نماد تتر (tether) در تریدینگ ویو چیست؟ 📉نمودار تتر در تریدینگ ویو

25 مه 2024 -

نماد تتر در تریدینگ ویو چیست؟

 

ارز تتر که معادل دلار آمریکا در بازار ارزهای دیجیتال است، یک استیبل کوین [ارز دیجیتال با ثبات قیمتی معادل 1 دلار] است. البته همیشه «قیمت تتر در تریدینگ ویو» معادل یک دلار نیست و در برخی از مواقع مقدار جزئی بیشتر یا کمتر است.

نماد تتر در سایت تریدینگ ویو با علامت اختصاری «USDTUSD» در صرافی های ارز دیجیتال نشان داده می شود اما این ارز با نماد «Tether» هم در چارت تریدینگ ویو ارائه شده است.

معامله گران برای مشاهده ارزش تتر (Tether) در مقابل دلار آمریکا یا سایر ارزهای فیات کشورهای مختلف می توانند از نماد تتر در تریدینگ ویو استفاده کنند. البته متاسفانه نماد تتر به ریال در تریدینگ ویو ارائه نمی شود.

معامله گران ایرانی برای مشاهده ارزش تتر در مقابل ریال ایران در تریدینگ ویو، می توانند از چارت صرافی های آنلاین مثل صرافی نوبیتکس استفاده نمایند. در ادامه نحوه دسترسی به نمودار تتر در تریدینگ ویو را آموزش داده ایم.

نماد تتر در تریدینگ ویو

 

نمودار تتر در تریدینگ ویو

 

برای مشاهده نمودار تتر در تریدینگ ویو مراحل زیر را در سایت تریدینگ ویو انجام دهید:

 

گام 1: ورود به منوی «Crypto»

در صفحه اصلی سایت، از منوی بالا، وارد بخش «Markets» شوید و در ستون سمت راست منوی «Crypto»، نماد «Tether» را انتخاب کنید.

نماد تتر در تریدینگ ویو

 

گام 2: انتخاب صرافی تتر

در صفحه جدید، مطابق تصویر زیر از منوی کشویی در زیر نماد، صرافی های ارائه کننده تتر به دلار آمریکا [مثل صرافی بایننس] را در بازار اسپات می توانید انتخاب کنید.

نام تتر در تریدینگ ویو

 

گام 3: باز کردن چارت تتر

برای مشاهده چارت تتر در تریدینگ ویو، بر روی لینک «USDTUSD chart» کلیک کنید تا وارد پلتفرم تحلیلی و نمودار تتر در تریدینگ ویو شوید.

نمودار تتر در تریدینگ ویو

 

💡قیمت تتر در تریدینگ ویو (نظر کارشناس)

 

قیمت تتر در تریدینگ ویو، برای معامله گران ایران اهمیت چندانی ندارد، زیرا امکان خرید تتر در مقابل دلار آمریکا را از طریق صرافی های داخلی ندارند اما از جهت ارزش گذاری آن، بسیار مهم است.

از سوی دیگر قیمت تتر در تریدینگ ویو در مقابل ارزهای دیجیتال دیگر مثل بیت کوین و اتریوم هم معامله می شود. ارزش تتر به طور معمول بیشتر از سایر استیبل کوین ها دلار مثل دای می باشد.

سوالات متداول

نماد تتر در تریدینگ ویو چیست؟

نماد تتر در سایت تریدینگ ویو با علامت «USDTUSD» نشان داده می شود.

آیا نماد تتر به ریال در تریدینگ ویو ارائه می شود؟

خیر، در سایت تریدینگ ویو این نماد نشان داده نمی شود و باید از طریق صرافی ها از آن استفاده کنید.

درج نظر