شماره کابین آلپاری – شماره کابین شخصی در آلپاری چیست

01 ژوئن 2023 -

شماره کابین آلپاری چیست؟

 

بروکر آلپاری یکی از بزرگترین کارگزاری های فارکس در ایران است که در طول 24 سال فعالیت در بازار های مالی، به معامله گران خود خدمات بسیار متنوعی را ارائه می کند.

بخش زیادی از خدمات ارائه شده توسط این بروکر بر اساس شماره کابین شخصی معامله گران صورت می گیرد که یک «شماره منحصر بفرد» برای تریدر ها بحساب می آید.

شماره کابین در آلپاری یک آیدی با 8 کاراکتر عددی می باشد که پس از پایان ثبت نام در بروکر آلپاری به هریک معامله گران فارکس آلپاری اختصاص پیدا می کند.

ثبت نام در Alpari

شما می توانید برای ورود به کابین شخصی آلپاری از این شماره استفاده کنید. همچنین برای دریافت خدمات پشتیبانی فارکس از آلپاری باید شماره کابین را ارائه کنید.

در این پست به بررسی نحوه ورود به کابین شخصی آلپاری و استفاده از شماره کابین در آلپاری را آموزش داده ایم.

 

✳️بروکر آلپاری | Alpari 🌐ثبت نام در Alpari
🟢کاربرد شماره کابین در آلپاری ✅ورود به کابین شخصی آلپاری و خدمات
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

شماره کابین شخصی آلپاری کجاست

 

بسیاری از معامله گران نمی دانند «شماره کابین آلپاری کجاست؟» پس از عضویت در بروکر آلپاری، برای تمامی معامله گران یک شماره کابین اختصاص پیدا می کند که با ورود به کابین شخصی خود می توانید آن را در قسمت بالای کابین مشاهده نمایید!

شماره کابین شخصی آلپاری در بالای منوی «سمت راست» در کنار لوگوی آلپاری در کابین قرار دارد، که مقابل عنوان پروفایل شما و در زیر نام و نام خانوادگی کاربران قرار گرفته است.

شماره کابین شخصی آلپاری کجاست
کد کابین آلپاری در کابین شخصی

 

آموزش کد کابین شخصی در آلپاری (ویدیو)

 

 

شماره کابین در آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

کد کابین آلپاری چیست؟

 

کد کابین آلپاری همان شماره کابین شخصی است که بسیاری برای تمامی معامله گران به صورت منحصر به فرد اختصاص پیدا کرده است. کد کابین در بروکر آلپاری کاربردهای زیادی دارد و باید مراقب باشید آن فراموش نکنید.

البته کد کابین آلپاری به همراه پسورد یا رمز عبور شما از طرف بروکر آلپاری به آدرس ایمیل شما ارسال شده است، که در صورت فراموشی می توانید به راحتی آن را در ایمیل خود پیدا کنید.

برای وارد شدن به کابین شخصی آلپاری می توانید از این شماره پروفایل استفاده نمایید و در هنگام ارسال ایمیل و درخواست خدمات آلپاری یا درخواست حذف کابین آلپاری نیز حتما آن را در متن ایمیل خود قرار دهید.

ثبت نام در آلپاری

 

💡نظر کارشناس درباره کد کابین آلپاری

 

کد کابین آلپاری یکی از مواردی است که معامله گران برای ورود به کابین شخصی خود می توانند از آن استفاده کنند. البته توجه داشته باشید که این کد به تنهایی قابل سو استفاده دیگران نیست.

شما می توانید در صورت نیاز آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. البته مطمئن باشید که رمز کابین یا دسترسی دیگری به کابین شخصی شما در آلپاری را در اختیار افراد یا مجموعه های فارکس قرار ندهید.

در صورتی که به دنبال کسب درآمد و کاهش هزینه های اسپرد و کمیسیون خود در بروکر آلپاری هستید، می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام با ما در تماس باشید و به صورت ماهیانه از ما ریبیت فارکس دریافت نمایید.

سوالات متداول

برای ورود به کابین شخصی آلپاری چه کاری باید انجام دهیم؟

برای وارد شدن به کابین شخصی آلپاری می توانید شماره کابین آلپاری خود را به همراه پسورد خود در فرم ورود سایت فارسی آلپاری وارد نمایید.

کد کابین آلپاری چیست؟

کد کابین یک کد هشت رقمی اختصاصی برای معامله گران آلپاری است. این کد به شماره کابین آلپاری نیز شناخته می شود.

نظرات (2)
  1. با سلام لطفن ادرس و تلفن بشتبانی وایمیل الباری ایمیل کنید mo**********el@yahoo.com

    • با سلام. با توجه به حفظ حریم شخصی افراد آدرس ایمیل شما مخفی شده است. واحد پشتیبانی مورد درخواستی شما را پس از بررسی به ایمیل شما ارسال کرده است.
      شما می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر از طریق پشتیبانی 24 ساعت در تلگرام و واتس سایت دیجی تریدرز با کارشناس آلپاری در تماس باشید.
      موفق و پرسود باشید.

درج نظر