پشتیبانی بروکر یونیکورن در [چت زنده، تلگرام و…] 🕰️ساعت کاری بروکر یونیکورن به وقت ایران

13 مارس 2024 -

بررسی پشتیبانی بروکر یونیکورن (UNFXB)

 

بروکر یونیکورن توانسته با ارائه خدماتی نظیر پشتیبانی 24 ساعته فارسی، انواع حساب های معاملاتی، میزان اسپرد های پایین و تنوع بالای ابزار های معاملاتی، نظر مثبت بسیاری از تریدر ها و سرمایه گذاران را به خود جلب کند.

تمرکز این بروکر برای ارائه خدمات پشتیبانی [در چت زنده سایت و تلگرام] سریع است؛ تا بتواند به سرعت پاسخگوی مشتریان بروکر باشد. مهمترین مزیت پشتیبانی آن، ارتباط با کارشناس های «فارسی زیان» در این بروکر است.

در ادامه این مقاله، ضمن بررسی جزییات پشتیبانی یونیکورن، تجربیات کاربران از این پشتیبانی مرور خواهد شد. همچنین ساعت کاری این بروکر نیز بررسی خواهیم کرد؛ تا خوانندگان تصویر روشن و جامعی در مورد این بروکر به دست آورند.

پشتیبانی بروکر یونیکورن، ساعت بروکر یونیکورن

نام بروکر
یونیکورن
پشتیبانی مشتریان
چت زنده، تلگرام، ایمیل
پشتیبانی فارسی دارد
ساعت کاری 24 ساعت (GMT+3)
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

راه تماس با پشتیبانی بروکر یونیکورن

 

بروکر یونیکورن چندین راه برای ارتباط با پشتیبانی در نظر گرفته است، که در ادامه آنها را بررسی می کنیم:

 

🔘چت زنده در سایت

 

کاربران می توانند از طریق بخش “چت زنده” موجود در سایت یونیکورن بلافاصله با پشتیبانان تماس بگیرند و سوال یا مشکل خود را مطرح کنند. برای این کار کافی است وارد سایت بروکر شوید و از قسمت سمت راست خود وارد «چت باکس» شوید.

پشتیبانی بروکر یونیکورن، ساعت بروکر یونیکورن
پشتیبانی بروکر یونیکورن؛ چت زنده در سایت

برای ارتباط سریع از طریق چت زنده بروکر یونیکورن، باید موارد زیر را وارد نمایید تا به اپراتور پشتیبانی متصل شوید:

  • نام مشتری (اجباری)
  • آدرس ایمیل (اجباری)
  • شماره تماس (اختیاری)

 

🔘پشتیبانی یونیکورن در تلگرام

 

بروکر یونیکورن از طریق همکاران و نمایندگان ایرانی خود، امکان ارائه سرویس «پشتیبانی فارسی» را در اپلیکیشن تلگرام فراهم کرده است. آیدی تلگرامی پشتیبانی “unfxb_support@” است که کاربران ایرانی می توانند از این طریق با پشتیبانی ارتباط برقرار کنند.

همچنین شما می توانید از طریق پشتیبانی دیجی تریدرز، به “کارشناس های بروکر یونیکورن” متصل شوید و سوالات خودتان را از آنها بپرسید. برای ورود به پشتیبانی تلگرام از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

پشتیبانی تلگرام بروکر یونیکورن

 

🔘آدرس ایمیل پشتیبانی

 

کاربران می توانند سوالات و مشکلات خود را از طریق ایمیل به پشتیبانی یونیکورن ارسال کنند و پاسخ دریافت نمایند. البته «زمان پاسخ دهی» در این روش بیشتر از دو روش قبلی است؛ اما مکاتبه با ایمیل رسمی تر می باشد.

آدرس ایمیل بخش های مختلف در بروکر یونیکورن شامل موارد زیر است:

  • ایمیل بخش «پشتیبانی»: Support@unfxb.com؛
  • ایمیل بخش «فنی»: accounts@unfxb.com؛
  • ایمیل بخش «همکاری»: partnership@unfxb.com؛
  • ایمیل بخش «سرمایه گذاری»: invest@unfxb.com؛
  • ایمیل بخش «شکایات»: Complaints@unfxb.com.

شما می توانید برای دریافت پاسخ های رسمی و دقیق از بروکر یونیکورن، از طریق روش ایمیلی اقدام نمایید.

 

✅آیا یونیکورن پشتیبانی فارسی دارد؟

 

بله، بروکر یونیکورن دارای پشتیبانی فارسی است و کاربران ایرانی می توانند به زبان فارسی [و بدون هیچ مشکلی] با پشتیبانان ارتباط برقرار کنند!

اپراتور های پشتیبانی یونیکورن به طور کامل به زبان فارسی مسلط هستند و می توانند درک درستی از سوالات و مشکلات مطرح شده از سوی کاربران ایرانی داشته باشند.

علاوه بر پشتیبانی فارسی، وب سایت یونیکورن نیز به «زبان فارسی» موجود است و کاربران می توانند بدون نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی، از قابلیت ها و امکانات بروکر استفاده کنند.

 

⏰ساعت بروکر یونیکورن به وقت کجاست؟

 

پشتیبانی یونیکورن به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران است. اپراتورهای پشتیبانی این بروکر در تمام ساعات شبانه روز و هر 7 روز هفته در دسترس هستند.

ساعت بروکر یونیکورن، 30 دقیقه [در زمستان] 1:30 ساعت [در تابستان] با ایران اختلاف زمانی دارد. مرکز پاسخگویی این بروکر برای معامله گران ایرانی در کشور ترکیه (شهر استانبول) قرار دارد و بهترین زمان برای دریافت خدمات ساعت کار اداری است.

پشتیبانی بروکر یونیکورن، ساعت بروکر یونیکورن
ساعت بروکر یونیکورن به وقت ایران (GMT+3)

البته فارغ از اینکه ساعت چند از شبانه روز باشد، کاربران یونیکورن می توانند بلافاصله از طریق کانال های ارتباطی نظیر “چت آنلاین”، “تلگرام” و “ایمیل” با متخصصان پشتیبانی تماس بگیرند و مشکلات یا ابهامات خود را مطرح کنند.

 

💡نظر کارشناس درباره پشتیبانی یونیکورن

 

بروکر یونیکورن (UNFXB) یکی از بروکر های نوپای فعال در زمینه معاملات آنلاین است که توانسته طی چند سال اخیر محبوبیت قابل توجهی به دست آورد.

وجود “پشتیبانی فارسی 24 ساعته“، امکان معامله انواع ابزار های مالی و تنوع در انتخاب حساب های سرمایه گذاری از نقاط قوت بارز این بروکر به شمار می رود.

البته یونیکورن همچنان نقاط ضعفی نظیر سابقه نسبتا کوتاه و عدم پشتیبانی از برخی پلتفرم های معاملاتی پیشرفته دارد که با گذشت زمان و افزایش تجربه می تواند بهبود یابد.

در مجموع با توجه به عملکرد یونیکورن تا این تاریخ، انتخاب این بروکر به عنوان شریک سرمایه گذاری و معاملاتی می تواند گزینه مناسبی باشد! شما می توانید تجربیات و سوالات خود را در کامنت ها به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

آیا یونیکورن پشتیبانی 24 ساعته فارسی دارد؟

بله یونیکورن از پشتیبانی 24 ساعته فارسی برخوردار است که از طریق کانال های مختلف مانند چت آنلاین، تلگرام و ایمیل در دسترس کاربران قرار دارد.

نقطه قوت پشتیبانی یونیکورن چیست؟

سرعت بالای پاسخگویی، تخصص کافی اپراتور ها و برخورد حرفه ای و دوستانه با کاربران از نقاط قوت پشتیبانی یونیکورن به شمار می رود.

درج نظر