باینری آپشن آلپاری چیست – افتتاح حساب دمو باینری آپشن در آلپاری

21 جولای 2023 -

باینری آپشن آلپاری چیست – باینری آپشن یا fix contract در آلپاری

 

معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری که به حساب فیکس کانترکت یا Fix Contract نام گذاری شده است، این امکان را به معامله گران می دهد که در بروکر آلپاری معاملات گزینه های دودویی یا باینری را انجام دهند.

تنوع معاملات باینری آپشن در آلپاری بسیار زیاد است و نسبت بروکرهای باینری آپشن شناخته شده، مثل پاکت آپشن و الیمپ ترید، مدل های مختلفی از معاملات دودویی را ارائه کرده است.

ثبت نام در باینری آپشن Alpari

در معاملات باینری آپشن آلپاری گزینه های مختلفی را برای پیش بینی قیمت وجود دارد که شامل موارد زیر است:

 • قرارداد اختیار خرید یا فروش (CALL/PUT)
 • اکسپرس (EXPRESS)
 • قیمت (SPREAD)
 • تاچ (TOCH)
 • رنج (RANGE)
 • اسپرد (RANGE)
 • توربو (TURBO)

 

البته پلتفرم باینری آپشن آلپاری نسبت به بروکر پاکت آپشن و کوتکس، از جذابیت و کیفیت پایین تری برخوردار است اما دسترسی آسان و تنوع معاملات آن برای تریدر های فارکس ایران مزیت خوبی بشمار می رود.

معاملات فیکس کانترکت آلپاری در اپلیکیشن موبایل بروکر نیز قابل استفاده می باشد. از معایب این سرویس عدم امکان افتتاح حساب دمو باینری آپشن در آلپاری می باشد.

باینری آپشن آلپاری

در ادامه این پست نحوه افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری را آموزش داده ایم.

نام بروکر آلپاری – Alpari
⭐حساب باینری آپشن Fix Contract
🚀درصد Payout 90 درصد
💸حداقل واریز 10 دلار
💵حداکثر واریز 20 هزار دلار

ثبت نام در بروکر آلپاری

آموزش افتتاح حساب باینری آپشن در آلپاری

 

برای معاملات باینری آپشن در آلپاری ابتدا باید ثبت نام و احراز هویت خود را در بروکر تکمیل نمایید. سپس وارد کابین شخصی خود شوید و مراحل زیر را برای ثبت نام انجام دهید.

گام 1: از منوی سمت راست خود بر روی Fix-Contract کلیک کنید.

باینری آپشن آلپاری

گام 2: در صفحه بعد باید توجه داشته باشید که در تب مربوط به Alpari Fix-Contract قرار دارید. سپس از میان گزینه های موجود کافی ارز پایه حساب خود را (دلار یا یورو) مشخص کنید.

باینری آپشن در آلپاری

گام 3: پیغام افتتاح حساب فیکس کانترکت آلپاری به شما نمایش داده خواهد شد. در ادامه باید حساب خود را شارژ کنید.

 

نحوه شارژ حساب باینری آپشن آلپاری

 

گام 4: در این صفحه ابتدا نوع انتقال خود را بر روی واریز وجه قرار دهید. سپس گزینه انتقال از را بر روی روش مورد نظر خود مانند TC Pay یا ارزهای دیجیتال (Crypto) قرار دهید و در قسمت مربوط به انتقال به حساب فیکس کانترکت را انتخاب کنید.

باینری آپشن آلپاری

🔔 توجه داشته باشید که برای شارژ حساب فیکس کانترکت آلپاری می توانید از روش های زیر استفاده کنید :

 • صرافی تاپ چنج
 • صرافی گرین چنج
 • ارزهای دیجیتال (تتر، بیت کوین و …)
 • پرفکت مانی

حساب دمو باینری آپشن آلپاری

گام 5: در صفحه بعد می توانید جزئیات پرداخت خود را که شامل مبلغ آن است وارد کنید و درصورت نیاز شماره پاسپورت یا کارت ملی خود را نیز وارد کنید. در نهایت بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

حساب دمو فیکس کانترکت آلپاری

گام 6: در صفحه بعد می توانید اطلاعات مربوط به واریز خود را مشاهده کنید و برای تایید آن بر روی دکمه انتقال وجه کلیک کنید. با توجه به روش انتخاب شده شما وارد درگاه پرداخت از طریق آن خواهید شد.

fix contract alpari چیست

گام 7: در صورتی که روش ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید، در صفحه بعد لیست ارزهای دیجیتال را به شما نمایش خواهد داد. برای واریز با تتر باید بر روی Tether کلیک کنید و در صفحه بعد از بین سه نوع ارز تتر، می توانید تتر بر پایه TRC20 را انتخاب کنید.

فیکس کانترکت آلپاری

گام 8: آدرس ولت مربوط به این حساب به شما نمایش داده خواهد شد. برای واریز آدرس آن را کپی کنید و یا کیوآر کد آن را اسکن نمایید.

برای واریز از طریق ارزهای دیجیتال می توانید از صرافی های مجاز مثل نوبیتکس به آلپاری استفاده نمایید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

جمع بندی دیجی تریدرز از پلتفرم باینری آپشن در آلپاری

 

سرویس باینری آپشن در بروکر آلپاری از سال 2016 به صورت متمرکز به معامله گران این بروکر نام آشنا معرفی شده است. با توجه به اینکه پلتفرم فیکس کانترکت آلپاری قدیمی است، در مقایسه با بروکرهای باینری آپشن جذابیت کمتری برای معامله گران دارد.

در مقابل بروکر پاکت آپشن با تمرکز بر ارائه خدمات باینری آپشن، از پلتفرم اختصاصی و کاربرپسندی استفاده می کند. اگر به دنبال یک بروکر باینری آپشن با سطح کیفیت بالاتر در سطح جهانی هستید، پیشنهاد ما بروکر پاکت آپشن است.

ثبت نام پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن نیز در کنار معاملات گزینه های دودویی، معاملات کلاسیک فارکس را هم ارائه می کند. با این تفاوت که محصول اصلی این بروکر پلتفرم باینری آپشن آن است. در صورتی که برای افتتاح حساب باینری آپشن نیاز به مشاوره دارید، کارشناس سایت دیجی تریدرز در چت زنده، آماده پاسخگویی به شما مخاطبین گرامی هستند.

سوالات متداول

فیکس کانترکت آلپاری چیست؟

بروکر آلپاری با ارائه حساب fix contract امکان انجام معاملات باینری آپشن یا گزینه های دودویی را فراهم کرده است.

درج نظر