شارژ حساب اوپو فارکس 💵واریز به اوپو فایننس [با پرفکت مانی]

07 دسامبر 2023 -

بررسی شارژ حساب اوپو فارکس

 

برای شروع معاملات فارکس، در بروکر اوپو فایننس می توانید ثبت نام خود را انجام دهید و با حداقل با واریز 100$ کار خود را آغاز کنید. روش های مختلفی برای شارژ حساب اوپو فارکس در کابین شخصی تریدرها ارائه شده است.

یکی از روش های محبوب معامله گران بروکرهای فارکس شارژ با تتر (USDT-TRC20) است؛ که خوشبختانه در این کارگزاری ارائه شده است. البته معامله گران قدیمی علاقه مند به استفاده از کیف پول های الکترونیکی هستند.

تقریبا تمامی روش های شارژ حساب در بروکر اوپو ارائه شده است و معامله گران ایران با توجه به نیاز خود از آنها استفاده کنند. در ادامه این پست به طور کامل و گام به گام، به بررسی نحوه شارژ حساب اوپو فایننس می پردازیم.

شارژ حساب اوپو فارکس

روش های شارژ اوپو فایننس

 

در بروکر اوپو فایننس می توانید از طریق روش های متداولی [که معامله گران ایران از آن استفاده می کنند،] حساب خود را شارژ کنید که شامل موارد زیر است:

  • صرافی تاپ چنج (TC pay)
  • پرفکت مانی (Perfect monet)
  • ارزهای دیجیتال (تتر و …)

در این پست آموزش روش شارژ حساب با روش پرفکت مانی و تتر را در کابین شخصی معامله گران بروکر اوپو ارائه کرده ایم. در جدول زیر حداقل واریزی و میزان کارمزد شارژ بروکر را قرار دارد:

نام بروکر
اوپو فایننس
شارژ با پرفکت مانی
حداقل 1$
شارژ با تتر (TRC20) حداقل 15$
کارمزد واریز پول 0 درصد
تماس با کارشناس پشتیبانی در Telegram

برای انجام شارژ حساب در بروکر اوپو فایننس، می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. توجه داشته باشید که روش شارژ که انتخاب می کنید، برای برداشت پول نیز باید از همان روش استفاده کنید.

خوشبحتانه بروکر اوپو فایننس روش های آسان و ساده برای واریز پول در کابین معامله گران ایرانی قرار داده است. در ادامه می توانید آموزش گام به گام واریز با روش پرفکت مانی را بررسی کنید.

 

آموزش واریز وجه به اوپو فایننس با پرفکت مانی

 

در صورتی که از کیف پول پرفکت مانی برای واریز و برداشت در فارکس استفاده می کنید، می توانید با استفاده از آن، حساب بروکر اوپو را نیز شارژ کنید. همچنین می توانید از ووچر های پرفکت مانی (با کارمزد بیشتر) استفاده نمایید.

با استفاده از روش واریز با پرفکت مانی، امکان شارژ حداقلی (1 دلار) را دارید. مراحل شارژ حساب اوپو فارکس با پرفکت مانی شامل مراحل زیر است:

 

🟢گام 1: ورود به کابین شخصی

 

وارد کابین شخصی خود در بروکر اوپو فارکس شوید. از منوی سمت راست خود، گزینه «حساب های کاربری» انتخاب کنید؛ و سپس بر روی دکمه «واریز وجه» کلیک کنید تا وارد فرآیند شارژ حساب خود شوید.

شارژ حساب اوپو فارکس

 

🟡گام 2: انتخاب جزئیات واریز وجه

 

در صفحه بعد، روش پرفکت مانی را از بین روش های پرداخت خود، انتخاب کنید. سپس مبلغ واریز خود را در کادر مربوط به آن وارد نمایید و بر روی دکمه «ادامه» کلیک کنید.

شارژ حساب اوپو فارکس
شارژ حساب اوپو فارکس

در صفحه بعد، اطلاعات واریز خود را چک کنید و در صورت صحت آنها، مجددا بر روی دکمه «ادامه» کلیک نمایید.

 

🟠گام 3: ورود به صفحه پرداخت پرفکت مانی

 

در صفحه بعد، وارد درگاه پرداخت با پرفکت مانی خواهید شد. در این صفحه ابتدا باید مشخص کنید که از کدام روش برای پرداخت با کیف پول پرفکت مانی استفاده خواهید کرد؛ که شامل:

  • حساب پرفکت مانی؛
  • ووچر پرفکت مانی؛
  • ارزهای دیجیتال در پرفکت مانی می باشد.

شارژ حساب اوپو فارکس

در صورتی که حساب پرفکت مانی دارید، گزینه اول را انتخاب نمایید و در صفحه بعد، اطلاعات ورود به حساب خود را وارد کنید.

شارژ حساب اوپو فارکس

 

🔴گام 4: انتخاب کیف پول پرفکت مانی

 

در صفحه بعد، کیف پول الکترونیکی پرفکت مانی را انتخاب کنید تا از طریق آن حساب خود را در بروکر اوپو فایننس شارژ نمایید. سپس بر روی دکمه «Confirm Payment» کلیک کنید.

شارژ حساب اوپو فارکس
شارژ حساب اوپو فارکس؛ واریز با کیف پرفکت مانی

در صفحه بعد نیز اطلاعات پرداختی خود را، با کلیک بر روی دکمه «Continue» تایید نمایید.

شارژ حساب اوپو فارکس

 

🟣گام 5: تایید واریز به حساب

 

در نهایت پیغام بررسی نهایی پرداخت شما توسط بروکر نمایش داده شده است. کافی است در این قسمت بر روی دکمه «Back to Home» کلیک کنید.

شارژ حساب اوپو فارکس

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره شارژ اوپو فایننس

 

روش های شارژ بروکر اوپو فایننس برای مشتریان ایرانی متنوع و مناسب می باشد. خوشبختانه فرآیند واریز در بروکر اوپو به سرعت توسط پشتیبانی تایید می شود و می توانید در کوتاه ترین زمان حساب خود را شارژ کنید.

در بین روش های شارژ حساب، روش پرفکت مانی گزینه مناسبی برای شارژ حساب می باشد. البته توجه داشته باشید که تمامی روش های واریز برای ایرانیان، بدون کارمزد (0%) می باشد. در صورتی که برای شارژ حساب خود نیاز به راهنمایی دارید با پشتیبانی تلگرام در تماس باشید.

سوالات متداول

با کدام روش می توانیم حساب بروکر اوپو فایننس را با کمترین مقدار شارژ کنیم؟

حداقل واریز در بروکر اوپو فایننس با روش پرفکت مانی 1 دلار می باشد.

کارمزد شارژ حساب اوپو فارکس چقدر است؟

بروکر اوپو فایننس برای واریز به حساب از مشتریان کارمزد دریافت نمی کند.

درج نظر