بررسی ارزهای دیجیتال در روبو فارکس [ترید، واریز و برداشت] RoboForex

15 ژانویه 2024 -

ارزهای دیجیتال در روبو فارکس

 

آیا امکان استفاده از ارزهای دیجیتال در روبوفارکس وجود دارد؟! این سوالی است که ذهن بسیاری از معامله گران را به خود مشغول می کند… در این باره باید بگوییم که بله، امکان استفاده از “ارزهای دیجیتال در بروکر روبوفارکس” وجود دارد؛ اما تنها برای واریز و برداشت!

روبوفارکس قابلیت معامله ارزهای دیجیتال [crypto/ cryptocurrency] را برای معامله گران فراهم نکرده است، اما شما می توانید در واریز/برداشت از این پلتفرم رمزارزها را به کار بگیرید.

بروکر روبو فارکس از روش های واریز و برداشت متنوعی بهره مند است که رمزارزهایی همچون بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT) و … را در بر می گیرد.

با این حال، شما نمی توانید این ارزهای دیجیتال در روبوفارکس را ترید کنید! در ادامه همه چیز درباره واریز و برداشت ارز دیجیتال در روبوفارکس را برای شما عزیزان شرح داده و همه چیز درباره شرایط استفاده از ارزهای دیجیتال در این بروکر را توضیح داده ایم.

ارزهای دیجیتال در روبو فارکس

ترید ارزهای دیجیتال در روبو فارکس

 

امروزه ارزهای دیجیتال راه خود را در میان معامله گران باز کرده و به طور گسترده توسط سرمایه گذاران مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع دارایی های ارزشمند را می توان به تنهایی معامله کرد؛ و یا از آن در راستای پرداخت های بین المللی کمک گرفت.

بروکر روبوفارکس نیز با آنکه معامله ارزهای دیجیتال را به مشتریان خود ارائه نمی دهد، اما امکان واریز/برداشت با ارز دیجیتال را برای کاربران خود فعال کرده است. در نتیجه، شما می توانید از ارزهای دیجیتال در روبوفارکس برای واریز و برداشت در این پلتفرم بهره مند شوید.

 

واریز و برداشت با ارزهای دیجیتال

 

روش های واریز و برداشت در بروکر روبوفارکس متنوع است و می توان گفت این کارگزاری در زمینه پشتیبانی از راه حل های پرداختی، قوی عمل می کند. در این بروکر می توانید با استفاده از سیستم های پرداخت بین المللی و رمزارزها برای واریز و برداشت اقدام کنید.

این بروکر از سیستم های پرداخت آنلاین محبوبی همچون پرفکت مانی، ویزا، مستر کارت و … پشتیبانی می کند. همچنین شما می توانید با استفاده از رمزارزهای محبوبی از جمله بیت کوین، تتر، ترون و … واریز و یا برداشت در این پلتفرم را انجام دهید.

برای این کار تنها کافی است ثبت نام خود را در بروکر روبوفارکس انجام دهید [تنها برای معامله گرانی که خارج از کشور زندگی می کنند امکان پذیر است] و به بخش واریز [deposit] یا برداشت [withdraw] مراجعه کنید. سپس نوع روش درخواستی را مشخص کرده و عملیات را تکمیل کنید.

در ادامه تمامی روش های واریز/برداشت و «ارزهای دیجیتال در بروکر روبوفارکس» را برای شما عزیزان دسته بندی کرده ایم.

واریز و برداشت در روبوفارکس مشخصات
بیت کوین-BTC رمزارز/bitcoin
اتریوم-ETH رمزارز/Ethereum
تتر-USDT رمزارز/USDT
یو اس دی کوین- USD Coin ارز دیجیتال با پشتوانه دلار آمریکا [$]
ترون-TRX رمزارز/Tron
ادوکش- advcash نوعی حساب ارزی
پرفکت مانی- Perfect Money یک سیستم پرداخت بین المللی
آستروپی- AstroPay سیستم پرداخت آنلاین
ویزا- VISA Card کارت پرداخت بین المللی
مستر کارت- MasterCard کارت پرداخت بین المللی

 

آیا امکان معامله ارزهای دیجیتال در روبو فارکس وجود دارد؟

 

قابل توجه تمامی معامله گران ایرانی، در حال حاضر “بروکر روبوفارکس ارائه خدمات خود به کشور ایران را متوقف کرده و این کارگزاری قطع همکاری خود با معامله گران ایرانی را اعلام کرده است!”

زمانی این بروکر، جزو پلتفرم های معاملاتی محبوب ایرانی ها بود؛ اما از این پس روبوفارکس با معامله گران ایرانی کار نمی کند. از همین روی، ثبت نام در این بروکر امکان پذیر نیست.

تنها افراد ایرانی که در سایر کشورهای مجاز [به غیر از کشورهایی نظیر ترکیه، کانادا، آمریکا، اسپانیا و …] زندگی می کنند، می توانند با ارائه مدارک معتبر در این بروکر روبو فارکس ثبت نام و احراز هویت کامل خود را کنند.

پیشنهاد ما به شما این است از بروکر روبوفارکس گذر کرده و جایگزینی برای آن بیابید. تیم ما مفتخر است جایگزین های مناسب برای روبوفارکس را در انتهای مقاله، برای شما عزیزان نام ببرد.

 

جایگزین بروکر روبو فارکس برای ایرانیان

 

همان طور که ذکر شد، با توجه به محدودیت هایی که بروکر روبوفارکس برای ایرانیان در نظر گرفته است تصمیم عاقلانه یافتن یک بروکر جایگزین برای ادامه معاملات برای تریدر های ایرانی است.

از همین روی، ما در ادامه برخی از بروکرهای مناسب معامله گران ایرانی که از امنیت، اعتبار و ویژگی های مثبت برخوردار هستند را به شما پیشنهاد داه ایم:

بروکرهای جایگزین روبو فارکس
بروکر فارکس
لینک ثبت نام
مزایا (خلاصه)
لایت فارکس
ثبت نام در liteFinance
پشتیبانی فارسی/کپی ترید/ارزهای دیجیتال
آمارکتس ثبت نام در Amarkets
پشتیبانی فارسی/واریز و برداشت ریالی/حساب کریپتو
آلپاری ثبت نام در Alpari
پشتیبانی فارسی/کمیسیون پایین/ارزهای دیجیتال
ارانته
ثبت نام در Errante
ارائه خدمات به ایرانیان/خدمات کپی ترید

 

💡نظر کارشناس درباره معامله ارزهای دیجیتال در روبو فارکس

 

روبوفارکس مزایای بسیاری دارد که معامله گران از سراسر جهان را به سمت خود جذب می کند و از امنیت و اعتبار خوبی نیز برخوردار می باشد؛ اما این به این دلیل نیست که ترید ارزهای دیجیتال در روبو فارکس برای معامله گران ایرانی نیز مناسب است!

درواقع می توان گفت که بروکر روبوفارکس یکی از کارگزاری های قدیمی فعال در بازار فارکس است و از تجربه زیادی در بازارهای مالی برخوردار می باشد، اما به دلایل مختلف این بروکر برای معامله گران ایرانی کاربرد زیادی ندارد. برخی از این دلایل را می توان به شرح زیر دانست:

  • بروکر روبوفارکس با معامله گران ایرانی قطع همکاری کرده است؛
  • این کارگزاری از روش واریز/برداشت ریالی پشتیبانی نمی کند؛
  • چت و پشتیبانی فارسی در این بروکر وجود ندارد؛
  • در صورت پی بردن روبوفارکس به هویت ایرانی، حساب معاملاتی شما مسدود خواهد شد.

سوالات متداول

آیا امکان معامله ارزهای دیجیتال در بروکر روبوفارکس وجود دارد؟

خیر، امکان معامله مستقیم ارز دیجیتال در این بروکر وجود ندارد. البته معامله گران می توانند در مرحله واریز و برداشت از بروکر روبوفارکس، از ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

کدام ارزهای دیجیتال در روبوفارکس عرضه می شوند؟

بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، ترون (TRX) و یو اس دی کوین (USD Coin).

درج نظر