بونوس آلپاری تا 100% واریزی – بونوس خوش آمدگویی بروکر الپاری چیست؟

17 ژانویه 2024 -

بونوس آلپاری برای معامله گران ایرانی

 

بونوس آلپاری یک نوع طرح تشویقی در این بروکر است. به طور کلی بونوس یا Bonus، در لغت به معنای جایزه و پاداش بوده و در کارگزاری‌های فعال در بازار فارکس به عنوان یک سیستم پاداش‌ دهی از آن استفاده می شود.

بونوس بروکر آلپاری نیز با این هدف ایجاد شده و در شرایط خاص به کاربران تعلق می‌ گیرد. این بروکر با ارائه امکانات و طرح های تشویقی متنوع و جذاب، توانسته در میان رقبای خود طرفداران بسیاری پیدا کند.

بونوس آلپاری نیز یکی از اقداماتی است که این بروکر با هدف جذب مشتریان جدید، شارژ حساب و انجام ترید، ایجاد کرده است. چرا که دریافت بونوس برای معامله گرانی که سرمایه اندکی دارند، گزینه جذابی خواهد بود.

در ادامه این پست به بررسی بیشتر بونوس های بروکر آلپاری می پردازیم. شما می توانید برای دریافت بونوس های جدید در بروکر آلپاری با پشتیبانی دیجی تریدرز در تلگرام نیز تماس بگیرید.

 

انواع بونوس های بروکر آلپاری

 

همان طور که اشاره شد، در حال حاضر برخی از طرح های مربوط به بونوس بروکر آلپاری غیرفعال هستند، با این حال این احتمال وجود دارد تا در آینده نزدیک این روند مجدد دچار تغییر شود. به طور کلی تا پیش از این طرح تشویقی آلپاری شامل بونوس های زیر بود:

  • بونوس واریز
  • بونوس معرفی
  • بونوس خوش آمدگویی

بونوس آلپاری، بونوس بروکر آلپاری

توجه داشته باشید که حجم معاملات کاربر با میزان بونوس دریافتی رابطه مستقیم دارد. در صورتی که شرایط دریافت بونوس را داشته باشید بروکر به صورت خودکار مبلغ را به کیف پول حساب آلپاری شما واریز خواهد کرد.

مراحل دریافت بونوس بروکر آلپاری به شرح زیر است:

1#- ثبت نام در بروکر

2#- احراز هویت

3#- انتخاب بونوس

4#- پذیرش قوانین

5#- کسب امتیاز کافی

6#- دریافت بونوس

 

🎁بونوس خوش آمدگویی آلپاری

 

بونوس “خوش آمدگویی”، یک نوع طرح تشویقی آلپاری بوده است، اما در حال حاضر بر اساس سایت رسمی این بروکر،  این بونوس، غیرفعال است. در گذشته این بونوس آلپاری، مختص کاربرانی بود که تا به حال در بروکر واریزی انجام نداده بودند.

بر اساس قوانین این بونوس، پس از اولین واریزی، تا حداکثر 20 دلار به حساب معامله گر به عنوان پاداش پرداخت می شد. برداشت این بونوس با قوانین نسبتا سخت در آلپاری همراه بوده است.

در صورتی که معاملات تریدرها بیشتر از 5 دقیقه زمان ببرد؛ می توانند با هر 1 لات معامله، تنها 2 دلار از سود بونوس آلپاری را برداشت نمایند، که برای معامله گران فست اسکالپ قابل استفاده نیست.

 

🛍️دریافت بونوس با ALP در آلپاری

 

بر اساس این طرح، در صورتی که کاربر در حساب کاربری خود فعالیت های مختلفی همچون افتتاح حساب، واریز وجه، ترید و یا حتی سرمایه گذاری در حساب های پم را انجام دهد، امتیازاتی تحت عنوان ALP دریافت خواهد کرد.

در واقع به ازای انجام هر یک از فعالیت های مذکور، امتیاز متفاوتی دریافت خواهید کرد. جالب است بدانید، پس از کسب امتیازات ALP، می توانید آن ها را در بخش های زیر استفاده کنید:

  • خرید تخفیف های مختلف؛
  • جبران هزینه های معاملاتی؛
  • تبدیل امتیاز به پول نقد.

تمام معامله گرانی که حساب myAlpari داشته باشند، به طور خودکار در برنامه کش بک آلپاری عضو هستند. همچنین  شرایط طرح کش بک آلپاری در “منوی کاربری” این بروکر و در بخش “امتیازات” آورده شده است.

در این صفحه می توانید میزان کش بک مربوط به هر یک از فعالیت هایی که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم، مشاهده کنید. به عنوان مثال برخی از امتیازات ALP به شرح زیر هستند:

نوع فعالیت میزان امتیاز ALP
ثبت نام در بروکر 50 امتیاز
افتتاح حساب 30 امتیاز
واریز به حساب متغیر؛ بر اساس میزان واریزی و نوع حساب کاربر

 

💡نظر کارشناس درباره بونوس آلپاری

 

طرح های تشویقی آلپاری یک فرصت جذب برای کسب درآمد آنلاین و غیرفعال است. در صورتی که به عنوان یک معامله گر حرفه ای یا حتی تازه کار در بازار فارکس فعالیت می کنید، به صورت مکرر در حال واریز و معامله هستید.

در نتیجه با انجام فعالیت های معمول به طور مداوم امتیاز دریافت خواهید کرد. در نتیجه طرح تشویقی کش بک نیازی به صرف زمان نداشته و فعالیت در بازار به طور خودکار موجب کسب امتیاز خواهد شد.

از طرفی بونوس معرفی دوستان نیز می تواند یک راه جذاب برای کاربران تازه وارد باشد. چراکه در این صورت به جای واریز سرمایه به حساب خود از طریق لینک های دعوت و انتشار آن در شبکه های اجتماعی می توانید سرمایه اولیه شروع معامله در بازار را به دست آورید.

در نتیجه اگر به دنبال کسب درآمد آنلاین و درآمدزایی از طریق بازار فارکس باشید طرح های تشویقی آلپاری ارزش صرف زمان را خواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در تلگرام با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

بونوس آلپاری با چه هدفی ایجاد شده است؟

بروکر آلپاری با هدف جذب مشتریان جدید، شارژ حساب توسط کاربران و شرکت در معاملات، طرح های تشویقی خود را طراحی و ایجاد کرده است.

برای دریافت بونوس چه کار کنیم؟

در صورتی که شرایط دریافت بونوس را داشته باشید، بروکر به صورت خودکار مبلغ را به کیف پول حساب آلپاری شما واریز خواهد کرد.

نظرات (2)
  1. سلام توضیحات کامل بود من سرمایه خیلی کمی دارم از اونجایی بونوس خوش امد گویی در حال حاضر فعال نیست میشه لطفا اگه بروکر خوبی که بونوس داشته باشه را معرفی کنید یا بروکری که بشه 15 دلار معامله کرد را بهم معرفی کنین ؟

    • با سلام. بله، شما حتی می توانید بدون واریز 1 ریال در بروکر ویندزور ثبت نام کنید و یک بونوس رایگان (30 دلاری) بدون انجام واریزی دریافت کنید که تحت شرایطی قابل برداشت نیز می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه معرفی بونوس ویندزور در سایت ما مراجعه کنید و همچنین فیلم آموزشی آن را مشاهده کنید.

درج نظر