کپی ترید در باینری آپشن ⭐آیا Binary Option کپی ترید دارد؟

04 جولای 2024 -

کپی ترید در باینری آپشن چیست؟

 

در بازار های مالی افراد می توانند بدون صرف «وقت و انرژی»، حتی بدون «مهارت» با استفاده از “کپی تریدینگ” (Copy Trading) کسب درآمد کنند.

باینری آپشن” (Bainary Option) یک روش معامله در بازار مالی است که با پیش بینی «بالا رفتن» یا «پایین آمدن» قیمت در کندل بعدی می توانید کسب درآمد کنید.

برای انجام کپی ترید در «باینری آپشن» ابتدا باید در یکی از بروکر های باینری آپشن «ثبت نام» و احراز هویت کنید؛ سپس حساب معاملاتی خود را شارژ کنید.

کپی ترید” (Copy Trade) در باینری آپشن به الگو برداری [شراکت در معامله] از معاملات باینری آپشن معامله گران با تجربه می گویند؛ در کپی ترید افراد از نظر «سود و ضرر» با صاحب حساب اصلی سهیم خواهند شد و نتیجه کپی ترید همیشه یکسان نیست.

کپی ترید در باینری آپشن

نوع معامله باینری آپشن
امکان کپی ترید وجود دارد
تضمین سود آوری وجود ندارد
حداقل سرمایه 1 دلار

 

آموزش کپی ترید در باینری آپشن

 

بر اساس قوانین هر بروکر، میزان حداقل واریز متفاوت است؛ به طور مثال در بروکر “پاکت آپشن” حداقل واریزی 5$ است؛ برای آشنایی با نحوه ثبت نام در پاکت آپشن می توانید صفحه مربوطه را مطالعه کنید.

پس از شارژ حساب معاملاتی در بروکر، از منوی سایت “کپی ترید” یا “سوشال تریدینگ” (Social Trading) را انتخاب کنید؛ در این منو می توانید لیست معامله گرانی که امکان کپی ترید روی حسابشان فعال است را مشاهده کنید.

کپی ترید در باینری آپشن

در این لیست می توانید تریدر ها را بر اساس سود دهی مرتب سازی کنید و «پروفایل» هر تریدر را مورد بررسی قرار دهید. سپس میزان سرمایه برای کپی ترید و میزان حد سود و ضرر را مشخص کنید.

 

نکات مهم کپی ترید در باینری آپشن

برای انجام کپی تریدینگ در «باینری آپشن» باید توجه داشته باشید رعایت نکردن برخی نکات ساده ممکن است به قیمت از دست رفتن سرمایه تان تمام شود؛ در ادامه به بررسی این نکات پرداخته ایم.

  • انتخاب بروکر معتبر: بسیاری از بروکر های معتبر باینری آپشن به کاربران ایرانی خدمات نمی دهند، با این حال با یک جستجوی ساده می توانید بروکر های باینری آپشن معتبر برای ایرانیان را پیدا کنید.
  • انتخاب تریدر: حتما عملکرد تریدر ها را بررسی کنید و اگر امکان داشت با آن ها ارتباط بگیرید و از استراتژی معاملاتی آن ها مطلع شوید.
  • پشتیبانی بروکر: اطمینان حاصل کنید که در صورت وقوع کلاهبردای از سوی تریدر، پشتیبانی بروکر در حل مشکل همراه شما خواهد بود.
  • تعیین میزان حداکثر ضرر: هنگام «تنظیمات کپی ترید» حتما میزان حداکثر ضرری که حاضر هستید متحمل شوید را بر اساس مدیریت سرمایه خود مشخص کنید.
  • تعیین حداقل سود: در «تنظیمات کپی ترید» قادر خواهی بود میزان حداقل سود دریافتی از ترید ها را مشخص کنید.

 

مزایا و معایب کپی ترید در باینری آپشن

طبیعتاً کپی ترید در باینری  آپشن مانند هر سرمایه گذاری دیگری دارای مزایا و معایب خاص خودش است. در جدول زیر در یک نگاه مزایا و معایب کپی ترید در باینری آپشن را بررسی می کنیم.

مزایای کپی ترید در باینری آپشن معایب کپی ترید در باینری آپشن
نیاز به مهارت تخصصی ندارد ریسک از دست رفتن سرمایه دارد
نیاز به صرف زمان و انرژی ندارد کنترل سرمایه به دست خودتان نیست
سود آوری با دنبال کردن تریدر با تجربه هزینه های کارمزد پلتفرم 

 

💡نظر کارشناس درباره کپی ترید در باینری آپشن

 

کپی ترید باینری آپشن یکی از راه کسب درآمد بدون صرف زمان و انرژی است؛ افراد بدون مهارت و تخصص هم می توانند در این زمینه با بهره گیری از تجربه تریدر های دیگر سود آوری کنند.

اما در کنار مزایای کپی ترید در باینری آپشن نباید از معایب آن چشم پوشی کرد؛ اگر در انتخاب تریدر مد نظر دقت لازم را به کار نبرید ممکن است به قیمت از دست رفتن سرمایه تان تمام شود.

سوالات متداول

کپی ترید باینری آپشن چیست؟

در کپی ترید باینری آپشن شما معاملات تریدر های با تجربه را دنبال می کنید و در سود و ضرر آن ها سهیم می شوید.

نکته مهم در مورد کپی ترید باینری آپشن چیست؟

بهتر است قبل از اقدام به کپی ترید، در مورد بازار باینری آپشن و نحوه عملکرد آن تحقیق کرده باشید و سپس در یک بروکر معتبر این کار را انجام دهید.

نظرات (2)
  1. کپی ترید در پاکت آپشن از چند دلار می باشد ؟

    • با 1 دلار هم می توانید کپی ترید کنید.

درج نظر