بررسی بروکر اکیو ایندکس – حساب های بروکر Accuindex

26 ژانویه 2024 -

بررسی بروکر اکیو ایندکس (Accuindex)

 

بروکر آکیو ایندکس که با نام Accuindex شناخته می شود، در سال 2017 تأسیس شده است و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی توانسته بیش از 10 هزار معامله گر را به خود جذب کند.

این کارگزاری که دفتر مرکزی آن در قبرس قرار دارد، رگوله اصلی خود را از CYSEC دریافت کرده و برای معامله گران ایرانی تحت رگوله FSC فعالیت می کند.

دسترسی مشتریان به پشتیبانی ساعت غیر کاری از طریق ربات است و  ابزار های مختلفی از جمله تلفن، ایمیل، و چت زنده قابل دستیابی می باشد. اکیو ایندکس به مشتریان ایرانی نیز خدمات پشتیبانی ارائه می دهد که از طریق تلگرام در دسترس است.

نکته قابل توجه این که اکیو ایندکس برای بهترین شرایط بروکرهای فارکس را جایزه دریافت کرده است، که این ممکن است معیاری برای ارزیابی کیفیت خدمات آن باشد.

بروکر اکیو ایندکس

این بروکر که به دنبال گسترش حضور خود در بازار ایران است، می کوشد تا با ارائه خدمات پذیرفته شده جهانی و تبلیغات گسترده، جایگاه خود را در میان معامله گران ایرانی تثبیت کند.

نام بروکر
اکیو ایندکس
دفتر اصلی
قبرس جنوبی
رگوله اصلی CySEC
خدمات به ایرانیان دارد
کارشناس فارسی زبان پشتیبانی تلگرام

 

بروکر اکیو ایندکس چیست؟

 

بروکر اکیو ایندکس (Accuindex) یکی از کارگزاری های فارکس است که خدمات آنلاین ارائه می کند و توانسته است در مدت کوتاهی در منطقه منا (MENA) به عنوان سریع ترین رشد بروکر را کسب کند.

دفتر مرکزی بروکر Accuinde در کشور قبرس جنوبی (شهر لیماسول) قرار دارد و شعبه دیگر آن در کشور موریس به ثبت رسیده است. این بروکر دارای رگولاتوری معتبر و پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 (اختصاصی) است.

 

کارگزاری اکیو ایندکس در یک نگاه

 

بروکر اکیو ایندکس
🏆 4.5/10
⬅️ثبت نام در accuindex

Accuindex🏢

⭐اکیو ایندکس

📌دفتر مرکزی: قبرس

✅این بروکر رگوله می باشد.

———–🔰————

انواع حساب بروکر لایت فارکس
حساب دمو ✔️دارد
حساب سنت ❌ندارد
حساب فیکس ❌ندارد
حساب استاندارد
✔️دارد
حساب ECN
❌ندارد
حساب اسلامی ✔️دارد
حساب کپی ترید ✔️دارد
🖥️پلتفرم های معاملاتی
01 00 mt4 digitraderz 01 بروکر اکیو ایندکس,اکیو ایندکس,بروکر accuindex
01 00 mt5 digitraderz 01 بروکر اکیو ایندکس,اکیو ایندکس,بروکر accuindex

 

انواع حساب های معاملاتی در بروکر اکیو ایندکس

 

بروکر Accuindex همچنین امکان افتتاح حساب های “استاندارد”، “Pro” و “RAW” را برای مشتریان خود فراهم آورده است:

🟢حساب استاندارد: برای معامله گرانی مبتدی مناسب است. اسپرد این حساب از 1.4 پیپ شروع می شود و حداقل سپرده 100$ برای افتتاح حساب است. استاپ آوت این حساب بر روی سطح 20% قرار دارد و ریسک کمتری دارد.

🔵حساب Pro: حساب پرو در بروکر اکیو ایندکس دارای اسپرد شناور از 0.8 پیپ در جفت ارزهای فارکس است. این حساب بدون کمیسیون است و دارای استاپ آوت 30% است. حداقل واریزی برای این حساب 5000$ است.

🟣حساب RAW: حساب خام (Raw) دارای اسپرد 0.0 پیپ است و معامله گران حرفه ای با سرمایه بالای 25 هزار دلار می توانند از این حساب استفاده نمایند. این حساب دارای “5 دلار کمیسیون” در هر لات معامله است. استاپ آوت این حساب 50% است.

بروکر اکیو ایندکس
بروکر اکیو ایندکس؛ انواع حساب های معاملاتی

حساب های Accuindex امکان استفاده از اکسپرت ها و استراتژی های اسکالپینگ را ارائه می دهند و بسته به نیاز مشتری، می توانند بدون سوآپ و بهره شبانه باشند.

معامله گران در تمامی حساب ها با ارز پایه USD (دلار آمریکا) به بیش از 300 نماد معاملاتی این بروکر دسترسی دارند. انتخاب هر نوع حساب بستگی به سبک ترید و نیاز های مالی هر شخص دارد.

 

آیا اکیو ایندکس حساب اسلامی دارد؟!

 

یکی از خصوصیات برجسته بروکر Accuindex این است که همه حساب های معاملاتی قابلیت فعال سازی ابزارهای «بدون سوآپ شبانه» است و تریدرهای مسلمان می توانند در خواست خود را به پشتیبانی بروکر ارسال نمایند.

حساب اسلامی به ویژه برای معامله گرانی که به دنبال حساب های مطابق با اصول اسلامی (بدون پرداخت بهره) هستند، مناسب است و همه حساب ها را قادر می سازد تا از این قابلیت حساب های اسلامی استفاده کنند.

 

بررسی اعتبار بروکر اکیو ایندکس

 

بروکر اکیو ایندکس چه در سطح منطقه ای و چه در بازار های جهانی. نشان داده است که در فرآیند کاری خود شفافیت، مسئولیت پذیری و بهترین عملکرد ها را در ارائه خدمات دنبال می کند.

بروکر Accuindex از طریق عضویت در صندوق جبران خسارت سرمایه گذاران قبرس (ICF)، تا سقف 20,000 یورو به مشتریان خود امنیت سرمایه ارائه می دهد و دارایی آنها را بیمه کرده است.

همچنین، سپرده های مشتریان طبق مقررات نهاد های نظارتی در حساب هایی جدا نگهداری می شوند تا از دارایی های عملیاتی کارگزار جدا شوند و در نتیجه در برابر مخاطرات شرکت در امان بمانند.

 

🏛️رگوله اصلی بروکر اکیو ایندکس

 

بروکر Accuindex از زمان تأسیس خود در سال 2017، تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) به شماره ثبت 360650 قرار دارد، که یکی از سخت گیرانه ترین نهادهای نظارتی در صنعت مالی جهان است.

بروکر اکیو ایندکس
بروکر اکیو ایندکس؛ رگوله CySEC

این نهاد رگولاتوری با تأکید بر رعایت قانون مندی و شفافیت، امنیت معامله گران و رعایت دستورالعمل های بازار های ابزار های مالی MiFID و دستورالعمل های ضد پول شویی اتحادیه اروپا را تضمین می کند.

مجوز های بین المللی چندگانه و نظارت های متعدد، به معامله گران اطمینان می دهد که Accuindex به دنبال فراهم آوردن محیطی امن برای فعالیت های مالی آن ها است.

 

🌍آیا آکیو ایندکس به کاربران ایرانی خدمات می دهد؟!

 

بله، بروکر Accuindex خدمات خود را به کاربران ایرانی نیز ارائه می دهد. علیرغم اینکه بروکر تحت قوانین و رگوله های بین المللی فعالیت دارد اما سعی دارد از طریق رگوله آفشور شرایط معاملاتی انعطاف پذیر و مطابق با استانداردهای جهانی را به ایرانیان ارائه کند.

از جمله این امکانات می توان به روش های واریز و برداشت مختلف از جمله پرفکت مانی [البته از سال 2024 این امکان حذف شده است] و ارزهای دیجیتال اشاره کرد که تراکنش های مالی را برای معامله گران ایرانی تسهیل می بخشد.

 

💡نظر کارشناس درباره بروکر اکیو ایندکس

 

بروکر اکیو ایندکس سایت فارسی و پشتیبانی فارسی به معامله گران ایرانی ارائه نکرده است و تریدرهای ایرانی باید از خدمات این بروکر به زبان انگلیسی استفاده کنند. پشتیبانی چت زنده در این سایت هم به صورت 24 ساعت ارائه نشده است!

روش های واریز و برداشت در بروکر اکیو ایندکس برای معامله گران ایرانی [با توجه قطع همکاری پرفکت مانی با ایران] محدود به روش ارزهای دیجیتال است. با توجه به مجموع این موارد می توان گفت گزینه های بهتری برای معامله گران وجود دارد.

بروکرهای آلپاری، لایت فارکس یا آمارکتس شرایط بسیار عالی برای معامله گران ایرانی فراهم کرده اند. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناس دیجی تریدرز به پشتیبانی تلگرام پیام ارسال کنید.

سوالات متداول

آیا بروکر اکیو ایندکس معتبر است؟

بله بروکر اکیو ایندکس از رگولاتوری معتبر CySEC استفاده می کند و بروکر معتبری است.

آیا پشتیبانی اکیو ایندکس به زبان فارسی هم ارائه شده است؟

خیر، بروکر اکیو ایندکس پشتیبانی فارسی ارائه نکرده است.

نظرات (2)
  1. ایا به جز متاتریدر 4و 5 پلتفرم دیگری داره؟

    • با سلام. متاسفانه خیر، این بروکر تنها از پلتفرم متاتریدر برای اتصال حساب مشتریان به معاملات فارکس استفاده می کند.

درج نظر