بونوس بدون واریز فارکس ❤️بروکر با جدیدترین بونوس بدون واریزی

12 آوریل 2024 -

بونوس بدون واریز چیست؟

 

یکی از روش هایی که معامله گران می توانند بدون سرمایه در فارکس ترید کنند، استفاده از “بونوس بدون واریزی” است؛ که بروکرهای فارکس، جهت حمایت از تریدرهای موفق، اعتبارهای محدودی را در اختیار معامله گران خود قرار می دهند.

سرمایه اولیه ای که به عنوان اعتبار (Credit)، از سوی بروکر فارکس و تحت شرایط مشخصی [مثل شرایط دریافت و مدت زمان استفاده] در حساب مشتریان جدید قرار می گیرد، «بونوس بدون واریز» گفته می شود.

بونوس بدون واریز با نام اختصاری “NDB” یا “No Deposit Bonus” نیز شناخته می شوند و معامله گران برای استفاده از آن، کافی است در بروکر ثبت نام کنند و درخواست دریافت بونوس بدون واریز را در کابین خود ثبت نمایند.

پشتیبانی بروکر پس از بررسی شرایط عمومی دریافت این بونوس فارکس، در کمتر «72 ساعت»، حساب معامله گر را شارژ می کند. مبلغ بونوس های بدون واریز از 10$ تا 150$ ارائه می شود.

به طور عمومی بروکر با بونوس بدون واریزی، اجازه برداشت سریع بونوس را به مشتریان نمی دهد و معامله گران در ازای انجام معاملات تا حجم تعیین شده (مثلا 2 لات) اجازه برداشت آن را دارند.

بونوس بدون واریز بروکرها معمولا در حساب های «استاندارد»، «پرایم» و «سنتی» ارائه می شوند و امکان استفاده از آنها در حساب “ECN” یا “NDD” وجود ندارد. در ادامه با بونوس بدون واریز بروکرها آشنا می شویم.

بونوس بدون واریزی بروکرها، دریافت جدیدترین بونوس بروکر فارکس

 

بروکر فارکس با بونوس بدون واریزی

 

بسیاری از بروکرهای فارکس برنامه اختصاصی برای ارائه پروموشن، بونوس و سایر طرح های تشویقی خود دارند اما معامله گران ایرانی در بعضی از بروکرها امکان دریافت بونوس را ندارند.

بروکرهای معتبری که در حال حاضر «بونوس بدون واریز» به ایرانیان ارائه می کنند شامل بروکر های زیر است:

  • بروکر ویندزور
  • بروکر فارکس چیف
  • بروکر لایت فارکس
  • بروکر آرون گروپس
  • بروکر یونیکورن

 

💥جدیدترین بونوس بدون واریز

 

اغلب بروکرهای فارکس امکان دریافت بونوس های خود را در سال میلادی جدید نیز فراهم کرده اند اما جدید ترین بونوس بدون واریز، «بونوس 100 دلاری بروکر آرون گروپس» است.

بروکر آرون گروپس برای ارائه این «100 دلار» چالش عجیبی نیز در نظر گرفته است. معامله گران جدید یا قدیمی که تا کنون در این بروکر واریز انجام نداده اند می توانند برای دریافت آن اقدام کنند.

معامله گران قبل از دریافت بونوس باید در حساب دمو با موجودی 1000 دلار، 20 معامله انجام دهند و بدون افت سرمایه (دراوداون) 20 درصدی، باید بتوانند حساب خود را 5 درصد رشد بدهند!

در صورت موفقیت معامله گران می توانند بونوس 100 دلاری را در حساب نانو با اهرم 500 دریافت نمایند. بررسی درخواست مشتریان ممکن است بین 3 الی 7 روز کاری بطول انجامد.

 

🎁بهترین بونوس بدون واریزی جدید

 

بهترین بونوس بدون واریزی، «بونوس 30 دلاری بروکر ویندزور» است؛ زیرا معامله گران بدون چالش می توانند این بونوس را پس از انجام احراز هویت دریافت کنند و با شرایط بسیار آسان آن را به همراه سود خود برداشت کنند.

بروکر ویندزور برند خود را از ابتدای آپریل 2024 به «WM Markets» تغییر داده است و معامله گران در کابین جدید خود می توانند از بونوس 30 دلاری آن استفاده کنند. این بونوس قبلا نیز در بروکر ویندزور ارائه شده است.

بونوس بدون واریزی رایگان جدید
بونوس بدون واریزی؛ در کابین جدید بروکر WM Markets

این بونوس قابل معامله و قابل ضرر هست و در صورتی که معامله گران در طول 6 ماه بتوانند حداقل 2 لات معامله انجام دهند و بیش از 60 دلار سود کسب نمایند، می توانند درخواست برداشت خود را ثبت نمایند.

برای آشنایی با روش دریافت بونوس می توانید به پست زیر مراجعه کنید:

بونوس 30 دلاری ویندزور

 

💰دریافت 150 دلار بونوس بدون واریز

 

بیشترین مبلغ بونوس بدون واریز را بروکر یونیکورن (UNICORN) به مشتریان ایرانی خود ارائه می کند. معامله گران بدون نیاز به انجام واریزی می توانند از این بونوس کاملا رایگان استفاده کنند.

مشتریان بروکر پس از دریافت بونوس، 30 روز تقویمی (نه کاری!) فرصت دارند تا از طریق انجام معاملات، حساب خود را رشد دهند. این بونوس قابل برداشت نیست اما معامله گران می توانند سود آن را برداشت کنند.

برای برداشت سود معاملات نیز باید در طول این مدت زمان، حجم معاملاتی آنها بیش از 11 لات باشد. نکته مهم برای تریدرها، عدم اجازه معاملات اسکالپ در کمتر از 5 دقیقه است.

در صورتی که معامله گران بیش از 5 مورد معامله اسکالپ انجام دهند، بروکر حساب آنها را غیرفعال خواهد کرد و سود حاصل قابل برداشت نیست! اما در صورتی که کمتر از 5 بار باشد، در محاسبه حجم آنها در نظر گرفته نخواهد شد.

 

⭐بونوس بدون واریز لایت فارکس

 

بروکر لایت فارکس بونوس بدون واریزی 10 دلاری به مشتریان خود ارائه می کند. این بونوس با کد بونوس “Comeback” ارائه شده است و در صورتی که شرایط آن را رعایت کنید، قابل برداشت نیز می باشد.

این بونوس در حساب های سنتی و کلاسیک بروکر لایت فارکس ارائه می شود. همچنین در صورتی که اهرم یا لوریج معاملاتی حساب شما بالا 1:1000 باشد، اجازه دریافت بونوس را نخواهید داشت.

 

💯بونوس بدون واریز فارکس چیف

 

بروکر فارکس چیف یکی از جذاب ترین بونوس های بدون واریزی را ارائه کرده است. شما می توانید با انجام مراحل ساده از بونوس 100 دلاری فارکس چیف استفاده کنید.

بونوس 100 دلاری فارکس چیف، برداشت بونوس فارکس چیف
دریافت بونوس 100 دلاری فارکس چیف

این بونوس محدودیت زمانی ندارد و معامله گران می توانند از هرگونه استراتژی یا ربات اکسپرت برای موفقیت در حساب معاملاتی خود استفاده نمایند. برای آشنایی بیشتر به پست مربوط به آن در سایت مراجعه کنید.

 

💡جمع بندی دیجی تریدرز درباره بونوس بدون واریزی

 

معامله گرانی که سرمایه کافی برای شروع کار در بروکرهای فارکس را ندارد، با کمک بونوس بدون واریز می توانند بدون هیچ بهونه ای کار خود را آغاز کنند. توصیه می کنیم یکی از حساب های معاملاتی را در بروکر با بونوس بدون واریز ایجاد کنید.

سپس از طریق یادگیری یکی از استراتژی های فارکس، شروع به کسب درآمد کنید. در صورت موفقیت می توانید از بونوس سایر بروکرها نیز استفاده کنید. با این روش می توانید در مدت کمتر از 6 ماه یک سرمایه 500 دلاری برای خود فراهم کنید.

سوالات متداول

کدام بروکر بونوس بدون واریز ارائه می کند؟

بروکرهای زیر بونوس بدون واریزی ارائه می کنند

  • بروکر ویندزور (30 دلاری)
  • بروکر فارکس چیف (100 دلاری)
  • بروکر لایت فارکس (10 دلاری)
  • بروکر آرون گروپس (100 دلاری)
  • بروکر یونیکورن (150 دلاری)

آیا بونوس بدون واریز بروکرها قابل برداشت است؟

بله، به طور عمومی بونوس بدون واریز بروکرها، در صورتی که معامله گران بتوانند حجم مشخصی از معاملات را انجام دهند و حساب خود را رشد دهند، قابل برداشت می باشد.

درج نظر