کلاهبرداری بروکر HYCM از ایرانیان ⚠️ حذف سود مشتریان در hycm

04 دسامبر 2023 -

کلاهبرداری بروکر HYCM صحت دارد؟

 

بدون شک یکی از بروکر های با سابقه در فارکس ایران، بروکر HYCM است. افراد بسیاری از معامله گران ایرانی، به دلیل قدمت و رگولاتوری معتبر آن در «انگلستان» و «امارات»، علاقه مند به فعالیت و ترید در آن هستند.

البته این بروکر همراه با حواشی زیادی در فضای مجازی نیز بوده است. بسیاری از مشتریان با قوانین بروکر آشنایی لازم را ندارد [و با حذف سودهای خود مواجه شده اند!]؛ که در صورت وجود قوانین مشخص، نمی توان  از آنها به عنوان “کلاهبرداری بروکر HYCM” یاد کرد!

ثبت در بروکر اچ وای سی ام

اکثر مواردی که در بروکر HYCM از آن شکایت کرده اند، مربوط به حذف سود معاملات اسکالپ و حساب اسلامی (بدون سواپ) می باشد. در ادامه این پست به بررسی مواردی که مشتریان گزارش داده می پردازیم.

کلاهبرداری بروکر hycm

نام بروکر HYCM
رگوله معتبر
دارد
گزارش کلاهبرداری حذف سود
اجازه اسکالپ ندارد
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

بررسی کلاهبرداری در HYCM (ویدیو)

 

 

کلاهبرداری بروکر HYCM؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

حذف سود و کلاهبرداری HYCM از ایرانیان

 

برخی از مشتریان با ارائه مستنداتی معتقدند بروکر hycm به راحتی از آنها دزدی می کند؛ و «حذف سود های مشتریان» به روش های مختلف از مواردی است که در این بروکر شایع است! ادعایی که برای یک بروکر با سابقه زیاد عجیب به نظر می رسد.

در این قسمت به بررسی مواردی می پردازیم که با ارائه مستنداتی، مشکلات خود را مطرح کرده اند. البته امکان اعتبارسنجی و بررسی صحت آنها توسط “تیم دیجی تریدرز” قابل اثبات نیست و قضاوت نهایی به عهده خوانندگان محترم می باشد!

ثبت نام در بروکر اچ وای سی ام

 

❌گزارش دزدی بروکر از حساب مشتری

 

یکی از مشتریان ایرانی، در گزارش کلاهبرداری از حساب خود، به حذف سود 3200$ توسط بروکر HYCM پرداخته است. این تریدر در ابتدا «درخواست حساب اسلامی» از بروکر می کند و این حساب برای او فعال شده است.

پس از “گذشت 2 هفته” این معامله گر فرصت انجام هیچ تریدی در حساب مذکور را پیدا نمی کند و مجددا اقدام به ساخت حساب معاملاتی جدید دیگری می کند! اما در حساب جدید تعدادی از معاملات را بر روی جفت ارز USDJPY انجام میدهد.

با توجه به اینکه معاملات خرید بر روی جفت ارز USD/JPY دارای سواپ شبانه مثبت بوده است و معاملات این فرد به صورت بلند مدت انجام گرفته است، هزینه سواپ را دریافت می کند. میزان سود این فرد از سواپ، 3200$ می باشد!

کلاهبرداری بروکر HYCM
کلاهبرداری بروکر HYCM؛ تصویر مربوط به حساب مشتریان و حذف سود از آن

پس از گذشت مدتی، بروکر hycm سود حاصل از سواپ مثبت را از حساب تریدر حذف کرده است. این شخص نیز از بروکر شکایت کرده است و مدعی کلاهبرداری بروکر HYCM می باشد. دلیل اصلی این فرد، حذف سودهای وی می باشد.

این فرد مدعی است که پس از غیرفعال شدن حساب اسلامی برای او، اقدام به معامله گری کرده است. بنابراین بروکر hycm پس از مشاهده سودهای این شخص، آنها را حذف کرده است در صورتی که اگر حساب اسلامی فعال بود، چنین سودی محاسبه نمیشد!

همچنین در یکی از معاملات شبانه، که دارای سواپ منفی بود، این فرد هزینه سواپ منفی را پرداخت کرده است، اما پس از حذف سودهای سواپ مثبت، هزینه سواپ منفی به او پس داده نشده است! به همین دلیل او مدعی برخورد سلیقه ای با معاملات و دزدی از حساب خود می باشد.

 

✅پاسخ بروکر HYCM درباره حذف سود مشتری

 

توجه داشته باشید که حساب های اسلامی به عنوان یکی از ابزارهای مورد استفاده مشتریان مسلمان، از سوی بروکرهای فارکس ارائه می شود و دارای قوانین خاصی می باشد. بروکر HYCM با بررسی حساب این فرد پاسخ زیر را ارائه کرده است:

با سلام

طبق بررسی و گزارش بخش مربوطه، شما یک اکانت باز کردید و درخواست اسلامی شدن حساب کردید و اکانت دیگری هم باز کردید که درخواست اسلامی در آن نداده اید؛ و به این دلیل که شما با نماد JPY کار می کردید، از سواپ سود مثبت دریافت می کردید.

این خلاف قوانینی هست که در حساب های اسلامی اتفاق می افتد. به همین دلیل ما مبلغی که به عنوان سواپ به حساب شما اضافه شده است را [که طبق قوانین حساب های غیر اسلامی می باشد] کسر و سپس حساب دیگر شما را به حساب اسلامی تغییر دادیم.

با تشکر

 

کلاهبرداری بروکر HYCM
کلاهبرداری بروکر HYCM؛ پاسخ مکتوب کارگزاری به اتهام

 

ثبت نام در بروکر اچ وای سی ام

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره کلاهبرداری HYCM

 

بروکر های فارکس دارای قوانین مشخصی می باشند. زمانی که حساب های اسلامی برای مشتریان فعال می گردد، امکان استفاده از سواپ معاملات وجود ندارد. در برخی از مواقع ممکن است، (این سواپ) به حساب آنها واریز شود.

اما بروکر با بررسی مجددا حق دارد که آنها را از حساب مشتریان کسر کند. همچنین توجه داشته باشید که ارائه سرویس حساب اسلامی، از سوی بروکر می تواند در هر زمانی نقض شود و بروکر تعهدی نسبت به ارائه دائمی آن ندارد.

در صورتی که به دنبال یک بروکر مطمئن برای معاملات بدون سواپ هستید، می توانید با کارشناس دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا بروکر HYCM از مشتریان ایرانی کلاهبرداری می کند؟

خیر، بروکر HYCM یکی از بروکر های معتبر است که طبق قوانین خود با مشتریان در ارتباط است. تا کنون مستندات کامل و روشن از کلاهبرداری این کارگزاری به دست ما نرسیده است.

آیا قوانین بروکر HYCM منصفانه و به نفع مشتریان است؟

خیر، ممکن است برخی از قوانین برای مشتریان منصفانه نباشد مثل دریافت سواپ منفی از حساب اسلامی مشتریان! اما این موارد به صورت قانونی در تعهد اغلب بروکرها تذکر داده شده است.

نظرات (2)
  1. با سلام من نزدیک 2 ماهه در این بروکر فعالیت دارم که چنتا مزایا و معایب داره که البته نمیشه گفت معایب
    اولین مزایا اینکه اسپرد خام دارد یعنی بدون اسپرد دوم از شاخص ها کمیسیون برداشت نمیخاد معایب ان هم پشتیبانی یکم ضعیف تر البته یک معامله گر زیاد به پشتیبانی زیاد احتیاج ندارد فقط در اوایل کار به ان نیاز داره دومین برداشت سود که 1 روز زمان میبره
    سومین عیب که من تاحالا ان رو ندیدم ولی بسیاری از سایتا نوشتن که اسکلپ در این بروکر امکان نداره من با پشتیبانی هم صحبت کردم گفتن اگر معاملات شما از لحاظ زمان متغیر باشه مشکلی نداره یعنی یک معامله 5 دقیقه طول بکشد یک معامله 1 دقیقه مشکلی نداره و سوداش پرداخت میشه چون خودم معاملاتی داشتم که 1 دقیقه و یا بیشتر زمان بکشه و مشکلی پیش نیباد ممنون

  2. به نظر می‌رسه که HYCM با حذف سودها، در حال آماده‌سازی برای رقابت در المپیک حذف سریع‌ترین سودها است. 😄😄
    به من بگویید آیا مدال طلا برای این رشته جدید در نظر گرفته‌اند؟ والا…

درج نظر