صفر تا صد 💯 صرافی اکسیر – Exir

29 مارس 2023 -

بررسی صرافی اکسیر همراه با آموزش 📸 تصویری ثبت نام

 

با رشد ارزهای دیجیتال از سال 96 در ایران نیز بازار رمز ارزها داغ شد و بسیاری از صرافی ها برای ارائه خدمات به ایرانیان بر سر کار آمدند.

با تحریم شدن حساب ایرانیان در اکسچنج های بزرگی مثل صرافی بایننس، بسیاری صرافی های داخلی به عنوان بستری ایمن برای معاملات ارزهای دیجیتال مطرح شدند.

ترکیب حروف اکسچنج ( Exchange ) و ایرانیان (Iranian) باعث ایجاد نام اکسیر (EXIR) شده است، تا تبدیل به بزرگترین صرافی ایرانیان شود.

صرافی اکسیر نیز از سال 96 با هدف ارائه خدمات در زمینه ارزهای دیجیتال شروع به کار کرد و در مرداد سال 98 به عنوان یک محصول دانش بنیان انتخاب شد و برای ادامه ی فعالیت خود در پارک علم و فناوری پردیس مستقر شده است.

این صرافی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت تندیس و لوح تقدیر دریافت کرد و از سوی شرکت خدمات انفورماتیک ایران جزو کسب و کار های برگزیده در زمینه ارزهای دیجیتال انتخاب شده است.

در حال حاضر احسان قاضی زاده مدیر عامل صرافی اکسیر است. این صرافی هم اکنون با بیش از 600 هزار نفر کاربر فعال یکی از صرافی های معتبر داخلی است.

این صرافی دارای بازار های متنوعی برای ارزهای دیجیتال است و با ارائه کارمزد های رقابتی به دنبال کسب رتبه بهترین صرافی داخلی است.

📈 نام صرافی اکسیر 🎖️ Exir
💫 سایت اصلی صرافی اکسیر 💫 ثبت نام صرافی اکسیر
👥 تعداد کاربران 👨‍👦‍👦 بیش از 200 هزار نفر
🌍 نوع صرافی 🇮🇷 ایرانی
🪙 دفتر مرکزی 🛡️ تهران
🚀 سال تاسیس
🏛️ 1396
📑 امنیت
✔️ خوب
💰 تعداد توکن ها 💎 بیش از 25 رمز ارز دیجیتال
📱 کمترین کارمزد
0.1%
🗳️ امکان معامله بدون احراز هویت
✔️ دارد
👩‍💻 پشتیبانی 24 ساعته
✔️ دارد
حد ضرر
❌ ندارد
حساب دمو
✔️ دارد
☎️ پشتیبانی تلگرام تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
📞 پشتیبانی واتس آپ واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سطوح حساب کاربری در صرافی اکسیر

 

به طور کلی در صرافی اکسیر 5 سطح مختلف برای معامله گران وجود دارد. شاید در دنیای کریپتوکارنسی اصطلاح نهنگ های بیت کوین را شنیده باشید. سطوح حساب صرافی اکسیر نیز با الهام از همین فضا سطوح کاربری خود را با نام های ماهی های دریایی انتخاب کرده است.

حساب معاملاتی صرافی اکسیر ، حساب های صرافی اکسیر ، صرافی اکسیر

معامله گران برای ارتقا سطوح اکسیر باید زمان مشخصی را طبق جدول زیر بعد از احراز هویت بگذرانند و حداقل ارزش مجموع معاملات آنان در یک ماه گذشته نیز به سطح لازم برسد تا بتوانند از مزیت کارمزد های پایین اکسیر استفاده کنند.

سطح 1 (میگو) سطح 2 (ماهی) سطح 3 (دلفین) سطح 4 (هشت پا) سطح 5 (نهنگ)
بعد از ثبت نام بعد از احراز هویت 1 ماه بعد احراز هویت 3 ماه بعد احراز هویت 6 ماه از احراز هویت
حداقل کارمزد : 0.4% حداقل کارمزد : 0.35 % حداقل کارمزد : 0.3% حداقل کارمزد : 0.15 % حداقل کارمزد :0.1%

 

شرایط 🦐 سطح یک (میگو) صرافی اکسیر

 

کاربران بعد از ثبت نام اولیه در صرافی در سطح یک اکسیر قرار می گیرند. این سطح مناسب برای افراد مبتدی است و می توانند از طریق این حساب با دنیای ارزهای دیجیتال بیشتر آشنا شوند.

محدودیت های روزانه واریز و برداشت در سطح میگو اکسیر
حداکثر واریز ریالی حداکثر برداشت ریالی حداکثر واریز ارز دیجیتال حداکثر برداشت ارز دیجیتال
500 هزار تومان 20 میلیون تومان بدون محدودیت معادل 500 تتر

در سطح میگو اکسیر امکان معامله در بازار اکسیر وجود دارد و محدودیت واریز ریالی روزانه 500 هزار تومان نیز قرار داده شده است و البته معامله گران اکسیر می توانند تا سقف 20 میلیون تومان برداشت از حساب داشته باشند.

همچنین معامله گران می توانند رمز ارزهای خود را به کیف پول صرافی اکسیر خود ارسال کنند و بر اساس قیمت های بازار اکسیر آنها را معامله کنند و در صورتی که اقدام به خرید رمز ارز در بازار اکسیر کنند، امکان برداشت حداکثر معادل 500 تتر در در روز را دارند.

پشتیبانی صرافی اکسیر ، صرافی Exir، واتس آپ اکسیر ، تلگرام اکسیر

البته در سایت اکسیر میزان برداشت روزانه ارز های دیجیتال برای سطح میگو صفر اعلام شده است، اما طبق استعلام ما از پشتیبانی اکسیر این محدودیت معادل 500 تتر می باشد.

 

شرایط 🐠 سطح دو (ماهی) صرافی اکسیر

 

بعد از ثبت نام اولیه می توانید با انجام احراز هویت وارد سطح دو اکسیر شوید و از مزیت کارمزد و کاهش محدودیت های واریز و برداشت در این سطح استفاده کنید.

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت سطح دو اکسیر شامل موارد زیر است :

 • مدرک شناسایی مثل کارت
 • شماره موبایل همراه به نام کاربر
 • شماره تلفن ثابت
 • اطلاعات حساب بانکی کاربر

 

توجه داشته باشید که بعد از انجام احراز هویت به صورت اتوماتیک وارد سطح دو خواهید شد. در این سطح سقف برداشت روزانه ارتقا پیدا می کند و معامله گران کارمزد کمتری نسبت به سطح میگو پرداخت می کنند.

محدودیت های واریز و برداشت در سطح دو اکسیر در جدول زیر قرار داده شده است :

محدودیت های روزانه واریز و برداشت در سطح ماهی اکسیر
حداکثر واریز ریالی حداکثر برداشت ریالی حداکثر واریز ارز دیجیتال حداکثر برداشت ارز دیجیتال
طبق محدودیت بانکی 100 میلیون تومان بدون محدودیت 1000 تتر

سقف واریز ریالی در صرافی اکسیر برای هر کارت بانکی طبق محدودیت های بانک مرکزی تا 50 میلیون تومان در روز می باشد و از طرف صرافی اکسیر محدودیتی ایجاد نشده است. جهت برداشت ریالی نیز در سطح ماهی اکسیر امکان برداشت تا سقف 100 میلیون تومان در روز وجود دارد.

معامله گران می توانند دارایی ارز دیجیتال خود را از صرافی های دیگری مثل کوکوین و کوینکس به این صرافی انتقال دهند و محدودیتی در میزان انتقال ارزهای دیجیتال وجود ندارد. برداشت ارز دیجیتال در این صرافی روزانه معادل 1000 تتر می باشد.

البته توجه داشته باشید که برای کاربران بعد از احراز هویت در سطح دو اکسیر، محدودیت امکان برداشت ریالی وجود دارد و برای برطرف کردن آن باید موارد زیر را طی کنند :

 • واریز ریالی حداقل 3 میلیون تومان انجام شود.
 • قدمت حساب کاربری بیش از 15 روز باشد.
 • حجم معاملات در 30 روز گذشته حداقل معادل 5 میلیون تومان باشد.
 • رمز یک بار مصرف فعال شده باشد.

 

شرایط 🐬 سطح سه (دلفین) صرافی اکسیر

 

معامله گران برای ارتقا به سطح سه اکسیر باید حداقل یک ماه در سطح دو حضور داشته باشند و مجموع ارزش معاملات آنان در 30 روز اخیر حداقل معادل 20 میلیون تومان باشد.

محدودیت واریز و برداشت در این حساب به شرح زیر است :

محدودیت های روزانه واریز و برداشت در سطح دلفین اکسیر
حداکثر واریز ریالی حداکثر برداشت ریالی حداکثر واریز ارز دیجیتال حداکثر برداشت ارز دیجیتال
طبق محدودیت بانکی 300 میلیون تومان بدون محدودیت 15000 تتر

سقف واریز ریالی در سطح دلفین اکسیر محدودیتی ندارد اما حداکثر میزان برداشت از حساب اکسیر تا سقف 300 میلیون تومان قرار داده شده است. معامله گران می توانند ارزهای دیجیتال خود را تا سقف 15 هزار دلار در این سطح به کیف پول شخصی یا صرافی های دیگر انتقال دهند.

در صورتی که میزان معاملات معامله گران سطح سه کمتر از 20 میلیون تومان در یک ماه گذشته باشد اکسیر یک فرصت 30 روزه به آنان می دهند تا از تقلیل سطوح جلوگیری کنند و در سطح سه باقی بمانند.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام صرافی تبدیل ، افتتاح حساب تبدیل ، احراز هویت صرافی تبدیل ، کد معرف اکسیر

 

سطح 🦑 چهار (هشت پا) صرافی اکسیر

 

معامله گران صرافی اکسیر پس از 3 ماه حضور در سطح سه، در صورتی که حجم معاملات آنان در یک ماه گذشته به 100 میلیون تومان برسد، به سطح چهار اکسیر ارتقا پیدا می کنند. جهت انجام این کار نیاز به ارائه درخواست وجود ندارد و این موضوع به صورت خودکار انجام خواهد گرفت.

محدودیت های روزانه واریز و برداشت در سطح هشت پا اکسیر
حداکثر واریز ریالی حداکثر برداشت ریالی حداکثر واریز ارز دیجیتال حداکثر برداشت ارز دیجیتال
طبق محدودیت بانکی 500 میلیون تومان بدون محدودیت 25000 تتر

حداکثر میزان برداشت روزانه در صرافی اکسیر برای ریال 500 میلیون تومان و در ارزهای دیجیتال معادل 25 هزار تتر می باشد. البته این ارقام با ارقام اعلام شده در سایت رسمی متفاوت است که دلیل آن عدم به روزرسانی مطالب سایت عنوان شده است و طبق استعلام ما از پشتیبانی سایت در حال حاضر، محدودیت ها با این ارقام اعمال می شود.

واریز ریالی و ارز دیجیتال در این سطح شامل محدودیتی از طرف صرافی نمی باشد و کاربران می توانند از طریق ایجاد کیف پول اکسیر، دارایی خود را به آنها انتقال دهند.

همچنین میزان کارمزد معاملات در سطح چهارم اکسیر با توجه اینکه شما سفارش گذار(میکر) در بازار هستید یا سفارش بردار (تیکر) متفاوت است. کارمزد سفارشات میکر اکسیر 0.15 درصد است و معامله گران در سفارشات تیکر اکسیر کارمزد 0.2 درصد را باید پرداخت نمایند.

 

سطح 🐳 پنجم (نهنگ) صرافی اکسیر

 

در صورتی که معامله گران در صرافی اکسیر پس از 6 ماه حضور در سطح چهار اکسیر و انجام معاملات به ارزش حداقل 300 میلیون تومان در یک ماه، تبدیل به نهنگ های ارزهای دیجیتال در صرافی اکسیر می شوند.

سطح پنجم اکسیر دارای محدودیت های کمتر و کارمزد های پایین تری نسبت به سایر سطوح صرافی اکسیر است. بر اساس استعلام ما در آخرین به روز رسانی این صرافی، سقف واریز و برداشت در این سطح طبق جدول زیر می باشد.

محدودیت های روزانه واریز و برداشت در سطح نهنگ اکسیر
حداکثر واریز ریالی حداکثر برداشت ریالی حداکثر واریز ارز دیجیتال حداکثر برداشت ارز دیجیتال
طبق محدودیت بانکی 1 میلیارد تومان بدون محدودیت 50000 تتر

کارمزد معاملات در این سطح در بهترین حالت خود در این صرافی قرار دارد. در سطح نهنگ صرافی اکسیر، کارمزد سفارت میکر 0.1 درصد و سفارشات تیکر 0.15 درصد می باشد.

 

آموزش تصویری 📸 ثبت نام و احراز هویت در صرافی اکسیر

 

جهت ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال اکسیر از طریق لینک سایت اصلی صرافی اکسیر اقدام کنید. برای ثبت نام بهتر است از مرورگر کروم استفاده کنید.

ثبت نام صرافی اکسیر، افتتاح حساب اکسیر، احراز هویت اکسیر ، کد معرف اکسیر

در قسمت بالای سایت اکسیر بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

در صفحه جدید فرم مربوط به ثبت نام اولیه را پر کنید.

 • آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
 • رمز عبور یا پسورد خود را که شامل 8 کاراکتر و ترکیبی از عدد و حروف می باشد را وارد کنید.
 • رمز عبور خود را تکرار کنید.
 • کد رفرال را 9XHTXC را وارد نمایید.
کد معرف اکسیر
با ارسال این کد برای همیشه 10 درصد تخفیف در کارمزد معاملات این صرافی دریافت خواهید کرد که باعث می شود تتر ، بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال را ارزان تر از دیگران خرید کنید.
 • تیک مربوط به قوانین اکسیر را بزنید.
 • بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

 

ثبت نام صرافی اکسیر، افتتاح حساب اکسیر، احراز هویت اکسیر ، کد معرف اکسیر

پس از آن باید به ایمیل خود مراجعه کنید و در ایمیلی که اکسیر برای شما ارسال کرده است بر روی کلمه تایید کلیک کنید. در صورتی که ایمیلی در اینباکس شما وجود ندارد حتما قسمت اسپم خود را نیز چک کنید.

 

ثبت نام صرافی اکسیر، افتتاح حساب اکسیر، احراز هویت اکسیر ، کد معرف اکسیر

پس از تایید ایمیل تان می توانید مراحل انجام احراز هویت را انجام دهید. برای شروع این کار، در نوار سمت راست داشبورد صرافی بر روی دکمه احراز هویت کلیک نمایید.

ثبت نام صرافی اکسیر، افتتاح حساب اکسیر، احراز هویت اکسیر ، کد معرف اکسیر

احراز هویت شامل مراحل تایید شماره موبایل، شماره خط ثابت ، مدارک شناسایی و اطلاعات بانکی است. در ابتدا باید شماره تماس موبایل خود را تایید کنید.

ثبت نام صرافی اکسیر، افتتاح حساب اکسیر، احراز هویت اکسیر ، کد معرف اکسیر

در صفحه احراز هویت دکمه موبایل را انتخاب کنید و بر روی شروع روند تایید کلیک کنید. در صفحه جدید شماره موبایل خود را وارد کنید و بر روی ارسال کد کلیک کنید تا کد تایید برای شما اسمس شود. در کار پایین کد را وارد کنید و بر روی دکمه تایید کلیک کنید.

ثبت نام صرافی اکسیر، افتتاح حساب اکسیر، احراز هویت اکسیر ، کد معرف اکسیر

سپس دکمه خط تلفن انتخاب کنید و بر روی شروع روند تایید آن کلیک نمایید. در صفحه جدید شماره تماس خود را وارد کنید و بر روی ارسال کد کلیک نمایید. اپراتور اکسیر با شما تماس خواهد گرفت و کد تایید را اعلام خواهد کرد که باید آن را در کادر پایین وارد نمایید و بر روی دکمه تایید کلیک کنید.

پس از آن دکمه مدارک شناسایی را انتخاب کنید و بر روی شروع روند کلیک کنید. در صفحه جدید اطلاعات خود را بایستی در سه بخش وارد نمایید.

ثبت نام صرافی اکسیر، افتتاح حساب اکسیر، احراز هویت اکسیر ، کد معرف اکسیر

در بخش اول اطلاعات شخصی خود را برای طبق موارد زیر وارد کنید :

 • نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
 • جنسیت خود را انتخاب کنید
 • تاریخ تولد خود را به سال میلادی انتخاب کنید
 • ملیت خود را انتخاب کنید
 • شهر محل سکونت خود را وارد کنید
 • آدرس محل زندگی خود را وارد کنید
 • کد پستی محل زندگی خود را وارد کنید

در بخش دوم کد ملی خود را وارد کنید و از طریق کادر پایین آن تصویر کارت ملی یا شناسنامه جدید خود را آپلود کنید. حجم فایل نباید بیشتر از یک مگابایت باشد.

ثبت نام صرافی اکسیر، افتتاح حساب اکسیر، احراز هویت اکسیر ، کد معرف اکسیر

در بخش سوم تصویر سلفی خود را مطابق با متن خواسته شده در سایت صرافی اکسیر بگیرید و در سایت آپلود کنید. در نهایت بر روی دکمه تایید کلیک کنید.

 

ثبت نام صرافی اکسیر، افتتاح حساب اکسیر، احراز هویت اکسیر ، کد معرف اکسیر

توجه : کاربران سطح ۱ (میگو ) بعد از تکمیل مدارک هویتی و تایید آن توسط تیم پشتیبانی، بنا به توصیه پلیس محترم فتا، پس از 24 ساعت از اولین واریز ریالی خود، قابلیت ارتقا به سطح ۲ (ماهی) را دارند.

 

واریز 🚀 برداشت ریالی و ارز دیجیتال در صرافی اکسیر

 

معامله گران در سایت صرافی اکسیر می توانند از طریق درگاه های بانکی حساب خود را شارژ کنند. البته محدودیت واریز به مبلغ 50 میلیون تومان طبق قوانین بانک مرکزی برای هر کارت وجود دارد و معامله گران می توانند از سایر کارت های بانکی خود نیز استفاده کنند.

محدودیت واریز ریالی اکسیر فقط مربوط به حساب میگو یا سطح یک اکسیر است که 500 هزار تومان در روز است، اما سایر سطوح محدودیتی خاصی از سوی صرافی ندارند.

همچنین به عنوان کارمزد برداشت ریالی از صرافی اکسیر مبلغ 10 هزار تومان از مشتریان دریافت می گردد و واریز ریالی و ارز دیجیتال در این صرافی شامل کارمزد نمی باشد. مشتریان برای برداشت ارز دیجیتال نیز تنها کارمزد شبکه را باید بپردازند.

سقف برداشت از حساب صرافی اکسیر نیز بر حسب سطح کاربری مشتریان متفاوت است. مشتریان بر حسب اطلاعات جدول زیر می توانند از حساب خود برداشت نمایند.

سطوح کاربری حداکثر برداشت ریالی حداکثر برداشت ارز دیجیتال
سطح یک ( میگو ) 20 میلیون تومان معادل 500 تتر
سطح دو ( ماهی ) 100 میلیون تومان معادل 1000 تتر
سطح سه ( دلفین ) 300 میلیون تومان معادل 15000 تتر
سطح چهار ( هشت پا ) 500 میلیون تومان معادل 25000 تتر
سطح پنج ( نهنگ ) 1 میلیارد تومان معادل 50000 تتر

 

همچنین جهت واریز و برداشت ارزهای دیجیتال در این صرافی باید از شبکه بلاکچین مناسب آن توکن استفاده نمایید. شبکه بلاکچین برخی از ارزهای دیجیتال صرافی اکسیر در جدول زیر ارائه شده است :

 

ارز دیجیتال شبکه بلاک چین در اکسیر
بیت کوین BTC
اتریوم ERC20
تتر TRC20      |     ERC20
بایننس کوین BEP20
ترون TRC20
دوج کوین DOGE
کاردانو ADA
شیبا ERC20

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام صرافی تبدیل ، افتتاح حساب تبدیل ، احراز هویت صرافی تبدیل ، کد معرف اکسیر

 

صرافی اکسیر معتبر است؟ 🏛️ امنیت و اعتبار صرافی اکسیر

 

صرافی اکسیر جزو قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران است که از سال 96 شروع به کار کرده است. این صرافی هم اکنون در پارک علم و فناوری پردیس مستقر است و جزو شرکت های دانش بنیان محسوب می شود.

این صرافی دارای مجوزات لازم برای فعالیت در بازار ارز های دیجیتال را در ایران می باشد و به صورت قانونی خدمات مربوط به پرداخت را از طریق درگاه های بانکی ارائه می کند.

اعتبار صرافی اکسیر ، امنیت صرافی اکسیر ، امنیت اکسیر

اکسیر اولین صرافی ایرانی است که در سایت کوین مارکت کپ هم لیست شده است. البته اطلاعات مربوط به بازار آن به روزرسانی نمی شود.

طبق بررسی انجام شده در طول فعالیت سالهای گذشته این صرافی هیچگونه شکایت و یا هک و مسدودی غیر قانونی برای مشتریان اکسیر بوجود نیامده است و می توانیم صرافی معتبر اکسیر را به عنوان یک امن معرفی کنیم.

هر چند برخی از منابع اینترنتی به دنبال ایجاد ماجرا برای هک شدن صرافی اکسیر هستند اما این موضوع صحت ندارد.

 

کارمزد 🎯 معاملات در صرافی اکسیر

 

صرافی اکسیر برای انجام معاملات از معامله گران کارمزد دریافت می کند. میزان کارمزد صرافی های ارز دیجیتال از مهم ترین مسائلی است که برای انتخاب یک صرافی مناسب باید بررسی شود.

صرافی اکسیر برای سطوح مختلف کارمزد های متفاوتی را قرار داده است. از سوی دیگر در هر سطح کاربری اکسیر بر اساس نوع سفارش کمیسیون متفاوت خواهد بود.

اگر معامله گران برای سفارش خرید و فروش در معاملات قیمت را خودشان تعیین کنند، معاملات آنها شامل کارمزد میکر خواهد شد و اگر سفارش معاملات آنها بر اساس قیمت های بازار انجام شود شامل کارمزد های تیکر اکسیر خواهند شد.

در جدول زیر می توانید کارمزد معاملاتی را در هریک از سطوح کاربری اکسیر مشاهده کنید :

نوع سفارشات سطح 1 (میگو) سطح 2 (ماهی) سطح 3 (دلفین) سطح 4 (هشت پا) سطح 5 (نهنگ)
درصد کارمزد میکر 0.4 0.35 0.3 0.15 0.1
درصد کارمزد تیکر 0.4 0.35 0.3 0.2 0.15

صرافی اکسیر بازار دیگری نیز تحت عنوان بازار کارمزد یکسان نیز دارد. در این بازار مبادلات ارزهای دیجیتال برای همه سطوح کاربری یکسان می باشد. معامله گران در این بازار می توانند برخی از ارزهای منتخب صرافی اکسیر را معامله کنند.

در حال حاضر مدتی است که توکن های تزوس (XTZ)، پولکادات (DOT)، آواکس (AVAX) در اکسیر جزو بازارهای کارمزد یکسان است.

کارمزد معاملات میکر برای همه سطوح اکسیر 0.05 درصد است و معاملات تیکر نیز برای همه سطوح 0.1 درصد است. این بازار به دلیل کارمزد های پایین برای نوسان گیری نیز مناسب است. البته در این بازار امکان واریز و برداشت رمز ارزهای خریداری شده وجود ندارد و صرفا باید با ریال در آن معامله انجام دهید.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام صرافی تبدیل ، افتتاح حساب تبدیل ، احراز هویت صرافی تبدیل ، کد معرف اکسیر

 

نماد های ارز های دیجیتال در صرافی اکسیر

 

تنوع نماد های معاملاتی در صرافی های ارز دیجیتال داخلی برای مشتریان ایرانی حائز اهمیت است. صرافی اکسیر با ارائه بیش از 25 توکن ارز دیجیتال برخی از توکن های محبوب مثل بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و … را پشتیبانی می کند.

ارز دیحیتال صرافی اکسیر ، نماد های صرافی اکسیر ، صرافی اکسیر

ارزهای دیجیتال لیست شده در صرافی اکسیر در دسته بندی های زیر قرار دارند :

 • ارز دیجیتال های کلاسیک : بیت کوین، اتریوم و …
 • ارز دیجیتال های پلتفرمی ( DApps ) : ترون ، کاردانو و …
 • ارز دیجیتال های پرداخت : ریپل، استلار و …
 • توکن بومی صرافی ها : بایننس کوین ، سوشی و …
 • میم کوین ها و شت کوین ها : دوج کوین، شیبا و …
 • استیبل کوین ها : تتر، دای و …
 • توکن ایرانی : پیمان

 

بررسی مزایا ⚖️ معایب صرافی اکسیر

 

👍 مزایای صرافی اکسیر :

 • رابط کاربری قابل قبول
 • کارمزد مناسب معاملات
 • امنیت مناسب داده ها و کیف پول صرافی
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • امکان استفاده از رمز دو عاملی
 • ارائه API برای توسعه دهندگان
 • تخفیف 10 درصدی دائمی کارمزد ها (کد معرف 9XHTXC)
 • ارائه سطوح کاربری متنوع
 • امکان معامله و برداشت پول بدون احراز هویت کامل
 • فرآیند ثبت نام آسان
 • کسب درآمد با معرفی دوستان به اکسیر
 • سایت و وبلاگ آموزشی خوب

 

👎 معایب صرافی اکسیر :

 • تنوع پایین نماد های معاملاتی
 • کارمزد برداشت ریالی بالا نسبت به رقبا
 • عدم ارائه لوریج معاملاتی
 • عدم ارائه اپلیکیشن برای آیفون
 • الزام استفاده از تلفن ثابت

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام صرافی تبدیل ، افتتاح حساب تبدیل ، احراز هویت صرافی تبدیل ، کد معرف اکسیر

 

دانلود 🖥️ نرم افزار اکسیر برای موبایل با لینک مستقیم

 

امروزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بین مردم رواج پیدا کرده است و از همین روی استفاده راحت از پلتفرم های معاملاتی باید از مهمترین اولویت های صرافی ارز دیجیتال اکسیر باشد.

صرافی اکسیر با ارائه اپلیکیشن اندروید امکان استفاده سریع مشتریان از خدمات این صرافی و خرید و فروش ارز های دیجیتال را فراهم کرده است. کاربران گوشی های آیفون نیز می توانند از طریق نسخه تحت وب این صرافی به بازار دسترسی داشته باشند.

جهت دانلود و استفاده از برنامه صرافی اکسیر می توانید از جدول زیر اقدام کنید.

دانلود برنامه صرافی اکسیر برای موبایل

 

معرفی حساب دمو یا تست صرافی اکسیر

 

حساب تست یا دمو به مشتریان مبتدی کمک می کند که قبل از ورود سرمایه های خود و وارد کردن ریسک زیاد به آنها در محیط شبیه سازی شده با بازار ارزهای دیجیتال بیشتر آشنا شوند و با امکانات متنوع صرافی آشنا شوند.

حساب تست اکسیر نیز به این منظور در اختیار مشتریان قرار دارد و آنان در این حساب نیازی به احراز هویت و تکمیل اطلاعات شخصی ندارند. برای آشنایی با این حساب می توانید از هر ایمیلی استفاده کنید.

حساب تست اکسیر دارای مبلغ یک میلیون تومان برای انجام معاملات و 0.1 بیت کوین در کیف پول آن هست. معامله گران می توانند از طریق این دارایی های مجازی در بازار شبیه سازی شده صرافی اکسیر معامله کنند و قبل از ورود واقعی با محیط آن آشنا شوند.

در این حساب کارمزد کلیه معاملات صفر است که متاسفانه این موضوع باعث می شود که مشتریان با میزان کارمزد های واقعی آشنا نشوند. همچنین در این حساب امکان افزایش سطح وجود ندارد.

 

امکانات سایت و سرویس های جانبی صرافی اکسیر

 

صرافی اکسیر دارای سایت و خوب و وبلاگ آموزشی برای مشتریان خود می باشد. معامله گران از طریق بلاگ اکسیر می توانند به مطالب آموزشی متنوعی در بازار ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا کنند.

سایت صرافی اکسیر ، امکانات صرافی اکسیر ، سایت اکسیر

از امکانات جالب در بلاگ اکسیر امکان مطالعه مطالب بر حسب میزان آشنایی مشتریان با دنیای ارز های دیجیتال است که در سه سطح مبتدی و نیمه حرفه ای و حرفه ای دسته بندی شده است. مطالب آموزشی بلاگ نیز شامل مفاهیم پایه، اخبار رمز ارزها، دنیای تکنولوژی، کیف پول ، سرمایه گذاری و ماینیگ می باشد.

در سایت صرافی اکسیر مشتریان می توانند قیمت های تومان و تتر بازار ارز های دیجیتال را به صورت زنده مشاهده کنند. البته ماشین حساب تبدیل قیمت اکسیر هم در سایت آن قرار دارد و معامله گران می توانند به سادگی با وارد کردن مقدار دارایی ارز دیجیتال خود ارزش ریالی آن را طبق قیمت های بازار مشاهده کنند.

 

راه های تماس با پشتیبانی صرافی اکسیر

 

معامله گران در صرافی اکسیر می توانند از طریق های مختلفی با پشتیبانی این صرافی در ارتباط باشند.

مشتریان در هر ساعت از شبانه روز می توانند از طریق چت آنلاین در این صرافی با کمترین زمان انتظار به پشتیبانی مشتریان تماس پیدا کنند. کادر آبی چت آنلاین اکسیر در سایت این صرافی به راحتی قابل دسترسی می باشد.

واحد پشتیبانی تلفنی اکسیر نیز در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 الی 16 آماده پاسخگویی به مشتریان می باشد. مشتریات می توانند تمامی ابهامات و مشکلات خود را از کارشناسان اکسیر جویا شوند.

همچنین در بخش پشتیبانی آفلاین نیز می توانند از بخش سوالات متداول سایت صرافی اکسیر، برای بسیاری از سوالات و ابهامات خود پاسخ مناسبی را پیدا کنید و در صورت نیاز هم می توانید با ارسال ایمیل به پشتیبانی صرافی سوالات خود را به صورت مکتوب از این صرافی بپرسید.

برای اطلاع از آخرین اخبار و نکات آموزشی هم می توانید حساب صرافی اکسیر را در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام اکسیر، اینستاگرام، توییتر و … دنبال کنید.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام صرافی تبدیل ، افتتاح حساب تبدیل ، احراز هویت صرافی تبدیل ، کد معرف اکسیر

 

جمع بندی جامع صرافی اکسیر ⛳ صرافی اکسیر خوبه یا نه؟

 

صرافی اکسیر یکی از قدیمی ترین صرافی های ارزدیجیتال ایرانی است که علاقه مندان به بازار ارزهای دیجیتال در ایران می توانند بدون دغدغه از سرویس های آن استفاده کنند و دارایی های ارز دیجیتال خود را به ریال خرید و فروش کنند.

نقات مثبت صرافی اکسیر ، بررسی صرافی اکسیر ، جمع بندی اکسیر

این صرافی امنیت مناسبی دارد و دفتر مرکزی آن در پردیس تهران قرار دارد. البته توصیه می شود بعد از خرید دارایی ارز دیجیتال برای نگهداری بلند مدت، آن ها را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید.

با توجه به رقبای این صرافی در بازار ایران مثل صرافی نوبیتکس کار دشواری پیش روی صرافی اکسیر برای رقابت وجود دارد و باید امکانات متنوع دیگری را به مشتریان خود ارائه کند تا بتواند سهم بیشتری در بازار داشته باشد.

دامه مطلب

سوالات متداول

♨️ نحوه ثبت نام و احراز هویت در صرافی اکسیر چیست؟

💥 آموزش تصویری نحوه ثبت نام صرافی اکسیر در این پست به طور کامل آموزش داده ایم. با ثبت نام از این طریق می توانید برای همیشه از تخفیف 10 درصدی کارمزد معاملات بهره مند شوید. جهت راهنمایی و مشاوره در

با ما تماس بگیرید.

🎁چطور در اکسیر با تخفیف 10 درصد تتر یا سایر ارزهای دیجیتال را بخرم؟

🌟 در صورتی که برای اولین بار در این صرافی ثبت نام می کنید می توانید از طریق وارد کردن کد معرف 9XHTXC برای همیشه از تخفیف کارمزد معاملات اکسیر بهره مند شوید.

🏛️ آیا صرافی اکسیر مجوز دارد ؟

💎 بله، صرافی اکسیر معتبرترین صرافی ارز های دیجیتال در ایران می باشد و به عنوان شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری پردیس مستقر می باشد.

🧮 صرافی اکسیر از چه ارز های دیجیتالی پشتیبانی می کند؟

💰 در صرافی اکسیر بیش از 25 نماد از توکن های ارز دیجیتال لیست شده است.

🎯 کمیسیون واریز و برداشت ریال در صرافی اکسیر چقدر است؟

💵 واریز ریال در صرافی اکسیر هیچ کارمزدی ندارد و برای برداشت ریال 10 هزار تومان کارمزد کم خواهد شد.

درج نظر