تفاوت حساب های HYCM ✅انواع حساب های بروکر اچ وای سی ام

01 دسامبر 2023 -

بررسی تفاوت حساب های HYCM

 

انتخاب حساب معاملاتی مناسب برای سبک هر فردی بسیار حائز اهمیت است. بروکر HYCM حساب های مختلفی را به مشتریان خود ارائه کرده است، که بر حسب اسپرد، آنها را در سه دسته اصلی قرار می دهد.

شما می توانید از حساب های این کارگزاری برای معاملات دستی و ربات (EA) استفاده کنید. همچنین امکان انجام معاملات “اسکالپ از 1 دقیقه” تا معاملات هفتگی در حساب های آن وجود دارد!

ثبت نام در اچ وای سی ام

مهمترین تفاوت حساب های HYCM، تنوع اسپرد حساب های آن می باشد که شامل موارد زیر هستند:

🔘اسپرد ثابت در حساب فیکس؛

🔘اسپرد شناور در حساب کلاسیک؛

🔘اسپرد نزدیک به صفر در حساب خام.

تفاوت حساب های hycm

تمامی حساب های این بروکر معتبر و قدیمی، در پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 ارائه شده است اما تمامی نمادها در «متاتریدر 4» قابل معامله نیستند. در ادامه این پست به بررسی تفاوت هریک از آنها می پردازیم.

نام بروکر
HYCM
حساب فیکس
برای مبتدی
حساب کلاسیک برای با تجربه
حساب خام برای حرفه ای
حساب VIP برای حرفه ای
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

🎞️ارزیابی حساب های بروکر HYCM

 

 

تفاوت حساب های HYCM؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

 

مشخصات انواع حساب های HYCM

 

شما می توانید بر حسب تفاوت حساب های HYCM و سبک معاملاتی خود، یک حساب معاملاتی مناسب را انتخاب کنید. همچنین می توانید از طریق سایت این بروکر، از طریق پرسشنامه کوتاهی، پیشنهاد بروکر برای انتخاب حساب را دریافت کنید.

برای این کار، وارد بخش «انواع حساب ها» از منوی «تجارت» در بالای صفحه شوید. در انتهای صفحه مربوط به “انواع حساب های HYCM” می توانید یک فرم با 5 سوال ساده و چند گزینه ای را، مشاهده کنید. پس از پاسخ به آنها، پیشنهاد بروکر را دریافت خواهید کرد.

تفاوت حساب های hycm
تفاوت حساب های hycm؛ دریافت مشاوره آنلاین انتخاب حساب

سوالات اصلی بروکر برای انتخاب حساب معاملاتی شامل موارد زیر است:

1#- تعداد متوسط معاملات روزانه؛

2#- معامله در زمان خبر و نوسانات شدید بازار؛

3#- مدت زمان باز نگه داشتن معامله؛

4#- نحوه انجام معاملات به صورت دستی یا اکسپرت؛

5#- تجربه فعالیت در بازار.

تفاوت حساب های hycm

 

🔘حساب فیکس

 

معامله گران مبتدی می توانند برای آغاز معاملات خود، با حساب فیکس HYCM شروع به فعالیت کنند. چرا که حداقل میزان سپرده برای افتتاح حساب آن 20$ دلار است؛ و اسپرد معاملاتی آن ثابت است که موجب سهولت محاسبات سود و زیان در معاملات می شود.

حداقل حجم معاملاتی در این حساب 0.01 لات می باشد و اسپرد ثابت در این حساب از 1.5 پیپ شروع می شود. معامله گران در حساب فیکس کمیسیونی بابت انجام معاملات خود پرداخت نمی کنند. همچنین قابلیت فعال سازی حساب بدون سوآپ یا حساب اسلامی در آن وجود دارد.

متاسفانه امکان استفاده از اکسپرت معاملاتی یا اکسپرت در این حساب وجود ندارد. در صورتی که حساب های با اسپرد ثابت، یکی از مناسب ترین حساب ها برای تست و ارزیابی عملکرد ربات های معامله گر می باشد.

شما می توانید علاوه بر پلتفرم متاتریدر 4 و 5 که در تمامی حساب ها قابل استفاده است، از پلتفرم اختصاصی بروکر با نام “HYCM Trader” نیز برای انجام معاملات این حساب استفاده کنید.

 

🔘حساب کلاسیک

 

حساب کلاسیک HYCM همانگونه که از اسم آن پیداست همه امکانات معمول برای معاملات تریدر های اچ وای سی ام در اختیار آنها می گذارد و مشابه حساب های استاندارد در سایر بروکرهاست.

برای افتتاح حساب کلاسیک اچ وای سی ام نیز می توانید با حداقل سپرده 20$ دلار اقدام کنید. اسپرد معاملاتی در این حساب به صورت شناور می باشد و از 1.2 پیپ شروع می شود.

حداقل حجم معاملاتی در این حساب 0.01 لات می باشد و حداکثر لوریج این 1:500 می باشد. این حساب دارای کمیسیون صفر برای انجام معاملات می باشد. در این حساب امکان استفاده از حساب اسلامی و ربات های معامله گر نیز وجود دارد.

 

🔘حساب خام

 

حساب RAW در این بروکر دارای اسپرد های پایین و خام می باشد و از 0.1 پیپ شروع می شوند، اما معامله گران به ازای هر معامله می بایست 4 دلار در هر لات به ازای هر معامله، کمیسیون پرداخت نمایند.

برای افتتاح حساب RAW حداقل با 20 دلار می توانید اقدام کنید، که خوشبختانه واریزی آن بسیار پایین و مناسب است. حداقل حجم معاملاتی در این حساب 0.01 می باشد.

حساب خام نیز امکان استفاده از ربات معامله گر وجود دارد و حداکثر لوریج 1:500 می باشد. در صورتی که درخواست استفاده از حساب اسلامی یا بدون بهره شبانه داشته باشید می توانید با پشتیبانی بروکر تماس بگیرید.

ثبت نام در اچ وای سی ام

مقایسه حساب های HYCM

 

در جدول زیر می توانید برخی از مشخصات و تفاوت حساب های HYCM را، مقایسه کنید:

تفاوت حساب های HYCM
حساب Fixed
حساب Classic
حساب Raw
اسپرد ثابت اسپرد شناور
اسپرد خام
از 1.5 پیپ
از 1.2 پیپ
از 0.1 پیپ
کمیسیون ندارد
کمیسیون ندارد
از 4$ در هر معامله
حداقل واریزی 20$
حداقل واریزی 20$ حداقل واریزی 20$
1:500 1:500
1:500
❌مشاور متخصص ✅مشاور متخصص ✅مشاور متخصص

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره تفاوت حساب های HYCM

 

بروکر HYCM حساب های متنوعی را فراهم کرده است تا معامله گران مبتدی، با تجربه و حرفه ای بتوانند از آنها استفاده نمایند. مهم ترین تفاوت آنها، میزان اسپرد معاملات است.

البته متاسفانه حساب ECN که دارای اسپرد 0.0 پیپ است، در این بروکر ارائه نشده است. همچنین حساب سنتی HYCM وجود ندارد و حساب فیکس نمی تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد.

توصیه می کنیم قبل از ورود به حساب های واقعی، حساب دمو در این بروکر را امتحان کنید و با اسپرد های آن در شرایط مختلف بازار آشنا شوید. در صورتی که برای شروع کار در این بروکر نیاز به مشاوره دارید، با ما در تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

بروکر HYCM چند نوع حساب معاملاتی دارد؟

بروکر اچ وای سی ام، سه نوع حساب معاملاتی در پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 ارائه می کند.

مهم ترین تفاوت حساب های معاملاتی بروکر hycm چیست؟

عمده تفاوت مهم در حساب های بروکر hycm، نحوه ارائه اسپرد در آنها می باشد.

آیا بروکر hycm حساب سنتی دارد؟

خیر، بروکر HYCM حساب سنتی یا نانو ندارد. معامله گران مبتدی در این بروکر می توانند از حساب فیکس استفاده کنند.

آیا امکان انجام معاملات اسکالپ در حساب های HYCM وجود دارد؟

خیر، بروکر hycm اجازه انجام معاملات اسکالپ را در حساب های خود نمی دهد.

درج نظر