ترید ارز دیجیتال در آلپاری – شرایط معاملات ارز دیجیتال در الپاری

29 آوریل 2023 -

معاملات ارز دیجیتال در آلپاری

 

امروز بسیاری از معامله گران فارکس می خواهند در بروکر خود معاملات ارز دیجیتال را نیز انجام دهند. خوشبختانه امکان خرید و فروش ارز های دیجیتال در آلپاری نیز ارائه می شود.

معامله گران در بروکر آلپاری می توانند به معاملات بیش از 50 ارز دیجیتال دسترسی داشته باشند که بسیاری از آنها دارای شرایط معاملات مناسبی هستند. معاملات ارز  دیجیتال در آلپاری به صورت CFD انجام می شود.

در این پست به بررسی تخصصی اسپرد و سایر شرایط نماد های ارز دیجیتال مثل ترید بیت کوین در آلپاری خواهیم پرداخت.

نام بروکر آلپاری – Alpari
🔸لینک افتتاح حساب 📋ثبت نام در Alpari
🔸خرید و فروش ارز دیجیتال ✔️ دارد
🔸اسپرد معاملات ارز دیجیتال 📉شناور از 1.0 پیپ
🟢تماس با کارشناس 🔵پشتیبانی تلگرام

 

بهترین حساب برای ترید بیت کوین در آلپاری

 

برای انجام معاملات ارز دیجیتال در الپاری می توانید از هر یک از حساب های استاندارد آلپاری ، ECN و Pro ECN در متاتریدر 4 و 5 ارز های مهم بازار مثل بیت کوین، اتریوم ، بیت کوین کش و … را معامله کنید.

با توجه به اینکه بروکر آلپاری برای معاملات ارز های دیجیتال از معاملات CFD رمز ارز ها استفاده می کند، در بسیاری از نماد ها شاهد اسپرد پایین هستیم. البته میزان اسپرد هر یک از نماد ها در حساب های مختلف این بروکر تفاوت هایی دارد.

افتتاح حساب در Alpari

در بین حساب های معاملاتی Alpari بهترین حساب برای ترید بیت کوین در آلپاری، حساب ECN mt5 می باشد. اسپرد بیت کوین در این حساب تنها 1.0 پیپ می باشد و معاملات آن بدون سوآپ می باشد. همچنین حداکثر حجم معامله بیت کوین در این حساب 1000 لات می باشد.

کمیسیون ترید بیت کوین در آلپاری با حساب ECN متاتریدر 5 نیز 0.1 درصد معامله می باشد که مشابه کارمزد صرافی های ارز دیجیتال می باشد.

زمان انجام معاملات بیت کوین در بروکر آلپاری نیز در 24 ساعت تمامی روز های هفته می باشد و حتی روز های شنبه و یکشنبه که بازار فارکس تعطیل است، امکان معاملات ارز دیجیتال در این بروکر وجود دارد.

 

مقایسه سواپ و اسپرد معامله ارز دیجیتال در آلپاری

 

اسپرد معاملات بیت کوین در حساب های مختلف این بروکر در رمز ارز های مانند بیت کوین و اتریوم متفاوت با یکدیگر است. البته تقریبا تمامی نماد ها دارای حداقل اسپرد 1.0 پیپ می باشند اما مقدار متوسط اسپرد آنها به دلیل شناور بودن اسپرد در زمان اخبار و نوسانات بازار فرق دارد.

معاملات ارز دیجیتال در آلپاری

همچنین در صورتی که بخواهید معاملات طولانی مدت در بروکر آلپاری انجام دهید، میزان سواپ شبانه معاملات ارز های دیجیتال بسیار اهمیت دارد.

به طور کلی میزان بهره شبانه یا سواپ معاملات باز ارز های دیجیتال 19.00- دلار برای معاملات تمامی ارز های دیجیتال می باشد.

در جدول زیر به مقایسه میانگین اسپرد برخی از نماد های مهم در حساب های بروکر آلپاری پرداخته ایم.

 

اسپرد نماد های ارز دیجیتال در آلپاری
نماد ارز دیجیتال حساب استاندارد حساب ECN با متاتریدر 4 حساب ECN با متاتریدر 5
بیت کوین 930  840  1.0
اتریوم 61.3 68 1.0
بیت کوین کش 60 30 1.0
دوج کوین
10 1.0
ریپل 48 40 1.0

 

مزایای معاملات ارز دیجیتال در بروکر آلپاری

 

با توجه به اینکه در طول سال های گذشته مشکلاتی برای صرافی های ارز دیجیتال مثل ورشکستگی رخ داده است، بسیاری از معامله گران به دنبال بستری امن برای معاملات رمز ارز ها می باشند.

در اینجا به برخی از مزایای معاملات ارز دیجیتال در آلپاری را اشاره کردیم :

1️⃣ آسانی و سرعت تراکنش: معامله ارز دیجیتال در آلپاری به راحتی و با سرعت بسیار بالا انجام می شود. با استفاده از پلتفرم آلپاری، مشتریان می توانند به راحتی ارز دیجیتال خود را خریداری کنند و در معاملات بازار ارز دیجیتال شرکت کنند.

2️⃣ کارمزد پایین: این شرکت به مشتریان خود کارمزد پایینی برای معاملات ارز دیجیتال در آلپاری ارائه می دهد. این مزیت به عنوان یکی از دلایل جذابیت آلپاری برای مشتریان محسوب می شود.

3️⃣ امنیت بالا: آلپاری، از جمله بروکرهای ارز دیجیتالی است که بسیاری از تدابیر امنیتی را برای محافظت از اطلاعات مشتریان خود اتخاذ کرده است. شرکت محافظت از داده های شخصی مشتریان، به کارگیری سیستم های رمزنگاری قوی و کنترل دسترسی های محدود برای کارمندان خود را جدی می گیرد.

همچنین، از آنجایی که بروکرهای ارز دیجیتال هدف حملات سایبری هستند، آلپاری دارای تیم امنیتی خود است که به صورت دائمی از شبکه و سرورهای خود نگهداری می کنند.

4️⃣ پشتیبانی ۲۴ ساعته: آلپاری به مشتریان خود پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه می دهد. این به معنای این است که مشتریان می توانند در هر زمانی که نیاز دارند، با تیم پشتیبانی آلپاری تماس بگیرند و به سوالات خود پاسخ بگیرند.

5️⃣ چندین ابزار معاملاتی: آلپاری به مشتریان خود چندین ابزار معاملاتی ارائه می دهد. این ابزارها شامل نمودارهای قیمت، اطلاعات تحلیلی بازار، نمایش قیمت به روز ارزهای دیجیتال و… می شوند. این ابزارها به مشتریان کمک می کنند تا در معاملات خود بهترین تصمیمات را بگیرند.

💡 نکته مهمی که باید به آن توجه داشت، این است که معامله ارز دیجیتال، همچنان با ریسک هایی همراه است. با این حال، با استفاده از پلتفرم آلپاری، مشتریان می توانند به راحتی و با امنیت بالا در بازار ارز دیجیتال شرکت کنند.

سوالات متداول

آیا معاملات ارز دیجیتال در آلپاری امکان پذیر است؟

بله معامله گران فارکس می توانند خرید و فروش ارز دیجیتال در آلپاری را به راحتی از طریق متاتریدر 4 و 5 انجام دهند.

اسپرد ترید بیت کوین در آلپاری چقدر است؟

اسپرد ارز دیجیتال در آلپاری با توجه به حساب های مختلف فرق دارد. بهترین حساب برای ترید بیت کوین حساب ECN با متاتریدر 5 در آلپاری است که اسپرد معاملات آن 1 پیپ اسپرد دارد.

سواپ معاملات ارز دیجیتال در آلپاری چقدر است؟

معاملات ارز دیجیتال در آلپاری شامل 19.00- دلار بهره شبانه یا سوآپ می باشد.

درج نظر