بهترین نوع حساب در آلپاری ✅بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

27 نوامبر 2023 -

بهترین حساب آلپاری کدام است

 

انتخاب بهترین حساب، از بین حساب های متنوع در بروکر آلپاری، برای افرادی که در این بروکر کار نکرده اند، یکی از چالش های معامله گران است. به خصوص زمانی تریدر های مختلف تجربه و مهارت های مختلفی برای معامله گری داشته باشند.

بروکر آلپاری، حساب های متنوعی را در اختیار معامله گران قرار داده است که افراد مختلف می توانند از بین آنها، حساب معاملاتی مورد نظر خود را پیدا کنند. جساب های ECN در بروکر آلپاری، بدون اسپرد و با کمیسیون پایین ارائه شده اند.

ثبت نام در Alpari

از سوی دیگر نیز حساب های ECN برای افراد حرفه ای با کمتر از 500$ قابل فعال سازی هستند. در صورتی که بخواهید بهترین حساب را برای خود انتخاب کنید، باید برخی از موارد را در نظر بگیرید.

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ، بهترین نوع حساب در آلپاری

در ادامه این پست به بررسی تمامی شرایط و حساب های معاملاتی برای انتخاب بهترین حساب در آلپاری می پردازیم.

نام بروکر
آلپاری
بهترین حساب
Pro.ECN
حساب تستی استاندارد
حساب ترید ECN
مشاوره با کارشناس تماس در تلگرام

 

بررسی بهترین نوع حساب در آلپاری (ویدیویی)

 

 

بهترین نوع حساب در آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ

 

معاملات اسکالپ در فارکس، به پوزیشن های معاملاتی گفته می شود که در تایم فریم پایین، به دنبال ناحیه ورود مناسب هست؛ و حداکثر پس از 15 دقیقه از آن معامله با سود معقول خارج می شوند.

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ، حساب “Pro.ECN” در پلتفرم متاتریدر 4 است؛ این حساب به دلیل سرعت بالا معاملات و اتصال آن به نقدینگی های بزرگ می تواند برای معاملات اسکالپ بسیار مناسب باشد.

اسپرد جفت ارزهای فارکس و نمادهای دیگر بازار از 0.0 پیپ شروع می شود. کمیسیون معاملات در این حساب نیز بر اساس 1.6 دلار در هر لات می باشد که برای معاملات اسکالپ مناسب است.

ثبت نام در آلپاری

بهترین نوع حساب در آلپاری

 

برای انتخاب بهترین نوع حساب در آلپاری، باید نکات مختلفی را بررسی کنید. این موارد ارتباط مستقیمی هم به نوع حساب معاملاتی بروکر دارد. برخی از این موارد شامل:

  • نماد معاملاتی؛
  • حداقل اسپرد؛
  • کمیسیون معاملات؛
  • استراتژی شخصی؛
  • و نحوه مدیریت سرمایه است.

 

بروکر آلپاری با ارائه سه نوع حساب سنتی، استاندارد و ECN، امکان استفاده از افراد مختلف از حساب های آن را فراهم کرده است. شما می توانید با توجه به سبک معاملاتی و عواملی که در بالا به آن اشاره کردیم، بهترین حساب برای خود را انتخاب کنید.

بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ، بهترین نوع حساب در آلپاری
بهترین نوع حساب در آلپاری؛ اینفوگرافی انتخاب بهترین حساب

 

🔘بهترین حساب برای تست استراتژی

 

تست استراتژی، مخصوص معامله گران مبتدی نیست، بلکه معامله گران حرفه ای هم به دنبال استفاده از استراتژی های جدید هستند. برخلاف انتظار اغلب معامله گران، حساب دمو در بروکر آلپاری برای این کار مناسب نیست.

بهترین نوع حساب در آلپاری برای معاملات تست استراتژی، حساب استاندارد می باشد. شما می توانید با شارژ 20 دلار، در این حساب معامله کنید. در گذشته، حساب نانو در این بروکر ارائه میشد که شرایط مناسب تری داشت.

زیرا معامله گران با شارژ 10 دلاری در این حساب می توانستند، حجم معاملات خود را مانند یک حساب 1000 دلاری تعیین کنند و سود خود را به سنت مشاهده کنند. در حال حاضر حساب سنتی لایت فارکس یکی از بهترین گزینه ها در بین بروکرهاست.

 

🔘بهترین حساب برای تریدر روزانه

 

تریدرهایی که به صورت روزانه معامله می کنند، مدت زمان بیشتری [بین 1 تا 8 ساعت] در معاملات می مانند. برای این دسته از معامله گران، بهترین حساب در آلپاری، حساب ECN با متاتریدر 4 می تواند باشد.

زیرا اسپرد این حساب (ECN.MT4) بسیار پایین است و از سوی دیگر، کمیسیون بابت انجام معاملات پرداخت نمی کنید و فرصت کافی برای خروج از محدوده زیان ناشی از اسپرد را هم پیدا خواهید کرد.

 

🔘بهترین حساب برای سوینگ تریدرها

 

معامله گرانی که به دنبال انجام معاملات چند روزه یا سوینگ هستند، می توانند از حساب ECN و Pro.ECN در پلتفرم های متاتریدر 5 و 4 استفاده نمایند. همچنین می توانند با استفاده از حساب اسلامی هزینه معاملات خود را، کاهش دهید.

توجه داشته باشید که می توانید از حساب های استاندارد نیز برای این سبک از معاملات استفاده کنید. اما این حسابها از نوع ECN نیستند و ممکن است از نظر کندلی با بازار اصلی تفاوت هایی داشته باشد.

ثبت نام در آلپاری

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره بهترین حساب

 

انتخاب بهترین حساب معاملاتی در بروکر آلپاری بر حسب شرایط افراد مختلف می تواند متفاوت باشد. اما شما در تمامی این حساب ها، می توانید از خدمات ریبیت مجموعه دیجی تریدرز استفاده نمایید.

مزیت ریبیت در حساب های آلپاری، افزایش درآمد و کاهش هزینه اسپرد و کمیسیون معامله گران تا 50% می باشد. این موضوع می تواند هزینه معاملات زیان ده شما را در هر ماه جبران کند.

زیرا علاوه فارق از معاملات سودده یا زیان ده، می توانید بخشی از اسپرد و کمیسیون معاملات خود را دریافت کنید، که مجموع آن در طول یک ماه رقم قابل توجهی خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشت در تلگرام به پشتیبانی پیام دهید.

سوالات متداول

بهترین نوع حساب در آلپاری کدام است؟

بهترین حساب در آلپاری حساب ECN و Pro.ECN است که در متاتریدر 5 و 4 ارائه شده است.

بهترین حساب برای تست استراتژی در بروکر آلپاری کدام است؟

حساب استاندارد در بروکر آلپاری بهترین حساب برای فوروارد تست می باشد. شما می توانید تنها با 20$ افتتاح حساب واقعی انجام دهید.

آیا حساب دمو در آلپاری برای بک تست مناسب است؟

خیر، حساب دمو آلپاری دارای اسپرد بیشتری نسبت به حساب واقعی است و برای بک تست گرفتن مناسب نیست.

نظرات (1)
  1. مقاله ای که نوشتید با ارائه توضیحات دقیق و جامع در مورد حساب‌های مختلف آلپاری و شرایط مربوط به هر یک همراه بود. میدونید اینجور مقالات به خوانندگان کمک می‌کند تا تصمیم‌گیری آگاهانه‌ای داشته باشند. پس باید به خودتون و دانشتون ببالید که میتونید یکسری از افراد رو آگاه کنید.
    بهترین بخشی مقاله اونجایی بود که به توضیح حساب Pro.ECN و مزایای آن برای اسکالپینگ پرداختید. خوب نوشته شده و اطلاعات ارزشمندی رو در اختیار خوانندگان قرار می‌ده.

درج نظر