آموزش کسب درآمد از نوبیتکس✔️درآمد بدون ریسک با صرافی Nobitex

01 جولای 2024 -

بررسی کسب درآمد از نوبیتکس

 

صرافی نوبیتکس به عنوان بزرگترین اکسچنج ایرانی، راه های مختلفی جهت کسب درآمد بدون ریسک و کم ریسک برای کاربران خود تدارک دیده است.

تریدرها و سرمایه گذاران ایرانی می توانند به صورت امن از طریق روش هایی مثل:

  • استیک در نوبیتکس (Staking)؛
  • استخرهای مشارکت(liquidity pool)؛
  • ییلد فارمینگ (Yield Farming)؛
  • و کسب درآمد از دعوت به نوبیتکس به طور بدون ریسک یا کم ریسک درآمد دلاری کسب می‌کنند. 

در این مقاله قرار است به این سؤال پاسخ دهیم که «چگونه با نوبیتکس درآمد داشته باشیم» و هر کدام از روش های کسب درامد از نوبیتکس نیازمند چه میزان سرمایه است!

کسب درآمد از نوبیتکس

 

روش های کسب درآمد در نوبیتکس

 

در زمینه «آموزش کسب درآمد از نوبیتکس» باید بگوییم که این صرافی، به غیر از انجام معاملات ارزهای دیجیتال، حداقل چهار روش مختلف را برای سرمایه گذاران خود تدارک دیده است.

برخی از روش های کسب درآمد با نوبیتکس نیازمند مقداری سرمایه اولیه می‌باشند اما مزیت انجام این کارها در این است که، شما با ریسک کاملا کنترل شده به کسب درآمد می‌پردازید!

نکته دیگری که باید ذکر شود آن است که در روش هایی که نیاز به درگیر کردن سرمایه دارید، پارامترهای «میزان حداقل پرداخت»، «APR تخمینی»، «مدت زمان آزادسازی»، «ظرفیت طرح» و «تمدید خودکار» می‌توانند مفید باشند.

روش کسب درآمد از نوبیتکس مزیت کسب درآمد از این روش
کسب درآمد از دعوت دوستان بدون ریسک و دریافت کارمزد از خرید و فروش دوستان
کسب درآمد از استیکینگ درآمد غیر فعال و کسب سود سالیانه
کسب درآمد از استخر مشارکت درآمد غیرفعال و امکان سود بیشتر نسبت به سرمایه
کسب درآمد از ییلد فارمینگ درآمد غیر فعال و دریافت پاداش

 

کسب درآمد از دعوت دوستان

در روش «کسب درآمد از دعوت دوستان» کار بسیار ساده ای را باید انجام دهید؛  دعوت از دوستان در صرافی نوبیتکس بسیار جالب است. در هر دعوت شما می توانید که 30% از کارمزد معاملات دوستتان را از آن خود کنید.

برای دریافت لینک دعوت حساب کاربری خود، از منوی سمت راست سایت گزینه «دعوت از دوستان» را انتخاب نمایید و در صفحه باز شده ساخت کد دعوت را بزنید.

کسب درآمد از دعوت

در این روش امکان تنظیم «نرخ کارمزد اهدائی» بین شما و دوستتان [بین 10 الی 30 درصد] وجود دارد تا هر دوی شما از معاملات سود بیشتری ببرید.

هر چند میزان درآمد از این بخش به ظاهر اندک است، اما با افزایش تعداد دعوت کنندگان به صرافی می توانید که در بلند مدت درآمد پایداری را برای خود بسازید. 

 

کسب درآمد از استیکینگ

“استیکینگ” (Staking) فرآیندی است که سرمایه کاربران در یک ارز دیجیتال قفل می شود و  تحت عنوان APR (درصد سود سالانه) سود مشخص شده ای از صرافی به معامله گران پرداخت می شود.

فرآیند استیکینگ برای ارز های دیجیتالی اعمال می شود که در بلاک چین خود از سیستم اثبات سهام استفاده می کنند [مانند اتریوم] که نیاز به قفل شدن توکن ها دارند تا بلاک چین بتواند فعالیت خود را به درستی انجام دهد.

برای شرکت در استیکینگ نوبیتکس از منوی سمت راست سایت بخش “نوبیفای” روی استینگ کلیک نمایید و در صفحه باز شده طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کسب درآمد با نوبیتکس

 

کسب درامد از استخر مشارکت

“استخر مشارکت” (liquidity Pool) یکی دیگر از راه های کسب درآمد از نوبیتکس است که به تازگی فعال شده است. معامله گران می توانند سرمایه های خود را در اختیار استخر های مشارکت قرار دهند و سود قابل توجهی را دریافت کنند.

تفاوت این روش با استیکینگ در آن است که سرمایه شما قفل نمی شود و هر موقع که بخواهید امکان برداشت سرمایه تان وجود دارد. البته این روش با کمی ریسک همراه است!

به عنوان مثال اگر شما برای جفت ارزهای پر نوسان استخر مشارکت بسازید و در بازه قیمتی کمی شرکت کنید؛ امکان دارد بخاطر نوسان ارزها خیلی زود از استخر نقدینگی به بیرون پرت شوید.

برای شرکت در طرح استخر مشارکت نوبیتکس از منوی سمت راست سایت بخش “نوبیفای” روی استخر مشارکت کلیک نمایید و در صفحه باز شده طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

استخر مشارکت نوبیتکس

 

کسب درآمد از ییلد فارمینگ

ییلد فارمینگ فرآیندی مانند حضور در استخر مشارکت است، اما در این مرحله شما استخر مشارکت را می سازید و این استخر دیگر برای معامله استفاده نمی شود؛ بلکه برای وام دادن به دیگر کاربران طراحی شده است.

سیستم قرارداد هوشمند (Smart Contract) در بلاکچین به ازای پرداخت هر گونه وام به کاربران به شما پاداش متناسبی می دهد، که در اصل همان سود وام است.

برای شرکت در طرح ییلد فارمینگ نوبیتکس از منوی سمت راست سایت بخش “نوبیفای” روی ییلد فارمینگ کلیک نمایید و در صفحه باز شده طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کسب درآمد در نوبیتکس

 

💡نظر کارشناس درباره کسب درآمد از نوبیتکس

 

برخی از راه های کسب درآمد از نوبیتکس نیاز به آگاهی نسبی از بازار ارز های دیجیتال دارد؛ اما این روش های کسب درآمد بسیار ساده هستند و همه ی کاربران صرافی نوبیتکس با هر سطح سوادی می توانند در آن شرکت کنند.

«استخر های مشارکت» و «بیلد فارمینگ» صرافی نوبیتکس ظرفیت محدودی دارند و در صورتی که می خواهید وارد آن ها شوید؛ باید همواره این پلتفرم را چک کنید تا در صورت خالی شدن ظرفیت بتوانید وارد شوید.

تنها نکته ای که باید به آن توجه کنند این است که بازار مالی محلی برای چند برابر کردن سرمایه های اصلی زندگی شما نیست و حرص و طمع در این بازار ها می تواند زندگی شما را از بین ببرد.

پس از هر روشی برای کسب درآمد در نوبیتکس یا هر صرافی دیگری استفاده می‌کنید مدیریت سرمایه و ریسک را فراموش نکنید. به یاد داشته باشید که حتما با توجه به میزان آگاهی یکی از این روش ها را استفاده کنید.

سوالات متداول

روش بدون ریسک کسب درآمد از نوبیتکس چیست؟

سیستم دعوت از دوستان روشی بدون هزینه و ریسک است و استخر مشارکت روش دیگری است که با ریسک کم سود بسیار زیادی را به کاربران می دهد.

آموزش کسب درآمد از نوبیتکس را باید از کجا پیدا کنیم؟

در این مقاله سعی شد تا ضمن معرفی روش های مختلف کسب درآمد، آموزش اولیه به کاربران داده شود، در صورتی که در روند کسب درآمد با مشکلاتی برخورد کردید، می توانید با پشتیبانی صرافی به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

درج نظر