وارد شدن به کابین شخصی آلپاری – شماره کابین در آلپاری چیست

01 ژوئن 2023 -

شماره کابین در آلپاری چیست

 

بروکر آلپاری یکی از بزرگترین کارگزاری های فارکس در ایران است که در طول 24 سال فعالیت در بازار های مالی، به معامله گران خود خدمات بسیار متنوعی را ارائه می کند.

بخش زیادی از خدمات ارائه شده توسط این بروکر بر اساس شماره کابین شخصی معامله گران صورت می گیرد که یک شماره منحصر بفرد برای تریدر ها بحساب می آید.

شماره کابین در آلپاری یک آیدی با 8 کاراکتر عددی می باشد که پس از پایان ثبت نام در بروکر آلپاری به هریک معامله گران فارکس آلپاری اختصاص پیدا می کند.

ثبت نام در Alpari

شما می توانید برای ورود به کابین شخصی آلپاری از این شماره استفاده کنید. همچنین برای دریافت خدمات پشتیبانی فارکس از آلپاری باید شماره کابین را ارائه کنید.

در این پست به بررسی نحوه ورود به کابین شخصی آلپاری و استفاده از شماره کابین در آلپاری را آموزش داده ایم.

✳️بروکر آلپاری | Alpari 🌐ثبت نام در Alpari
🟢کاربرد شماره کابین در آلپاری ✅ورود به کابین شخصی آلپاری و خدمات
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

شماره کابین شخصی آلپاری کجاست

 

پس از عضویت در بروکر آلپاری، برای تمامی معامله گران یک شماره کابین اختصاص پیدا می کند که با ورود به کابین شخصی خود می توانید آن را در قسمت بالای کابین مشاهده نمایید.

شماره کابین شخصی آلپاری در بالای منوی سمت راست در کنار لوگوی آلپاری قرار دارد که مقابل عنوان پروفایل شما و در زیر نام و نام خانوادگی کاربران قرار گرفته است.

شماره کابین شخصی آلپاری کجاست

البته شماره کابین در آلپاری به همراه پسورد یا رمز عبور شما از طرف بروکر آلپاری برای ایمیل شما ارسال شده است که در صورت فراموشی می توانید به راحتی آن را در ایمیل خود پیدا کنید.

برای وارد شدن به کابین شخصی آلپاری می توانید از این شماره پروفایل استفاده نمایید و در هنگام ارسال ایمیل و درخواست خدمات آلپاری یا درخواست حذف کابین آلپاری نیز حتما آن را در متن ایمیل خود قرار دهید.

ثبت نام در آلپاری

رفع مشکل ورود به کابین شخصی آلپاری

 

یکی از مواردی که بسیاری از معامله گران در مورد آن از پشتیبانی بروکر آلپاری سوال می کنند، عدم دسترسی به کابین شخصی بروکر آلپاری می باشد.

در صورتی که برای اتصال به سایت بروکر آلپاری مشکل ندارید اما با استفاده از ایمیل تان نمی توانید وارد کابین شخصی خود شوید، پیشنهاد می کنیم با استفاده از شماره کابین شخصی آلپاری برای وارد شدن و تغییر رمز عبور خود اقدام کنید.

بروکر الپاری در برخی از موارد به دلیل افزایش امنیت حساب معامله گران، اجازه ورود با ایمیل را نمی دهد که این مساله به معنای حذف حساب کاربران نمی باشد.

در این صورت کافی است برای وارد شدن به کابین شخصی آلپاری، حتما بجای ایمیل، شماره کابین آلپاری خود را وارد کنید و سپس در گام بعد کلمه رمز عبور از قبل تعیین شده خود را تغییر دهید.

سایت آلپاری ، ورود به کابین بروکر آلپاری

جهت این کار بر روی دکمه ورود در منوی بالای صفحه کلیک نمایید تا فرم ورود به کابین شخصی آلپاری باز شود. سپس بر روی گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» کلیک کنید.

کابین شخصی آلپاری ، بازیابی رمز عبور کابین شخصی

در پنجره جدید شماره کابین شخصی خود را وارد کنید و سپس رمز عبور جدید خود را دوبار تکرار کنید تا صفحه جدید باز شود.

شماره کابین آلپاری ، ورود به کابین شخصی

در صفحه جدید بر روی روش دریافت کد از طریق E-mail کلیک کنید و گزینه تایید کلیک کنید و تصاویر امنیتی را تایید کنید.

کابین شخصی آلپاری، شماره کابین آلپاری چیست

سپس دکمه دریافت کد برای شما فعال خواهد شد که باید بر روی آن کلیک کنید و از طریق کد ارسال شده به ایمیل خود رمز جدید را به روزرسانی خواهید کرد.

سوالات متداول

برای ورود به کابین شخصی آلپاری چه کاری باید انجام دهیم؟

برای وارد شدن به کابین شخصی آلپاری می توانید شماره کابین آلپاری خود را به همراه پسورد خود در فرم ورود سایت فارسی آلپاری وارد نمایید.

نظرات (2)
  1. با سلام لطفن ادرس و تلفن بشتبانی وایمیل الباری ایمیل کنید mo**********el@yahoo.com

    • با سلام. با توجه به حفظ حریم شخصی افراد آدرس ایمیل شما مخفی شده است. واحد پشتیبانی مورد درخواستی شما را پس از بررسی به ایمیل شما ارسال کرده است.
      شما می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر از طریق پشتیبانی 24 ساعت در تلگرام و واتس سایت دیجی تریدرز با کارشناس آلپاری در تماس باشید.
      موفق و پرسود باشید.

درج نظر