بروکر USGFX برای ایرانیان ⭐بررسی بروکر یو اس جی اف ایکس

01 ژانویه 2024 -

بررسی بروکر USGFX برای ایرانیان

 

معامله در بازارهای فارکس علاوه بر مهارت در انجام ترید، نیاز به یک کارگزاری مناسب برای ارائه خدمات مناسب دارد. کارگزاری usgfx یکی از بروکرهای فارکس است که در بازار ایران فعال است و به معامله گران ایرانی سرویس ارائه می کند.

معامله گران می توانند از طریق حساب های معاملاتی با حداقل واریز 50$ کار خود را در بازار فارکس آغاز کنند. حساب های معاملاتی این بروکر بر روی پلتفرم محبوب متاتریدر 4 و 5 ارائه شده است؛ که محبوب ترین پلتفرم در جهان است.

بروکر یو اس جی اف ایکس، به شهروندان کشورهای آمریکا و ژاپن حق ارائه سرویس را ندارد؛ اما طبق رگولاتوری های دیگر آن امکان ارائه سرویس در سایر مناطق جهان وجود دارد. در ادامه این پست به بررسی این بروکر می پردازیم.

بروکر usgfx

USGFX چیست؟

 

USGFX برگرفته شده از نام شرکت “United Strategic Group LLC” است که «گروه اتحادیه استراتژیک فارکس» نام شرکت اصلی آنهاست. این کارگزاری از سال 2005 تاسیس شده است و دارای رگوله معتبر از سنت وینست و گرادینها (SVG) است.

بروکر یو اس جی اف ایکس به صورت آنلاین خدمات کارگزاری فارکس را به معامله گران بازار با استفاده از پلتفرم متاتریدر ارائه می کند. دفتر مرکزی بروکر USG در لندن قرار دارد و اصالتا یک بروکر استرالیایی است که در حال حاضر تمرکز خود را بر روی مشتریان آسیایی قرار داده است.

 

بروکر USGFX در یک نگاه

 

بروکر usgfx
 5/10
⬅️ثبت نام در USGFX

USGFX🏢

⭐یو اس جی اف ایکس

📌دفتر مرکزی: لندن

✅این بروکر رگوله می باشد.

———–🔰————

انواع حساب بروکر USGFX
حساب دمو ✔️دارد
حساب سنت ❌ندارد
حساب فیکس ❌ندارد
حساب استاندارد ✔️دارد
حساب ECN
✔️دارد
حساب اسلامی ✔️دارد
حساب کپی ترید
✔️دارد
🖥️پلتفرم های معاملاتی
01 00 mt4 digitraderz 01 بروکر usgfx,بررسی بروکر usgfx
01 00 mt5 digitraderz 01 بروکر usgfx,بررسی بروکر usgfx

 

بررسی انواع حساب های بروکر USGFX

 

بروکر یو اس جی اف ایکس، دارای 4 نوع حساب معاملاتی مختلف است که معامله گران می توانند بر اساس نیاز معاملاتی خود از آنها استفاده کنند. معامله گرانی که دارای حداقل سرمایه 50 دلار هستند، می توانند از حساب های مینی در این بروکر استفاده کنند.

همچنین بروکر USGFX دارای خساب استاندارد و ECN نیز می باشد که تریدرهای با تجربه و حرفه ای می توانند از آنها استفاده نمایند. البته میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای حساب های این بروکر مخصوص معامله گران ایرانی است.

در سایر کشور ها معامله گران برای استفاده از حساب استاندارد باید 10 هزار دلار و حساب ECN باید 50 هزار دلار واریز نمایند؛ اما معامله گران ایرانی می توانند با مبلغ بسیار کمتری صاحب این حساب های بروکر USGFX باشند.

 

🟢حساب مینی (Mini)

 

حساب مینی برای معامله گران مبتدی در این بروکر مناسب می باشد، که دارای حداقل واریزی 50 دلار برای افتتاح حساب می باشد:

 • حداقل واریزی: 50$؛
 • حداکثر لوریج: 1:500؛
 • اسپرد شناور از 2.8 پیپ؛
 • حساب اسلامی: دارد
 • کمیسیون معاملاتی ندارد.

 

🟡حساب استاندارد (Standard)

 

حساب استاندارد بروکر usgfx برای معامله گران با تجربه مناسب است. این حساب برای معاملات روزانه مناسب است اما امکان سواپ فری ندارد:

 • حداقل واریزی: 100$؛
 • حداکثر لوریج: 1:500؛
 • اسپرد شناور از 2.2 پیپ؛
 • حساب اسلامی: ندارد
 • کمیسیون معاملاتی ندارد.

 

🟣حساب پرو ای سی ان (Pro ECN)

 

حساب پرو ای سی ان در بروکر usgfx یکی از حساب های است که معامله گران حرفه ای می توانند از آن استفاده نمایند:

 • حداقل واریزی: 250$؛
 • حداکثر لوریج: 1:500؛
 • اسپرد شناور از 1.5 پیپ؛
 • حساب اسلامی: ندارد
 • کمیسیون معاملاتی ندارد.

 

🔵حساب اختصاصی (VIP)

 

حساب وی آی پی نیز در بروکر USGFX برای معامله گران جرفه ای مناسب است و که خوشبختانه معامله گران ایرانی می توانند با کمترین سرمایه [بر عکس معامله گران دیگر که باید 50 هزار دلار واریز نمایند]، از آن استفاده کنند:

 • حداقل واریزی: 1000$؛
 • حداکثر لوریج: 1:100؛
 • اسپرد شناور از 1.3 پیپ؛
 • حساب اسلامی: ندارد
 • کمیسیون معاملاتی ندارد.

 

ثبت نام در بروکر USGFX

 

برای افتتاح حساب در بروکر یو اس جی می توانید وارد سایت اصلی این بروکر شوید و زبان آن را به فارسی تغییر دهید؛ سپس از قسمت بالا بر روی دکمه «افتتاح حساب» کلیک نمایید. در ادامه باید فرم مربوط به ثبت نام خود را تکمیل نمایید:

ثبت نام بروکر usgfx
ثبت نام بروکر usgfx در سایت بروکر

 

روش دیگر افتتاح حساب در استفاده از “فرم ثبت نام در بروکر USGFX” است که می توانید با تکمیل آن، ثبت نام خود را توسط تیم پشتیبانی مجموعه دیجی تریدرز انجام دهید.

 

بررسی اعتبار کارگزاری یو اس جی اف ایکس برای ایرانیان

 

بروکر usgfx از سال 2020 از رگولاتوری سنت وینست و گرادینها (SVGFSA) استفاده می کند که در حال حاضر نیز مطابق تصویر زیر این مجوز فعال است. توجه داشته باشید که بروکر usg برای اخذ رگولاتوری از برند «United Strategic Intenational LLC» استفاده کرده است.

رگوله بروکر usgfx
رگوله سنت وینسنت و گرادینها در بروکر usgfx

همچنین این بروکر مانند بسیاری از بروکرها به سراغ رگولاتوری موهلی (Mwali) رفته است و مجوز آن را به شماره لایسنس T2023188 از تاریخ 17/03/2023 فعال کرده است. کارگزاری USG با کسب این رگوله ها مجوز های لازم برای ارائه خدمات در فارکس را دریافت کرده است.

البته این بروکر برای جلب اعتماد سرمایه گذاران ایرانی باید وارد رقابت با بروکرهای سرشناسی مثل بروکر آلپاری و لایت فارکس شود. زیرا سطح رگولاتوری های آن رتبه بالایی ندارد و از سوی دیگر آوازه و خوشنامی بروکرهای رقبب را ندارد.

 

نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره بروکر USGFX

 

بروکر USGFX یکی از بروکرهای فعال برای ارائه سرویس به معامله گران ایرانی است. این بروکر برای فعالیت در بازار ایران شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است، تا معامله گران بتوانند از سرویس های اختصاصی آن استفاده نمایند.

در صورتی که علاقه مند به مقابسه و بررسی شرابط بروکرهای فارکس در ایران هستید، می توانید به صورت رایگان از خدمات مشاوره تلفنی مجموعه ما استفاده نمایید.برای ارتباط با با کارشناسان فارکس در تلگرام پیام خود را ارسال نمایید.

سوالات متداول

آیا بروکر یو اس جی اف ایکس معتبر است؟

بله، بروکر usgfx دارای رگولاتوری ها معتبری است و عملکرد این بروکر در گذشته نشان دهنده واقعی بودن بروکر دارد.

آیا امکان ثبت نام در بروکر usgfx با مدارک ایرانی وجود دارد؟

بله، معامله گران می توانند به راحتی در این بروکر ثبت نام و احراز هویت خود را با کارت ملی و پاسپورت ایرانی انجام دهند.

حداقل واریزی برای افتتاح حساب در بروکر usg چقدر است؟

معامله گران ایرانی می توانند با حداقل واریز 50 دلار از حساب مینی این بروکر استفاده نمایند.

درج نظر