بررسی بروکر اینگات فارسی ✅ورود به کارگزاری Ingot Brokers

06 ژانویه 2024 -

بررسی بروکر اینگات (Ingot Brokers)

 

بروکر اینگات یکی از بروکرهای فارکس در ایران است که به صورت فعال در حال ارائه خدمات معامله گری به مشتریان ایرانی است. این بروکر دارای رگولاتوری معتبر اروپایی است و یکی از «شرکای رسمی لالیگا» بود.

این بروکر پلتفرم های معاملاتی متاتریدر (MT4 و MT5) را برای تمامی سیستم های عامل کامپیوتر و موبایل [اندروید و آیفون] ارائه کرده است. معامله گران می توانند تنها با 100$ از حساب ECN این بروکر استفاده نمایند.

ثبت نام در IngotBrokers

در حال حاضر مشتریان ایرانی می توانند از خدمات فارسی اینگات بروکرز در سایت و پشتیبانی مشتریان آن استفاده کنند. در ادامه این پست به بررسی بیشتر کارگزاری اینگات می پردازیم.

بروکر اینگات، بررسی بروکر اینگات، ثبت نام در اینگات

نام بروکر
اینگات بروکرز
دفتر مرکزی سیشل
لینک افتتاح حساب
ثبت نام در InGot
سال تاسیس 2006
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

اینگات بروکرز چیست؟

 

بروکر اینگات بروکرز (INGOT) یک کارگزاری آنلاین در زمینه ارائه حساب های معاملاتی در فارکس است. این بروکر در کشورهای مختلف خدمات ارائه می کند. زبان سایت این بروکر به فارسی، انگلیسی، عربی، پرتغالی و تایوانی ارائه شده است.

بروکر اینگات تنها به مشتریانی که شهروند آمریکا باشند، خدمات ارائه نمی کند؛ اما معامله گران سراسر جهان می توانند از سرویس های معاملاتی، کپی تریدینگ و سرمایه گذاری دلاری این بروکر استفاده نمایند.

 

⛳بروکر اینگات در یک نگاه

 

InGot Brokers🏢

⭐اینگات بروکرز

📌دفتر مرکزی: سیشل

✅این بروکر رگوله می باشد.

———–🔰————

انواع حساب بروکر اینگات
حساب دمو ✔️دارد
حساب سنت ❌ندارد
حساب فیکس ❌ندارد
حساب استاندارد ✔️دارد
حساب ECN
✔️دارد
حساب اسلامی ✔️دارد
حساب کپی ترید
✔️دارد
🖥️پلتفرم های معاملاتی
01 00 mt4 digitraderz 01 بروکر اینگات,بررسی بروکر اینگات,بروکر اینگات فارسی,اینگات بروکرز,اینگات بروکر,کارگزاری اینگات,بررسی بروکر ingot,بروکر ingot
01 00 mt5 digitraderz 01 بروکر اینگات,بررسی بروکر اینگات,بروکر اینگات فارسی,اینگات بروکرز,اینگات بروکر,کارگزاری اینگات,بررسی بروکر ingot,بروکر ingot

 

انواع حساب های معاملاتی در اینگات بروکرز

 

بروکر اینگات دارای 3 حساب معاملاتی ریل (واقعی) می باشد که معامله گران با تجربه و حرفه ای می توانند با راحت ترین شرایط معاملاتی از آنها استفاده نمایند. اسپرد این حساب ها شناور است و از 0.0 پیپ شروع می شود.

حساب های بروکر اینگات، بررسی بروکر اینگات، انواع حساب در اینگات
انواع حساب های اینگات بروکرز

حساب های معاملاتی بروکر اینگات شامل موارد زیر است:

 

🟢حساب استاندارد بروکر اینگات

 

حساب استاندارد بروکر اینگات برای معامله گران با تجربه مناسب می باشد. حداقل واریزی این حساب پایین است و اغلب معامله گران، می توانند برای شروع کار خود از این حساب استفاده نماید. مشخصات این حساب شامل موارد زیر است:

حساب استاندارد اینگات
نام حساب Standard
حداقل واریزی $20
حداکثر لوریج 1:500
کمیسیون معاملات ❌ندارد
استاپ آوت 25%
حساب اسلامی ✅دارد

 

🟠حساب ECN اینگات بروکرز

 

حساب ECN برای معامله گران حرفه ای در بازار فارکس مناسب است. این حساب حداقل واریزی بیشتری نسبت به حساب استاندارد دارد اما مبلغ آن برای شروع معامله گران باتجربه نیز کم ریسک است. مشخصات این حساب شامل موارد زیر است:

حساب ECN اینگات
نام حساب ECN
حداقل واریزی $100
حداکثر لوریج 1:500
کمیسیون معاملات 5 دلار در هر لات
استاپ آوت 25%
حساب اسلامی ❌ندارد

 

🟣حساب پرایم اینگات چیست؟

 

حساب پرایم در بروکر اینگات مخصوص معامله گران حرفه ای در ایران است. این حساب برای سایر کشور ها با نام حساب “Professional” معرفی شده است. شرایط معاملاتی این حساب برای معامله گرانی که به دنبال حساب اختصاصی هستند، مناسب است:

حساب پرایم اینگات
نام حساب Prime
حداقل واریزی $10000
حداکثر لوریج 1:500
کمیسیون معاملات ❌ندارد
استاپ آوت 25%
حساب اسلامی ❌ندارد

 

آموزش ثبت نام در کارگزاری اینگات

 

برای ثبت نام در بروکر اینگات می توانید از طریق سایت اصلی بروکر اینگات استفاده کنید. توجه داشته باشید که این وبسایت بروکر با آی پی اینترنت ایران قابل دسترس نیست و باید از فیلترشکن مناسب استفاده کنید.

ثبت نام در IngotBrokers

 

بروکر اینگات، بررسی بروکر اینگات، ثبت نام در اینگات
ثبت نام در بروکر اینگات؛ سایت کارگزاری

پس از ورود به سایت بروکر اینگات از منوی بالای صفحه بر روی «شروع به معامله کردن» کلیک کنید تا وارد فرم ثبت نام در این بروکر شوید. در ادامه اطلاعات خود با حروف لاتین وارد کنید و ثبت نام خود را انجام دهید.

همچنین می توانید از طریق تماس با کارشناس فارکس در سایت دیجی تریدرز، افتتاح حساب خود را به راحتی توسط ما انجام دهید. پس از ارسال درخواست، کارشناس به صورت تلفنی با شما تماس خواهد گرفت.

 

🏛️آیا بروکر اینگات معتبر است؟

 

بله، بروکر اینگات دارای رگوله های مختلفی در کشورهای جهان است که با زیر نظر نهاد های نظارت مالی آنها در ارائه خدمات در فارکس است. یکی از رگوله های این بروکر، مربوط به شرکت “InGot Global Ltd” است که در کمیسیون خدمات مالی سیشل ثبت شده است.

شماره لایسنس این مجوز «SD117» اعلام شده است. بروکر اینگات در سیشل دارای دفتر کار ثبت شده می باشد که از طریق این شرکت قادر به دریافت مجوز فعالیت مالی شده است. البته این رگولاتوری سخت گیری خاصی بر روی عملکرد بروکر ندارد.

اما بروکر اینگات علاوه بر این مورد، 3 رگوله معتبر دیگر هم دارد که نام شرکت آن شامل موارد زیر است:

  • InGot Brokers در کشور استرالیا به شماره ثبت “428015“؛
  • InGot Financial Brokage Ltd برای کشور اردن به شماره ثبت “3/1/00829/21“؛
  • InGot Africa Ltd برای ارائه خدمات در کنیا و کشورهای آفریقایی به شماره ثبت “PVT-JZUG9YA5“.

 

💡آیا بروکر اینگات خوبه؟ (نظر کارشناس دیجی تریدرز)

 

بروکر اینگات دارای شرایط معاملاتی خوبی است و معامله گران می توانند تنها با 20$ کار خود را در این بروکر معتبر شروع کنند. البته این شرایط اختصاصی نیست و در بسیاری از بروکرهای معتبر نیز چنین شرایطی ارائه شده است.

مزیت اصلی بروکر اینگات، رگولاتوری های معتبر و حداقل واریزی حساب های معاملاتی آن می باشد. اما این بروکر کار دشواری برای رقابت با بروکرهای آلپاری، لایت فارکس و آمارکتس در بازار ایران پیش روی دارد، زیرا بسیاری از مزایا را دارا هستند.

به عنوان مثال معامله گران می توانند از طریق حساب های سنتی و استاندارد در بروکر آلپاری با کمتر از 10 دلار افتتاح حساب نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب بروکر مناسب برای ترید می توانید با مشاورین ما در تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا بروکر اینگات در ایران فعالیت دارد؟

بله، بروکر اینگات به مشتریان ایرانی در فارکس خدمات فارسی ارائه می کند.

آیا اینگات بروکرز رگوله دارد؟

بله، بروکر اینگات از 4 رگولیشن مختلف استفاده می کند که معامله گران ایرانی از طریق رگوله سیشل در این کارگزاری فعالیت می کنند.

حداقل واریزی بروکر اینگات چقدر است؟

معامله گران ایرانی می توانند با حداقل واریز 20$ در این بروکر افتتاح حساب استاندارد انجام دهند.

انواع حساب های بروکر اینگات کدام است؟

بروکر اینگات در بازار ایران سه نوع حساب استاندارد، ECN و پرایم را ارائه می کند.

نظرات (2)
  1. سلام.
    نمیدونم چرا نظرات اینگات کم هست.شاید ثبت نام کننده کم داره. به هر حال.تجربه خودم در اینگات تجربه خوبی بود تا اینکه این اواخر، معاملات زیر 1 دقیقه اگر مثبت می‌بستم، منفی می‌بست. تا پیگیر شدم، گفتن جز قوانین بروکر معاملات زیر 1 دقیقه مجاز نیست. اما در حالی که در ابتدای فعالیت 3 ماهه خودم این مشکل نبود. تنها راه کمک ما سایت های معرفی کننده بروکرها مثل سایت خوب digitraderz هست، چرا این موارد رو تو توضیحات بروکر اطلاع نمیدن که اسکلپ در بروکر اینگات مجاز نیست. لطفا بروزرسانی کنید ممنون

    • با سلام. بله معاملات فست اسکالپ در اغلب بروکرهای فارکس با محدودیت های مختلفی ارائه می شود. بروکرها بعد از مدتی فعالیت معامله گران را بررسی می کنند و در صورت مشاهده برخی از این موارد ممکن هست محدودیت ها رو اعمال کنند. همچنین این نوع معاملات که در کمتر از 1 دقیقه انجام می گیرد شامل کش بک بروکر هم نمی شود. اما شما می تونید معاملات اسکالپ بالای 3 دقیقه را به راحتی در این بروکر انجام بدهید.

درج نظر