بهترین بروکر برای اسکالپ – معرفی بهترین بروکرها برای اسکالپینگ در فارکس

06 فوریه 2024 -

بهترین بروکر برای اسکالپ

 

اسکالپینگ، یک استراتژی محبوب در فارکس است. معامله گرانی که از اسکالپ استفاده می کنند، هدفشان کسب سود از حرکت های کوچک قیمت در طول روز است.

بروکرهای فارکس نقش بسیار مهمی در استراتژی های اسکالپرها بازی می کند. موارد مثل کمیسیون، اسپرد از جمله مواردی است که شرایط مدیریت سرمایه و انجام معاملات را تحت تاثیر قرار می دهد.

در این پست، به بررسی نکات کلیدی و عوامل مرتبط با اسکالپ با بروکرهای فارکس می‌پردازیم؛ که این موارد شامل فاکتورهایی است که باید در انتخاب «بهترین بروکر برای اسکالپ»، مدنظر قرار دهید.

نام بروکر فارکس
حساب مناسب اسکالپ
آلپاری ECN.mt5 و Pro.ECN
لایت فارکس ECN
آمارکتس ECN
آی سی ام بروکرز Prime

 

👌بهترین بروکرها برای اسکالپ چه ویژگی دارند؟

 

اسکالپینگ یکی از راه های موفقیت در بازار های مالی است. اما انتخاب بروکر مناسب برای اسکالپینگ از اهمیت زیادی برخوردار است. بروکر های مختلف ویژگی های گوناگونی دارند که می تواند روی موفقیت یا شکست در اسکالپینگ تاثیر بگذارد.

بهترین بروکر برای اسکالپ، بهترین بروکرها برای اسکالپینگ

در ادامه به بررسی 5 ویژگی مهم یک بروکر خوب برای اسکالپینگ می پردازیم. «بهترین بروکرها برای اسکالپ» دارای ویژگی های زیر هستند:

 

اجازه اسکالپینگ

 

برخی بروکر ها به دلایلی مانند هزینه بالا یا احتمال سوء استفاده، اجازه اسکالپینگ را نمی دهند. پس باید اطمینان داشت که بروکر مورد نظر اجازه این نوع معامله را می دهد.

در بین بروکرهای فارکس، بروکر لایت فارکس، آمارکتس و آلپاری اجازه معاملات اسکالپ را در تمامی حساب های معاملاتی به مشتریان خود می دهند. اما در بروکرهایی نظیر “کارگزاری HYCM” اجازه اسکالپ ندارید.

 

✅سرعت بالای اجرای سفارشات

 

در اسکالپینگ باید بتوان سریع سفارش ها را اجرا کرد. پس بروکر باید سرعت بالایی در اجرای سفارشات داشته باشد. برخی از بروکرهای فارکس تعهدی برای اجرای سریع معاملات ندارد.

اجرای معاملات در برخی از بروکرهای فارکس [بیش از 10 ثانیه هم] با تاخیر انجام می شود؛ که به هیچ عنوان برای معاملات اسکالپ قابل استفاده نیستند. زیرا امکان از بین رفتن شرایط مناسب برای ورود به معامله وجود دارد.

 

💰کمیسیون و کارمزد پایین

 

برای معامله گران اسکالپر، «حساب های ECN» مناسب هستند که این حساب ها دارای کمیسیون می باشند. هزینه های بالا می تواند بازده اسکالپینگ را کاهش دهد، پس باید بروکر انتخابی کمیسیون و کارمزد پایینی دریافت کند.

 

📈اسپرد صفر یا بسیار پایین

 

معامله گران اسکالپر به دنبال ورود با کمترین اختلاف قیمتی هستند. اسپرد پایین امکان سود بردن از حرکات بسیار کوچک قیمت را فراهم می کند تا معامله گران بتوانند به سرعت پوزیشن های خود را وارد سود کنند.

اسپرد جفت ارزهای فارکس و فلزات در برخی از بروکرهای فارکس از 0.0 پیپ شروع می شود و تا 4.0 پیپ در فلزات ممکن است افزایش پیدا کند. اما این میزان اسپرد برای معاملات اسکالپ می تواند مناسب باشد.

 

💵حداقل سپرده پایین برای شروع

 

حداقل سپرده پایین، امکان شروع با سرمایه کم تر را می دهد. معامله گران اسکالپر به دلیل در بسیاری از موارد علاقه مند به واریزی کمتر و انجام معاملات پر ریسک هم هستند تا بتوانند موجودی حساب کوچک را افزایش دهند.

در برخی از کارگزاری های برای استفاده از حساب ECN که مناسب برای استراتژی های اسکالپ هست، باید بیش از 1000$ واریزی انجام دهید. این موضوع می تواند برای بودجه برخی از معامله گران مناسب نباشد.

 

معرفی بهترین بروکرها برای اسکالپ

 

اسکالپینگ (Scalping) یکی از رایج ترین استراتژی ها در معاملات فارکس است که معامله گران در این روش به دنبال سود های کوچک و مکرر هستند و با کمترین میزان حرکت بازار معاملات خود را می بندند.

برای این منظور باید از حساب هایی استفاده کرد که ویژگی هایی همچون اسپرد پایین، عدم وجود یا کم بودن کمیسیون و سرعت بالای اجرای سفارشات را داشته باشد.

در ادامه، بروکر هایی همچون لایت فایننس، آلپاری، آمارکتس و آی سی ام بروکرز را مورد بررسی قرار داده ام. با مقایسه حساب ها و ویژگی های آن ها می توان بهترین گزینه برای اسکالپر ها را انتخاب کرد.

 

🔘اسکالپ در لایت فارکس

 

«حساب ECN بروکر لایت فایننس» بهترین بروکر برای اسکالپ در بین معامله گران حرفه ای بازار برای شاخص ها و نفت است. البته معامله گران امکان استفاده از تمامی حساب های لایت فارکس را برای معاملات اسکلپ را دارند.

حساب ECN لایت فارکس با داشتن ویژگی هایی همچون اسپرد 0.0 پیپ، کمیسیون پایین، سرعت بالای اجرای سفارشات و حداقل سپرده 50 دلار، شرایط بسیار مناسبی را برای استفاده از استراتژی اسکالپ فراهم می کند.

علاوه بر این، کمیسیون از 0.25 دلار به ازای هر لات (در سهام) نیز یکی دیگر از نقاط قوت این حساب است. با توجه به اینکه در استراتژی اسکالپ، سود هر معامله معمولا اندک است، پایین بودن کمیسیون ها می تواند تاثیر بسزایی در کل سود آوری داشته باشد.

 

🔘اسکالپ در آلپاری

 

بروکر آلپاری یکی از محبوب ترین گزینه ها برای اسکالپر های ایرانی است. «حساب Pro-ECN» این بروکر به عنوان یکی از بهترین حساب ها برای استراتژی اسکالپ شناخته می شود.

این حساب با اسپردی شروع شده از 0.0 پیپ، فرصت مناسبی برای سود بردن از حرکات قیمتی کوچک فراهم می کند. همچنین با حداقل سپرده 500$، امکان استفاده از اهرم تا 1:3000 را به معامله گران می دهد تا بتوانند سود بیشتری از هر معامله به دست آورند.

 

🔘اسکالپینگ در آمارکتس

 

بروکر آمارکتس نیز یکی از بهترین بروکرها برای معاملات اسکالپ هست. این بروکر اجازه اسکالپ در حساب ECN را با کمترین اسپرد فراهم کرده است. کمیسیون این حساب 5 دلار در هر لات است.

بهترین بروکر برای اسکالپ، بهترین بروکرها برای اسکالپینگ
بهترین بروکر برای اسکالپ؛ اجازه اسکالپ در آمارکتس

همچنین انجام سفارشات مشتریان در این بروکر کمتر از 1 ثانیه اجرا می شود. البته در شرایط غیرعادی بازار، این بروکر اعلام کرده است «تا 10 ثانیه» امکان تاخیر در اجرای سفارشات وجود دارد. اما این موضوع به معنای همیشگی بودن این شرایط نیست!

 

🔘اسکالپ در آی سی ام بروکرز

 

بروکر icmBroekrs یکی از کارگزاری های فعال در بازار ایران است که بسیاری از معامله گران قدیمی برای اسکالپ روی نوسانات اونس طلا و شاخص های مهم مثل داوجونز در این بروکر فعالیت می کنند.

این بروکر اجازه اسکالپ در حساب های خود را به مشتریان می دهد. البته در صورتی که بخواهید معاملات فست اسکالپ در این بروکر انجام دهید، امکان استفاده از ریبیت یا کش بک بروکر را از دست خواهید داد.

 

💡نظر نویسنده درباره اسکالپ در بروکرهای فارکس

 

انتخاب بهترین بروکر برای استراتژی اسکالپ بسیار حائز اهمیت است و در برخی از موارد، علیرغم سود مشتریان، بروکر اجازه برداشت از حساب را به دلیل معاملات اسکالپ نداده است. مهمترین ویژگی بروکر برای اسکالپ شامل موارد:

 • اجازه اسکالپ؛
 • سرعت بالای اجرای سفارشات؛
 • کمیسیون و کارمزد پایین؛
 • اسپرد صفر یا بسیار پایین؛
 • و حداقل سپرده پایین را داشته باشند.

بنابراین، توصیه می شود معامله گران قبل از شروع به اسکالپ، بروکر مناسبی را با در نظر گرفتن ویژگی های ذکر شده، انتخاب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی تلگرام دیجی تریدرز در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا تمامی بروکرهای فارکس اجازه اسکالپ می دهند؟

حیر، در برخی از بروکرهای فارکس اجازه انجام اسکالپ داده نمی شود و سود مشتریان ممکن است حذف گردد.

بهترین بروکرها برای انجام معاملات اسکالپ کدام هستند؟

معامله گران ایرانی می توانند در بسیاری از بروکرهای فارکس از جمله بروکرهای معتبر زیر معاملات اسکالپ انجام دهند:

 • لایت فارکس
 • آمارکتس
 • آلپاری
 • آی سی ام بروکرز
 • ویندزور
 • اینگات

درج نظر