کپی ترید در صرافی BingX – کپی ترید در بینگ ایکس برای ایرانیان

01 مارس 2024 -

بررسی کپی ترید در بینگ ایکس (BingX)

 

کپی ترید bingx یکی از خدماتی است که این صرافی به معامله گران خود ارائه می دهد و جامعه آن روز به روز در حال گسترش است و معامله گران حرفه ای بیشتری به این پلتفرم می پیوندند.

با کپی کردن استراتژی معاملاتی معامله گران حرفه‌ای یا در واقع همان “کپی ترید در صرافی بینگ ایکس” [شما می‌توانید بدون انجام کار خاصی]، سود خوبی کسب کنید.

پیش از آغاز سفر خود در مسیر «کپی ترید در صرافی bingx»، همیشه باید به دقت تریدری که قصد دنبال کردن او را دارید را از نظر سابقه معاملاتش بررسی کنید.

تا زمانی که تحقیقات کافی در مورد هر دو موضوع، یعنی تریدر و تاریخچه معاملاتی او را به درستی انجام دهید، کپی ترید bingx همیشه به نفع شما خواهد بود!

با مرور پروفایل های مختلف تریدرها، ایده خوبی در مورد اینکه کدام تریدر بهترین معاملات را انجام می دهد به دست خواهید آورد و این امر به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بگیرید از چه کسی پیروی کنید.

نام صرافی
بینگ ایکس
بازار کپی ترید اسپات و فیوچرز
روش های کپی در فیوچرز نسبت پوزیشن/هر سفارش
حد ضرر و حد سود دارد
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

انواع کپی ترید در بینگ اینکس کدام اند؟

 

در دنیای «کپی ترید در صرافی bingx»، دو نوع کپی از معاملات وجود دارد که عبارتند از:

 

کپی ترید با مبلغ ثابت

 

برای انجام کپی ترید براساس مبلغ، کاربران باید «حداکثر مارجین برای هر معامله» را تعیین کنید. به عنوان مثال، هر کاربر می تواند «حداکثر مارجین برای هر معامله» را “10 دلار آمریکا” تنظیم کند.

در این صورت کاربر بدون توجه به مبلغ مارجین سفارش معامله گر، با حداکثر مارجینی به اندازه “10 دلار آمریکا” تعیین کرده است، سفارشات او را کپی می کند!

 

کپی ترید نسبی

 

برای انجام کپی ترید براساس نسبت، کاربران باید گزینه «نسبی» را انتخاب کنند. به عنوان مثال، کاربر «ضریب مارجین» را بر روی 2 برای هر واحد تنظیم کرده باشد، مارجین را به عنوان مضربی از سرمایه‌گذاری معامله گر تعیین خواهد کرد.

به همین ترتیب، اگر معامله گر دو واحد سفارش ثبت کند، شما سفارش را با مارجین 2 برابر تریدر حساب دنبال خواهد کرد. بنابراین، نقدینگی معامله گر بر مبلغ واقعی سفارشات کپی تاثیر می گذارد.

شما در صرافی بینگ ایکس می توانید ضریب خود از «0.01» تا «10» انتخاب کنید و اغلب سرمایه گذاران ضریب های کمتر از 1 را انتخاب می کنند تا ریسک حساب را کاهش دهند.

 

آموزش کپی ترید در صرافی بینگ ایکس (BingX)

 

برای کپی ترید در صرافی بینگ ایکس ابتدا ثبت نام و احراز هویت خود را در این صرافی انجام دهید. سپس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 

گام 1: ورود به سایت بروکر

 

ابتدا به «سایت Bingx» مراجعه کرده و از منوی بالای صفحه بر روی گزینه «کپی ترید» کلیک کنید.

کپی ترید در صرافی بینگ ایکس BingX

 

گام 2: بررسی حساب های کپی ترید

 

در صفحه بعد، لیستی از معامله گران قابل کپی در بازار نقدی و بازار آتی را خواهید دید. می توانید عملکرد آن‌ها را تجزیه و تحلیل کرده و با کلیک روی گزینه “کپی” کنار نام‌شان، یکی از آن ها را برای تکرار استراتژی شان انتخاب کنید.

کپی ترید در صرافی بینگ ایکس BingX

 

گام 3: سرمایه گذاری بر روی حساب

 

در نهایت، پس از انتخاب یک حساب معاملاتی، باید «گزینه های کپی ترید» خود را تنظیم کنید. در صورت نیاز می توانید از حساب خود را شارژ کنید و با کلیک روی گزینه “همین حالا کپی کنید” شروع به تکرار استراتژی معامله گر اصلی کنید.

کپی ترید در صرافی بینگ ایکس BingX
تنظیمات کپی ترید در صرافی بینگ ایکس BingX

گزینه های سرمایه گذاری برای معاملات فیبوچرز شامل موارد زیر است:

  • کپی بر اساس [نسبت پوزیشن/هر سفارش
  • مارجین (ثابت/نسبی
  • کوپن یارانه (بونوس)؛
  • حدسود/حد ضرر؛
  • فعال سازی لغزش قیمت؛
  • تنظیمات پیشرفته [اهرم، جفت ارز، درصد تفاوت قیمت].

 

💡نظر کارشناس درباره کپی ترید بینگ ایکس

 

حساب کپی ترید در صرافی بینگ ایکس به عنوان اولین صرافی با سرویس کپی ترید، بسیار مورد توجه معامله گران قرار گرفته است. شما می توانید با رعایت اصول سرمایه گذاری و مدیریت ریسک حساب خود، به بهترین شکل از بازار سود کسب کنید.

توصیه می کنیم برای استفاده از این سرویس حتما سرمایه کم شروع کنید و صبر داشته باشید تا نتیجه معاملات را در طول یک ماه مشاهده کنید. سپس «تنظیمات کپی ترید» خود را بهینه کنید و مبلغ آن را افزایش دهید.

سوالات متداول

آیا امکان خاموش کردن کپی ترید وجود دارد؟

بله، قابلیت کپی ترید می‌تواند خاموش شود و شما هر زمانی می‌توانید به اشتراک‌گذاری معاملات خود را متوقف کنید.

آیا ایرانیان می توانند در حساب کپی ترید بینگ ایکس سرمایه گذاری کنند؟

بله معامله گران ایرانی می توانند در این صرافی احراز هویت نمایند و سرمایه گذاری خود را انجام دهند.

نظرات (2)
  1. سلام. گزینه لغزش قیمت چیست و روشن یا خاموش بودنش چه کاری انجام میده؟ ممنون

    • با سلام. با فعال کردن این گزینه تضمین داده می شود که قیمت انجام ترید مدیر حساب و قیمت معامله شما بعد از کسر کارمزد مانند هم باشد. اگر این گزینه فعال باشد ممکن است در نوسانات شدید بازار، بعضی از پوزیشن ها به صورت کامل انجام نگیرد!

درج نظر