتیازات بر اساس عوامل در اختیار معامله گران قرار داده می شود.

در بروکر آلپاری برای همه معامله گرانی که حساب myAlpari دارند، به صورت خودکار برنامه وفاداری نیز فعال خواهد بود. طبق این برنامه در ازای عملیات مختلفی می توانند امتیازات ALP دریافت نمایند.

کش بک بروکر آلپاری ، برنامه ریبیت و تخفیف اسپرد آلپاری

این امتیازات دارای ارزش دلاری است و امکان تبادل آنها با دلار آمریکا و یا خرید سایر خدمات از بروکر مثل بازگرداندن نرخ بهره شبانه، دریافت کارمزد واریز به حساب آلپاری و نرخ تبدیل بهینه تا 40 درصد، وجود دارد.

بروکر آلپاری از این طریق، تا کنون بیش از 20 میلیون دلار به معامله گران خود پرداخت کرده است و معامله گران علاقه زیادی به این برنامه جذاب دارند.

 

نحوه افتتاح حساب در بروکر آلپاری برای دریافت کش بک

 

در صورتی که می خواهید به صورت منظم کش بک آلپاری را دریافت کنید، می توانید از طریق لینک ثبت نام در بروکر Alpari جزو باشگاه مشتریان مجموعه دیجی تریدرز قرار بگیرید و علاوه بر برنامه کش بک آلپاری، ریبیت به ازای هر لات معامله و سایر خدمات ویژه دیجی تریدرز در آلپاری را دریافت کنید.

ثبت نام در آلپاری

در صورتی که با نحوه ثبت نام در بروکر آلپاری آشنایی ندارید، می توانید از طریق صفحه مربوط به بررسی بروکر آلپاری با آموزش کامل ثبت نام به صورت تصویری مراحل ثبت نام را انجام دهید.

توجه داشته باشید که برای دریافت کش بک از بروکر آلپاری باید احراز هویت خود را تکمیل نمایید و با مدارک معتبر در ثبت نام خود را کامل کنید.

همچنین برای ثبت نام و مشاوره برای انتخاب حساب معاملاتی می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا مشاوره رایگان برای دریافت خدمات معامله گران را دریافت کنید.

 

روش های امتیازدهی ALP در بروکر آلپاری

 

برنامه دریافت امتیازات بر اساس وضعیت حساب های myAlpari اختصاص داده می شود. وضعیت این حساب به صورت هفتگی بروز رسانی می شود.

وضعیت حساب آلپاری بر اساس ساعت سرور معاملات، هفته ای یکبار در روز های یکشنبه از ساعت 22:00 الی 23:59 اصلاح می شود.

معامله گران می توانند از طریق روش های زیر امتیازات ALP را دریافت نمایند :

 • شارژ و واریز به حساب بروکر آلپاری
 • معامله کردن در حساب آلپاری
 • معاملات حساب پم آلپاری
 • سایر عملیات در بروکر آلپاری

در بین روش های روزمره در بروکر Alpari بیشترین امتیازات آلپاری از طریق گردش معاملات قابل دریافت است و معامله گران می توانند به ازای تعداد معاملات بیشتر و افزایش حجم معاملات خود، امتیازات بیشتری را دریافت کنند.

 

افزایش امتیازات کش بک آلپاری با موجودی حساب بالاتر

 

در برنامه کش بک آلپاری، معامله گرانی که موجودی حساب بهتری دارند، امتیازات بیشتری نیز می توانند دریافت نمایند. طبق جدول زیر می توانید در چهار دسته بندی مختلف از مزایای حساب ها خود بهره مند شوید.

حساب های بروکر آلپاری ، حساب طلایی آلپاری
Gold

حداقل موجودی هزار دلار

حساب های بروکر آلپاری ، حساب پلاتینیوم آلپاری

Platinum

حداقل موجودی 5 هزار دلار

حساب های بروکر آلپاری ، حساب الماس آلپاری

Diamond

حداقل موجودی 10 هزار دلار

حساب های بروکر آلپاری ، حساب وی آی پی آلپاری

VIP

حداقل موجودی 40 هزار دلار

 

همچنین توجه داشته باشید که وضعیت حساب معامله گران بر اساس موجودی تمامی حساب های بروکر آلپاری محاسبه می شود. شرایط و مزایای هر یک از وضعیت های چهارگانه شامل موارد زیر است :

مزایای کش بک آلپاری
مزایا طلایی پلاتینیوم الماس  VIP
مدیر شخصی
واریز کش بک کمیسیون 50% 100%
کسب امتیاز پاداش 15% 20% 25% 30%
تخفیف رایگان کمیسیون کارگزار 5% 10%
تخفیف اسپرد رایگان 10%
واریز پیشرفته تا 10 هزار دلار
تعداد سفارشات نامحدود

 

تبدیل امتیاز به پول در آلپاری

 

یکی از کاربرد های جالب امتیازات آلپاری امکان تبدیل امتیاز به پول در آلپاری است. به عبارت دیگر این امتیازات دارای ارزش دلاری نیز هستند و در صورت نیاز می توانید مستقیما آنها را به دلار تبدیل کنید و از حساب خود برداشت نمایید.

بنابراین در صورتی که نمی خواهید از تخفیف های مختلف مثل اسپرد و کمیسیون در بروکر آلپاری استفاده کنید، می توانید آن را به پول نقد تبدیل کنید و در معاملات خود از آن استفاده نمایید و حتی آن را برداشت کنید.

جهت انجام این کار امتیازات مد نظر خود را در myAlpari انتخاب کنید و با نرخ تبدیل ALPUSD آن را به راحتی تبدیل به دلار آمریکا کنید.

تبدیل امتیاز آلپاری، کش بک آلپاری
تبدیل امتیاز آلپاری در کابین شخصی؛ کش بک آلپاری

💡به عنوان مثال در صورتی که در حساب خود 20 هزار امتیاز آلپاری داشته باشید و بخواهید یک چهارم از امتیاز به دلار تبدیل شود، از طریق کابین شخصی خود درخواست خود را ثبت نمایید.

در صورتی که نرخ تبدیل ALPUSD 1 دلار به ازای 100 امتیاز باشد، پس از بررسی درخواست خود، مبلغ 50 دلار آمریکا دریافت خواهید نمود که در حساب شما شارژ خواهد شد.

مبلغ امتیاز تبدیل شده به دلار قابلیت انجام معامله و قابل برداشت از حساب آلپاری نیز می باشد.

 

تبدیل امتیازات کش بک آلپاری به کش بک اسپرد

 

معامله گرانی که تعداد معاملات اسکالپ و یا با حجم بالایی انجام می دهند، می توانند بخشی از کارمزد های خود را که از طریق اسپرد پرداخت می کنند، مجددا دریافت نمایند.

کاهش میزان اسپرد به افزایش سود معاملات نیز منجر می شود و بخش قابل توجهی از هزینه های معامله گران را از طریق امتیاز کش بک آلپاری جبران می شود.

💡به عنوان مثال فرض کنید در جفت ارز EUR/USD که اسپرد پایین تری نسبت به سایر جفت ارز های فارکس دارد، 5 لات معامله باز می کنید و اسپرد آن در زمان انجام معامله 1.3 پیپ باشد.

این صورت 32 دلار اسپرد برای باز کردن معامله از حساب شما کسر خواهد و زمانی که بخواهید معامله خود را ببندید نیز با اسپرد مشابه باید همین میزان برای بستن معامله پرداخت کنید.

بنابراین برای انجام این معامله حدود 62 دلار اسپرد باید پرداخت نمایید که می توانید از طریق کش بک آلپاری تا سقف 20% از آن را دریافت کنید. یعنی معادل 12 دلار در هر لات این معامله را می توانند مجددا دریافت نمایید.

استفاده از این تخفیف برای معامله گران که به صورت اسکالپ معاملات خود را انجام می دهند بسیار سودمند می باشند و متقاضیان بسیاری دارد.

 

تبدیل امتیاز کش بک آلپاری به کش بک کمیسیون حساب ECN

 

معاملات در حساب های ای سی ان آلپاری به دلیل سرعت اجرای بسیار بالا و دسترسی به نقدینگی واقعی بانک ها در بازار بسیار مورد توجه معامله گران قرار دارد.

از سوی دیگر در حساب های ECN بروکر آلپاری کمیسیون نیز دریافت می نماید که معامله گران می توانند از طریق امتیازات خود بخشی این کمیسیون را به عنوان تخفیف دریافت نمایند.

با توجه به اینکه میزان کمیسیون رابطه مستقیمی با حجم پوزیشن معاملاتی و نماد آن دارد، میزان بازپرداخت کمیسیون آلپاری نیز متفاوت خواهد بود.

💡به عنوان مثال در صورتی که سفارش خرید 10 لات برای جفت ارز یورو به دلار داشته باشید کمیسیون مربوط به باز کردن پوزیشن آن در حساب ECN آلپاری 30 دلار خواهد بود.

اما در صورتی که از تخفیف کمیسیون استفاده نمایید می توانید تا سقف 20 درصد از آن را مجددا دریافت نمایید که معادل 6 دلار خواهد بود.

 

ثبت نام بروکر آلپاری ، بروکر alpari ، آموزش ثبت نام آلپاری
ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس

 

تبدیل امتیازات کش بک آلپاری به کش بک سوآپ منفی

 

بسیاری از معامله گرانی که به دنبال انجام معاملات بلند مدت هستند از نرخ بهره شبانه در حساب هایشان نگران هستند و ممکن است بخش زیادی از سود خود را از همین طریق از دست بدهند.

کارمزد مربوط به باز بودن معاملات در طول شب، بر اساس نرخ بهره بانک های مرکزی کشور های مختلف حساب می شود. در صورتی که این بهره منفی باشد، معامله گران باید هزینه ی مربوط به آن را از سود خود کسر نمایند.

از طریق استفاده از امتیازات کش بک آلپاری، معامله گران می توانند تا 40 درصد از سوآپ منفی معاملات خود را دریافت نمایند.

💡به عنوان مثال در صورتی که سفارش خرید 10 لات در جفت ارز محبوب یورو به دلار داشته باشید و پوزیشن شما به مدت دو روز باز باشد، در این صورت باید مبلغ 30 دلار در مجموع به عنوان هزینه سوآپ یا نرخ بهره شبانه از سود خود کسر نمایید.

در صورت استفاده از امتیازات آلپاری می توانید به میزان 40 درصد از که معادل 12 دلار می باشد را در حساب خود حفظ کنید.

 

تبدیل امتیازات کش بک بروکر آلپاری برای واریز پول

 

یکی دیگر از شرایط استفاده از امتیازات کش بک آلپاری واریز یا شارژ حساب آلپاری می باشد. طبق روال عادی در هر واریز به حساب، معامله گران کمیسیونی را پرداخت می کنند.

این کمیسیون بسته به شرایط و محل ارسال آن ممکن ثابت و یا متغییر باشد که می توانید از طریق امتیازات خود تا سقف 50 درصد از آن را تخفیف بگیرید.

💡به عنوان مثال در صورتی که بخواهید 1000 دلار به حساب خود واریز نمایید، باید کارمزد مربوط به کمیسیون آن را که معادل 25 دلار است را پرداخت کنید.

اما در صورت استفاده از این امتیازات آلپاری می توانید 12.5 دلار معادل 50 درصد از آن کمیسیون را تخفیف بگیرید.

ثبت نام در آلپاری

تبدیل امتیازات کش بک آلپاری به تخفیف نرخ تبدیل

 

در بسیاری از مواقع معامله گران به دنبال انتقال چند ارزی می باشند و یا مجبور به تبدیل ارز خود از یورو به دلار و غیره هستند. در این صورت هزینه ای را به عنوان نرخ تبدیل باید بپردازند.

در مبالغ بالا، میزان نرخ تبدیل ممکن است رقم قابل توجهی باشد. توجه داشته باشید که در هنگام واریز چند ارزی به حساب آلپاری نیاز به نرخ تبدیل دارید که میزان آن با نرخ تبدیل بانکی نیز متفاوت است.

با استفاده از امتیازات کش بک آلپاری می توانید در میزان کارمزد نرخ تبدیل نیز تا سقف 40 درصد تخفیف دریافت نمایید که مبلغ قابل توجهی از هزینه ی آن کسر خواهد شد.

💡به عنوان مثال فرض کنید می خواهید حساب کپی ترید PAMM خود را می خواهید با 1000 یورو شارژ نمایید. هنگام سرمایه گذاری در این حساب که ارز پایه آن دلار می باشد باید موجود خود را با نرخ تبدیل آن واریز نمایید.

در این حالت نرخ تبدیل در بروکر آلپاری معادل 1.0730 می باشد در حالی که در همان زمان، در بانک مرکزی نرخ تبدیل آن معادل 1.1130 است.

کارمزد تبدیل ارز، ما به التفاوت دو مقداری است که وجود دارد و این جا باید 40 دلار از حساب تان کسر گردد. اما در صورت استفاده از تخفیف تا سقف 40 درصد می توانید 16 دلار را برای خود حفظ نمایید.

 

کش بک آلپاری برای حساب پریمیوم

 

معامله گران بسیاری به دنبال انجام معاملات با سرمایه زیاد در بروکر های فارکس هستند. بروکر آلپاری برای این دسته از مشتریان برنامه اختصاصی ارائه می کند.

در صورتی که جزو مشتریان پریمیوم در این بروکر باشید، می توانید در زمینه کش بک آلپاری برای معاملات نیز از مزایای قابل توجهی، استفاده نمایید.

کش بک آلپاری، حساب های بروکر آلپاری ، حساب پریمیوم آلپاری

💡به عنوان مثال امکان استفاده از کش بک 100 درصد برای کمیسیون واریز وجه و دریافت میزان بیشتر امتیازات در ازای فعالیت در بروکر آلپاری و سقف بالاتر برای تخفیف اسپرد و کمیسیون از دیگر مزایای این حساب می باشد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت نام به عنوان مشتری پریمیوم می توانید با کارشناسان ما در مورد برنامه کش بک آلپاری در واتس آپ و تلگرام تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

نحوه دریافت کش بک آلپاری چگونه است؟

نحوه دریافت کش بک از طریق امتیازات آلپاری به روش های مختلف در این پست آموزش داده ایم.

جهت دریافت کش بک بروکر آلپاری با شرایط مناسب می توانید با مشاورین ما در تلگرام و  واتس آپ تماس بگیرید.

چگونه می توانم در بروکر آلپاری ثبت نام کنم؟

جهت ثبت نام از طریق سایت اصلی بروکر آلپاری اقدام نمایید. همچنین جهت دریافت برنامه کش بک آلپاری با واحد پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

 

امتیازات آلپاری را از چه روش هایی می توانیم استفاده کنیم؟

امتیازات کش بک بروکر آلپاری را می توان به روش های مختلف شامل موارد زیر استفاده کرد :

 • کش بک سوآپ منفی
 • کش بک اسپرد
 • کش بک کمیسیون حساب ECN
 • کش بک کمیسیون واریز به حساب
 • تخفیف نرخ تبدیل
 • تبادل با دلار آمریکا

آیا از طریق معاملات حساب پم می توانم امتیاز کش بک آلپاری را دریافت کنم؟

بله از طریق معاملات در حساب پم و سهم آنها در کل سرمایه موجود برای مدیر حساب سرمایه گذاری پم امکان دریافت امتیاز وجود دارد.

وضعیت حساب و امتیازات کش بک بروکر آلپاری چه زمانی بررسی می شود؟

وضعیت حساب به صورت هفتگی در روزهای یکشنبه بین ساعت 22 الی 23:59 بررسی می گردد.

چگونه می توانم عضو برنامه امتیازات کش بک بروکر آلپاری شوم؟

همه معامله گران در بروکر آلپاری که حساب myAlpari‌ دارند، به‌طور خودکار در برنامه وفاداری قرار می‌گیرند.

بازپرداخت تخفیف‌های آلپاری چه زمانی واریز می‌شود؟

بازپرداخت تخفیف‌های فعال‌شده هفته‌ای یک بار واریز می‌شود. برای تخفیف‌های مربوط به عملیات غیرمعاملاتی، بازپرداخت‌ها براساس واحد پولی حساب موقت مشتری واریز می‌شود.

برای تخفیف‌های مربوط به عملیات معاملاتی، بازپرداخت‌ها براساس واحد پولی حساب معاملاتی‌ای که تخفیف برای آن فعال شده است، واریز می‌شود.

نظرات (2)
 1. سلام. ممنون از سایت دیجی تریدرز بابت مطالب مفید تون. می خواستم بپرسم اگر برنامه کش بک آلپاری رو فعال کنیم، می تونیم ریبیت هم از شما دریافت کنیم؟

  • با سلام. بله، شما می توانید علاوه بر کش بک آلپاری، از دیجی تریدرز نیز ریبیت آلپاری را دریافت کنید. توجه داشته باشید در صورتی که مجموعه معاملات شما سر به سر هم باشد، با دریافت ریبیت و کش بک آلپاری، حساب شما سودده خواهد شد.

درج نظر