بهترین صرافی برای کپی ترید کدام است؟ صرافی های دارای کپی ترید (بینگ ایکس، مکسی و …)

07 مارس 2024 -

بهترین صرافی ها برای کپی ترید در ارزهای دیجیتال

 

صرافی ارزهای دیجیتال که دارای کپی ترید هستند، امکان فوق العاده کار آمد برای معامله گران مبتدی هستند. در این صرافی ها، سرمایه گذاران می توانند بدون نیاز به دانش و تحلیل [نمادهایی مثل بیت کوین و …]، مطابق معاملات مدیران حرفه ای به سود دست یابند!

البته همواره ریسک از دست دادن سرمایه وجود دارد اما در بسیاری از حساب های کپی ترید، شاهد افزایش موجودی حساب سرمایه گذاران نیز هستیم.

بهترین صرافی برای کپی ترید

در این مقاله به معرفی برخی «صرافی های دارای کپی ترید» در بازار ارزهای دیجیتال و مقایسه ویژگی های آن ها می پردازیم؛ تا بتوانید صرافی مناسب را بر اساس نیاز های خود انتخاب کنید.

نام صرافی
شرایط کپی ترید
صرافی بایننس برای معامله گران خارجی
صرافی بای بیت برای معامله گران فیوچرز
صرافی مکسی برای معامله گران ایرانی
صرافی بینگ ایکس بهترین صرافی کپی ترید

 

صرافی های دارای کپی ترید

 

سرویس «کپی ترید در صرافی های ارز دیجیتال» به دلیل محبوبیت این حسابها در بازار فارکس، مورد توجه قرار گرفته است. برخی از صرافی های ارز دیجیتال در سالهای اخیر، سرویس کپی ترید را ارائه کرده اند.

اولین صرافی دارای کپی ترید در جهان، صرافی بینگ ایکس (BingX) است؛ اما در حال حاضر تعداد صرافی های دارای کپی ترید بیشتر از قبل شده است که شامل موارد زیر است:

 

🔘کپی ترید در بایننس

 

بایننس (Binance) یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در جهان است که امکان معامله با بیش از 400 ارز دیجیتال را به کاربران خود می دهد.

بایننس همچنین یک پلتفرم کپی تریدینگ را با نام “بایننس کپی تریدر” (Binance Copy Trader) راه‌اندازی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا معاملات تریدر‌های حرفه‌ای را کپی کنند.

برای استفاده از این سرویس، کاربران باید به بخش “بایننس سوشیال” (Binance Social) در صرافی بروند و یکی از تریدر‌های موجود را انتخاب کنند. سپس می توانند مقداری از سرمایه خود را به حساب تریدر منتقل کنند و معاملات او را به‌طور خودکار کپی کنند.

بهترین صرافی برای کپی ترید
کپی ترید در بایننس

بایننس به کاربران امکان می‌دهد تا پارامترهای ریسک خود را تعیین کنند، مانند حداکثر میزان سرمایه‌گذاری در هر معامله و حداکثر میزان ضرر قابل قبول.

همچنین می‌توانند هر زمان که بخواهند، معاملات کپی را متوقف کنند یا تریدر را تغییر دهند. بایننس کپی تریدر یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که می‌خواهند از تجربه و سود تریدر‌های حرفه‌ای در صرافی بایننس بهره مند شوند.

 

🔘کپی ترید در Bybit

 

بای بیت (Bybit) یکی از رایج‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال است که امکان معامله با ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین، اتریوم، بایننس کوین و … را به کاربران خود می دهد.

بای بیت برای افرادی که می‌خواهند معاملات فیوچرز انجام دهند بسیار مناسب است. همچنین امکان “کپی تریدینگ” را برای کاربران خود ارائه می‌دهد.

برای «کپی تریدینگ در بای بیت»، کاربران باید به بخش بای بیت کپی تریدینگ (Bybit Copy Trading) در صرافی بروند و یکی از تریدر‌های موجود را انتخاب کنند.

بهترین صرافی برای کپی ترید
صرافی های دارای کپی ترید؛ کپی ترید در بای بیت

سپس می‌توانند مقداری از سرمایه خود را به حساب تریدر منتقل کنند و معاملات او را به طور خودکار کپی کنند. بای بیت به کاربران امکان می‌دهد تا پارامترهای ریسک خود را تعیین کنند، مانند حداکثر میزان سرمایه‌گذاری در هر معامله و حداکثر میزان ضرر قابل قبول.

همچنین می‌توانند هر زمان که بخواهند، معاملات کپی را متوقف کنند یا تریدر را تغییر دهند. کپی تریدینگ در بای بیت، یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که می خواهند از تجربه و سود تریدر‌های حرفه‌ای در معاملات فیوچرز بهره‌مند شوند.

 

🔘کپی ترید در مکسی (MEXC)

 

مکسی (MEXC) یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین صرافی های ارز دیجیتال است که امکان معامله با بیش از 200 ارز دیجیتال را به کاربران خود می‌دهد.

مکسی همچنین یک «پلتفرم کپی تریدینگ» را با نام مکسی کپی ترید (MEXC Copy Trade) راه‌اندازی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا معاملات تریدر‌های حرفه‌ای را کپی کنند.

برای استفاده از این سرویس، کاربران باید به بخش «مکسی کپی ترید» در صرافی بروند و یکی از تریدر‌های موجود را انتخاب کنند. سپس می‌توانند مقداری از سرمایه خود را به حساب تریدر منتقل کنند و معاملات او را به‌طور خودکار کپی کنند.

بهترین صرافی برای کپی ترید
صرافی های دارای کپی ترید؛ کپی ترید در مکسی

مکسی به کاربران امکان می‌دهد تا پارامترهای ریسک خود را [مانند حداکثر میزان سرمایه‌گذاری در هر معامله و حداکثر میزان ضرر قابل قبول] تعیین کنند.

سرویس «کپی ترید در صرافی مکسی» یکی از بهترین گزینه ها برای ایرانیانی است که می خواهند از تجربه و سود تریدر‌های حرفه‌ای در صرافی مکسی بهره مند شوند!

 

❤️بهترین صرافی برای کپی ترید کدام است؟

 

بهترین صرافی برای کپی ترید” در ایران، صرافی بینگ ایکس (BingX) است. این صرافی چندین مزیت دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنم:

 • بیش از 15000 معامله گر حرفه ای پشتیبانی می کند که می‌توانید از آن ها الهام بگیرید و معاملات آن ها را کپی کنید.
 • از بازارهای مختلفی مانند اسپات، فیوچرز، گرید، آپشن و فارکس پشتیبانی می کند که می توانید در آن ها معامله کنید.
 • از زبان فارسی در سایت و پشتیبانی برخوردار است و به کاربران ایرانی اجازه می دهد با مدارک ایرانی در آن احراز هویت کنند.
 • از امنیت بالایی برخوردار است و دارای گواهینامه 100% اثبات ذخیره از سازمان‌های برتر امنیت سایبری است.
 • از امکانات جانبی مانند تریدینگ ویو، متاتریدر 5، NFT و بازی‌های بلاک‌چین پشتیبانی می کند.

 

💡نظر کارشناس درباره کپی ترید در صرافی ها

 

سرویس کپی ترید در صرافی ها یکی از بهترین روش های کسب درآمد برای «معامله گران ایرانی» است. البته فراموش نکنید که کپی ترید الزاما برای موفقیت در بازار کافی نیست!

معامله گران باید برای انتخاب حساب کپی ترید مناسب به فاکتورهای مختلفی مثل “سابقه ترید” و “نمودار رشد حساب” آنها توجه نمایند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با پشتیبانی تلگرام در تماس باشید.

سوالات متداول

بهترین صرافی برای کپی ترید کدام است؟

در حال حاضر بهترین صرافی برای کپی ترید ایرانیان، صرافی بینگ ایکس است.

کدام صرافی دارای کپی ترید است؟

صرافی های دارای کپی ترید” عبارتند از:

 • بایننس
 • بای بیت
 • مکسی
 • بینگ ایکس

نظرات (4)
 1. ایا همه بروکرها رو میشه با ارز دیجیتال شارژ کرد ؟

  • بله، در حال حاضر اغلب بروکرهای فارکس امکان شارژ با تتر را فراهم کرده اند.

 2. معاملات ارز دیجیتال در بروکر ها مناسب تر هست و یا در صرافی ها؟

  • معامله ارزهای دیجیتال در صرافی های ارز دیجیتال کارمزد کمتری دارد اما بسیاری از معامله گران علاقه مند به معامله ارزهای دیجیتال در متاتریدر بروکرهای فارکس هستند.

درج نظر