بهترین کانال سیگنال فارکس 💯کانال سیگنال فارکس با وین ریت بالا

22 آوریل 2024 -

بهترین کانال سیگنال فارکس چیست؟

 

یکی از ابزار های مفید برای معامله گران جدید و باتجربه، استفاده از کانال های سیگنال دهی فارکس است. سیگنال فارکس به معنای علامت یا نشانه ای برای شروع یک معامله در بازار فارکس است.

سیگنال های معاملاتی بر اساس تحلیل و آنالیز منظم بازار به دست می آیند و معامله گران پس از آموزش فارکس، از طریق آن ها می توانند در مورد نقاط “ورود” و “خروج” از معامله تصمیم گیری کنند.

«بهترین کانال سیگنال فارکس»، کانالی است که هزینه اشتراک زیادی نداشته باشد و «تعداد سیگنال های روزانه» و «وین ریت بالایی» برای معامله گران به همراه بیاورد. تنوع نمادهای معاملاتی نیز در درجه اولویت بعدی قرار می گیرد.

کانال سیگنال هزینه اشتراک
PriceAction Ltd 119 دلار
MQL5 از 30 تا 50 دلار
Signal Skyline 49 دلار
forexsignal.com رایگان

 

معرفی بهترین کانال سیگنال در فارکس

 

کانال های سیگنال دهی فارکس ابزار مهمی برای کمک به معامله گران در تصمیم گیری های معاملاتی هستند. انتخاب بهترین کانال های سیگنال دهی فارکس مطابق با نیاز های شخصی، می تواند تأثیر قابل توجهی بر موفقیت تریدر ها داشته باشد.

بهترین کانال سیگنال فارکس

در این بخش به معرفی و بررسی چند کانال بهترین کانال های سیگنال فارکس خارجی [اعم از رایگان و پولی] می پردازیم. در ادامه سعی شده است طیف متنوعی از کانال های با کیفیت بالا معرفی شوند.

 

سیگنال های PriceAction Ltd

 

یکی دیگر از ارائه دهندگان سیگنال های محبوب فارکس است که “بیش از 700 هزار عضو” دارد. این سرویس ادعا دارد دقت تاریخی بالای 90% داشته است. روزانه بین «3 تا 8 سیگنال» ارسال می کند که لازم است سیگنال ها بلافاصله پس از دریافت، اجرا شوند.

“PriceAction Ltd” بر راهبرد های اینترادی و سوئینگ تریدینگ تمرکز دارد. بنابراین برخی از سیگنال ها برای چند دقیقه یا ساعت و برخی برای روزها یا هفته ها نگه داشته می شوند. این سرویس بیشتر روی ساعات سشن لندن و نیویورک تمرکز دارد.

قیمت اشتراک ماهانه انعطاف پذیر این سرویس 119 دلار در ماه است و با خرید بسته 3 ماهه می توان 40 درصد تخفیف گرفت. همچنین بسته مادام العمر این سرویس به قیمت 499 دلار وجود دارد.

 

سیگنال های MQL5

 

یک بازار آنلاین برای سیگنال های معاملاتی است که توسط پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 (MT5) پشتیبانی می شود. این سرویس گزینه خوبی برای دسترسی به هزاران ارائه دهنده سیگنال مختلف است.

وقتی روی یک ارائه دهنده سیگنال کلیک می کنید، اطلاعات زیادی در مورد عملکرد گذشته سیگنال ها و جزئیات هر معامله به شما نشان داده می شود. همچنین می توانید حداکثر افت سرمایه، سطح ریسک و توضیحات کاملی در مورد نحوه عملکرد سیگنال ها مشاهده کنید.

قیمت اشتراک بسته به ارائه دهنده متفاوت است ولی معمولا بین 30 تا 50 دلار در ماه می باشد. پس از خرید یک سیگنال، می توان آن را به صورت خودکار در نرم  افزار MT5 فعال کرد.

 

سیگنال Signal Skyline

 

Signal Skyline یک ارائه دهنده سیگنال برای چندین بازار مالی است که شامل بازار های «فارکس»، «کالا»، «شاخص ها» و «سهام» می شود. این سرویس چندین طرح مختلف دارد که بسته به انتخاب طرح، بازار های قابل دسترسی متفاوت است.

محبوب ترین طرح استاندارد به قیمت 49 دلار در ماه است که شامل دریافت روزانه تا 20 سیگنال برای بازار فارکس و کالا می شود. طرح پلاتینوم به قیمت 230 دلار برای 3 ماه، سیگنال های اسکالپینگ و اینترادی را نیز پوشش می دهد.

طرح بسیار گران قیمت انترپرایز هم به قیمت 757 دلار در ماه شامل سیگنال برای شاخص ها و بازار سهام نیز می شود. Signal Skyline یک آزمایش رایگان 7 روزه به قیمت 7 دلار هم ارائه می دهد که شامل 6 تا 8 سیگنال روزانه فارکس است.

 

کانال رایگان ForeSignal.com

 

یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت سیگنال های رایگان فارکس است. این سایت هر روز سیگنال های رایگان متعددی را برای دامنه وسیعی از جفت ارز ها از جمله “GBP/USD”، “USD/CHF” و “EUR/USD” منتشر می کند.

نکته مثبت این سرویس این است که اطلاعات سیگنال های رایگان خود را مخفی نمی کند و کاربران می توانند قیمت های پیشنهادی «ورود»، «توقف ضرر» و «برداشت سود» را مشاهده کنند!

البته اگر عضویت پریمیوم نداشته باشید، تاخیری در دریافت اطلاعات وجود دارد. با پرداخت مبلغ 29 دلار در ماه می توان این تاخیر را حذف کرد و سیگنال ها را بصورت لحظه ای در کانال تلگرامی دریافت نمود.

 

💡نظر کارشناس درباره بهترین کانال سیگنال

 

انتخاب بهترین کانال سیگنال فارکس بسیار مهم است و تأثیر زیادی بر موفقیت معاملاتی تریدر ها خواهد داشت. کانال های سیگنال دهی معتبر با شفافیت بالا و سابقه عملکرد موفق، می توانند به بهبود تصمیم گیری های معاملاتی و افزایش سودآوری کمک کنند.

البته همواره باید توجه داشت که هیچ سیگنالی نمی تواند به طور قطعی موفقیت را تضمین کند. بنابراین ضمن بهره گیری از سیگنال ها، توصیه می شود تریدرها بکوشند تا دانش و مهارت های تحلیلی خود را نیز ارتقا دهند.

سوالات متداول

سیگنال فارکس چیست و چه کاربردی دارد؟

سیگنال فارکس به معنای علامت یا نشانه ای برای شروع یک معامله در بازار فارکس است. سیگنال های فارکس بر اساس تحلیل و آنالیز بازار به دست می آیند و به معامله گران کمک می کنند تا تصمیم گیری بهتری در مورد نقاط ورود و خروج از معامله داشته باشند.

چه عواملی در انتخاب بهترین کانال سیگنال فارکس موثر است؟

عواملی مانند اعتبار و شفافیت کانال، سابقه عملکرد و موفقیت، میزان ریسک و مدیریت سرمایه، سازگاری با برنامه زمانی و استایل معاملاتی و کیفیت پشتیبانی از مهم ترین عوامل در انتخاب بهترین کانال سیگنال فارکس هستند.

درج نظر